Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Drugovi, ON I JA...

Ići dole 
+13
kajlina
bojano
bevana
Bella
inda
Lus
Iva
Rale89
Yo**
jagodica
Ivana
Lara
~Lovely~
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptySre Jul 24, 2013 2:58 am

Kao i uvek .. Samo sto ne znam vise sta da radim. Dala sam mu rok nedelju dana, sto je malo i bezveze...ali necu da me zeza opet...ako za tih nedelju dana ne shvati da li sam mu bitna i potrebna, nemam sta da trazim s takvim muskarcem. Sigurno postoji neko s kim bih se uklopila u potpunosti :/ ne mislim da je to nesto mnogo ozbiljno, ali ponavlja se...kao da ne moze da se zasiti drugova, a mene moze...vrlo lako, ocigledno.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptySre Jul 24, 2013 3:09 am

pahuljice,nije bezveze. Ja sam po ceo dan sa drustvom,ali kada se dogovorim da idem negde SAMA sa deckom ,to je nase vece Drugovi, ON I JA... - Page 4 650269930. Ja izlazim mnogo vise nego on,pa opet pronadjem vreme i za njega i trudim se da se on tu ne oseca odbaceno.

Devojke,cenite vise sebe i ne dozvolite da se tako ponasaju prema vama.

lovely,meni je takvo ponasanje stvarno detinjasto...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptySre Jul 24, 2013 3:30 am

Inda, imamo i mi nase trenutke kada smo sami. Ali eto, uvek, ali uvek, kad dodje ovaj momak iz BG on je stalno s njim. Kao da mu nije bilo dovoljno 12 godina skole s njim. I plus sto mene i inace taj momak nervira jer mi se cini da ima los uticaj na ovog mog. Taman se ovaj moj uozbilji i bude nam super, a onda ovaj dodje i sve se okrene na zezanje...i tad dok je on tu, ovaj moj se ponasa kao da sam mu ja totalno nebitna. Samo drustvo drustvo drustvo. Kao ludak neki. Zato i ne znam sta da radim. Da li je to prolazna faza, ne znam .. Bukvalno je doslo do toga da sam mu rekla da ja ne zelim da se zakopavam toliko duboko s njim pa da kasnije rizikujem da me ostavi samu a npr budem trudna i budem zahtevnija nego sada. I to zasto, zbog drugova. A isto kao i LOVELY, u potpunosti sam sigurna da nijedan njegov drug ne bi ostavio, iskulirao, odbacio svoju devojku zbog drugova. Jedan od njih samo ima vezu. Ostali su se razocarali u devojke i ljubav. I imam osecaj da se i ovaj moj plasi toga ..

EDIT: i razumem ja da je on stalno s tim drugom jer ga ne vidja bas tako cesto, nego on dodje svaki drugi mesec. Ali to ne opravdava njegovo ponasanje prema meni. Kad me ne bi kulirao i izbegavao svaki kontakt sa mnom, sve bi bilo okej. Razumem da izlazi s njim itd. Ali zasto ne zove i mene kad vec idu i devojke? Ne mogu da shvatim. I npr, ujutru mi posalje prelepu poruku. I ja budala mislim on radi pa mi zato ne odgovara citav dan, a on bio na plazi, pa otisao u grad...bukvalno me se i ne seti.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptySre Jul 24, 2013 6:30 am

Ja sam sad dosla sa bazena. Tu su bili njegovi drugovi, kad ono oko 15h dolazi on sam (cudno ili slucajnost). Gleda u mom pravcu, ja se pravim hladna, suncam se, sedim kraj bazena kad stize poruka "ne znam smem li da pridjem da ne bih prosao kao u subotu vece". Ja samo odgovorim da proba. Eto ti njega i pocne prica. Svodi se sve da se nije dobro izrazio i da je mislio da idemo svi zajedno. Opet kazem, ponavljam mu kao papagaj da me ne zanima sto se lose izrazio, ako vec ne zna da se ponasa i izrazava devojka mu ne treba, ja necu da gledam u nebo i mislim se sta je pisac hteo reci. Onda sam morala da krenem kuci, dogovor je da se sutra opet vidimo, a ja sutra izlazim sa drugaricama i bas me zabole (izvinite na izrazu) ali on sa mnom ne ide ukoliko sve bude ok na kraju.
Od sad se igra drugacije. Po mom ili nikako. Od dobrote i pustanja ionako nemam nista.
On je u sustini jako dobar momak ali i jakooo nezreo, e sad je na meni da skontam da li imam zivaca da ga oblikujem po sebi ili ne. I koliko ce me tih istih zivaca to kostati.

Pahuljice, jesi li ga pitala zasto ne zove i tebe ako su vec tu i druge devojke? Nisu ti rogovi na glavi pa da ne mozes sa njima... Razumem ukoliko je musko vece, bez cura, ali ovo vec ne.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptySre Jul 24, 2013 6:45 am

On kaze da nije znao da ce i njegov drug povesti devojku.. (koju inace svuda vuce sa sobom) .. pa je rekao da zna zasto ja zelim da idem kad idu njegove drugarice...kao, da bih ja mudrovala i pravila se vazna...a jesam jednom njemu rekla da zelim da znaju ostali da je on sa mnom cak i kad nisam ja tu... i da zelim pojedine da stavim gde im je mesto...ali nisam pod tim mislila nista da kazem... jednostavo da mogu da ga poljubim itd...on je skroz drugaciji kad smo u drustvu...niti me cesto zagrli, niti me je poljubio u usta...samo u obraz...kao da sam mu i ja drugarica...kaze da mu je neprijatno...a ja ako mu kazem ''pogledaj kako je ON (njegov drug) dobar prema NJOJ i kako je mazi i pazi i svuda vodi sa sobom'' ...on tu kaze ''to je debil, ne treba da je vuce sa nama stvarno...ako smo rekli da idu momci, onda idu momci...a on dodje s njom.'' ... Ja ne znam sta je tu u pitanju...ali nesto nije u redu, definitivno. I uopste mi nije odgovorio danas na onu poruku.

EDIT: Lovely, i ja sam posle par njegovih ispada odlucila da bude ili po mom ili nikako...i funkcionisalo je vise od pola god tako...skoro godinu dana...pa evo, opet je poceo po starom...i vidim ja da cu opet morati da menjam nacin komunikacije s njim.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptySre Jul 24, 2013 7:17 am

pahuljicee, imas takvih tipova muskaraca gde zele da se postave u drustvu kao alfa muzijaci i da ne pokazuju emocije, sto je meni jako ruzno. Ali on cak ni to durenje ne radi kako teba da kazem...
Po ovome sto si rekla izgelda da je njega sramota i da te se stidi da te pokaze u drustvu, zbog nekih ispada, nacina ponasanja, izgleda ILI jednostavno jer zeli neku slobodu. ILI Zeli da "muvka" okolo devojke, i da pridobija njihove simpatije, mozda mu se svidja da se "sve loze" na njega...

Ovaj deo za slobodu odpada odma jer si mu dala i VISE Nego dovoljno prostora i vremena. Tako da moj savet ti je, da izadjes JOS jednom ali da budes totalno svoja, i da vise fokusiras da pridobijes paznju njegovih drugara/drugarica, pa da ga "ohladis" ako krene da te poljubi, ako ne onda super, imas sasvim dovoljno "materijala" da se okrenes ovom sto te oborio sa nogu.

Iskreno, po ovim sto si napisala, bas si dobra devojka, nema potrebe da se silis ili molis da te poljubi, pomazi u drustvu. Jer ako te neko voli, i stalo mu je do tebe, ima bre bilbord sa tvojom slikom da vuce kad izidje napolje!
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptySre Jul 24, 2013 1:13 pm

Pa i meni je par puta delovalo kao da me se stidi...i to sam mu i reklu tu noc...ali on kaze da nije tako i da mu je glupo da nas svi gledaju kako se ljubimo itd...dala sam mu prostora i potpunu slobodu...i stvarno jeste tako da on uziva u tome da ga svaka gleda, da se svala lozi na njega itd...i mozda sam mu ja smetnja tu...ja sam dala sve od sebe al ne mogu ni ja vise... :/ samo mi je do toga sto ne zelim da on pati...nekako se plasim da krenem dalje...ovog momka i ne poznajem dovoljno dobro...ali mi se bas dopao tako da ne znam sta da radim...ovaj moj je malo cudan...njegova logika je da kad bi raskinuli, pa i posle par godina da nadjem drugog, da bih ja za svakoga bila kurva, da me ne bi pogledao vise u zivotu...i secam se kad smo poceli tek da izlazimo...on je rekao kao ''da nisi nevina, ne bih ni bio s tobom''...i ja sam do kasno mislila da je svaki takav i da ja moram citav zivot sad s njim da ostanem jer me nijedan drugi ne bi ni pogledao vise itd.

I da, to je drustvo kojem je samo provod bitan..mi se ne okupljamo kuci, pa da igramo karte ili nesto...nego sedimo u kaficu kao budale...i ne mogu izaci jos jednom, jer nece ni da mi odgovori na poruku, a kamoli da me zove da idem s njim.

Ja sam veceras bila s drugaricama po gradu i bilo mi je lepo.

Meni bi bilo tesko da me on zamrzi...ali zasluzujem i ja da me neko voli bez granica, da me postuje i cuva...ne trazim ni poklone, ni da je stalno sa mnom, ni da se stalno cujemo...zelim samo normalnu osobu :/
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptySre Jul 24, 2013 1:45 pm

.on je rekao kao ''da nisi nevina, ne bih ni bio s tobom''...i ja sam do kasno mislila da je svaki takav i da ja moram citav zivot sad s njim da ostanem jer me nijedan drugi ne bi ni pogledao vise itd.


Shocked Shocked Shocked pa ne zivimo valjda u srednjem veku...

Za takvo njegovo ponasanje nema opravdanja. Mene moj decko nikad nije krio,ponasa se isto i u drustvu,poljubac,zagrljaj i sve ostalo nikad nije izostao ni pred drugim ljudima...

On nije zasluzio da se ti brines kako ce on raskid da podnese.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptySre Jul 24, 2013 1:52 pm

Mi kad smo sami, ali setamo po gradu, stalno smo zagrljeni (on potencira grljenje) ...cak i zastane da me poljubi i jako zagrli...ali nesto ne stima kad smo konkretno s njegovim drustvom...jer mi njih sve sretnemo u gradu kada setamo zagrljeni...i svi mi oni cesto govore da me on bas voli, da ne bi mogao ni sekundu bez mene...ali meni njegovo ponasanje to ne dokazuje...on smatra da nije prikladno da se ljubakamo i da se posveti meni u potpunosti dok smo u drustvu...ali ja to nisam ni trazila...mozda njemu ne odgovara sto su svi oni toliko bliski sa mnom...jer ima teoriju da me oni vole samo zbog njega. A ja imam dokaz da to nije tako jer dok nismo zajedno, oni su bili i dalje potpuno okej sa mnom. Ja mislim da se on mozda plasi da se njemu ne desi isto sto i njegovim drugovima. Lose iskustvo s devojkama koje su voleli. I bas zato se mozda tako i ponasa, pa ce zato to i da mu se desi. ''kakve su ti misli, takav ti je zivot.'' ...dobra stara izreka Drugovi, ON I JA... - Page 4 650269930

On je crnogorac, zato ima takvo razmisljanje...zatupasto skroz.

Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptySre Jul 24, 2013 9:22 pm

Lovely taj tvoj se poneo kao debil u celoj situaciji"nije te video"malo sutra...muskarci su ili toliko glupi ili ludi kad misle da cemo da nasednemo na sve sto oni kazu.Po mom misljenju treba s njim da porazgovaras ili da ga jednostavno ostavis.Decko se poigrava sve vreme a ti zbog njega propustas ispit,nesto sto treba da ti bude na prvom mestu bez obzira na sve.Prilicno te neozbiljno shvata.I iz aviona se vidi da ide prvo drustvo pa ti.Ja to ne bih tolerisala.Ne znam da li si ti pricala s njim o tome?A ako neko ne ceni tvoje vreme i tvoju licnost nije ni vredan da se trudis oko njega...meni su obicno dovoljni ovakvi razlozi da znam da'l nesto funkcionise ili ne.Ako ne mozete oko tako banalnih stvari da se poklopite sta ce ti u zivotu.

Pahuljice sto se tice tvog problema reci decku da odraste,ili ste par ili niste.Ne morate svuda da idete zajedno ali ako drugovi dovode svoje devojke koji je dobar razlog sto ti ne ides...nema ga.Znaci da on ima problem s tim,pitas ga koji i onda pokusajte da ga resite zajedno.Mada iskreno ja to pripisujem bezobrazluku i moras da ga naucis pameti.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptySre Jul 24, 2013 9:30 pm

I ja pripisujem bezobrazluku...kao da ja zavisim od toga da me povede s njim...a meni je ionako lepse kuci ili s drugaricama nego s tim drustvom. Nekako vise i nemam snage da ga icemu ucim...imam 18 godina, zelim normalan zivot...smatram da nije vredno takve patnje i nervoze...nije mi pokazao da mu je stalo do mene...a i juce mi uopste nije odgovorio na onu poruku...tj, porukee. Tako da ne vidim razlog da cekam vise. Eto mu ih drugovi i drugarice, pa neka ga oni usrece i vole kao ja... Drugovi, ON I JA... - Page 4 650269930

Pitala sam na uopstenoj .. kada je najbolje zapoceti novu vezu? bez osecaja krivice itd? ne mislim sad jos uvek...ali pitam Drugovi, ON I JA... - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptySre Jul 24, 2013 9:34 pm

pa to ti je individualno.ako si ti spremna za novu vezu,briga te sta drugi kazu.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptySre Jul 24, 2013 9:44 pm

Ovde je to malo drugacije jer je mali grad, pa svako svakog zna...on je meni rekao da bi mi napravio pakao od zivota kad bih bila s drugim...kao, obrukala bih ga tako kad bih se ja okrenula nekom drugom... al mene nije toliko briga za njega konkretno sta ce da kaze...bezveze mi je zbog njegovih roditelja, ne zelim da crvenim na ulici jer znam njega, on bi svasta pricao za mene, u to sam sigurna...
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptySre Jul 24, 2013 9:47 pm

Cuj molim te njega,on bi tebi napravio pakao...pa onda ti lepo reci njemu da ces da ga istreses iz gaca kad sl put ode bez tebe sa zenskim drustvom.I koji crni roditelji bre,ja bih u inat prosetala s drugim da svi lepo vide,pa da se jedu...kao sto se ti nerviras jer te on nije pozvao.Izdigni se u citavoj situaciji i pokazi mu da ti on nije bitan kad vec nisi ti bitna njemu.On ce da radi sta pozeli a ti ces da sedis kuci kao dobra zenica a ne ne...odmah to da saseces u korenu.Veruj mi!
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptySre Jul 24, 2013 9:51 pm

Kajli, potpuno si u pravu...ali ja sam za sve njih predobra, fina, vaspitana, kulturna, uvek se fino javim...i ne znam kako da kasnije dozvolim to sebi da padnem nisko...ali ne mogu ni ja vise da podnesem neke stvari...cim mislim na drugog, tu nesto ne stima...
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptySre Jul 24, 2013 9:54 pm

Nemas ti sta sebi da ne dozvoljavas,tvoj je zivot tvoja stvar i ti nikom nista ne dugujes.Sto pre to shvatis bice ti bolje u zivotu.I ne dozvoli da te iko oblikuje prema sebi ili da pravi od tebe budalu.Mlada si treba da uzivas a ne da mislis kako je ovo ispravno ili ne.Cim ne osecas da nesto nije u redu ili nije kao sto je bilo to je vec dovoljno da uzmes stvar u svoje ruke.Popricaj s deckom i vidi da li je resivo to.Jer ako se on ne promeni sada nece nikad,bar ne dok je s tobom
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptySre Jul 24, 2013 10:01 pm

Sto bi pala nisko Pahuljice? Zato sto vise neces da trpis bezobrazluk? Moj bivsi je svasta napricao svojima koji me sad i ne primecuju na ulicu, a do neki dan sam bila najbolja na svetu. Ti to ne mozes da izbegnes, on je njihov sin i sta god im bude rekao za njih je amin.
Ti znas najbolje kako da postupis, sto se ulaska u novu vezu tice, ja sam odmah posle raskida pocela da izlazim sa ovim momkom. U pocetku sam se pitala isto sto i ti sada, ali sam shvatila da nemam razloga nikome da se pravdam za svoje postupke. Sve i da to radim uvek ce se naci neko ko ce imati nesto da kaze protiv mene.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptySre Jul 24, 2013 10:06 pm

A kako da popricam s njim kad mi je iskulirao poslednju poruku? I skoro 10 dana se nismo videli...on je stalno s drugovima...slabo smo se i culi...i meni je pukao film...i jos je imao obraza da se ON naljuti. I juce sam ga prvo pitala da se vidimo, da popricamo. Nije odgovorio. A onda sam mu poslala da ima nedelju dana da razmisli i da pocne normalno da se ponasa. Nakon toga je za mene zavrsio. I nije ni na to odgovorio. A inace, ujutru bi se probudio, posalje mi poruku...i onda do uvece nista! A ja ga opravdavala da radi, a on izlazi, seta...ide na more, bez mene...bas sam popi*dela.

Lovely, znam ja sve to...ali znas koliko puta je on rekao ''ja da kazem drugovima da te pljunu, oni bi za mene to uradili''..i poludeo je kad sam rekla ''nemoj da si tako siguran..'' ...a oni koji treba, oni znaju da je cesto bio gad prema meni...znaju koliko sam ga volela i na sta sam sve bila spremna za njega...i par puta mu je njegova majka rekla ''ja te znam, sigurno si ti nesto pogresio, ti si tezak mnogo...''
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptySre Jul 24, 2013 11:05 pm

Pahuljice sama si sebi dala odgv,zavrsio je on kod tebe.Sve to sto si opisala da radi ja ne bi tolerisala ni malo.Imao je svoju sansu,nemoj da ga zoves ni da ga trazis.A kad se javi okreni mu ledja pa ako bude bio uporan onda tek popricajte ovako te ne shvata ozbiljno to je ocigledno
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptySre Jul 24, 2013 11:21 pm

Prvo, za to pljunuti u lice dobio bi od mene takvu samarcinu da bi me pamtio do kraja zivota, a za to ne bih te ni pogledao da nisi nevina bila bi zesca svadja. Ovo za pakao okaci macki o rep, on ce tebi praviti pakao, zar ne zna da ne postoji nista gore od zene koja se zainati. Mogu da ti navedem bar 100 slucajeva kada su zene pravile pakao muskarcima zato sto su se poneli kao kreteni prema njima. Oni bi da zene majku terezu, da iim kuva,cuva njihovu decu itd. a oni da svrljaju okolo. Otac od moje drugarice je imao isto takvo zatucano misljenje, on je naterao njenu majku da predje kod njega u selo, branio joj je da ide na posao ( hteo je da da otkaz) da cuva njihovu decu ( dve cerke) kuva itd. a on ju je varao sa skoro svakom zenom koja je rposla pored njega. Moju drugaricu nije voleo jer mu je to bila druga cerka, a on je hteo sina ... Svasta jetu bilo i na kraju brak je pukao, samo sto to njemu nije bilo dosta sto su se razveli nego joj je zabranio da se vidja sa drugima ( i danas zena krije to da ima novu vezu) ... Ako ce tako ovaj tvoj da se ponasa bezi od njega sto dalje, mlada si, lepa si, naci ces drugog koji ce te postovati. Razumem da ti nije lako, i da ga volis, samo se nadam da ces razmisliti o svemu , ne kazem da treba da raskinete ali se nadam da ces razmisliti, pogotovo jer si sama rekla da je on crnogorac, i da zna biti veoma tezak, sta ce onda biti kasnije ako udjete u brak. Postoji mogucnost da je on jos uvek dete tj. ne izivljen, ali ni to ne opravdava takvo ponasanje.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptyČet Jul 25, 2013 12:48 am

Rale, otisla si predaleko Drugovi, ON I JA... - Page 4 650269930 njemu nije ni bitno koji je pol deteta, odobrava moj posao, nije po tom pitanju zatucan Drugovi, ON I JA... - Page 4 650269930
Sa ovim poslednjim se slazem...dete koje nije izivljeno itd...mada se on bunio protiv toga...rekao je da ne bi bio sa mnom kad bi zeleo druge...pa eto, nije sa mnom Drugovi, ON I JA... - Page 4 650269930
I naravno da je bila svadja za ono za nevinost jer on nema pravo na to...mada, donekle kapiram jer sam imala 16 godina, zamisli da sam vec i tada radila neke stvari..u nasem gradu je to ono ''molim? zar vec??'' ...malo je narod cudan...ali sada npr kad imam skoro 19, ne bi smetalo momku sigurno Drugovi, ON I JA... - Page 4 650269930
Ne bih ga udarila jer ne funkcionisemo tako da se mlatimo i bijemo...samo sam se nasmejala i odgovorila na moj nacin, a to ga je zabolelo.

Kajli, uvek je tako...okrenem ledja, javi se posle nekog vremena, trudi se, place, moli...i ja popustim...i posle par dana opet nesto s*ebe...al nisam pridavala tome znacaja jer je sve ostalo bilo okej...al evo opet je poceo tako da ne znam mogu li opet da prolazim kroz to...uzaludno je da se nadam i ocekujem svaki put da je tad stvarno shvatio...sa mnom nece shvatiti...naucice kad ga nesto bas jako zaboli...a to ce biti vreme bez mene, kad shvati da ne moze vise da me vrati... A meni je tesko sto ce njemu biti tesko... jer znam da je bas osetljiv i da ima problema sa srcem... a ne zelim da pati Drugovi, ON I JA... - Page 4 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptyČet Jul 25, 2013 1:23 am

Znam sve to stoji Pahuljice,ali ni on ne misli na tebe...vidi sama,ti najbolje znas kako stoje stvari,ali nemoj da radis na svoju stetu Drugovi, ON I JA... - Page 4 2855523028
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptyČet Jul 25, 2013 1:25 am

Pahuljice ja sam to uzela kao primer onoga sto moze da se desi u vezi, ne kazem da ce biti tako sa vama. Znam da zvucim kao neka baba ali meni ste i sa 18-19 god jos uvek deca, ovo kazem jer gledam sa tog aspekta kada sam ja bila u tim godinama, i secam se kako sam tada razmisljala, a kako razmisljam sa 24 god. Ovo neizivljeno, vecina momaka su takvi u tim godinama, ima izuzetaka. Mozda ce se decko uozbiljiti i shvatiti da te povredjuje sa takvim ponasanjem, sve je to diskutabilno jer ima svakakvim slucajeva .

Da se razumemo, ja sam uvek za ljubav, ali ne ako ta ljubav boli vise nego sto pruza zadovoljstvo. Sta god da se desi izmedju vas dvoje nemoj da se brines. A ako ti zaista bude pravio sranje daj mi njegov broj ili ga pokazi pa da mu malo pokazem kako pakao tek moze da izgleda :djavo: ( sada zvuci malo da preterujem ali dodje mi tako sa vremena na vreme da se svadjam sa nekim, genetika. Prorade mi madjarski geni :) )
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptyČet Jul 25, 2013 1:54 am

Kajli, poslao mi je poruku... kao, zeli mi sve najbolje i nada se da cu naci pravu srecu... juce je bio u guzvi pa je tek danas mogao da mi odgovori. A lazee nego se uplasio toga sto mu nisam slala vise nista pa kao tako da se izvuce. Odgovorila sam mu da ne brine za mene, da sam okej posle svega... napisala sam mu malo duzu poruku... to uvek radim kad se iznerviram... :/

Rale, pa i ja kazem da je to decije jos uvek...jer kad pogledas, do braka ima minimum 6,7 godina. A ko moze toliko dugo da bude u vezi? (mislim bas na vezu, zapadne u monotoniju itd itd jer dok dodje brak i klinci, sve su iste stvari ako je veza duga skoro 10 godina) ...ne bih ti dala broj jer nisam bas takva da zovem nekog da mi pomaze na takav nacin Drugovi, ON I JA... - Page 4 364988687

Ja sam cas okej, cas tuzna .. tako da se bas nesto kolebam...
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 EmptyČet Jul 25, 2013 2:11 am

Pa na cemu ste sada?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Drugovi, ON I JA...
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: