Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako ste saopstile momku da ste nevine ?

Ići dole 
+3
Lara
Yo**
Rale89
7 posters
AutorPoruka
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kako ste saopstile momku da ste nevine ? Empty
PočaljiNaslov: Kako ste saopstile momku da ste nevine ?   Kako ste saopstile momku da ste nevine ? EmptyPon Maj 06, 2013 4:42 am

Ovako, moja drugarica je nevina ima 23 god. i ima novog momka. Danas mi je poslala poruku i pitala me kako sam ja saopstila ovom mom to kada sam bila nevina, medjutim nisam mogla mnogo da joj pomognem jer je ovaj moj to sam ukapirao nakon 2 ned. veze, pa me interesuju vasa iskustva. Ona se jadna uspanicila jer misli da ce je mozda ostaviti ako bude saznao za to, ja sam joj naravno rekla da je nije vredan ako to zaista uradi ...
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kako ste saopstile momku da ste nevine ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saopstile momku da ste nevine ?   Kako ste saopstile momku da ste nevine ? EmptyPon Maj 06, 2013 4:58 am

i ja sam bila nevina sa 21-22. nista, rekla sam mu i to je to. nije mu smetalo.
mislim da nije njoj problem sto ce je on ostaviti, takav joj onda i ne treba sve ce se sloziti, nego sto bi on mogao dalje da prosiri tu pricu, a biti nevin danas nije nesto popularno.
zasto je ostala nevina? ne trebaju nama odgovori, neka sama nadje odgovor i neka mu tako kaze. i svakako treb da mu kaze.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Kako ste saopstile momku da ste nevine ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saopstile momku da ste nevine ?   Kako ste saopstile momku da ste nevine ? EmptyPon Maj 06, 2013 5:05 am

Zasto bi uopste morala samoinicijativno da mu to kaze? Mislim, kad dodju do toga, do te price, neka mu to kaze najnormalnije. Treba da se postavi tako kao da je to najnormalnija stvar na svetu, sto i jeste. Nekad se to cenilo, valjda je i sada to neka vrednost. Ne razumem tu vrstu samokritike; ma kraju krajeva, neka misli sta god hoce. Kako ste saopstile momku da ste nevine ? 650269930
I nije ona ostala nevina, ona nije imala odnose. Nije popularno? Koga briga? Kako ste saopstile momku da ste nevine ? 2370014350
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kako ste saopstile momku da ste nevine ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saopstile momku da ste nevine ?   Kako ste saopstile momku da ste nevine ? EmptyPon Maj 06, 2013 5:12 am

ne mislim da forsira pricu, nego se slazem s tobom, laro, kad dodje do price o tome da mu kaze, nikako da krije.
i slazem se da ne treba da je bude briga sto niije popularno. nego, danas se mnoge devojke stide, pa je mozda i njoj iz tog razloga neprijatno.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Kako ste saopstile momku da ste nevine ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saopstile momku da ste nevine ?   Kako ste saopstile momku da ste nevine ? EmptyPon Maj 06, 2013 5:18 am

Znam, ali me to nervira. Ako je vec takva situacija, treba je okrenuti u svoju korist i ponositi se time. A on neka se slika ako mu se ne svidja. Kako ste saopstile momku da ste nevine ? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kako ste saopstile momku da ste nevine ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saopstile momku da ste nevine ?   Kako ste saopstile momku da ste nevine ? EmptyPon Maj 06, 2013 5:56 am

E to sam joj i ja rekla, zar je malo devojaka koje su razmenile ko zna koliko momaka tj. bile sa njima . Mesto da budu ponosni sto i dalje postoje devojke koje bar malo drze do sebe i ne skacu iz kreveta u krevet, oni nam nabijaju krivicu. Nego sada je postala sramota i kada si bila samo sa jednim ili sa 2 momka, jer Boze moj, onda si neiskusna. Kao sto sam vec rekla ja ovom mom nisam uopste morala da kazem decko je sam primetio na osnovu mog ponasanja je sam zakljucio sto sam mu na kraju i potvrdila. Ali sam joj rekla da mu kaze istinu ako je bude pitao, jer ipak mora drugacije da se postupa sa devojkom koja nije imala odnose . Ima svakakvih budala nazalost, imam jednu drugu drugaricu kojoj decko nije verovao da je bila nevina jer nije krvarila kada su prvi put spavali, pa ju je celu vezu napadao kako ga je slagala.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kako ste saopstile momku da ste nevine ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saopstile momku da ste nevine ?   Kako ste saopstile momku da ste nevine ? EmptyPon Maj 06, 2013 6:01 am

Lara ::
Znam, ali me to nervira. Ako je vec takva situacija, treba je okrenuti u svoju korist i ponositi se time. A on neka se slika ako mu se ne svidja. Kako ste saopstile momku da ste nevine ? 650269930

e,bas tako!

a da ima kretena koji ostavljaju devojke zbog toga,ima!i to govori o njima.bolje da padne na testu ljudskosti sad,nego kasnije na necemu vaznijem.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kako ste saopstile momku da ste nevine ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saopstile momku da ste nevine ?   Kako ste saopstile momku da ste nevine ? EmptyPon Maj 06, 2013 6:02 am

Slazem se sa Larom u potpunosti. Mene uopste nije bilo sramota sto sam bila nevina u 21. godini, niti mi je bio problem to da kazem.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kako ste saopstile momku da ste nevine ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saopstile momku da ste nevine ?   Kako ste saopstile momku da ste nevine ? EmptyPon Maj 06, 2013 6:08 am

Pa nije ni mene bilo sramota a ja sam tada skoro imala 23 god. Nas narod je cudan, ne valja ako si ih imala malo, ne valja ni ako si imala mnogo ( to mnogo je diskutabilan pojam). Po meni to je licemerje, i zaista ne razumem takvo debilsko razmisljanje. Ima osoba koje ne zele da spavaju sa prvom osobom koja naidje, a i zasto bi ... Ta moja drugarica je veoma detinjasta, mislim da se ona uspanicila da ce biti ko zna sta, jer je slusala nasa iskustva ...
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kako ste saopstile momku da ste nevine ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saopstile momku da ste nevine ?   Kako ste saopstile momku da ste nevine ? EmptyPon Maj 06, 2013 6:28 am

E pa to je poenta, narodu se ne moze ugoditi, zato ni ne treba obracati paznju na tudje misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kako ste saopstile momku da ste nevine ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saopstile momku da ste nevine ?   Kako ste saopstile momku da ste nevine ? EmptyPon Maj 06, 2013 6:31 am

Da ali, ja opet ne znam sta da joj kazem na tu temu, kada sam joj rekla da je ovaj moj sam zakljucio ona se zacudila, kako to. E sada ja ne mogu to da joj objasnim, kako neko to moze da zakljuci na osnovu ponasanja, tj. ne znam kako da opisem recima.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kako ste saopstile momku da ste nevine ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saopstile momku da ste nevine ?   Kako ste saopstile momku da ste nevine ? EmptyPon Maj 06, 2013 6:37 am

Pa pretpostavljam da su devojke koje nisu nevine na samom pocetku veze malcice slobodnije od nevinih devojaka u stvarima koje prethode odnosu. Moj decko je znao i pre nego sto je bio sa mnom jer mu je jedna moja pametna drugarica rekla u periodu dok se interesovao za mene (ne razumem uopste odakle potreba da se prica o necijim intimnim stvarima), tako da je od pocetka znao kako da se postavi prema meni. Nakon neka tri meseca smo spontano dosli na tu temu i tad sam mu rekla, a on se pravio kao da ne zna, kasnije mi je sve priznao.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kako ste saopstile momku da ste nevine ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saopstile momku da ste nevine ?   Kako ste saopstile momku da ste nevine ? EmptyPon Maj 06, 2013 6:45 am

eh, da. mom prvom je zajednicki drug rekao da sam nevina i da dobro pazi sta radi sa mnom (malo se poneo zastitnicki). ni ja nisam krvarila prvi put i on meni nije verovao da mi je prvi.
boze, kakvih budala ima na ovom svetu! Kako ste saopstile momku da ste nevine ? 451624781
ali svakako nema cega da se stidi. najbitnije je da ona zna zasto i da njoj tako odgovara.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Kako ste saopstile momku da ste nevine ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saopstile momku da ste nevine ?   Kako ste saopstile momku da ste nevine ? EmptyPon Maj 06, 2013 7:49 am

Neka najnormalnije kaze kad za to dodje vreme. Nista lose, niti za sramotu nego bas naprotiv. Ja bih se ponosila time da sam na njenom mestu. A i on ako je normalan decko bice mu drago da ima takvu devojku jer svi znamo kakvo je ovo vreme postalo izopaceno i ludo.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Kako ste saopstile momku da ste nevine ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saopstile momku da ste nevine ?   Kako ste saopstile momku da ste nevine ? EmptyPon Maj 06, 2013 9:59 am

jaoo ove zene! uvek nesto komplikuju, od komarca magarca prave.

prvo, ima novog decka, neka pusti da dodju do te teme. polako!
drugo, pitace je 100% o bivsima, takodje o intimnim odnosima. sto je i ok! i ja bih pitala. kao i za zastitu.
trece, ja ne poznajem decka kome se nije svidelo sto je prvi devojci.
cetvrto, nije popularno... zalim slucaj. cenim one koje se izdvajaju iz mase.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako ste saopstile momku da ste nevine ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saopstile momku da ste nevine ?   Kako ste saopstile momku da ste nevine ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako ste saopstile momku da ste nevine ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine
» Gde, kako i sta...
» Kako da promenim to?
» Poslovi, kako do posla, praksa...
» Kako se prave bebe? :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: