Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Drugovi, ON I JA...

Ići dole 
+13
kajlina
bojano
bevana
Bella
inda
Lus
Iva
Rale89
Yo**
jagodica
Ivana
Lara
~Lovely~
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptyPon Apr 29, 2013 11:22 am

lovely, sta se desava?
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptyPon Apr 29, 2013 11:55 am

Lus, sve sam mu to sasula. Nijedan detalj nisam zaboravila.
Evo sad sam dosla, bili smo u gradu i posle otisli do reke i pricali. Bilo je vece kao u nekom filmu (e svaka mi cast sad na ovome) lol!
Uglavnom, on je bukvalno shvatio ono moje "idi", posle kad mi je poslao poruku mislio je da dodjem, ali ja nisam nista odgovarala. Drugi dan takodje nisam ni na sta odgovarala i kaze da su i njegovi primetili da se nesto desava hahaha Onda je vec video da je vrag odneo salu i dalje znate sta je bilo (mislim na juce, pozive i sve to). Mislila sam da ne slavim 1.Maj sa njim, da ga tako kaznim i ne ispostujem sad ja dogovor, ali sam razmislila i shvatila da bih tako samo kaznila sebe i po lepom danu ostala kuci.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptyPon Apr 29, 2013 12:07 pm

nemoj da si licemer, drzis mu predavanja kako ne postuje dogovor a posle sama ne postujes. bolja si ti od toga, a i steta a propadne lep dan Drugovi, ON I JA... - Page 3 650269930
dobro da je ukapirao. valjda nece da mu se ponavlja Drugovi, ON I JA... - Page 3 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptyPon Apr 29, 2013 7:12 pm

Ma bice sve to dobro, ja bas mislim da mu je trebalo crtanje situacije..Drugovi, ON I JA... - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptyPon Apr 29, 2013 9:04 pm

stavljala sam vec,ali moram opet zbog
Citat :
on je bukvalno shvatio ono moje "idi"
Drugovi, ON I JA... - Page 3 2981382511


[img]Drugovi, ON I JA... - Page 3 54809738928364446645396 [/img]
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptyPon Apr 29, 2013 9:21 pm

istina ziva! Drugovi, ON I JA... - Page 3 650269930

Lovely,drago mi je da ste to resili,a u sumici nadoknadite ove dane koje ste propustili!ne mislim ni na sta bezobrazno! Drugovi, ON I JA... - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptyPon Apr 29, 2013 9:26 pm

Lara ::
Izvini, Bella, ali meni je detinjasto upravo to - ostaviti decka ako ti ne odgovori na dve poruke. Shocked ili nisam dobro razumela sta si htela da kazes.

Ma nisam rekla da bih ga ostavila, ali bih cekala da se on meni javi, posto bih se osecala ispaljeno jer na dve poruke nisam dobila odgovor. Nije mi normalno da neko salje poruke i ne dobija odgovor jer druga strana odbija da komunicira, eto kao sto je Lovely htela da se decko pomuci oko nje i pokaje se, ja bih to neodgovaranje tumacila kao da tu osobu bas briga za mene i da uopste ne zeli da resimo situaciju. Ja, kao i sve zene, znam da se nadurim, ali to neodgovaranje na poruke nisam praktikovala nikada, jer to ne vodi nicemu.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptyPon Apr 29, 2013 10:11 pm

Bev Drugovi, ON I JA... - Page 3 3947323609 Drugovi, ON I JA... - Page 3 20348227
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptyNed Maj 12, 2013 3:01 am

Lovely ja sam tek sad iscitala sve ovo sto si napisala...poznata po kasnjenju jel...nego,treba svakako da budes malo opreznija a ne odmah da mu se prepustas u svemu.Mislim da je to car koja ostaje posle duzih veza.Naviknes se na komfor,da budes opustena i da tacno znas sta te ceka,pa posle treba da prodje vreme da se prisetis nekih stavova od ranije ili da se izgrade nove barijere koje ce ostati dok decko ne zasluzi tvoje pravo ja.Malo vise filozofiram al valjda si shvatila sta hocu da kazem.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptyČet Maj 16, 2013 3:51 am

Kajli skontala sam Drugovi, ON I JA... - Page 3 650269930 Analiziram ja samu sebe ponekad, vidim da zurim sto se tice njega i nekih stvari, valjda me drzi to od prosle veze gde se sve znalo i nekako podrazumevalo da tako treba. Nemate pojma koliko se naviknem na njegovo prisustvo, eto sada je bio tu mesec dana i otisao je sad u ponedeljak i nece ga biti... uh... ko zna do kada.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptyUto Jul 23, 2013 12:00 am

Kod nas je u gradu bio beer fest ovih dana. Cujem se s njim, on me pita jesam li planirala sa drugaricama da idem ili cemo se videti mi, ja kazem meni odgovara i pitam kad se vidimo. Istovremeno se cujem sa drugaricom (devojkom njegovog druga, sa njima se druzimo u cetvoro) da idemo svi zajedno. On meni na sve to kaze da je mislio veceras da ode (ne odemo) i da ce mi javiti do 19h. Sto bi znacilo - ti cekaj do tad, ja ako se dogovorim sa drustvom odoh sa njima, a ti se vec snadji. Kad sam mu to rekla on se pocne smejati kao znao sam da ces to reci eto ides i ti veceras sa mnom i resen problem (kad vec vidi da je nastalo s*anje). Ja samo kazem da necu da sam opcija 2 i da ide svako za sebe. To vece sam izasla sa rodjakom i njegovom verenicom, da bi me zvala ta drugarica (devojka njegovog druga) i place da ju je taj njen ispalio i otisao sa drugovima i da dodjem na beer fest da budemo zajedno. Odem ja, kad na par metara od nas stoje njih dvojica sa drugovima. Ni jedan nam ne prilazi kao da smo sugave. Stojimo mi tako tu dobra dva sata i oni krenuse ka izlazu. Drugarica potrca za njima, ja ostanem sama. Okrecem se i prilazi mi on sa sve osmehom. Kao nisam te video (nemoguce), ja samo govorim da se skloni, da mi ovo radi vec drugi put, da je nezreo i da treba jos da poraste za vezu, a on se samo na glup nacin opravdava (nisam video, bla bla bla), kad sam rekla zavrsili smo, on me ljutito pogleda i samo rece dobro i ode. Ja sam tu ostala da placem na pola stadiona u po' mase koja pomahnitalo skace uz zvuke Galije hahaha kao u filmu, pacenica ja....

Drugi dan, zove me ta drugarica kao planirali su oni neki rostilj i zovu nas dve (tacnije mene niko ne zove, nego me indirektno zovu preko nje). Posle nekog vremena on mi salje skroz nadrndanu poruku da dodjem ako hocu sa sve milion uzvicnika. Ja samo napisem da necu. Juce se nismo culi, danas takodje. Ta drugarica je otisla i pomirila se sa svojim deckom, kontam da su vec godinama zajedno, ali isto tako sam joj rekla da to nije kraj i da ce je opet ostaviti na cedilu koliko sutra. Ona kaze da zna ali da ne sedi ni ona kuci na sta je moja faca Shocked  Ja ne zelim da budem opcija na cekanju, ne zelim da se prvo dogovara sa drustvom pa onda sa mnom, zelim da se zabavljam sa njim , a ne sa njim i celim njegovim drustvom! I sad se prica kako mi to nije razlog za raskid, kako se on samo pogresno izrazio i kako je mislio da idemo svi zajedno ali se nije nista dogovorio sa njima (drugovima). Jesam li ja jedina luda koja misli da se momak koji je u vezi treba prvo da dogovara sa svojom devojkom? Dosta mi je vise da gledam u nebo i mislim sta je on hteo reci, da li je tako mislio ili se pogresno izrazio. Sto se to nikad meni ne desi?
I da dodam, propustila sam ispit u prvom roku da bih otisla kod njega da ga iznenadim. Proveli smo vikend tamo gde on studira, ja nisam otisla na ispit, prijavila ga u drugom roku koji je sad u petak. Sad se grizem zbog toga jer sam 1. ispala budala 2. da sam izasla u prvom roku i polozila mogla sam poceti da radim pripravnicki, a ne da cekam kraj jula da polazem i toliko budem u neizvesnosti.

Eto, bravo ja, izgleda da se nikad na greskama necu nauciti.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptyUto Jul 23, 2013 12:17 am

Hmmmm, komplikovano . Sa jedne strane moguce je da je u pitanju nesporazum, ali sa druge strane ako mu to prelazi u naviku bice problem. Nisam sigurna za to da namerno nije dosao da se pozdravi sa vama, nije bio sa svalerkom pa da ne dodje, mada ko zna. Mozda mu je bilo glupo posto je bio sa drustvom. U svakom slucaju, ne volim ni malo taj trend ispaljivanja devojaka, zaista ne znam sta im to znaci, ako se vec dogovoris nesto sa devojkom onda to i ispostuj, isto bih rekla i da je situacija obrnuta.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptyUto Jul 23, 2013 12:30 am

Znas sta je meni cudno?dogovorili ste se da izadjete odvojeno.ti si kasnije dosla na mesto gde je on-zar nije bilo logicno da mui pridjes,cmoknes ga i vratis se kod drugarice?ili ostanete sa njima.

ali da je nezreo,jeste.ti mi delujes kao zrela,odgovorna,drzis do date reci i tebi on takav ne odgovara.zamisli kakve bi to u buducnosti tek probleme stvaralo?tako da,mozda ti je i ucinio uslugu...
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptyUto Jul 23, 2013 12:44 am

Nismo se dogovorili da izadjemo odvojeno, to sam mu rekla iz ljutnje jer sam vec videla po toj poruci da ce mi do 19h javiti i da ce on mozda otici (gde nigde nije spomenuo ici cemo zajedno ili sl.) uostalom do tad da mi javi da li mogu s njim ili ne mogu confused Drugovi, ON I JA... - Page 3 402532072 
Imam i ja veliki krug prijatelja pa sve stizem i nikad nikog ne ostavim na cedilu.

Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptyUto Jul 23, 2013 12:57 am

A da nisi i ti malo njemu terala inat time sto mu se nisi javila? Meni je, iskreno, i tvoje ponasanje nezrelo koliko i njegovo. Ja bih mu prisla, javila bih mu se, verovatno malo hladnije ako sam ljuta, i pokusala da razjasnim nesporazum.

Sad cu ja kao Ivana Drugovi, ON I JA... - Page 3 1071211947 Sta si u horoskopu?
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptyUto Jul 23, 2013 1:08 am

Zasto da se javljam nekome ko je izmedju mene i drugova odlucio da OPET izabere njih? Ponasam se kao sto bi svaka na mom mestu veruj Bella. Ta drugarica se na kraju pomirlila sa svojim, a zamisli sta je on rekao? Pa sta ako se to desi jednom u mesec dana (ispala), i ona je presla preko toga sto mi je sok. Sutra ce joj isto napraviti i opet ce se nervirati i plakati. Zato vise nisam sigurna da se treba oprastati jer eto mog slucaja da opet ponovi istu stvar (inace ova tema ne bi postojala). Oni su drustvo koje je u stanju da podrzavaju jedni druge do besvesti iako nisu u pravu. Zato mi je krivo sto ce sad ispasti kako meni nije ni najmanje stalo, jer nisam otisla na taj rostilj da resimo stvar kao sto je ona to uradila. A niko u sustini ne zna kako se ja osecam!

Devica sam u horoskopu Drugovi, ON I JA... - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptyUto Jul 23, 2013 1:17 am

Ma, dobro si uradila! I ne treba da mu prilazis i ti da resavas. Neka pridje on, neka on resi. Uvek oni, jadničci, zamenjuju teze i vade se na gluposti.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptyUto Jul 23, 2013 1:25 am

Pa dobro, ja sam rekla da bih se javila i pokusala da resim problem, sto ne znaci da bih presla preko toga i pomirila se, mozda bih se jos gore posvadjala i raskinula, sve zavisi od toka razgovora. Ustvari, verovatno bih i prisla sa namerom da se svadjam, znajuci kakva sam kada sam ljuta Drugovi, ON I JA... - Page 3 1071211947 Mada, mozda ja to vise posmatram s obzirom na svoju trenutnu situaciju, ja sam dugo u vezi pa ne mogu da zamislim da se pravimo da ne vidimo jedno drugo, bez obzira na to sto smo posvadjani. Ali ne osporavam njegovu gresku, samo mislim da treba odmah sve razjasniti, bilo to u pozitivnom ili negativnom smislu. Svakako ne treba da trpis takvo ponasanje.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptyUto Jul 23, 2013 1:30 am

I meni je to cudno, i glupo, to sto se pravio da je ne vidi, i to dva sata. To mi je bas bez veze.
Verovatno bih i ja prisla i svadjala se. Ne znam. Drugovi, ON I JA... - Page 3 2440589525 
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptyUto Jul 23, 2013 1:34 am

Lovley jesi li sigurna da je mogao da te vidi?
Skroz mi je detinjasto to ponasanje da ste na istom mestu i pravi se da te ne vidi.
Ok mi je da nekad izadje sa drustvom, cak i da jasno i glasno kaze: E ja veceras izlazim sa Mikom i Perom, nema zena.
I toliko. Ali da te zavlaci: "Zvacu te u sedam da ti kazem da li izlazimo u osam" nije mi ok.
Cak mi je ok i da kaze: "Ako se ne dogovorimo javicu ti u toku dana da li da se organizujes drugacije."
Opet da se i tu zna neki red.

I kakav rostilj, kakvo resavanje stvari? To se nikada, nikada, ne radi pred njegovom rodbinom, roditeljima i prijateljima, niti na njegovom terenu. Lepo se nadjite negde nasamo pa resavajte.

Uz to, raskid je ozbiljna stvar, uvek se potrudi da ti se ohladi glava pre nego izgovoris takve reci.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptyUto Jul 23, 2013 1:42 am

Iva ::
Lovley jesi li sigurna da je mogao da te vidi?
Skroz mi je detinjasto to ponasanje da ste na istom mestu i pravi se da te ne vidi.
Ok mi je da nekad izadje sa drustvom, cak i da jasno i glasno kaze: E ja veceras izlazim sa Mikom i Perom, nema zena.
I toliko. Ali da te zavlaci: "Zvacu te u sedam da ti kazem da li izlazimo u osam" nije mi ok.
Cak mi je ok i da kaze: "Ako se ne dogovorimo javicu ti u toku dana da li da se organizujes drugacije."
Opet da se i tu zna neki red.


I kakav rostilj, kakvo resavanje stvari? To se nikada, nikada, ne radi pred njegovom rodbinom, roditeljima i prijateljima, niti na njegovom terenu. Lepo se nadjite negde nasamo pa resavajte.

Uz to, raskid je ozbiljna stvar, uvek se potrudi da ti se ohladi glava pre nego izgovoris takve reci.

To je ono sto pokusavam da kazem celo vreme!
Mogao je jer se drugarica dopisivala sa svojim deckom, a on je stajao sa njima u drustvu. Gledao je u nas, tacnije u svoju devojku. Par puta je i on pogledao, a ja nisam nevidljiva.
Opet kazem nisam posesivna da sad mora samo sa mnom da bude, ali da se zna red to jednostavno mora! Ako nije u stanju da stvari postavi na svoje mesto onda nije ni za vezu. Ja necu stalno da cekam kad ce i da l' ce me zvati ili ce u poslednjem trenutku doci do promene plana.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptyUto Jul 23, 2013 1:45 am

Znas kako mozes to da resis ako ti se ne raskida?
Sledeci put kad se desi ovakva situacija ti se lepo orgainzujes sa vojim drustvom na vreme, on ako nije uspeo da se oragnizuje sa svojim - njegov problem. Ti svoj eplanove ne menjas, a on neka se na vreme smislii sta hoce.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptyUto Jul 23, 2013 4:09 am

Ma kakvi, gospodin se ne javlja, ne znam da li da mislim da je tako bolje ili gore. Izgleda da nece ni prstom da mrdne niti bilo sta da pokusa.

Problem je sad, dala sam mu novac da mi kupi pripravnicku knjizicu dok je bio tamo gde studira jer je kod nas nema. Kupio je, ali se u medjuvremenu desi ovo sto se desilo. Nije hteo da je da toj drugarici kad su bili zajedno na rostilju nego je rekao da ce mi je on dati. Ali ni traga ni glasa od njega vec dva dana, mozda misli da cu mu se zbog toga javiti, ali se mnogo tu za*ebao.

Mama mi kaze da posaljem njegovom drugu poruku (sa kojim sam jako dobra), da mi je da po njemu, a cula sam se i sa strinom (sasvim slucajno) koja zivi blizu njega i poznaje njegove, pa se ponudila da ona ode po to. Ako nju posaljem napravicu komediju, a njemu ce oci stati. Mada mi je od ove dve varijante najbolja ta sa strinom, neka vidi da sam spremna na sve ali ne i na to da od njega zavisim i njega da zovem. U slucaju da mi je ne da nikako, kontaktiracu druga koji isto studira u tom gradu da mi on kupi.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptySre Jul 24, 2013 2:02 am

Devojke Drugovi, ON I JA... - Page 3 1371890812 trenutno mi se desava isto sto i Lovely.. kad god njemu dodje drug iz BG, on se sa mnom uopste i ne cuje i ne gleda...i sve trazi neke izgovore...prvu noc smo samo svi zajedno izasli. I onda je digao nos jer se nisam bas ''kulturno'' ponela prema njegovoj drugarici. (ona me je slucajno gurnula i izvinila se, a ja sam pogledala i iskulirala. A pritom nisam napravila nikakvu facu ni nista...samo ne vidim razlog da kazem ''maaa okej je sreco,duso, maco''...itd. sto je on ocekivao)...vec nedelju dana se nismo videli jer je on stalno s drustvom...a sinoc sam pukla jer je izasao, a bilo je i devojaka tu...a nije mene zvao da idem i ja...a onda se vadio na foru da nije znao da ce i one ici. Osecam se skroz odbaceno. Isto ono sto je lovely pricala - opcija broj 2. Taman sam pomislila da je konacno okej sve, da ce biti jos lepse sad na leto...a onda mi on govori ''eee, sutra stize ... (taj drug).." ...ja imam razumevanja stvarno, nisam nesto posesivna...ali zasto JA NE POSTOJIM kad je njemu drustvo tu? Zove me samo kad nema nekih planova s njima...i znam da je uzasno, ali dala sam mu rok nedelju dana da odluci sta ce i da razmisli i da shvati neke stvari...ako ne shvati, onda da mi se uopste i ne javlja...jer zelim da budem srecna a zasluzujem momka kojem cu biti na prvom mestu...nisam ruzna, nisam glupa, nisam losa devojka, nisam retardirana .. neko drugi bi me mnogo vise cenio... ali meni nesto opet ne dozvoljava da odem tek tako. Drugovi, ON I JA... - Page 3 1371890812 i zamislite - nije mi uopste ni odgovorio. Iskulirao me. Kontam da radi, pa mozda i nije video. Ali posle 5 sati ako ne dobijem odgovor, jasno ce biti sve. Drugovi, ON I JA... - Page 3 1371890812

Imate li neki savet ili reci utehe? Ja vec znam sve skoro sta cete reci .. ali potrebna mi je podrska, nemam nikog trenutno... 4 drugarice su se odselile zbog faxa...ova jedna je u Niksic kod babe. Sa ostalima i ne zelim da pricam o tome jer su iz tog drustva, prenece njemu. I plus na sve to, pre 3 dana upoznam decka koji me je oborio s nogu u potpunosti. Ono kao ljubav na prvi pogled Drugovi, ON I JA... - Page 3 364988687 tako da mozda i to ima uticaja jer sam skroz zbunjena Drugovi, ON I JA... - Page 3 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 EmptySre Jul 24, 2013 2:43 am

Мени је овде уболо око то што си ти пропустила испит због идиота. Ма да вам је дивно у љубави, прво су обавезе на месту!

И једној и другој, не јављајте се њима. На крају ће да вас обрлате па ће да испадне како сте ви криве за нешто!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugovi, ON I JA...   Drugovi, ON I JA... - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Drugovi, ON I JA...
Nazad na vrh 
Strana 3 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: