Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Preparati za negu kose

Ići dole 
+22
kajlina
Yo**
Jeci
Nastija
Tiki123
inda
Asja
Oblacak
Lara
pahuljicaa
Rale89
Lus
Romanticna
Nina87
bubica
Iva
griga
Ivana
meda
bevana
Bella
pufnasta
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptyPon Avg 20, 2012 8:30 am

Iva,u pravu si skroz.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptyPon Avg 20, 2012 8:33 am

pa to se zna odavno.ali sta cemo Preparati za negu kose - Page 5 2370014350
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptyPon Avg 20, 2012 12:37 pm

ja zato kada se nadjem u zemlji koja je clanica EU kupim dosta proizvoda Preparati za negu kose - Page 5 650269930 sada sam u bugarskoj kupila neke njihove farbe,a moja mama tamo kupuje godinama kanu koja ne moze da se poredi sa nasom...ona tamo pokupuje zalihe za celu god Preparati za negu kose - Page 5 364988687 ja sam kupila sebi neku kanu koja je vec spremna za upotrebu,kada je stavim,javljam rezultate Preparati za negu kose - Page 5 650269930 mislim da necu uskoro,jer hocu preliv Preparati za negu kose - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptyPon Avg 20, 2012 9:11 pm

Ja verujem da postoji razlika u proizvodima koji se distribuiraju na zapad u odnosu na nase, ali iskreno ne verujem da je razlika tolika da laik moze da primeti, vise nasi ljudi umisljaju da je nesto drugacije i mnooogo bolje jer je iz inostranstva.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptyPon Avg 20, 2012 9:18 pm

meni je razlika neverovatna.bar za Dove.mama mi je godinama to pricala i uvek sam mislila a to nema veze sa zivotom dok se nisam licno uverila.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptyPon Avg 20, 2012 9:22 pm

Ivana ::
meni je razlika neverovatna.bar za Dove.mama mi je godinama to pricala i uvek sam mislila a to nema veze sa zivotom dok se nisam licno uverila.

Je l' moguce? Meni to i dalje deluje neverovatno Preparati za negu kose - Page 5 650269930 Doduse, nisam nikada kupovala kozmetiku u inostranstvu, nemam problematicnu kosu pa mi je maltene svaki sampon dobar.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptyPon Avg 20, 2012 9:28 pm

nemam ja puno iskustva sa proizvodima iz inostranstva-i ja sve kupujem ovde,naravno,ali je nekoliko puta komsinica donela neke Dove setove (za negu tela,konkretno) i bas se vidi razlika.

a tako je za sve,ne samo za kozmetiku...ko znam gde je bila garderoba koju mi kupujemo pre nego sto je stigla u nase prodavnice...ali,da ne idemo u off!
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptyPon Avg 20, 2012 9:30 pm

ja sam probala jedino Garnier sampone i regeneratore iz Nemacke.i nisam primetila razliku Preparati za negu kose - Page 5 2370014350
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptyUto Avg 21, 2012 3:01 am

Itekako ima razlike...Niveini prozivodi pogotovo.To vise nije tajna,nama stave neki otpad u kreme a na zapadu sve najbolje i kvalitetno.Cak i neke banalne stvari kao recimo lak za nokte su bolji u inostranstvu nego kod nas.Secam se bas da je deckova mama pricala kako su iste kreme koje uvoze kod nas i u Italiju dve razlicite price,po svemu.

Ako trazite nesto prirodno a to je mozda i jedina kozmetika kod nas onda vam preporucujem Alverde,znaci kod njih je sve predivno Preparati za negu kose - Page 5 650269930 ja to kazem iz svog iskustva,pa ko voli nek izvoli.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptyUto Avg 21, 2012 4:32 am

Ma kad za automobile imaju one koje prave za Italijansko trziste i one koje prave za istocna trzista (tu spadaju i Bugarska, Rumunija, Madjarska, Poljska...nema veze sto su u EU, jednostavno to su mnogo siromasnija trzista nego npr. Francuska). Jeste da taj auto u Italiji kosta 1000 evra vise nego kod nas, ali na pitanje u cemu je razlika oni ti izverglaju listu materijala i karakterisitka koje su drasticno bolje nego u onom koji kod nas prodaju.
Odoh u off.

Evo linka koga interesuju prirodne kreme protiv bora (testirali ljudi sta je od sastojaka u njima):
http://prirodnakozmetika.com/krema-za-oci/test_krema_protiv_bora.html
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptyUto Avg 21, 2012 5:25 am

Iva,super sto si ovo stavila,a sto se tice samog teksta-no coment.
nadjoh dva stetna sastojka u svojoj kremi. Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptyUto Avg 21, 2012 5:37 am

A ja sam stalno zalila sto nemam dovoljno novca da kupim Vichy ili Eucerin. Nekako mi uvek bilo skupo da dam tolike pare na kremice. Sad posle ovoga nije mi zao ni malo.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptyUto Avg 21, 2012 8:46 am

Ja obozavam taj crni gliss, cuda je ucinio!!! za njega garantujem Preparati za negu kose - Page 5 650269930 i obicno kokosovo ulje kupim, i posle pranja malo na krajeve stavim. Lepo mirise, i dobro je za kosu.

A inace, kao nadovezivanje na temu, koza lica mi je bila najbolja kada sam koristila hemelove proizvode! moja tetka je bila misica nekada davno, i dan danas jako drzi do sebe, svoje koze i izgleda, i ona je clanica za hemel, samo njihove proizvode koristi, cak ih izvozi za Australiju!

Uvek je bolje malo vise para dati, a znas sta si uzeo...
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptyUto Avg 21, 2012 10:35 pm

Znam Iva i ja...ali kad sam otisla samo jednom kod moje kozmeticarke ona me uputila na skroz prirodne preparate,pa sada za ciscenje lica koristim Bioderma tonik i divan je to je ustvari micelarna voda,a Bioderma je prva krenula s tim za lce,nema nista od stetnih sastojaka.
Devojke ako hocete mogu da vam posaljem na mail sve sastojke koji su dozvoljeni u kozmetici od A do Z...tako ja kad lepo krenem u nabavku samo citam sta moze a sta ne,sad sam potpuno izbacila proizvode koji sadrze parabene,jer su oni najopasniji,a tuzna je cinjenica da ih stavljaju u kozmetiku za bebe Shocked takodje dezodoransi i sve sto stavljate ispod pazuha ne sme da ima aluminijum jer se on povezuje sa izazivanjem raka dojki
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptyUto Avg 21, 2012 11:50 pm

E vidis to mi nije palo na pamet Preparati za negu kose - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptyUto Avg 21, 2012 11:51 pm

Glasam da to postane nova tema! Preparati za negu kose - Page 5 425539214
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptyUto Avg 21, 2012 11:52 pm

Evo otvorena
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptySre Avg 22, 2012 4:19 am

Moja poznanica, koja inace studira medicinu, kaze da je njima profesor rekao da ti proizvodi za kosu, sadrze dosta silikona i ne znam ni ja cega sve ne, i samo obloze dlaku, kako bi ona bila nezna, svilena i tako dalje. A da kosu ne hrane uopste. Ako sadrze neka ulja, to su uglavnom preradjena, ekstrati i slicno. Posto je njima prioritet da potrosaci budu zadovoljni trenutnim ucinkom, ako nekad ne bi stavili recimo silikonsko ulje na krajeve, videli bi da je kosa suva i ostecena kao i pre nego sto ste poceli da koristite, iako ga koristite duzi vremenski period. I da je kosa "ziva" i da je najbolje hraniti tim nekim "zivim" stvarcicama. Tako je bar on rekao.
E sad, Ivana, ja cu da ti ispisem sta ja koristim od tih prirodnih stvari, ako zelis da oporavis kosu. Sampon i balzam su manje bitni, mozes da uzmes neki koji nije skup, recimo sampon od koprive koji je bas dobar, i neki balzam, mozes Generin, oni su o.k. a nisu skupi uopste. Meni jedino vredi ta prskalica(tako ih ja zovem Preparati za negu kose - Page 5 650269930 ) posle pranja kose, sto je Zvonci pomenula, jer se ne ispira, pa se kosa lepo oceslja. Kad operes, ostavi je malo u peskiru, da pokupi vodu, onda naprskaj prskalicom (dugo traju, mozes Gliss, a mozes i da svratis kod nekog frizera koji nabavlja tu profi liniju za kosu, oko 1000 din. bi verovatno bilo, ali je pakovanje vece od Gliss-ovog, i trajace ti oko godinu dana). I pusti malo da se prirodno osusi, pa onda oblikuj fenom, nemoj je susiti skroz mokru. A sto se tice tih prirodnih ulja, ja sam koristila maslinovo( ako si plavusa, treba da ga zagrejes pre upotrebe), ricinusovo, bademovo, kokosovo, ulje od semenki grozdja, cickovo(ako si plavusa), a crnka orahovo. Ja kupujem u zdravoj hrani, nemoj po bilo kojim radnjama, tamo dodaju sto nekih vestackih stvari da bi lepo mirisala. Ti bas uzmi ta prirodna, prepoznaces ih tako sto vecina smrdi. Preparati za negu kose - Page 5 3494806911 I mozes stalno da menjas, ja kad potrosim jedno, kupim neko drugo i sve tako. Za svako garantujem da radi svoj posao. Preparati za negu kose - Page 5 650269930 Jednom nedeljno napravim pakovanje, ulje(bilo koje), jaje, malo mleka, kasiku meda, nekad dodam uljane AD kapi, a nekad pantenol rastvor. I to stavim pre pranja, drzim par sati, uvijem u foliju i povremeno grejem fenom. Kad operem kosu, divna je, i stvarno baas neguje. Kad nemam vremena, onda umesto pakovanja, kosu pre pranja dobro natopim nekim uljem. I dobro je da u sampon stavis dve kasike jabukovog sirceta. Konjski sampon je takodje mnogo dobar. Ja tako negujem kosu, od vestackih preparata jedino sto koristim tu prskalicu, i to je to. Inace se farbam u plavo, i koristim figaro (ne svakodnevno), onaj profi fen, drugarica me cesto fenira, a inace mislim da to bas unistava kosu. I duga mi je kosa, bas gusta, i iskreno, redovno dobijam komplimente za nju, a kako je mucim, dosad bih bila celava da je ne negujem ovako. Ne mogu da kazem da je sada kao sto je bila pre farbanja, ali stvarno deluje zdravo i negovano. Prema mom iskustvu, najbolje su prirodne maske. Kad se kosa ne farba, skroz je drugacije nego kad je farbas. Jos ako je farbas u plavo, tim gore. I inace ne verujem u lecenje/negovanje bilo cega samo naukom, i vestackim preparatima. Po meni je neophodno kombinovati i prirodne lekove/preparate. Bez toga nista.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptySre Avg 22, 2012 5:23 am

i ja to zovem prskalica,ali nisam htela da napisem da ne ispadnem blesava! Preparati za negu kose - Page 5 650269930 lakse mi je sad kad nas ima dve! Preparati za negu kose - Page 5 1071211947
i kupicu prskalicu,ako nista drugo,onda zbog lepog mirisa.

inace,malopre sam je natopila maslinovim uljem i drzala oko 2h.imam ono Monini extra devicansko-je l` ono ok?smrdi! Preparati za negu kose - Page 5 1071211947
i mama mi se smeje kad kazem da ima rezultata,ali malo je meksa,nije onako suva na dodir kao pre.

inace,koristim lorealov balzam za suvu kosu,mislim da se zove re-nutrition,sampon i masku iz avona.masku stavljam posle svakog pranja,a balzam ne uvek.

ustvari,meni treba jedno doooobro sisanje i verujem da ce se situacija popraviti mnogo.nisam se sisala 7 meseci...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptySre Avg 22, 2012 5:41 am

Pa ti onda dajes dosta novca za kosu. Ne koristim Loreal balzam, ali verovatno je skup. Ovaj Generin koji ja koristim je negde oko 200 dinara, mozda cak i manje, 500 ml, mnogo lepo mirise, i super mi je kosa posle. Ja nekako gledam da manje dajem za vestacke proizvode, a vise za prirodne. Dobro je to ulje, cim smrdi. Preparati za negu kose - Page 5 650269930 Inace, ja mnogo volim da pijem cajeve koji smrde, one sa najodvratnijim ukusom, tipa zalfije i hajducke trave. Preparati za negu kose - Page 5 650269930 Ja nisam to koristila. Ali dobro je sigurno, ne valjaju samo ona koja mirisu, recimo, kad sam ja kupovala kokosovo u zdravoj hrani, smrdelo je, a secam se dobro kad sam bila klinka, da je moja mama koristila neko u maloj bocici, i divno je mirisalo. Tako da je tvoje verovatno dobro. Preparati za negu kose - Page 5 650269930 Uhuhu, za sisanje, ja se sisam na svaka 3 meseca, brzo mi kosa poraste pa izgubi oblik. A i rasvetaju se krajevi. Kad skratis bice sve super. Primeti se odmah kad stavis ulje, lepsa je kosa. Jos da si stavila jaje, med i mleko... Preparati za negu kose - Page 5 312503953 Inace, blesava, Preparati za negu kose - Page 5 20348227 , prskalica ti je oko 300 din. mozes da nadjes po vecim radnjama, marketima, i dugo ce ti trajati. A sve fino mirisu. Preparati za negu kose - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptySre Avg 22, 2012 5:54 am

ma ne dajem puno.jeste taj lorealov relativno skup-370 sam ga placala u DM-u,ali dugo mi traje,ne stavljam ga stalno,pa kupim mozda 2-3 godisnje,a maska i sampon su bili na snizenju 250 din.zajedno! Preparati za negu kose - Page 5 650269930
a i sisam se 2x godisnje,pa ustedim! Preparati za negu kose - Page 5 650269930

e,da,moji koriste samo head and shouldres,a potrefi se tu i tamo da mama uzme neki sa balzamom i od njega kosa bude preeeedivna.

a ulje je sigurno dobro,to je cuveno italijansko.htela sam da stavim zumance i med,ali me je,iskreno, mrzelo.drugi put cu!

ja sam se u srednjoj sisala na svakih mesec i po do dva-isto tako mi izgubi oblik jer je bila stanjivana.sad je ne stanjujem,pa moze duze da izdrzi!

a primetila sam da mi kosa jaaaako opada.ne sekiram se ja jer bih i da mi pola otpadne bila kosata,ali ovo pre ovako nije bilo...i to je sve nastalo odkad sam se ofarbala Still-ovom farbom.,
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptySre Avg 22, 2012 10:57 am

meni su rekli da se nikako ne fabram stillom farbom...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptySre Avg 22, 2012 8:13 pm

Sto se tice opadanja, ne mora da znaci da je od farbe. Moze biti, ali i ne mora. Meni recimo kosa sada bas opada, i nije samo meni, jos par njih se zali na isto. Moja drugarica kaze da je mitarenje u pitanju. Preparati za negu kose - Page 5 650269930 Isto sam kosata, pa se ne zalim kada opada. Ako peres kosu baaas cesto, mozda i sa tim ima veze. Inace, mnogo su mi zanimljivi i smesni tvoji postovi, rekla bih da si skroz jednostavna devojka. Cesto se smejem kad ih citam, ne znam zasto, ali bas se smejem. Preparati za negu kose - Page 5 20348227 Inace, nema veze sa kosom, ali ima sa uljima, bademovo je mnogo dobro za telo, da povremeno nanesete na kozu. Povecava elasticnost koze, i dobro je za devojke kojima je koza na telu suva i sklona perutanju.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptySre Avg 22, 2012 9:14 pm

Lu,hooces da kazes prosta? Preparati za negu kose - Page 5 2440589525 Preparati za negu kose - Page 5 650269930 Pre sam mnogo daleko isla u filozofiranju,a poslednjih godina se trudim da budem prakticna! Preparati za negu kose - Page 5 650269930 To je zasluga mog decka.

Pade i meni na pamet da je `mitarenje`,ali nesto mi je to puno.... :)Inace,ne perem je cesto.posto me je faks zarobio,slabo izlazim,a suva mi je,pa moze da izdrzi 3 cak i 4 dana.

Inda,za Still sam i ja svasta cula.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 EmptySub Avg 25, 2012 10:10 pm

stavila sam masku zumance,med i maslinovo ulje i super je!

Lu,je l` se ispere sirce,tj. miris?secam se da je moja baba stalno ispirala kosu njime (ne znam zbog cega),ali sam mala bila pa se ne secam da li se osecalo...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Preparati za negu kose - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Preparati za negu kose   Preparati za negu kose - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Preparati za negu kose
Nazad na vrh 
Strana 5 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Kupke za intimnu negu
» Kozmeticki preparati
» Promena boje kose
» Umetak i nadogradnja kose
» Mascenje kose..

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Nega kose-
Skoči na: