Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sve u vezi sa kompjuterima

Ići dole 
+10
Jeci
inda
Lus
bojano
pahuljicaa
koni
Rale89
bevana
StormZ
Ivana
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptySub Jul 13, 2013 11:59 am

Ne, ako je DDR 2 onda u taj slot moze samo DDR 2 da stane. Kako se memorije DDR 1, DDR 2, DDR 3 menjaju, tako je i onaj prorez malo pomeren. :/
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptySub Jul 13, 2013 12:06 pm

kiss 
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptySub Jul 27, 2013 6:25 am

Mislim da joj je termin negde do januara s obzirom da ce uskoro da udje u cetvrti mesec, ako sam dobro shvatila Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 650269930

Ja, vala, nista...zvonci, jel se ti bese razumes u racunare? Mozes li mi predloziti neki lap top, da je dobar...pa da proverim ovamo kod nas za cenu i sta kaze ovaj covek sto mi je rekao da zna on o tome Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 650269930 ne bih da uzmem bilo sta, ali ne bih ni nesto mnogo skupo Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptySub Jul 27, 2013 8:27 am

Pahuljice evo iskopala sam kutiju od ovog mog racunara, u pitanju je HP Mini 200-4200 Sm 2GB. Ima sve sto ima i veliki racunar, bluetooth, kameru, tri ulaza za USB, wirelss, baterija mu bas dugo traje, ekran je matiran tako da nema odsjaja, kupila sam ga u Februaru u Com Trade- u u Uscu kostao je 2400 din. ne znam koliko sada kosta. Jedino sto nema je dvd rezac . Moja sestra ima acer aspire one, isto je dobar, ali ti zelis veliki lap top. Ako ne zivis u mestu gde ces ici na faks mislim da ti je prakticnije da uzmes mali, jer svi moji prijatelji koji imaju velike se zale da su glomazni i veoma teski. Kada sam se raspitivala za lap topove drug koji se bas razume u kompove mi je rekao da uzmem bilo koji samo ne Toshibu ( kako mi je objasnio ovi koji prodaju Toshibu kod nas, je pravljena za istocnu evropu a oni su losijeg kvaliteta da bi bili jeftiniji ( ne znam koliko je ova informacija tacna, ali ako ima neke veze kao sto je sa mojom ves masinom onda ne kupuj toshibu jer ce ti se stalno kvariti ) . Gledaj da ti garancija bude bar 2 god. jer se moj stari notebook Asus, pokvario malo posle god. dana od kada sam ga uzela, imala sam srecu sto mi je garancija bila 2 god, a ne god. dana kao sto je sestrin notebook. Malo sam se raspisala, nadam se da mi necete zameriti Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptySub Jul 27, 2013 9:07 am

Zavisi za sta ti treba racunar, po tome gledas. Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptySub Jul 27, 2013 9:10 am

Meni je dellov sasvim dovoljan, filmici, prezentacije, seminarski...Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptySub Jul 27, 2013 9:13 am

Ja imam Asus K53, i ni jedan problem, sve savrseno radi. Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptySub Jul 27, 2013 11:14 am

Rale, hvala ti do neba. Nisam uopste razmisljala o tome sto treba da ga vucem sa sobom itd...i stvarno je prakticnije da uzmem tako mini lap top...toshibu necu nikako jer drugarica ima i posle pola god joj crkao...za asus mi je receno da je samo maska koliko sam mogla da shvatim...a taj hp mini mi deluje bas privlacno...treba mi za prezentacije i najvise internet za fejs i forum...nista drugo... :)ima prostor za cd? npr da se odgleda film ili nesto. Malo me sramota sad sto ne znam je li dvd rezac samo za narezivanje cd-ova ili uopsteno za ucitavanje Embarassed

Bojano, mozes li mi poslati model ili sliku modela? da bih videla...i cenu ako se secas jer mi i to dosta igra ulogu trenutno Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 650269930 meni bi isto bio sasvim dovoljan Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptySub Jul 27, 2013 11:17 am

Lus, uzivam...hvala na pitanju Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 650269930

Pahuljice, sto rece StromZ zavisi za sta ti treba. Ali...kako ga uzimas kao sto mislim da da - zbog faxa, uzmi nesto bolje.

Ne znam koji to netbook moze da zadovolji potrebu jednog studenta?! Sta god da studirate uvek treba da se nesto pretrazi na netu, procita neki materijal, iskucka neki seminarski... A na ekonomiji koju je Pahuljica upisala, verovatno ima nekog programiranja ili se bar koriste neki programski paketi koje je SMRT instalirati na te igrackice od racunara!

I moje iskustvo, a i iskustvo jos dvoje kolega sa faxa kaze - acer zaobilaziti u sirokom luku!

Dok su mi se toshiba-e super pokazale. Jedino nesto malo zezaju (u poslednje vreme) sa baterijama (na ovo se zalilo nekoliko ljudi koje znam). Ima neka zezancija da ekspresno brzo isprazni bateriju (za nekoliko dana) iako je ugasen, ali nije na napajanju. Serviseri je l' tvrde da je to normalno Shocked
E sad, moguce da su resili taj problem Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 1071211947 Ali cak i da nisu, nije to nikakva tragedija, jer nije to nesto od sustinskog znacaja u nekim normalnim uslovima koriscenja Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 1071211947

Takodje, znam da se ljudima u okruzenju dell super pokazao Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptySub Jul 27, 2013 11:22 am

Ti mini laptopovi nemaju cd/dvd citac/rezac (osim ako nisu nesto epohalno novo smislili od kad sam poslednji put bila u tome). Ali postoji varijanta da se nakaci eksterni citac-rezac. Samo sto to kosta.

Filmove mozes i sa flesa prebacivati ili kupiti eksterni hd, koji ce ti imati malo siru namenu od eksternog citaca.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptySub Jul 27, 2013 11:31 am

E pa ako nema citac, to ne bih onda uzimala...jer ce mi sigurno trebati i to za fakultet.
Imace programiranja...ne znam da li u prvoj godini ima, ali u drugoj znam da ima sigurno... Pa nista, snaci cu se da ga nosim nekako Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 364988687

Dell sam cula od nekoliko osoba da je dobar...kao i hp...a ja sam trenutno na bratovom, on je fujitsu...i odlican mu je... mozda baterija ne traje dugo, s obzirom da smo po citav dan na njemu...ali je ovako odlican Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 650269930 ali zato mi je mnogo njih reklo nikako asus, acer i toshibu... :/
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptySub Jul 27, 2013 11:39 am

Ti mali notebook-ovi su losi, slabi su i mali. Za iste pare mozes da uzmes bolji lap top, sa dvd rezacem 2 usb-a 2.0 i jedan 3.0, Hdmi, lan ulaz, i standard ulaz za mikrofon i slusalice. + Imas normalan windows na kome sve radi, a ne minijaturni windows 7. Na primer, ja sam svoj asus platio 45000, a konfiguracija je:

Procesor: i3-2.80GHz
Ram: 4gb ddr3
Grafika: Nvidia Geforce 630m 2gb+1 gb od rama uzima kad treba to je 3gb na grafickoj.
Ima kameru, HDMI, 2 usb-a 2.0, jedan 3.0, bluetooth, wirles, Altec zvucnike, dvd rezac, kuciste je od aluminijuma i ne greje se puno.

Sada je taj racunar jeftiniji sigurno. A na ovome mogu 60% jacih programa da se pokrenu.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptySub Jul 27, 2013 11:54 am

Meni je mnogo da dajem 450e za laptop sada...mislila sam da uzmem neki do 300e. S obzirom da su kod nas u Neptun provadnici bele tehnike dali snizenje, i da se moze naci oko 270e odlican laptop. Ovaj od mog brata je kostao 440e prosle godine. A ovamo je na snizenju sada 380. Ali je stvarno odlican. A ja bih neki tu do 300e, 320 Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 650269930 a da mi je opet dobar... naravno, treba mi i kamera...na nju sam zaboravila...
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptySub Jul 27, 2013 12:01 pm

Preporucicu ti nesto. Pa ti vidi. Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptySub Jul 27, 2013 12:29 pm

Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptySub Jul 27, 2013 8:09 pm

Имам ја тошибу већ четврту годину. Сјајан је! Ништа ми не фали, нити имам неку замерку, чак ни најмању.

А јесте да када се нешто прави за наше тржиште буде другачије него за нпр. Западну Европу, или Америчко. Па када путујете негде и пробате исти производ који имате у својој земљи, осетите разлику. Ове милка чоколаде, мислим да су само код нас, и у још неким државицама 80грама. Чак и када у Грчкој купите типа нес кафу, није иста као наша нес кафа. Боља је, наравно. Исто важи за Кока колу и милион других ствари. Ни Мек није исти... да не набрајам више.

Мени упада у очи техника. Некада си могао да купиш веш машину, и да ти траје 20 година. Сада, као да је све програмирано на две, три године. То мислим искључиво на мобилне телефоне. Ко узме постпејд, тачно му се после две године поквари телефон ( на колико је закључен уговор).

Ја имам самсунг фотоапарат из Америке. Неки су ми рекли да самсунг има лоше фотоапарате, само да знате да мој функционише као луд! Супер је.


Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: .........................   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptySub Jul 27, 2013 8:18 pm

Lus +1 Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 650269930


Evo meni je pre 2 nedelje crk'o sony telefon, tj 3.5mm ulaz za slusalice. I samo da kazem, da je V.I.P Najgori operater ikada!
Odneo sam telefon tamo, lik je ne bas nezno spustio telefon, onda je kucao nesto na kompu. Zatim je uzeo telefon i OTKINUO poklopac, znaci savio se pod uglom od 90' a onda je BEZ da ugasi telefon izvadio bateriju, zatim je memorisku i karticu prosto iscupao iz telefona, vratio sve i bacio ga sa 10-15 cm. A u izvestaju je napisao, " Blage ogrebotine sa strane". Sto je najbolje, tih ogrebotina nije bilo, telefon je kupljen pre 3 meseca, i besprekorno cuvan u foliji i futroli. Dok sam sve to onako u cudu posmatrao, dosla su jos 3 lika da se zale na telefone. Tako da izbegavajte V.I.P u velikom krugu
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 12:34 am

StormZ ::
http://www.gigatronshop.com/laptop_racunari/asus_x501a-xx277h-24147
http://www.gigatronshop.com/laptop_racunari/dell_inspiron_15_3520_-_celeron_dual_core_b820_-_crna_-_not05048-16802

evo ovo na primer, sad zavisi za sta ti treba lap top.

Dell okej...ali asus necu da uzimam Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 650269930 niiiikako Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 364988687 raspitacu se jos malo pa cu odluciti Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 4:17 am

Zasto ne asus? Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 1384998410
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 5:31 am

Bratov kum radi s kompjuterima...i rekao je da je asus zadnje 2,3 godine samo maska, da nije dobar uopste... a on se razume, popravlja kompjutere itd...pa zna kakva je masina ustvari...
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 6:38 am

Ja imam asus K53 alu kuciste, radi perfektno, dok gledam ostali oko mene sa Acer, Dell, HP vec po 3-4 puta idu u servis. :S
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 6:53 am

Uzmi u obzir da ko zna kakvo ''smece'' donose ovde.. :/ CG je to Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 9:04 am

Isto smece koje donose i ovde. Proizvodi za istocno trziste Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 1071211947

Ja toshibu toplo preporucujem, pisem sa jedne koja je stara ohooooooo. A kroz moju kucu ih je proslo vec 4 ili 5 (ukljucujuci ove 3 koje su trenutno u upotrebi) i nijedna nije da kucnem u drvo otisla bogu na istinu Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 1071211947 Kolege sa faxa koje takodje imaju toshibu su zadovoljne Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 9:33 am

Toshibu preporucujem pored Asusa i Lenovo lap topova. Pogotovo sto daju onu bolesnu garanciju.
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 9:34 am

Za lenovo se slazem! A ni asus nije los Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve u vezi sa kompjuterima   Sve u vezi sa kompjuterima - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sve u vezi sa kompjuterima
Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Saveti u vezi sminkanja
» Pitanja i predlozi u vezi foruma.
» U neobaveznoj vezi dok cekam pravog
» Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Kultura, nauka i tehnika :: Nauka i tehnika-
Skoči na: