Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Drugovi, ON I JA...

Ići dole 
+13
kajlina
bojano
bevana
Bella
inda
Lus
Iva
Rale89
Yo**
jagodica
Ivana
Lara
~Lovely~
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Drugovi, ON I JA... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 6 EmptyPet Jul 26, 2013 4:12 am

pahuljicaa ::

Uvek mozes naci drugog momka, ali smatram da se treba potruditi za vezu koju imas...a ne da se okrenes i odes kad naidju problemi i to zbog necega sto i cesto ne bude dovoljan razlog za raskid.
Uf, sve rekoh necu da komentarisem ali ovo moram.
Ovo od reci do reci samja sebi pricala deset godina.
Mi zene ne umemo da dignemo ruke od necega sto ne valja ni kad deset puta udarimo u zid.
Ovo generalno.
A konkretno za tvoj problem Pahuljice napisacu ti kad se vratim iz grada. Jer jbg ne umem da cutim.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Drugovi, ON I JA... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 6 EmptyPet Jul 26, 2013 4:19 am

I ako ne uspe, barem cu znati da sam se potrudila i uradila sta je u mojoj moci.

Vazi, i ne treba da cutis...ako vidis nesto sto ja kao zaljubljena i zaludjena ne mogu da vidim, onda pisi... jer ja sam sve do sada stavila na papir i analizirala. Shocked da bih pokusala da shvatim razlog i nadjem resenje. :/

Volela bih da mogu da se vratim unazad 3 godine pa da ga nisam ni upoznala i da uopste nisam imala dugu vezu.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Drugovi, ON I JA... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 6 EmptyPet Jul 26, 2013 4:25 am

a nemoj tako.mislim na ovo poslednje.lepo je bilo dok je trajalo.neka ti on bude skola!
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Drugovi, ON I JA... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 6 EmptyPet Jul 26, 2013 4:31 am

A ko zna da li je uopste kraj...culi smo se, pricali smo dosta...ja sam hladna...i sam je rekao da sam se bas distancirala...i rekla sam mu neka prodje vreme pa cemo videti sta je i kako je. Rekoh mu da nemam snage vise i da ne zelim da se trudim u prazno.

E sad .. videcemo. Lepa je uspomena. Ali bi mi bilo lakse da nisam imala vezu. Mada, kad-tad bih bila s nekim, isto bih se zaletela, zaljubila i verovatno bi isto bilo.. Drugovi, ON I JA... - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Drugovi, ON I JA... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 6 EmptyPet Jul 26, 2013 4:40 am

pahuljice,niko nije rekao da je savrseno,imali smo i mi problema,samo kazem da bi trebalo malo da budes ostrija ponekad prema njemu Drugovi, ON I JA... - Page 6 650269930. To za papr mi se svidja Drugovi, ON I JA... - Page 6 650269930

Nije lepo to sto kazes u poslednjoj recenici,jer TI si bila sa tim deckom i potrosila si svoje vreme na to Drugovi, ON I JA... - Page 6 650269930 Bilo ti je lepo dok je trajalo,mozda se pomirite,pa jos potraje,to se nikad ne zna Drugovi, ON I JA... - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Drugovi, ON I JA... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 6 EmptyPet Jul 26, 2013 4:43 am

Meni se papir ne svidja, previse mi je pateticno sto pisem situacije i lepe stvari, pa uporedjujem s ruznim...da bih procenila sta preovladava...ali mi se dopada sto sam zapisala teze svega sto ste mi vi ovde predlozile, da bi mi bilo preglednije da razmislim o svemu. :/

Nisam trosila vreme, bilo mi je lepo...ne moze uvek ni da bude sve okej...ali se iznerviram kao sto je juce bila situacija, da se pravio da nije imao kad da mi odgovori...kao da ga ne poznajem... ali dobro, o tome cemo da pricamo kad se seti da ON MENE zove da se vidimo. Drugovi, ON I JA... - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Drugovi, ON I JA... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 6 EmptyPet Jul 26, 2013 4:52 am

Ja sam koristila papir kada sam uporedjivala momke Drugovi, ON I JA... - Page 6 364988687 Jeste to bilo davno,ali ja sam pisala osobine,ne situacije Drugovi, ON I JA... - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Drugovi, ON I JA... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 6 EmptyPet Jul 26, 2013 7:32 am

Ja sam pisala sve. Npr: pazljiv - kupio mi ruzu, cokoladu, napisao mi porukice kao stihove... pa na drugoj strani da nije pazljiv jer se ne seti da se javi na telefon citav dan skoro...kad sve pogledam, mnogo je vise dobrih stvari, ali otkud znam vise Drugovi, ON I JA... - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Drugovi, ON I JA... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 6 EmptySub Jul 27, 2013 9:45 pm

@Pahuljica
Prvo da ga malo branim:
Nije mi jasno zasto ocekujes kada ste u drustvu neku vecu razmenu neznosti? U granicama normalnog mi je poljubac na blic kada se sretnete i rastajete, drzanje za ruku, po neki poljubac u obraz i eventualno da te nekad zagrli. Sve ostalo, je meni u drustvu suvisno i ja se ne osecam prijatno da to radim pred drugima, a ni kada drugi ispred mene naskacu jedni na druge Drugovi, ON I JA... - Page 6 1071211947


A sad malo da kazem sta mi bode oci

I da...Pahuljice, na osnovu tvojih (prvih) postova na ovu temu, ja imam utisak da on tebi vec sada pravi pakao (posle si pocela intezivno da ga branis, po meni neosnovano...) Drugovi, ON I JA... - Page 6 1071211947
Inacenje, ne vidjanje po 10 dana, "razlog" zbog kog se naljutio na tebe(ono za drugaricu), on smislja imena za decu (ako vec mastate o tome, gde je tvoje misljenje?!), kako bi ti napravio pakao da budes sa drugim (znaci smatra te svojim vlasnistvom), pljuvanje po sred lica, ono za nevinost...Meni to lici na pocetak pakla. I nemoj da se uljuljkujes, kako je to samo prolazna faza i kako ce se on smiriti kada zavrsi fax i pocne da radi, kada budete u braku i dodju deca...Takvi posesivni tada obicno postaju jos gori!

Ne kazem ti da ga ostavis ili ne, to je na tebi da procenis! Samo vodi racuna da za 10godina, kad budete u braku ne bude situacija da ti lupi po koji samar jer si bila neposlusna, da te isprebija zato sto si se javila drugu iz osnovne na ulici... Ne kazem da je takav, ali neki njegovi oblici ponasanja ukazuju da ovaj scenario koji sam navela nije nemoguc! Drugovi, ON I JA... - Page 6 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Drugovi, ON I JA... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 6 EmptySub Jul 27, 2013 9:54 pm

uvek mi je bilo smesno kad momcima dodje tako neki momenat,pa pricaju o braku i deci,a devojke se popale.generalno pricam.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Drugovi, ON I JA... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 6 EmptyNed Jul 28, 2013 12:20 am

Koni, nije me pljunuo nikad, zaboga...nego je rekao da kad bi on rekao drugovima, da bi cak i to uradili za njega koliko su mu odani...ma da, odani, toliko da mi se cesto jave da pricaju sa mnom o njihovim problemima...jer kako kazu, najbolje ih JA razumem...
Inace, za imena za decu smo se dogovorili, nije ON birao...tj, njemu se ne svidja npr Viktor jer kaze da bi zeleo da damo pravoslavna imena...a ne svetsko ime...ali mozda bi se predomislio za to...
Sinoc smo se videli i pricali o svemu...bas sam mu namerno pomenula drugog decka...rekao je da bi sigurno bio kraj sto se nas dvoje tice jer ne bi mogao da mi veruje i da me gleda isto onako posle nekog drugog...mada, mislim da ni ja ne bih s njim mogla opet posle neke druge...uvek bi me peckalo to da li mozda misli na nju itd...rekao je da bi mogao hiljadu da ih promeni, ali da ni sa jednom ne bi imao to sto je sa mnom...i da ga ubija kad ja njemu kazem da patim i da ne mogu tako vise jer ne zna sta da uradi da bude bolje...i naravno, on ne shvata gde je pogresio sto me nije toliko grlio i ljubio pred njima...mada i nisam bas to trazila...i da, raskinuo je jer sam ja htela da idem iz inata a ne jer mi se izlazi...(da idem da bih videla kako se ponasa)...i rekla sam mu da cu ja uvek takva da budem i da sam uvek takva bila...tako da ne moze da bude drugacije.

Ivana, sto se ovog mog tice, on od prvog dana tako govori...dobro, ne bas od prvog, ali brzo je on poceo s planovima...i zvucacu smesno, ali nama je ciganka gatala Drugovi, ON I JA... - Page 6 364988687 tj, uopste nismo bili u istom gradu tada...i potpuno isto je receno i njemu i meni Drugovi, ON I JA... - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Drugovi, ON I JA... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 6 EmptyNed Jul 28, 2013 9:32 am

Nisam ni mislila da te je pljunuo, ali je jako ruzno to sto je rekao! Drugovi, ON I JA... - Page 6 1071211947

Radi kako hoces, ali meni se ne bi dopala takva posesivnost. Sta da si imala nekog decka pre njega, ne bi te ni pogledao jer boze moj neko te je pipkao pre njega, fuj Drugovi, ON I JA... - Page 6 3499814433 

Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Drugovi, ON I JA... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 6 EmptyNed Jul 28, 2013 9:35 am

Црногорац, аааааа? Drugovi, ON I JA... - Page 6 3494806911 
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Drugovi, ON I JA... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 6 EmptyNed Jul 28, 2013 10:15 am

Lus, daaa. :/

Koni imala sam ja 2 decka pre njega...samo sto ni sa jednim nisam spavala jer sam smatrala da je rano i da nisu pravi Drugovi, ON I JA... - Page 6 650269930 za jednog sam cak mislila i da ga volim, al kasnije sam skontala da to nije to. I to je bilo maaalkice pre njega. Par meseci mozda. A i ja mislim da je njemu to samo prica. Pogotovo sto je tada imao 17 godina, pa je na to gledao drugacije nego sada. Isto kao i ja. Ja sam tad mislila da cu ja citav zivot biti s njim jer zaboga s njim sam spavala Drugovi, ON I JA... - Page 6 364988687
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Drugovi, ON I JA... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 6 EmptyNed Jul 28, 2013 10:17 am

pahuljicaa ::
Lus, daaa. :/

Koni imala sam ja 2 decka pre njega...samo sto ni sa jednim nisam spavala jer sam smatrala da je rano i da nisu pravi :)za jednog sam cak mislila i da ga volim, al kasnije sam skontala da to nije to. I to je bilo maaalkice pre njega. Par meseci mozda. A i ja mislim da je njemu to samo prica. Pogotovo sto je tada imao 17 godina, pa je na to gledao drugacije nego sada. Isto kao i ja. Ja sam tad mislila da cu ja citav zivot biti s njim jer zaboga s njim sam spavala Drugovi, ON I JA... - Page 6 364988687

Drugovi, ON I JA... - Page 6 1384998410
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Drugovi, ON I JA... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 6 EmptyNed Jul 28, 2013 10:20 am

Dobro, Stormz, imala sam 17 godina i to mi je bilooooo .. Ne znam Drugovi, ON I JA... - Page 6 364988687 sad uskoro punim 19, i za te 2 godine sam promenila misljenje. Kako god da bude, pripremila sam se Drugovi, ON I JA... - Page 6 650269930

Preko telefona sam, pa cu ti otkucati poruku jednu...treba mi tvoje misljenje za nesto. Drugovi, ON I JA... - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Drugovi, ON I JA... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 6 EmptyNed Jul 28, 2013 10:22 am

Ajde kuckaj. Nego, dok sam ja povezao postove, pa zato sam stavio Drugovi, ON I JA... - Page 6 1384998410
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Drugovi, ON I JA... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Drugovi, ON I JA...
Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: