Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida

Ići dole 
+22
jagodica
Lara
koni
bevana
pahuljicaa
Rale89
sanja
sharon
vitaaaaa
papagaj
Yo**
Lus
inda
malena mrvica
StormZ
Ivana
Nastija
Iva
Bella
sister87
meda
mihnja
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyPet Jun 08, 2012 5:19 am

trazen neki tip,aaa? majku mu poljubim Laughing

i sta se ti onda koji djavo bunis? e,zene....cccccccc
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyPet Jun 08, 2012 5:26 am

Mihnja, kao sto rece Ivana, sve smo prosle kroz to, ja nedavno ponovo, samo sto je ovaj poslednji put trajalo jako kratko jer sam znala sa kim imam posla. Nastavi dalje.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyPet Jun 08, 2012 9:12 pm

bevana,da prebacujemo ovo u novu temu:"Rent-a Decko" ? lol!
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2012 4:25 am

joooj imam i ja sličan problem. ne da mi da ga zaboravim a nije za vezu, bar ne sa mnom Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 1371890812 šiznuću
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2012 4:39 am

Kako ti to "ne da da ga zaboravis"? Tebi treba veza sa nekim ko ne zeli vezu sa tobom?
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2012 4:41 am

zato sto mi se javlja i stalno mi salje nedostajes mi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2012 4:47 am

I meni moj bivsi momak salje isto. Jos i zove. Ali ti njemu treba da prestanes da se javljas. Snaga volje je u pitanju. Nisi mi odgovorila na drugo pitanje.
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2012 4:51 am

znam veruj mi, ali verovatno nisam dovoljno jaka Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 1371890812 ma što je najgore ja znam da bi nama bilo mnogo lepo,i da bi se super slagali,i boli me što on to ne vidi. a ispao je takav kreten na kraju.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2012 4:55 am

On je tebe bese varao? Ma sta bi ti bilo lepo sa nekim ko nece da bude sa tobom?! Kakvi lepo! Suncaj se, idi na kupanje, vidis kako je divno vreme, nabaci neku novu haljinicu i u grad sa drustvom.
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2012 4:58 am

ma nije ali smo više puta raskidali jer on nije za vezu, i ja mu svaki put dozvolim da se vrati, znam kriva sam. ma sad posle svega što je rekao i uradio je KRAJ. znam,hoću da počnem da radim negde da skrenem misli jer me sve na njega podseća.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2012 5:03 am

Takve veze i takvi momci su ti kao boginje! Kad jednom prelezis sve njihove gluposti i to ponasanje u kome nema postovanja, jaca si deset puta i znas sta hoces u zivotu. Gubis dragoceno vreme i zivis u lazi, svako zasluzuje drugu sansu, ali zapitaj se da li zasluzuje i cetvrtu, petu, sestu. Glavu gore i zavrsi s tim.
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2012 5:06 am

ma završila sam ja, obrisala broj, poruke sve...mislim da neće se ni javljati jer je bio jako bezobrazan,pokvaren i rekla sam mu da je kraj kraj. znam ali se sada plašim da su svi takvi i da ću ja samo na takve da nalećem. i vidim parove lepe srećne i poželim i ja tako nešto, ali nema...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2012 5:11 am

Naravno da neces stalno da naleces na takve! Nemoj tako da razmisljas. Pa sta sto vidjas zaljubljene i srecne parove? Ti budi srecna zbog njih, i prvenstveno sama sa sobom, jer ako si zadovoljna i ispunjena, to ce pozitivno da se odrazi na sve aspekte tvog zivota. Ovo iskustvo posmatraj kao dobru stvar iz koje si mnogo naucila. Idi na temu "Mrsavljenje", tamo ces naci vezbe koje radimo ostale devojke i ja, pa nam se pridruzi, zategnuces telo i izbaciti bes. Idi pojedi jedan sladoled! Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 650269930 Mene to uvek razveseli.
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2012 5:18 am

hehe ja imam 44kg mršavija ne mogu biti Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 124630516 trudim se stvarno da budem jaka, i evo prija mi razgovor ovaj sa tobom. samo mi nije jasno kako neko koji je 5 god bio tako divan može da se pretvori u takvog skota, e to me boli.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2012 5:24 am

Jaoooooooooooooo! affraid Onda ne! Idi pojedi 2 sladoleda, treba da se ugojis! Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 20348227 Moze, Mrvice, moze, ljudi se menjaju, nekad ces i sama sebe da iznenadis nekim postupkom, a da ne pricam o nekom drugom sa strane. Nauci da si u zivotu sama sebi jedini oslonac i podrska, ne ocekuj puno od ljudi, i iznenadices se. Kad ocekujes puno, obicno dobijes manje, pa se razocaras. Ja bih opet ispricala pricu o svom bivsem, ali ne mogu vise da kuckam o tome, spasce mi gel sa noktiju bezveze. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 650269930 Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 451624781 I on se isto promenio kao taj tvoj, nije to nista novo, desava se, dosta devojaka je imalo takvu situaciju, on verovatno nije za tebe, i negde postoji neko zbog koga veza sa ovim kretenom ne moze da uspe. Taj koji je za tebe. Nista ne brini.
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2012 5:30 am

hvala ti divna si...gde da nadjem tu tvoju priču da je pročitam. hehe ne brini nije anoreksija niska sam pa nije toliko strašno ali jesam zbog njega smršala 5 kg.
joj iskreno se nadam da ce doci neki vredan moje paznje da izbacim ovog iz misli.
ucinio je da se osecam jadno, bedno, jeftino a ni sam nije svestan toga. ja sam kriva što sam mu dopustila. želim da budem ona stara ja da se smejem i zezam
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2012 5:38 am

Moj post je u onoj temi "Kako protiv patnje..." tako nesto. Pisala sam Sandri o tome, pa ne mogu ponovo. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 650269930 5 kg si zbog njega smrsala? A ja mislila da sam ja bila ludo zaljubljena! Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 312503953 Moras da budes spremna i na to da neces moci da se oslonis na staru metodu "klin se klinom izbija", i da ces morati sama da prebolis. Moras da pocnes, da izadjes 2-3 puta, verovatno ce ti biti dosadno, mislices samo o njemu, ali bitno je samo da krenes. Ispuni svoj dan, ima toliko lepih i korisnih stvari koje mozes da uradis za sebe. Batali njega. Izbrisi ga potpuno.
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2012 5:43 am

sad ću da čitam. haha a bila sam tako jaka. možda je ovo sve navika, 5 god. je u mom životu čudno mi je bez njega. uf a sve drugarice imaju momke i nisu vise u fazonu da izlaze...jedino sama Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 124630516 živim za dan kada će me boleti uvo za njega šta misli, šta je mislio i želeo od mene.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2012 5:45 am

Onda nadji drugo drustvo, pored tog koje imas sada. Snaga volje i snalazljivost, i bices ti dobro, nemoj da pokleknes. Drzim palceve, pisi ovde kada ti je tesko.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2012 5:46 am

imas pp...Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2012 5:54 am

"imas pp" ? hoću lakše mi bude kad vidim da nisam jedina, možda je sebično ali...
ok skapirala sam :9 odgovorila Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2012 6:02 am

Nije sebicno, ali mislim da ovde vise nema devojaka koje pate za bivsim. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 650269930 Osim Sandre, ali ona je na uzlaznoj putanji. Pridruzi joj se. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2012 6:03 am

hehe zato što pomažete eto zašto kiss
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2012 6:06 am

ma kakav bivsi ne zamajavaj se sa majmunom. no se okreni nama na forumu, pa ces da vidis kao neces ni misliti na njega! Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2012 6:40 am

lus = samar realnosti Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida
Nazad na vrh 
Strana 2 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» Kuda ide ova veza ?
» problem u komunikaciji
» Nova godina
» Izgubljena nova kutija
» Krv posle odnosa.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: