Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida

Ići dole 
+22
jagodica
Lara
koni
bevana
pahuljicaa
Rale89
sanja
sharon
vitaaaaa
papagaj
Yo**
Lus
inda
malena mrvica
StormZ
Ivana
Nastija
Iva
Bella
sister87
meda
mihnja
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptyUto Jun 26, 2012 11:31 pm

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 425539214
Nazad na vrh Ići dole
papagaj




Broj poruka : 8
Datum upisa : 30.06.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: problem sa bivsim momkom   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptySub Jun 30, 2012 9:49 am

Pozdrav svima! citam vas vec par nedelja, pa sam odlucila da i ja nesto na pisem, tj da me posavetujete.
Imam momka,ali sam se ovih dana cula sa bivsim koji me je stalno muvao,cak i kada smo pokusavali da budemo drugari uvek se zavrsilo flertovanjem, poljupcem.Uglavnom,on tvdi da zeli da me vidi. Taj bivsi sad ima devojku par meseci,ali mislim da ne mari previse na nju. I moj predlog je da se vidimo na nekom bazenu ''slucajno''. Njemu sve to deluje super,ali je problem sto nismo u istom gradu, i njega mrzi da se cima,kaze mi da ja dodjem kod njega pa da se tako vidimo. Ja necu da izgubim momka,pa sam mislila samo onako da se vidimo malo,da ne stvaram probleme u vezi jer bi mi se momak ljutio kad bi se videla namerno s bivsim. Taj bivsi bi da se vidimo,ali kaze mi da trebam ja da se potrudim i da je licemerno sto ja kazem njemu da on treba. A kad sam bila u vezi sa bivsim,uvek sam ja dolazila njemu pod noge. bas to nisam ocekivala od njega,i povrh svega mi nista nije odgovorio na poruku kad sam mu rekla da mislim da ga sve mrzi.
Sta mislite o svemu,kako treba da se postavim prema njemu?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptySub Jun 30, 2012 9:53 am

prvo dobro dosla na forum! Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 650269930
drugo,zao mi je sto ti na samom pocetku pisem ovako nesto-ali sta to radis?nisi fer ni prema jednom.i ne verujem da ce te devojke posavetovati da sedis na dve stolice.odluci se kojeg zelis i onda budi korektna prema njemu.tako ja postupam u vezama,a ti,naravno,znas kako ti to radis.
pazi samo da ne izgubis obojicu!


Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptySub Jun 30, 2012 9:58 am

Odluci se! Kazes ne zelis da izgubis decka.. Kako bi se osecala da saznas da se on tako "slucajno" srece sa bivsim devojkama? I da se pomiris sa bivsim vas odnos se nece promeniti ti ces mu i dalje dolaziti pod noge jer mu najverovatnije odgovara. Ali to nije razlog da ostanes sa sadasnjim u vezi. Budi iskrena ja licno ne verujem da bi se bilo sta dogovarala sa bivsim da ti je stalo do sadasnjeg...il ja to ne mogu da razumem...
Nazad na vrh Ići dole
papagaj




Broj poruka : 8
Datum upisa : 30.06.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptySub Jun 30, 2012 9:59 am

nisam mislila da prevarim decka,ni da flertujem,nista. samo da vidim bivseg,volela bih,ali decko za to ne bi imao razumevanja pa zato ne zelim da stvaram varnice. Ako mi ne odgovori, onda ga vise necu nikad zvati. Ne znam zasto sad to sve radi,nikad se nije ponasao tako prema meni,a prica da zeli da me vidi.
kako da se postavim prema bivsem,sad i za ubuduce, neki savet?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptySub Jun 30, 2012 10:01 am

Dobro dosla! Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 650269930 Iz ovoga sto si napisala, ne svidja mi se taj bivsi. Mislim da ti je greska bilo kakva komunikacija i dogovaranje za vidjanje sa njim. Ako nisi zadovoljna svojom vezom i ne zelis da budes vise sa svojim momkom, raskini sa njim i budi slobodna, ili nadji treceg. A bivsi je greska, po meni.
Nazad na vrh Ići dole
papagaj




Broj poruka : 8
Datum upisa : 30.06.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptySub Jun 30, 2012 10:01 am

mnogo puta sam htela stvarno da prekim kontakt sa bivsim,ali nekako nisam uspela.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptySub Jun 30, 2012 10:04 am

Pa nisi dovoljno htela. Da si htela, prekinula bi. Verovatno si bila nesigurna. No, nebitno sada, je l ti hoces vezu sa tim bivsim? Da ostavis sadasnjeg zbog njega? Ili samo malo da razbijes rutinu u vezi?
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptySub Jun 30, 2012 10:06 am

Nikako! Jednostavno prekines svaki kontak. Zasto lepo ne sednes sa deckom i sve mu ispricas? Ako te voli,veruje i ako nisi nista "zabrljala" on ce te razumeti garant!
Nazad na vrh Ići dole
papagaj




Broj poruka : 8
Datum upisa : 30.06.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptySub Jun 30, 2012 10:14 am

ne zelim vezu sa bivsim, samo da se vidimo, malo popricamo, drag mi je na neki nacin,setim se lepih stvari,a onda me on pokopa sa svojom mrzovoljom... Moj momak je vec imao sukob sa bivsim,smetalo mu je kada mi je prisao jednom kad sam bila s njim. voli me ovaj momak, i ja njega, zelim da ostanemo zajedno,znam samo da nece imati razumevanja za to iako zna i on a i ja da necu varati. I kad odlucim da necu vise da se javljam bivsem, posle par meseci mi padne na pamet, ili me on zove kad raskine sa devojkom ili kad je usamljen.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptySub Jun 30, 2012 10:17 am

Kao prvo, ne pricaj momku, napravices problem gde ga jos uvek nema. Kao drugo, sta znaci to sto ti se javlja kad raskine sa devojkom ili kad je usamljen? Da si mu rezerva. Nemoj da komplikujes zivot sebi, ako vec volis svog decka, on tebe, ostani u svojoj vezi i prekini kontakt s njim. Ako neces, uvalices se u probleme pre ili kasnije. Znaci, pamet u glavu!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptySub Jun 30, 2012 10:22 am

a kako hoces `samo` da ga vidis kad kazes da se uvek zavrsi flertom i poljupcima?
vidi to i tvoj decko,nije on lud.zato se i buni.
Nazad na vrh Ići dole
papagaj




Broj poruka : 8
Datum upisa : 30.06.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptySub Jun 30, 2012 10:23 am

u pravu si..bas je gad.
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptySub Jun 30, 2012 10:26 am

Ma otkaci bivseg i kraj! Nema tu neke filozofije!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptySub Jun 30, 2012 10:28 am

Eto! Resen problem, uzivaj u svojoj vezi. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
papagaj




Broj poruka : 8
Datum upisa : 30.06.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptySub Jun 30, 2012 10:32 am

samo da se ne vrati opet za par meseci,ili da ga vidim negde. koliko ja boljih prilika imam od tog bivseg i ignorisem,a nesto se i dalje petljam oko njega s vremena na vreme. moj momak je jedinstven,takvog izgubiti je velika greska. ali ako sazna ovo, nece biti dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptySub Jun 30, 2012 10:34 am

Moze on da se vraca ali ti treba da ga ignorises. Potrudi se da ne sazna. A i nisi ga prevarila.
Nazad na vrh Ići dole
papagaj




Broj poruka : 8
Datum upisa : 30.06.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptySub Jun 30, 2012 10:36 am

nisam,ali bi se svakako ljutio. bice najbolje da ga ignorisem zauvek.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptySub Jun 30, 2012 11:06 am

Cuj ovo:

mnogo puta sam htela stvarno da prekim kontakt sa bivsim,ali nekako nisam uspela.

PAPAGAJ, slusaj nije ti to cilj koji treba da ostvaris, pa ne uspes ili uspes. jednostavno prekines. A pogotovo sada sto imas novog decka, verovatno vrednog. To sa bivsim batali! Zasto? Zato sto se svasta moze desiti, a da pri tome unistis svoju sadasnju vezu. Uvek su oni takvi, jure kad ne treba. Zato ti treba da znas da ih otkacis i posaljes tamo odakle su i dosli. Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptySub Jun 30, 2012 11:57 pm

ne razumem što sebi komplikuješ život? ne razumem što praviš problem, neku zbrku, špansku seriju od svog života, kao ne možeš da ga zaboraviš, ma daj, nije da ne možeš nego nećeš..koliko si u vezi sa sadašnjim dečkom, a koliko si bila sa bivšim? je l' si sigurna u svoja osećanja prema sadašnjem dečku? i kako bi se ti osećala da on tebi radi nešto iza leđa?? nikad ne radi ono što ne očekuješ da neko radi tebi
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptyNed Jul 01, 2012 12:09 am

moj savet je da ne pricas to momku, da okrenes ledja bivsem i nikad mu se vise ne javis, taman eto i ne zivite u istom gradu. Ne ulazim u tvoju sadasnju vezu, ako ti je lepo ostani, ali ta prica tj spanska serija sto rece redlight je totalni promasaj, nepotrebno je.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptyNed Jul 01, 2012 12:31 am

Papagaj,
ako ti je toliko lepo sa sadašnjim dečkom, i žeiš ga pored sebe, ne razumem uopšte što ŽELIŠ da se vidiš sa bivšim?

Mislim da je tu tvoj proble. Budi iskrena prema sebi. Nijedna devojka (niti momak) koja je zadovoljna i ispunjena u sadašnjoj vezi ne želela da vidi bivšeg znajući da je taj susret kao vaš -flert, poljupci... sledećeg puta će biti seksa, samo da znaš. Taj bivši ne želi da se samo držite za ruke.

I ti sve to znaš.
Pa se ja pitam, što želiš da se sa njim vidiš??? I da smišljaš kako da napraviš da bude KAO SLUČAJNO??? Pa ti imaš NAMERU kao i on. A tvoj sadašnji će ispasti magarac.

ovih dana se pitam što ima toliko ozlojeđenih momaka, ranije su samo devojke kukale kako ih momci varaju. I onda pročitam ovo (ništa lično, samo me pogodila tema). Pa zašto bi to tom dečku radila, svesno ga povređuješ? Da li bi volela i on tebi malo tako... da se "slučajno" sretne sa bivšom i "slučajno" izvata pošteno.... uhhhhhh

aha aha aha aha E ja sam načisto zbunjena, uopšte nisam za ovo moderno vreme! aha Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 402532072 Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 402532072 Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 402532072
Nazad na vrh Ići dole
papagaj




Broj poruka : 8
Datum upisa : 30.06.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptyNed Jul 01, 2012 7:56 am

Zasluzeno ste me izgrdile.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptyNed Jul 01, 2012 9:01 am

Jos bitnije,da li si ti odlucila sta ces?
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 EmptyNed Jul 01, 2012 8:33 pm

papagaj ::
samo da se ne vrati opet za par meseci,ili da ga vidim negde. koliko ja boljih prilika imam od tog bivseg i ignorisem,a nesto se i dalje petljam oko njega s vremena na vreme. moj momak je jedinstven,takvog izgubiti je velika greska. ali ako sazna ovo, nece biti dobro.

potrudi se da se ne vrati. uostalom sta i ako se vrati, ako ti ne zelis nista s njim?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida
Nazad na vrh 
Strana 4 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» Kuda ide ova veza ?
» problem u komunikaciji
» Nova godina
» Izgubljena nova kutija
» Krv posle odnosa.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: