Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Yasmin-molim vas za hitan savet!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
lavatris




Broj poruka : 15
Datum upisa : 23.05.2012

Yasmin-molim vas za hitan savet! Empty
PočaljiNaslov: Yasmin-molim vas za hitan savet!   Yasmin-molim vas za hitan savet! EmptyNed Jun 10, 2012 10:48 pm

Prvo put u zivotu bi trebalo da pocnem da pijem pilule. Naime, imam desni jajnik policistican i na levom veliku cistu. Vadila sam krv, isla na kolposkopiju i danas mi je moja lekarka propisala Yasmin pilule i zbog cista a i zato sto sam rekla da bih zelela da predjem sa kondoma na pilule jer sam u dugoj vezi. Inace, moj ginekolog je za sad uvek bila super prema meni i nekako ulivala mi je poverenje. Dosla sam kuci i ukucala Yasmin i izasli su mi neki clanci kako su pre par godina devojke umirale od te pilule?! Bas sam se uplasila, ma preplasila sam se! Ne znam sta da radim sada. Jel su one stvarno umirale od njih ili do neceg drugog? Znate li nesto vise o tome? Yasmin-molim vas za hitan savet! 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Yasmin-molim vas za hitan savet! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yasmin-molim vas za hitan savet!   Yasmin-molim vas za hitan savet! EmptyNed Jun 10, 2012 11:53 pm

da li si proveravala hormone?

da ti odgovorim i na pitanje sa druge teme-ako pravilno i rednovno pijes pilule ne moras da brines o trudnoci.ali one ne stite od polnih bolesti i infekcija,tako da oboje treba da budete potpuno zdravi pre nego sto prestanete da koristite kondom.

ovde mozes da procitas dosta stvari https://zenski-kutak.serbianforum.info/t8-sve-o-pilulama
Nazad na vrh Ići dole
lavatris




Broj poruka : 15
Datum upisa : 23.05.2012

Yasmin-molim vas za hitan savet! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yasmin-molim vas za hitan savet!   Yasmin-molim vas za hitan savet! EmptyPon Jun 11, 2012 12:27 am

Jesam neka dva koja mi je rekla i kompletnu krvnu sliku. Sve mi je u redu (vreme koagulacije takodje, to je nesto posebno gledala) sem hemoglobina-vecito muku mucim sa anemijom. Davno mi je i lekarka opste prakse govorila da pocnem sa pilulom (jos pre 3,4 godine) zbog toga sto imam obilne menstruacije pa mi to utice na anemiju ali je moj ginekolog rekla da sacekam pa kad budem imala decka da je ok ako i dalje budem imala probleme. Medjutim sad imam i te ciste i onda mi ih je preporucila.

Sa deckom sam duze i oboje smo zdravi Yasmin-molim vas za hitan savet! 650269930 Nemamo problem sa koriscenjem kondoma nego sam cisto onako pitala da li je potrebno i to.

A internet necu vise da istrazujem definitvno Yasmin-molim vas za hitan savet! 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Yasmin-molim vas za hitan savet! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yasmin-molim vas za hitan savet!   Yasmin-molim vas za hitan savet! EmptyPon Jun 11, 2012 12:30 am

onda nemoj da brines oko Yasmin-a.prema rezultatima analiza krvi (hormona) dr odredi koje ti pilule najbolje odgovaraju.

iscitaj onu temu,tamo imas sve.Yasmin-molim vas za hitan savet! 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Yasmin-molim vas za hitan savet! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yasmin-molim vas za hitan savet!   Yasmin-molim vas za hitan savet! EmptyPon Jun 11, 2012 12:38 am

Kontraceptivne pilule smeju da piju jedino devojke koje su u potpunosti zdrave, zbog toga sto kao i svi drugi lekovi one imaju svoje prednosti i mane.Zato ti je doktorka i radila sve te analize.Cim ti je ona rekla nakon svih rezultata da smes da ih pijes nemoj brinuti.
Nazad na vrh Ići dole
lavatris




Broj poruka : 15
Datum upisa : 23.05.2012

Yasmin-molim vas za hitan savet! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yasmin-molim vas za hitan savet!   Yasmin-molim vas za hitan savet! EmptyPon Jun 11, 2012 1:04 am

Hvala devojke! Yasmin-molim vas za hitan savet! 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Yasmin-molim vas za hitan savet! Empty
PočaljiNaslov: Re: Yasmin-molim vas za hitan savet!   Yasmin-molim vas za hitan savet! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Yasmin-molim vas za hitan savet!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da li smem ? Savet molim hitno
» Yasmin
» Prelazak na druge pilule
» molim za pomoć dupal tableta hitnooo
» Ergometril i zatrudnjivanje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Kontracepcija-
Skoči na: