Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida

Ići dole 
+22
jagodica
Lara
koni
bevana
pahuljicaa
Rale89
sanja
sharon
vitaaaaa
papagaj
Yo**
Lus
inda
malena mrvica
StormZ
Ivana
Nastija
Iva
Bella
sister87
meda
mihnja
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyNed Jun 24, 2012 7:53 am

mrvice, opet? pa sta sad bi? jel ste se sreli?

ko se snama druzi, struk mu je uzi. ko sa nama pije, bolje da ga nije tongue
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyPon Jun 25, 2012 5:54 am

medo obozavam te :* javio mi se sa pricom nedostajes mi ajde da se vidimo...ko je tu lud a ko zbunjen
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyPon Jun 25, 2012 5:57 am

Mrvice, da ti njemu stvarno nedostajes, bio bi sa tobom svaki dan. Znaci, ne nedostajes mu. Verovatno mu povremeno treba neznost, devojka, a ti ne treba da budes za povremeno. I molim te da ne trazis u nekom njegovom postupku ili poruci znak da mu je stalo do tebe. Na neki nacin verovatno jeste, ali mu nije dovoljno stalo. Trgni se.
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyPon Jun 25, 2012 5:59 am

kako si stroga Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 124630516 ma ja hocu amneziju, da ga se ne secam...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyPon Jun 25, 2012 6:06 am

Embarassed Twisted Evil Mora neko da ti pljusne istinu u lice. Da su meni tako uradili, odavno bi se trgla, nego su me tesili i podrzavali. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 451624781 Itekako treba da ga se secas, to je ogromno iskustvo, koje ce ti puno pomoci u zivotu, veruj mi. Tvoja sudbina i tvoj zivot nisu vezani za nekog ko te ne zeli kraj sebe. On se pojavio u tvom zivotu da bi ti bio lekcija, ili priprema, da bi vise cenila nekog dobrog momka koji tek treba da ti se desi. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyPon Jun 25, 2012 6:11 am

uf nadam se da će se uskoro desiti Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 650269930 zelim da me ne dotice nista u vezi bivseg, sreca pa se ne krecemo po istim mestima. boli me razocarenje, i iskreno se plasim sada da verujem nekom sledecem jer sam ovog dugo znala a ispao skot nezreli
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyPon Jun 25, 2012 6:12 am

Uvek ce te verovatno doticati bar malo, to je normalno. Ali nije zabrinjavajuce! Ljudima generalno ne treba puno da verujes. Strasni su. Rolling Eyes Nego, zasto tebe nema na drugim temama? Nego samo na ovim gde su zalopojke! Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyPon Jun 25, 2012 6:19 am

haha pa nekako mi bezveze da drugima dajem savete kada sama sebe iz ludila ne umem da izbacim. p.s svidja mi se tvoja poruka..."ja sam neko zbog...."
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyPon Jun 25, 2012 6:30 am

Mi ludi dajemo najbolje savete! Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 2237714786 Potpis je i za tebe, mozes slobodno da se pronadjes! Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 2652254737
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyPon Jun 25, 2012 6:36 am

hahah da i ja tesim drugaricu i savetujem a ovamo sizim sama od sebe. ma lakse je meni kad ovako pricam sa nekim, ali ne mogu da ocekujem da ce neko uvek da bude tu samo da ja ne bi padala u bedak. moram sama sa sobom da budem jaka. ma nece se taj ni setiti ide leto, nove cice...nisu oni kao mi
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyPon Jun 25, 2012 9:31 am

kakve smo to mi ? Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 124630516 pa sta ako si zensko,imas ista prava kao i muskarci da se provodis,uzivas...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyPon Jun 25, 2012 7:17 pm

Pa sta ako idu nove cice? Da li je to najgore sto moze da se desi? On sa takvim ponasanjem moze samo da unesreci drugu devojku. Molim, hvala lepo. Nije ti potreban.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyPon Jun 25, 2012 8:25 pm

mrvice, da se ti i ja nadjemo i odemo u lov Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 411179717
jedino je bzv sto je sportska sezona gotova. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 2089373836 no, smislicemo vec nesto
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyUto Jun 26, 2012 6:31 am

haha medo sad su oni svi na odmoru, cunjaju beogradom idemo u lov Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 364988687 usvojicu vas, odmah mi je bolje kada ovako pricam. ma mene nesto drugo muci ne da mi mira, a ne cice...cica ce biti pa sta da radim :/
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyUto Jun 26, 2012 10:11 am

cekaj da dobijem platu, malo da pocrnim...da budem spremna.
P.S. ni onaj kreten se nije javio, proslo je dva meseca. pih...muskarci. sresce njega Meda negde, sresce Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 326513241
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyUto Jun 26, 2012 7:24 pm

haha medo vidim ja tog tvog medju prijateljima kod sestrinog druga Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 20348227 brzo na Adu da crniš, da se napravimo u ribe pa da vidimo cija majka crnu vunu prede Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 3181402168
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyUto Jun 26, 2012 8:16 pm

stvarno? raspitaj se, raspitaj se. Laughing majku mu njegovu svalersku...
moze, ja sam vec pocela da se spremam. stize mi 'aljince sutra. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 3637366612
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyUto Jun 26, 2012 8:24 pm

aha i taj drug je sportista(sladak Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 2215823332 ) hocu onako nonsalantno da se raspitam Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 2855523028 jaoooo pa moram i ja da se pripremim, sta da obuce, sta da obucem?! Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 4079774290
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyUto Jun 26, 2012 8:26 pm

opa! Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 326513241 ma sta god da obucemo, lepo ce nam stajati Embarassed
idemo u lov, idemo u lov Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 625131311 Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 3594525493
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyUto Jun 26, 2012 8:43 pm

i to sto kazes Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 3872055861 opasne smo hahaha. samo jos da ih lociramo, kuda se krecu pa de se slucajno sretnemo tamo
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyUto Jun 26, 2012 9:57 pm

e to je i meni u glavi...hm, kako ih locirati? Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 2089373836
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyUto Jun 26, 2012 10:29 pm

gps upotrebite Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 364988687
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyUto Jun 26, 2012 10:55 pm

imam par ideja gde bi mogli biti Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 2237714786 spremaj se idemo u potragu Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 617739974
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyUto Jun 26, 2012 10:56 pm

javi koji dan ti odg. i da krenemo Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 3594525493
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 EmptyUto Jun 26, 2012 11:04 pm

sto se mene tice krecemo na 3,4 sad Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 407633263
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida
Nazad na vrh 
Strana 3 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» Kuda ide ova veza ?
» problem u komunikaciji
» Nova godina
» Izgubljena nova kutija
» Krv posle odnosa.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: