Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Obrazovanje

Ići dole 
+10
Lara
*cinderella*
koni
Yo**
bevana
inda
Rale89
Ivana
tinkerbell02
pahuljicaa
14 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 4:12 am

Evo nastavljamo ovde pricu Obrazovanje 650269930

Tinker, i ja se divim ljudima koji zavrse pravni fakultet...ja ne bih imala zivota za to. pale 
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 4:15 am

samo nek neko posle prebaci komentare za skolu ovde Obrazovanje 650269930

ni ja, znam ja da cu i ovde morati da ucim, ali nikad nisam bila neki ljubitelj istorije, kad volis nesto sve je lakse, ne bih mogla ni matematiku npr, jer prirodne nauke i ja smo nebo i zemlja, jedino mi jezici idu
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 4:20 am

Meni je islo sve, kad pogledas malo bolje...i jezici i prirodne nauke i drustvene nauke...samo sto sam ja bila pomalo lenja za neke stvari. A na ekonomiji imam od svega po malo. Imam predmete pravo, sociologiju, psihologiju, engleski, matematiku, ekonomiju...ne deluje mi sad da je striktno vezano za brojeve Obrazovanje 650269930

Inace smatram da je nase obrazovanje mnogo jace nego na zapadu. Oni su tamo skroz drugaciji nego mi. Ne znaju osnovne stvari, misle da je Evropa drzava, da je Francuska glavni grad Evrope i slicno.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 4:26 am

pa to j etako jer njih od malena spremaju za neke odredjene stvari kao sto je npr sport
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 4:28 am

i ja cu da se divim sama sebi ako ga ikada zavrsim..
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 4:32 am

A nas samo skola-skola-skola, buducnost-buducnost-buducnost. Ali to je i dobro. Vise mi se svidja ovako, nego da sam kao oni.

Ivana, zavrsices ga, ne brini...ako ne ove godine, onda sledece...nemas jos mnogo Obrazovanje 650269930 a onda zovi da proslavimo Obrazovanje 124630516
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 4:40 am

a oni su takvi, jedino u Americi mozes da se obogatis preko noci tj da postanes mega zvezda, zato se i zove americki san
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 4:43 am

Lako mi je za njih kad imaju takav standard...
Evo ovde se drzava non stop zali da je budzet prazan...a gde ide ono sto nam svakog meseca kad dopunis racun, skinu euro kao porez na karticu? ...to je samo od mene 12e godisnje. Racunaj da oko 500 000 ljudi ima mobilni telefon...pa gde idu te pare onda? Niti se gde ulaze, niti je standard bolji .
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 5:24 am

Pravni se relativno lako upisuje ali tesko zavrsava, svaka cast onima koji sve zavrse u roku na bilo kom fakultetu a pogotovo na pravnom, ekonomskom i medicinskom .

Koni- znam da nisi mislila na formule ...

Ja nisam imala Latinski, nazalost, a na faksu smo morali da znamo nazive biljaka, zivotinja, gljiva, mo ... na latinskom, dakle celokupnu nomenklaturu od carstva, filuma, klasa pa sve do vrsta, zato sam ja otisla kod jedne devojke koja je imala latinski na faksu i super joj je islo i trazila da mi objasni bar ono naj osnovnije, i zaista mnogo mi je znacilo to sto nisam morala da ucim napamet, sto i ovako nikad nisam radila jer mi posle par dana izvetri tj. zaboravim.

Imam srecu sto imam siroko polje stvari koje me interesuju, tako da mi za vecinu stvari nije problem da zapamtim ili naucim, ali ima i stvari koje me apsolutno ne interesuju ili koje sam zaboravila. Paamcenje mi je relativno dobro, tako da se jos uvek secam pesmica koje smo ucili u prvom-drugom osnovne ( cicban, 7 gotovana, ciganin hvali svoga konja) ...

Sto se tice proveravanja od strane poslodavaa, to je njihovo pravo, pogotovo ako su privatnici, razumem to da zele da zaposle nekog ko zna, a ne nekog ko se provlacio kroz skolovanje na lepe oci .
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 6:04 am

Rale, ja sam isto morala da ucim nomenklaturu iz biologije, ali i iz hemije... I to u srednjoj Obrazovanje 1371890812

I ja imam odlicno pamcenje...tzv fotografsko pamcenje. Npr. u sedmom osnovne sam za takmicenje ucila pesmu Laze Kostica - Santa Maria Della Salute. I u drugom srednje je bilo ko nauci tu pesmu, potvrdjuje peticu. I ja sam je samo procitala, da je ponovim. I jos uvek je znam. Ucila sam je napamet. Pa mislim, kako drugacije pesmu da naucis? Obrazovanje 364988687 ...a jos se secam, i sigurna sam da ce mi makar prve 3 strofe ostati za ceo zivot... Obrazovanje 650269930 meni je bilo prelepo kad bih ja dosla kuci i rekla roditeljima naziv neke pesme sto treba da se nauci, a oni pocnu da recituju. Obrazovanje 650269930 i Krvavu bajku znam citavu, jos iz osnovne skole. Ali ja sam stvarno volela srpski jezik...i lektire i pesme i da pisem...
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 8:32 am

pahuljice,pamtis pesmice po slikama Obrazovanje 650269930

I ja moram neke stvari iz biologije da znam na latinskom,pa nam profesorka nekoliko puta to procita,da zapamtimo Obrazovanje 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 8:34 am

pahuljicaa ::


Inace smatram da je nase obrazovanje mnogo jace nego na zapadu. Oni su tamo skroz drugaciji nego mi. Ne znaju osnovne stvari, misle da je Evropa drzava, da je Francuska glavni grad Evrope i slicno.
I zato smo toliko napredniji od njih,u svakom smislu Obrazovanje 2713627830 Obrazovanje 364988687
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 8:43 am

imas bev na youtube-u snimke kako amerikanci odgovaraju na neka najprostija pitanja npr koliko uglova ima trougao, to nisu znali, sramota
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 8:45 am

Opet kazem,sta je nama nase toliko obrazovanje i opsta kultura donela? Sta ja imam od toga sto znam glavne gradove,koliko uglova ima trougao,i glasovne promene-posao sigurno nemam Obrazovanje 650269930
Uostalom ,videcete koliko cete znanja iz srednje i fakulteta da koristite kad se zaposlite.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 9:22 am

posluzice za neki kviz Obrazovanje 364988687

neznanje je blagoslov!
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 9:23 am

Inda, kako mislis da pamtim pesme po slikama? Obrazovanje 650269930 ako mislis na fotografsko pamcenje - to sam vec rekla da mi je jako razvijeno Obrazovanje 1071211947

Bev, mozda nemamo nista od toga...ali ja bih se osecala kao propali slucaj da nemam opste obrazovanje...
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 9:30 am

pa imas onu foru da stih zamislis u vidu neke slike i tako pamtis Obrazovanje 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 10:13 am

Pa to je fotografsko pamcenje. Treci put to kazem. Obrazovanje 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 10:24 am

Hocu samo da kazem da oni tamo negde nisu uskraceni sto ne znaju koji je glavni grad Francuske,ili sta vec.Sigurno znaju ono sto im treba.
Generalno,mislim da volimo da brinemo brigu celog sveta,svuda da guramo nos,i rasplinjavamo se,takvo nam je i obrazovanje.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 10:32 am

ja mogu da kazem da se na mom faksu uce svakojake gluposti i da nas opterecuju bez razloga. to i sami asistenti potvrdjuju, ali profesori su sujetni pa svako gleda da postavi svoj predmet kao najbitniji. medjutim, jedan moj kolega je "svratio" iz inostranstva i kaze da je vidna razlika izmedju ruskih, nemackih i nasih inzenjera. upravo su nasi najbolje teoretski potkovani i najbolje razumeju problem.
mada sam sigurna da bismo mogli i bez mnogih neupotrebljivih informacija da obavljamo posao. Obrazovanje 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 10:42 am

Naravno, potrebna je i teorija i praksa. Ja ipak mislim da nismo ucili sve to bez razloga...makar se ne brukamo da ne znamo koliko uglova ima trougao...ili da ne znamo da je Evropa kontinent a ne drzava. Meni je drago sto znam glavne gradove, istoriju naseg naroda, ratove...ali ima stvari koje nisu neophodne Obrazovanje 650269930
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 12:11 pm

bevana ::

Generalno,mislim da volimo da brinemo brigu celog sveta,svuda da guramo nos,i rasplinjavamo se,takvo nam je i obrazovanje.
Upravo sam na ovo ciljala kada sam u jednom momentu, jos na pocetku ove rasprave, rekla da nisu krivi pojedinci koji ne znaju osnovne stvari, vec obrazovni sistem. Zatrpavaju nas gomilom informacija, umesto da svi moraju da znaju osnove - ono sto je potrebno za zivot, a ostali da uce vise prema sklonostima i mogucnostima. Kao produkt takvog sistema dobijete to da izvestan broj ljudi koji ima osnovno ili srednje obrazovanje ne zna povrsinu pravougaonika, da ne razlikuju suncanicu od bele pupavke i misle da je i ovo drugo jestiva gljiva itd.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 12:22 pm

Ja ne znam od tih gljiva sta je jestivo...i onda se drzim ovoga sto provereno znam da je jestivo Obrazovanje 364988687
A secam se kada smo to ucili u cetvrtom osnovne i ucili su nas kako da prepoznamo .. ali dzabe, isparilo iz mozga Obrazovanje 650269930
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 12:29 pm

E vidis to je problem. To ne bi smelo da ti ispari iz mozga, za razliku od podatka koliko Argentina ima grla stoke po glavi stanovnika (zapravo ne bi trebalo to ni da ucis Rolling Eyes  )

Jer ti prvi podatak itekako moze zatrebati - ako se izgubis u prirodi, da znas sta smes da pojedes a sta ne, dok ti drugi podatak NIKAD nece zatrebati (osim mozda u nekom kvizu)
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje EmptyČet Avg 15, 2013 12:31 pm

Ni taj drugi podatak ne znam Obrazovanje 364988687 ...auu. Embarassed 

Slazem se za gljive...ali bitno da znam kako koja glista izgleda i koji je proces ''radjanja'' leptira. E booooze, kakve smo mi gluposti ucili, kada pogledas realno. I sto kazes, jedino za kviz bi zatrebale takve stvari.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Obrazovanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Obrazovanje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: