Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida

Ići dole 
+22
jagodica
Lara
koni
bevana
pahuljicaa
Rale89
sanja
sharon
vitaaaaa
papagaj
Yo**
Lus
inda
malena mrvica
StormZ
Ivana
Nastija
Iva
Bella
sister87
meda
mihnja
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptyNed Jul 01, 2012 11:38 pm

Ostati u kontaktu sa bivsim je mac sa dve ostrice ... Razumem da ti je lepo i da se osecas sigurno kada se nekome poveravas, ali opet kao sto su devojke vec napomenule, postoji opasnost da ces posrnuti i ugroziti svoju sadasnju vezu ... Ja sam jos uvek u kontaktu sa svojim bivsim, pa ti govorim iz iskustva ... Meni je drugarica dala jedan savet, meni nije nesto koristio, ali mozda ce tebi biti od pomoci ... Normalno je da ostane deo osecanja kada raskines sa nekim, prisecas se lepih stvari, medjutim ostati u kontaktu sa bivsim moze biti velika greska jer ces samim tim kontaktom ( makar bilo u pitanju obicno dopisivanje) sebi otezati da ga prebolis i nadjes drugog ... Ti si vec nasla dobrog momka, znam da je tesko, ali devojke su u pravu. Moraces da se odlucis za jednog od njih dvoje ... Verujem da ces postupiti pravilno :-)
Nazad na vrh Ići dole
mihnja

mihnja


Broj poruka : 18
Datum upisa : 06.06.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptyČet Nov 29, 2012 3:59 am

Dakle, kao što vidite...dugo me nije bilo. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 247351253
Poslušala sam vaše savete i pridržavala sam ih se.Bilo je teško.Pogotovu kada je zvao da se vidimo itd...Ne razumem, zašto se bivši uvek vraćaju kada rešimo da raskrstimo s njima Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 402532072
Nemam dovoljno vremena da vam pišem kakve su to gluposti sve bile...Billo je svačega... Mislim da ću vam dočarati situaciju ako vam napomenem da sam ga pre mesec , dva ostavila da me čeka na kiši dva sata jer me je nazvao da svratim kod njega (znate kakav je poziv u pitanju Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 3499814433 ). Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 2089373836 Bio je naporan, mislila sam da više neće smarati.Nebitno! Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 650269930
Danas vam pišem jer sam naletela na njega, naime on je naleteo na predivnu mene i mog predivnog dragog dečka. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 2547892651
Ta faca na njegovom licu... bila je n e p r o c e nj i v a! Sve sto je bilo nije mi više ni delovalo tako strašno koliko komično. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 20348227 Buljio je u nas sve vreme, dok ga moj dečko nije mrko pogledao. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 2440589525
Bilo mi je mnogo drago jer nisam osećala ništa u tom trenutku kada sam ga ugledala.Ranije bi mi drhtale ruke i grcio mi se stomak, a danas- ništa!'Ladna k'o špricer! Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 2713627830 Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 3872055861
Da ne dužim, samo sam htela da podelim pozitivno iskustvo koje je proisteklo iz moje odluke da ne dozvoljavam svojim slabostima da me savladaju.Feeling like a winner! Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 3802759599
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptyČet Nov 29, 2012 4:04 am

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 425539214 Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 425539214 Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 425539214 lepo od tebe sto si podelila to s nama Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 650269930 "svrati" slobodno sta god ti treba Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 1071211947
kako je s novim deckom? Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptyČet Nov 29, 2012 4:10 am

drago mi sto ovo citam! Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 3980218871
i drago mi je sto si to napisala ovde,da sluzi za primer ako neka devojka dodje u slicnu situaciju!
Nazad na vrh Ići dole
mihnja

mihnja


Broj poruka : 18
Datum upisa : 06.06.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptyČet Nov 29, 2012 4:15 am

I bilo je krajnje vreme. Toliko sam samu sebe mučila svim tim plakanjem Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 295018215 , kukanjem Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 2164293255 , preanaliziranjem njegovog s...nja Rolling Eyes itd... Smorila sam samu sebe a kamo li druge! Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 451624781
Mnogo mi je pomogao ovaj forum, jer često prijatelji ne žele da neke stvari kažu da me ne bi povredili ili šta već.Ovde sam dobila sve crno na belo i najpametnije savete. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 3980218871
Stvarno je važno da cura nauči da bude na svojoj strani i gleda stvari onakve kakve jesu, a ne kakve bi ona želela da budu.Ja sam previše lagala samu sebe. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 2285410009 Svanulo mi je kad sam prestala. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 1708315077
Dečko, ako voli- to i jasno pokaže.Sve ostalo je gubljenje vremena. Ili je kukavica ili peder ili skot. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 2370014350 Sve tri kategorije nepovoljne za funkcionalnu vezu.Molim lepo! Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 1229384058

Sa novim je...savršeno Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 390707668 Obožavam ga, pažljiv je, voli me i to uvek pokazuje... Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 390707668 Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 2100916089 Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 3997218769
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptyČet Nov 29, 2012 4:19 am

trebalo je samo da shvatis da nema vise nicega za sta bi se borila, tako nesto? Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 650269930

Nazad na vrh Ići dole
mihnja

mihnja


Broj poruka : 18
Datum upisa : 06.06.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptyČet Nov 29, 2012 4:22 am

Ne. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 650269930 Otišla sam jer sam našla nešto mnogo bolje i vrednije borbe- SEBE. : Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 2855523028
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptyČet Nov 29, 2012 4:23 am

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 20348227 bravo!
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptyČet Nov 29, 2012 4:33 am

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 3554500131
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptyČet Nov 29, 2012 5:51 am

Sto volim kad procitam ovakve komentare. Mihnja svaka cast.
" Koliko sebe postujes, toliko ce i drugi da te postuju. "
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptyČet Nov 29, 2012 9:28 am

Nepotrebni postovi ce biti obrisani.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptyČet Okt 10, 2013 4:49 am

Nisam mislila da cu se i ja naci o ovoj temi...

Bivsi se nenormalno ponasa...svaki dan proziva ovog sadasnjeg,pokusava mene da poljubi,zagrli,trazi svaku priliku za to...na ekskurziji da ne pricam koliko se motao oko mene i koliko puta sam morala da ga uvredim malo/odgurnem...sve to nekako i da razumem,tu njegovu ljubomoru,ali ovo danas je prevrsilo svaku meru. Na casu fizickog smo radili trbusnjake za ocenu i svi znaju kako ja mogu bas dosta da uradim(radim vise i od decaka...) i on je stalno govorio : profesorka,nije pipnula,nije se spustila,pa ovo ti se ne racuna,cak se i profesorka iznervirala i rekla mi da slobodno radim sledeci cas,a da mi to nece ni racunati ,iako mi je i ovo dovoljno za 4-5...


Od kada smo raskinuli,ja njega nikad nisam zagrlila/poljubila/izazivala ga na bilo koji nacin...celo odeljenje se slaze da on trci za mnom i da mu ja ni na koji nacin ne dajem povod za tako nesto...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptyČet Okt 10, 2013 5:04 am

klinac.
samo ga ignorisi i prestace.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptyČet Okt 10, 2013 5:15 am

U tome i jeste problem,sto ga ja ignorisem,a on se ponasa jos gore i na sve nacine pokusava da privuce moju paznju...na ekskurziji je i moje drugarice gnjavio,jer je pokusavao da sazna u kojoj sam sobi na primer...i svaki dan je sve gori,prvih nekoliko dana je sve bilo ok,ali od recimo prosle nedelje se bas nenormalno ponasa...Rolling Eyes  nisam mu ja kriva sto on nije shvatio ozbiljno kada sam raskinula i sto se nije nadao da cu sa ovim deckom biti u vezi...inace je za raskid sam kriv,jer je pokusao i da me uceni sto se tice cigareta...i tu je meni pukao film Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 364988687 pa nisam ja sebe na putu nasla,niti sam pocela zbog nekog decka,niti imam nameru da prestanem zbog decka Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 20348227 Inace mu to sada oupste ne smeta i samo prica kako se uopste ne osecaju kada pusimo napolju,drustvo naravno umire kada tako nesto izvali,jer svi znaju kakve je scene pravio u skoli zbog toga...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptyČet Okt 10, 2013 7:34 am

Inda, ja sam ti rekla da meni izgleda kao da ce biti problema...i da mi deluje kao da on ne shvata jos sta se desava.

Slazem se da je krajnje klinacki to sto on radi. Ne moze da podnese to. Povredjen mu je ego, a i ponos.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptyČet Okt 10, 2013 7:59 am

Inda lepo kuliraj i nastavi dalje sa zivotom. Smirice se kad vidi da si ozbiljna.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptyČet Okt 10, 2013 8:27 am

To sto radi jeste nezreli. Neki brze sazrevaju, neki sporije, dodaj na to jos i ljubomoru kao okidac i dobijas takvo ponasanje kao sto tvoj bivsi radi. Moj ti je savet da ga iskuliras, valjda ce mu doci u glavu, a ako napravi neku veliku glupost onda mu jednostavno kazi da od pomirenja nema nista i da si srecna sa sadasnjim momkom .
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptyČet Okt 10, 2013 9:43 am

Једна народна: Ко са децом леже, попишан устаје!
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptyČet Okt 10, 2013 10:04 am

Lus pa to joj je vrsnjak.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptyČet Okt 10, 2013 10:01 pm

ne moze ni da se ocekuje da bude zreo,ima 17-18 godina Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 2370014350 
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptyČet Okt 10, 2013 11:27 pm

lus me je nasmejala sada,ali dobro,ima tu istine Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 650269930 ovo mi je bio najmladji decko,ali dobro koliko se god on ponasao zrelije od vrsnjaka,nisam mogla da znam da ce sve to nadoknaditi kasnije Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 650269930 Izvinjavao se danas ,a zna on dobro da od pomirenja nema nista ... Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 1913095449 
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptyPet Okt 11, 2013 12:01 am

dobro,Inda,razumi ga malo.opustio se bio,pa mu je raskid bio sok.i verovatno se nije nalazio u takvim situacijama...ali nemoj da mu dajes laznu nadu.to bi bilo ruzno.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptyPet Okt 11, 2013 12:22 am

Ja sam njemu prva devojka,a zbog te opustenosti je dobio vec nekoliko opomena...ne dajem ja njemu laznu nadu Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptySub Okt 12, 2013 12:06 pm

Inda, ne mozes u tim godinama da ocekujes neku ozbiljnost. Ja sam decka tada prihvatila kao opustenog. Pa je vremenom shvatio i uozbiljio se. U svakoj duzoj vezi dodje do opustanja. Nije ocekivao da ces ga ostaviti i da ces odmah naci drugog. Ne znam sta da ti kazem...ali najlakse je naci nekog drugog. Jer, realno, ti i nisi imala neki razlog da raskines. Njemu su smetale cigare, sto je i normalno i razumem ga. I onda moze samo da se zakljuci da tebi i nije toliko stalo do njega.

Ne znam za ostale devojke, ali ja ne bih mogla uci u novu vezu posle par dana. Isto tako i on ne moze da prihvati cinjenicu da je kraj, odjednom. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 650269930

Lus, i mene si nasmejala. Hvala Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 364988687 ali sto kaze Iva, oni su vrsnjaci, tako da za njih dvoje konkretno izreka nema smisao. :/
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 EmptySub Okt 12, 2013 1:20 pm

pahuljice,ja na tu vezu nikada nisam gledala kao na nesto ozbiljno i nemam nameru jos nekoliko godina sigurno da razmisljam o ozbiljnim vezama Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 650269930. Bili smo toliko dugo zato sto nam je bilo lepo,ali ako se on meni vise ne svidja,monotono mi je u vezi i smatram da nemam sta vise da trazim sa njim,ja ne vidim razlog zasto ne bih raskinula Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 650269930 .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida
Nazad na vrh 
Strana 5 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» Kuda ide ova veza ?
» problem u komunikaciji
» Nova godina
» Izgubljena nova kutija
» Krv posle odnosa.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: