Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?

Ići dole 
+15
Rale89
jagodica
inda
Ivana
Masna
Lus
Jeci
StormZ
Lara
koni
Iva
Bella
saskaaa
~Lovely~
Yo**
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptyUto Apr 23, 2013 1:05 am

koni ::
Ako sve stima kako treba zasto menjati nesto sto je provereno za nesto sto ti se cini da bi moglo biti bolje, a tu osobu poznajes samo povrsno - mozda glumi, a mozda i ne, ali kao par necete funckionisati.

Ako stvari ne stimaju to je vec druga prica. Ali i u tom slucaju, zasto cekati da se pojavi nesto bolje da bi se raskrstilo sa necim sto ne valja? Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 1071211947

slazem se u potpunosti.

i jako je ruzno porediti decka sa jugom ili ne daj Boze pasuljom! Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 20348227


Masna,da sam na tvom mestu,ja bih prekinula kontakt sa tim drugim deckom,ako vec svog volis kao sto kazes.ne bih rizikovala dobru vezu zbog prolaznog flerta.on prija kada si u dugoj vezi,posebno ako je doslo do zasicenja.naravno,ti najbolje znas svoja osecanja i ko koliko vredi.

a sto si pomenula malu seksualnu zelju?mislis da bi sa tim drugim bila kompatibilna po tom pitanju?
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptyUto Apr 23, 2013 1:26 am

Cekajte, taj drugi decko je takodje u dugoj vezi? Ja bih svakako prekinula sve to, jer mi se ne cini da vodi ka icemu dobrom.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptyUto Apr 23, 2013 1:59 am

Pa ocigledno da su sve duge veze u istom problemu. Nama fali svasta, a njima je sve dobro.
Kroz razgovor se sve uglavnom resi, a ako ne ide, tada treba raskrstiti i tek onda traziti dalje!

Devojke, nije fer da mi trazimo dalje dok smo jos u vezi, razmislite malo kako bi se mi osecale da decko to i nama radi Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 1071211947

A naravno da fali paznje, i lepo je kada neka druga osoba pokaze zanimanje za nas Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 364988687 samo se neka granica mora znati Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Masna

Masna


Broj poruka : 47
Datum upisa : 11.03.2012
Godina : 31

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptyUto Apr 23, 2013 11:00 am

Da taj decko isto ima devojku vec deuze vreme, i drug je mog brata, i polubili smo se aha e sad ne mislim ja da bi mi sa njim bilo bolje, mislim mozda bi bilo prvi,drugi put..ne znam, a mozda sam i ja jednostavno takva osoba nema veliku potrebu za seksom,ili da se vremenom smanji. A mislim da je normalno to sto mislis da ipak bi sa nekim drugim bilo drugacije,novo ineteresantno, ipak sam je moj momak jedini momak sa kojim sam spavala. I ja njega necu da ostavim, ali prsoto ne znam ni kako sama sa sobom da ragranicim, tako mi dodji nekako da budemo odvojeni na neko vreme, da se ja amlo zezam i on, neka pauza, ne mora da znaci da cu ja tad ne znam ni ja sta da radim.. A znam da to njemu ne bi odgovaralo a i mislim da ne bi na to ni pristao, kao sto nij ane bih da sam na njegovom mestu... Ma skroz sam zbunjena, i mrzim sto mi se ovo desava, ne znam ni kako da proverim sebe, ne znam kao da ne napravim gresku, a sa druge starne da budem zadovoljna Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 402532072 Ehh ako ste me sad razumele, amlo sam pisala s brda,s dola Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 650269930 sorry
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptyUto Apr 23, 2013 12:08 pm

ja ovaj poljubac racunam kao prevaru.
ako si sa tvojim deckom 4 godine i sad imas 20 (pise ti ispod slike), moguce da zelis jos da zivis, da probas sa nekim drugim, "niije zivot jedna zena" a ni samo jedan decko Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 650269930
a zasto ti svog decka neces da ostavis? jer ne bi trebalo? jer ste dugo zajedno? zato sto "njemu ne bi odgovaralo"?
sama kazes da bi ti dobrodosla neka pauza, eto, samo da odmoris od njega.
cesto su odgovori u samim nasim recima, ali treba biti iskren prema sebi i objektivan. to jeste tesko, niko te ne krivi. samo pogledaj sta ti je na srcu, sta duboko lezi u tvojoj dusi, zapisi na papir (bez oklevanja, ustezanja i lazi) i za dva dana procitaj. bice ti jasno.
Nazad na vrh Ići dole
Masna

Masna


Broj poruka : 47
Datum upisa : 11.03.2012
Godina : 31

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptyUto Apr 23, 2013 10:33 pm

Pa naravno da je prevara, i ja tako mislim..

A to zelim i da raspravim u svojoj glavi, da li sam se ohladila, ili nisam, nekad pomisli da ga vise ne volim da je postaal sve navika, i da sam sa njim samo zato sto mi je siguran, nekad mislim da sam ludoo ludo zaljubljena u njega... I rekla sam mu da zelim pauzu, on naravno je reko da njemu nije potreba ali ako ja hocu da je to ok, a tesko mi je da mu kazem bas kako je, da treba da vidim malo sama sa sobom i da se dvoumim u vezi sa njim..
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptySre Apr 24, 2013 12:37 am

ja te sa jedne strane razumem,mlada si se vezala,ali ja nikad ne bih pristala na to da sa nekim imam pauzu pa da se on (a i ja) vidja sa drugima,da se izivi, pa da mi se vrati .
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptySre Apr 24, 2013 3:22 am

masna,ja to ne bih racunala u prevaru Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 650269930 jedan poljubac nije nista u odnosu na ono sto ti imas sa svojim deckom...da li ce on ostaviti svoju devojku zbog tebe ? Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 2089373836

prija mi paznja koju dobijam i sa strane,ali neko je vec napisao-zna se granica Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 364988687 malo flertovanja nikom ne skodi Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Masna

Masna


Broj poruka : 47
Datum upisa : 11.03.2012
Godina : 31

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptySre Apr 24, 2013 5:32 am

Naravno da nece Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 650269930 Pa naravno da prija Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 650269930 Ja se kao dogovorila sa momkom, na kratku pauzu od 5 dana, tako da malo cu da razbistrim glavu. Naravno ne nameravam ja nista da uradim za to vreme, samo da se malo uzelim a i da se razbije monotonija. Mislim ne bih ni ja mogla niti izdrzala da se razdvajam na duze

Pa cu da vidim kako ce da bude posle...ali o tom decku treba nekako da prestanem da razmisljam, a drug je mog rodjenog brata i cesto dolazi Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 2882617104
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptySre Apr 24, 2013 12:43 pm

A tvoj brat, pretpostavljam, ne zna za to Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Masna

Masna


Broj poruka : 47
Datum upisa : 11.03.2012
Godina : 31

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2013 1:12 am

Haha i ja sam to mislila, ali zna, tek psole nedelju dana sam saznala da on u stvari zna, ali nista mi nije reko Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2013 1:32 am

Mene ova tema asocira na Ivin potpis i mnogo puta mi je prosao kroz glavu kada sam se lomila oko nekih stvari! Cim se pojavi neka druga osoba, neko da ti okupira misli, razmisljas kako bi vam bilo da ste zajedno i sl. to je znak da u sadasnjoj vezi ipak nesto ne funkcionise i treba sebe ispitati sta u stvari zelis! Svi mi volimo tu neku sigurnost koju nam pruza duga veza, ali ja sad iz ove perspektive vidim da je to greska, skoro godinu dana ima od mog raskida, nisam se ni jednom pokajala zbog te odluke, jednostavno vidim da mi je sad mnogo bolje i da neke stvari jednostavno ne mogu da se poprave.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2013 1:54 am

Ja sam jedna od onih osba koja ne primecuje nikog drugog, mogu da me prose na ulici, da mi obecavaju sve i svasta, pa cak i da mi zvezde sa neba skinu ja ih ne bih ni pogledala ukoliko volim onog sa kojim sam u vezi. Romanticna dusa, sta da radim. Tako sam razmisljala jos dok sam bila mala. Nikad mi nije bilo jasno kako mojim drugaricama mogu da se svidjaju drugi momci a navodno voje jednog, svidja im se drugi ... Po mom misljenju to je zelja za promenom, kao sto je vec receno dodje do prezasicenja kada je duga veza, nema onih iznenadjenja, strepnje, strasti ... koji se javljaju na pocetku, nekim osobama postane dosadnu ili jednostavno nisu spremne na to. Evo imam drugaricu koja je skoro 7 god. u vezi, poceli su da se zabavljaju kada je imala 18 god. decko je 5 god. staiji od nje, mnogo je fin i dobar, tepa joj, obasipa je paznjom ... dobro nije sve ni tako savrseno, ali je bolje od vecine veza za koje znam, ali eto stalno su zajedno, svaki dan, i ona mi je sama rekla da je pocela da ga gleda kao brata. Saznas sve sto se moze saznati o pratneru i jednostavno nemas vise gde, mislim da par ima samo dve opcije ako se tako nesto desi. Ili ce ostati zajedno tj. vencati se, zivece zajedno ili tako nesto, ili ce raskinuti . Ja licno ne bih raskidala dugu vezu ukoliko je sve dobro, ko zna da li se ta druga osoba folira, da li zeli da te iskoristi, a i uvek postoji mogucnost da je neki kreten ili kozna sta, naravno ne treba ostati u vezi ni zbog navike, straha ...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2013 9:39 am

Mi zene nekako uvek tezimo da imamo savrsenu izmasatanu vezu i onda trpimo svakakve gluposti koje ne bi trebalo da trpimo. A sve zato sto smo sa nekim dugoooo. I onda prodju prilike kakve nismo ni sanjale.

Joj gde mi je ova pamet bila? Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 451624781 Ma ostavila bih bivseg par godina ranije.

Jagodice ja maksimalno pokusavam po tim recima da upravljam svoj zivot. Ako vec treba da se kajem zbog necega u zivotu, neka to budu stvari koje sam uradila, a ne neke koje nisam.
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptyPet Apr 26, 2013 2:12 am

Upravo tako, za sada se u zivotu nisam pokajala ni zbog cega, ne kazem da necu, ali mi je u glavi da uvek postoji razlog zasto se nesto desilo, jednostavno sve ima svoje razloge! Samo treba da shvatimo da zivot zaista brzo prolazi i da ne treba da gubimo vreme na stvari koje nas ne cine srecnim!
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptyPet Apr 26, 2013 2:44 am

kada sam pre 3 godine ostavila decka posle 5 mseci,svi su mi govorili da cu se pokajati,bla,bla,bla...nismo se mi svadjali,vec se meni svideo neko drugi,nikad se nisam pokajala i sada znam da bih opet tako uradila Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 364988687 da tada nisam raskinula,sigurno ne bih bila sa sadasnjim deckom Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Masna

Masna


Broj poruka : 47
Datum upisa : 11.03.2012
Godina : 31

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptyPet Apr 26, 2013 9:05 pm

Meni do sada nikada se niej zasvdijal, ZASVIDJALA neka druga osoba, zato mi je sada i ovo buuum, jer se prvi put desva posle 4 god, da mi se neke malo vise dopadne, s tim sto ja sa tom osobom nemam nitsta, niti ce biti nesto i buducnosti, i to mene ne nervira sto smo mi takve zene, ja sad kao i pomislim na njega, on ima svoju devojku i bas ga briga, a njegovi drugovi stalno kako me vide odamh nejga pomeni, moju drugaricu ispituju dal sam se zaljubila u nejga, dal bih ja nesto sa njim htela, a ja se sa njim niti cujem niti nista. i onda tako mi samo podgrevaju glavu Evil or Very Mad a sad tako kad prodjem kroz grad i tako setim se svog momka i nedostaje mi, a onda razmislajm kako evo vec nedelju dana se vidjam samo sa drugaricama i da mi nije lose. Jaooo kad bi mogao neko da otvori moju glavu i kaze tako i tako Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
saskaaa




Broj poruka : 31
Datum upisa : 20.04.2013

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptySub Jun 22, 2013 11:31 am

Tema stvorena za mene. Neko zna moju pricu, neko ne, ali cu reci da nisam zadovoljna ni sretna u zadnje vreme/par meseci. Sa deckom sam 5 god, i osecam da mi nesto fali, ta neka neznost i paznja koja mi je potrebna, ta komunikacija vise nije kao pre (ja znam da ni ne moze posle toliko godina da bude kao na pocetku, ali ne mozes da zapostavis,a pri tom on ne vidi to kao problem), i ja zakljucim da se on nece truditi i da ga boli uvo, iako znam da me voli, nije mi jasno zasto je na neki nacin hladan...ja odlucim u sebi OK, onda i mene boli uvo, skupljalo se u meni i ne mogu vise da budem nesrecna. Sad kad je video da me gubi, da sam hladna se okrenuo za 360 stepeni, a ja ? Meni skoro pa da je svejedno sta mi govori sad sto sam cekala sve ove godine..nekako kao da je kasno... I onda naravno, se pojavi neko preko neta u pravo vreme i prave stvari ti kaze i podsetite bas na to sto ti fali i prija ti sav taj razgovor...i sta raditi onda ? Meni opet haos u glavi, ne znam sta da radim, decko se trudi, a ja hladna ne mogu da se 'probudim', a ovamo tipkam sa ovim likom i stavlja mi osmeh na lice svaki put kad me decko smori... Sta onda uraditi ? Ima neko neki savet ? Jer ja vise stvarno ne znam sta je ispravno.. da li vredi ostati u sigurnoj, dugoj vezi, gde te decko nije prevario, koji hoce da zivite zajedno, planira buducnost sa tobom, a opet ti fali/izgubilo se ono nesto sto vas povezuje i nekako imas osecaj da MOZDA ne moze nista uraditi da se ti 'povratis' ta osecanja i ako se trudis ali dzaba..
Kako sam ja jadna osoba...
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptySub Jun 22, 2013 12:41 pm

Moj savet ti je da mu das sansu, ipak je veran i dobar, ali po nekad moras muskarca da podsetis za neke stvari. Ako ti je bas sve jedno, i ne osecas vise ono kao ranije prema njemu. Raskini, nemoj da prevaris nikad, ipak je tvoj decko bio veran i ok.

Ako ne moze da ti se vrate osecanja nakon tog pokusaja, sedni i reci mu lepo da raskidas i navedi razloge. Ali nikako da ga prevaris.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptyNed Jun 23, 2013 12:39 am

Ne znam koliko dugo traje taj njegov trud oko tebe, ali ako to traje vec izvesno vreme i ti ne osecas nista, moj savet je da raskines. U dugim vezama se nekada, nazalost, izgube osecanja i ne treba siliti nesto sto ne ide. To jeste tesko, jer nakon toliko vremena prema tom decku nikada ne mozes biti potpuno ravnodusna, ali bi mogla da nadjes srecu na nekom drugom mestu, ako bi pokusala.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptyNed Jun 23, 2013 12:54 am

A sto si jadna? Ljudi se zaljube, ljudi se odljube i toliko.
U vezu treba ulagati i ne ocekivati da je neko tu zdravo za gotovo. 
Koliko dugo je tvoj decko bio hladan?
Nazad na vrh Ići dole
saskaaa




Broj poruka : 31
Datum upisa : 20.04.2013

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptyNed Jun 23, 2013 1:07 am

Ja sam rekla sebi, dok god sam sa njim ja njega necu prevariti i trudicu se.
Koliko dugo traje taj njegov trud ? Pa ne mnogo, mozda pre nedelju dana, kako je primetio i kako sam mu rekla koliko sam ozbiljna i sta mi sve smeta. 

On nije ni primetio da je on hladan, da li ga su zaneli problemi oko posla ili nesto peto, opet smatram da to nije razlog da zapostavis nekog, jer nisam ja sama  u vezi. Znaci npr. da se ne svede na rutinu, da kad me nazove, zove me kao da 'ajde da obavim i to', nema vise tog ushicenja kad me zove, to ima jedno 3 meseca sigurno...Nekad mi je i bolje da me ne nazove ceo dan, bar se necu smoriti kad me nazove..nekako mi tesko sve to postalo.

Danas mi je palo na pamet da mozda predlozim neku pauzu, da se ja skontam, a tako da ne povredjujem njega (mislim da ga ne kuliram dok mi on pruza paznju).. Jer nesto se presklo u meni, i nekako mi nije vise isto sa njim kad sam, nekako mi manje stalo, brinem ja ovako za njega, kao za coveka da mu bude dobro, da je zdrav da mu se nista ne desi..al ovako emocionalno bas i ne. A on pati sad kontam, jer vidi da sam ozbiljna,a ja ne znam kako da odreagujem, kao da to vise nisam ja koja je bila pre...
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptyNed Jun 23, 2013 5:24 am

okrenuti se za 360 stepeni, znaci zatvoriti krug, vratiti se u pocetno stanje...

Znam da nije tema, ali bode mi oci tako da sam morala da skrenem paznju na to Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
saskaaa




Broj poruka : 31
Datum upisa : 20.04.2013

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptyUto Jun 25, 2013 4:14 am

No, rekla sam sebi da cu da pokusam, ali nekako ne mogu da se foliram dok ga grlim i ljubim, kad ne osecam kao pre,a on se trudi kao nikad pre, i kaze da ce da se promeni i sve..A ja se bojim da mi se mozda taj treci vise svidja nego sto mislim..I da cu mozda da 'bacim' ovu vezu u kojoj je bilo sve oke do jedno par meseci, dok nisam pocela biti nesrecna, dok se nije pojavio taj treci i skontala sta mi fali u vezi...
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 EmptyUto Jun 25, 2013 4:58 am

Jesi li upoznala tog momka uzivo, ili ste se samo culi preko neta? Mislim, poznajes li ga?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?   Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ako naidje bolji, da li ostaviti sadasnjeg decka?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Ostaviti cigarete
» Izjava mog decka
» sta kada vas brat/sestra ne podnose vaseg decka/devojku?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: