Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Šta ste u horoskopu?

Ići dole 
+37
bojano
NisamZnalaKako
*cinderella*
Mandragora
meda
eliza96
StormZ
Jeci
Romanticna
...jedina...
Rale89
strumfeticaaaa
Yo**
bubica
kajlina
Asja
Milichica
patofna
Nina87
inda
jagodica
Ferhundica
Lara
Hoppipoylla
pufnasta
sister87
Natalla
SchonFrau
Ketyyy
tinkerbell02
Iva
bevana
Bella
Ivana
Lus
~Lovely~
sanja
41 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Sledeći
AutorPoruka
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptyPon Nov 25, 2013 9:34 am

Za mene su idealni pokloni: parfem, knjige i odeca. Od ta tri, dva su naveli Šta ste u horoskopu? - Page 28 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptyPon Nov 25, 2013 10:53 am

i ja mislim da se bikovi najvise obraduju nekim slatkisima.

a za raka sto kazu da, ako ima decu, najbolji poklon je da donesete nesto za njih. i da, volim cvece, ali ga nikad nisam dobila Šta ste u horoskopu? - Page 28 1371890812  cak ni od decka...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptyPon Nov 25, 2013 11:06 am

I ovnovi se raduju slatkisima Šta ste u horoskopu? - Page 28 3531548439 muffin trep trep 
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptyPon Nov 25, 2013 11:22 am

rale ja mislim na mog Šta ste u horoskopu? - Page 28 650269930
i jarcevi/vage se raduju slatkisima i to mnogo, barem ja Šta ste u horoskopu? - Page 28 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptyPon Nov 25, 2013 11:33 am

Tink - znam Šta ste u horoskopu? - Page 28 650269930

Yo - Evo ti Šta ste u horoskopu? - Page 28 390707668  dok ne dobijes pravi . Mislim da svaka zena zasluzuje da dobije cvet bar jednom u zivotu, i da skoro svaka zena voli cvece. Ja cvece dobijam samo za 8. Mart i za rodjendan ...
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptyUto Nov 26, 2013 12:03 am

Šta ste u horoskopu? - Page 28 650269930 hvala, rale! 
ja cu izgleda sacekati da mi deca donesu cvece, od muskaraca slaba vajda...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptyUto Nov 26, 2013 1:19 am

Ja dobijam, ali retko, ne bih se bunila da ga dobijam malo cesce. inace da ne bi bilo off evo linka Šta ste u horoskopu? - Page 28 650269930

http://zena.blic.rs/Astro/14788/Kakvo-cvece-vole-Ovan-Bik-Blizanac-i-Rak
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptyUto Nov 26, 2013 4:04 am

istina, ja volim belo cvece. jasmin, procvetale vocke u prolece, ljubicice... ali su mi lepe i orhideje, verbene, i volim nezno roze cvece. tresnjin cvet  Šta ste u horoskopu? - Page 28 2100916089
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptyUto Dec 03, 2013 8:01 am

Evo i ovde da napisem...za ono sto je Ivana pitala. :)decko je lav u horoskopu... ima li nesto ovde o lavu da se procita? Šta ste u horoskopu? - Page 28 364988687

http://www.astrolook.com/parovi/vaga_lav.shtml Šta ste u horoskopu? - Page 28 124630516
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptySub Dec 07, 2013 7:58 am

Mračna strana horoskopskih znakova




OVAN


Mnogi se pitaju otkud Ovnovima toliko snage

Vaša urođena sposobnost da komandujete drugima glavna je karakteristika vašeg horoskopskog znaka, a kada se drugi ne pokore vašim naredbama, vi se vređate, pošto ipak vi znate najbolje.

Mislite da ako vičete dovoljno glasno, jednom će vas razumeti. Za vas važi da nemate tajnih strategija, igrate otvorenih karata.



To i donosi rezultate, posle vašeg energičnog nastupa drugi "nemaju snage" da vas odbiju.

BIK

„Polako, ali sigurno do cilja“, to je vaš moto. I niko vas neće ubediti da radite drugačije, zato što ste tvrdoglavi, ustaljeni i prizemni. Vama su najvažniji promišljenost i udobnost.

Ono što mnoge nervira je to što ponekad ipak pobedite u trci i ostvarite ciljeve i pored svoje usporenosti. U vašem slučaju je priča o kornjači i zecu tačna.

BLIZANCI

Vi posedujete fascinantan, harizmatičan magnet za ljude. Možda vam u tome pomažu laži koje pričate, obrti koje pravite ili vrtoglava brzina kojom razmišljate.

Ljudi su začarani, razočarani, začarani, besni zbog vaših predloga, ali ne mogu da vas obuzdaju. Oni su izgubljeni u vašoj brzini i promenljivosti, a ponekad, nažalost, izgubljeni ste i vi sami.

RAK

Za Rakove je karakteristično da često menjaju raspoloženje. Za to je kriv Mesec koji je glavni vladalac ovog znaka. Planeta koja kontroliše osećanja svih na Rakove najintezivnije deluje.

Druga osobina Rakova je da su veliki osobenjaci. Ciljeve drže u velikoj tajnosti. A poput ljudi koji odudaraju od svoje okoline neretko nailaze na nerazumevanje drugih.

LAV

Lav zrači energijom, voli igre i sunce. To su njegove pozitivne strane, ali pripadnici ovog znaku umeju i neprijatno da iznenade.  Ako se neko prevari i kaže im ono što ne treba, nađe se u nebranom grožđu. Lav brzo započinje raspravu i uvek osuđuje drugu stranu. Ukoliko želite da ga umirite, uputite mu komplimente. Laskanje brzo deluje na njega.

Sledeća negativna osobina Lava je to što je većinu vremena lenj. Lako može da izgubi interesovanje za važne stvari, i sve to da bi se prepustio uživanjima, kao što je kupovina.

DEVICA

Devica ne može da se izbori sa svojom borbom protiv prljavštine, infekcija, svega onoga što remeti savršenu čistoću i njeno zdarvlje.

Ona ne mora da bude zaista ugrožena i prostor oko nje može da bude besprekorno čist, ali pripadnik ovog znaka nikada nije spokojan i zadovoljan.

Prevelika doza kriticizma koju poseduje Devica opterećuje druge. Pozitivna crta njenog sveznanja je ta šta ona želi i drugima da pomogne.

Taj njen savršeni svet je često nedostižan, a put do njega prezahtevan.

VAGA

Vaga se teško bori sa dilemama. Uvek razmišlja na sledeći način:  „S jedne strane, to je tako, a opet, sa druge strane, to je ovako“ . Taj obrazac primenjuje na sve, na veze, oblačenje, planove za odmor, meni u restoranu.

Kada konačno donese odluku, svojim šarmom privoli druge ljude da prihvate njen stav.

ŠKORPIJA

Osveta je drugo ime Škorpije. Njena otrovna bodlja ume da bude fatalna.

Paradoksalno, zbog nedostatka samopouzdanja, pripadnici ovog horoskopskog znaka svoj bes ponekad usmere i prema sebi. Autodestruktivnost ume da bude veoma izražena.

Zato je za Škorpiju ključno da kontroliše svoju ljutnju, razne tehnike opuštanja mogu da pomognu.

STRELAC

Kada Strelac nekome saspe istinu u lice, ne bira reči i ume da bude veoma neprijatan. Njegova protivurečna priroda lako zbunjuje druge.

U jednom trenutku je ljut na sve oko sebe, a već u drugom oseća ravnodušnost prema svemu. Ponekad i primeti da je preterao, pa svoje greške prikriva šalama i dobro poznatim "filozofskim pričama".

JARAC

Pored Device, i Jarac se trudi da u svemu što radi bude savršen.  I nikad ne odustaje. On pokreće korporacije, režira filmove, živi svoj san.

Ta borba za veliki broj ciljeva ume da ponekad izazove premor i depresiju. Stvari dodatno otežava to što su namere Jarca suprostavljene jedne drugim. Srećom, brže se odlučuje od Vage za bolju opciju.

VODOLIJA

Ljupka, nepristrasna,uvek puna ideja, sklona filozofiranju, objektivna, Vodolija je okrenuta budućnost. I ume da bude veoma pažljiva prema životnoj sredini. Međutim, na red dolaze i njene negativne osobine, u odnosima sa ljudima ume  da bude veoma hladna.

Vodolija se boji i intimnosti. Ne želi da pripada jednoj osobi, da bude zarobljena. Nju čekaju svetovi da ih osvoji.

RIBE

Ribama je najveći problem što u sebi imaju previše različitosti. Astrolozi tvrde da ovaj znak objedinjuje mnoge osobine ostalih horoskopskih znakova.

I kako da zbog toga ne zbunjuje ostale? To bogastvo njene prirode ima cenu i ovaj znak je najbolje poznaje. Pored toga, prevelika maštovitost Riba često ih odvlači od stvarnosti.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptySub Dec 07, 2013 8:02 am

istina!

pahuljice,ja sam bila ubedjena da je tvoj decko rak! Šta ste u horoskopu? - Page 28 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptySub Dec 07, 2013 9:30 am

Мени ништа није истина. Šta ste u horoskopu? - Page 28 2370014350 
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptySub Dec 07, 2013 10:30 am

„S jedne strane, to je tako, a opet, sa druge strane, to je ovako“ - hahaha, istinaa! Šta ste u horoskopu? - Page 28 650269930

Ivana, mozda je rak u podznaku zbog te svoje romanticne strane. Ali je totalni lav sto se tice ponasanja u drustvu...vodja u svemu i svacemu. Ali nije impulsivan, barem nisam to primetila do sada. Tako da je vrlo moguce da je rak u podznaku. Šta ste u horoskopu? - Page 28 650269930
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptyNed Dec 08, 2013 12:43 am

Ivana ahahahahh i meni isto Šta ste u horoskopu? - Page 28 650269930

Pahuljice moj decko je lav rak Šta ste u horoskopu? - Page 28 407633263 
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptyNed Dec 08, 2013 1:06 am

Kajli,zar tvoj decko nije rak?

a sto se tice naseg znaka-ili sam ja previse kriticna ili su nas ovog puta postedeli.daleko od toga da je neodlucnost tamna strana naseg znaka.pre ce biti da je to lenjost,lako padanje u depresiju...ali,ako oni tako kazu..Šta ste u horoskopu? - Page 28 650269930

Pahuljice,ti bas volis vatrene znakove!vodis se onim da se suprotnosti privlace! Šta ste u horoskopu? - Page 28 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptyNed Dec 08, 2013 1:10 am

Moj decko je rak, mozda si nas pomesala Šta ste u horoskopu? - Page 28 650269930

Meni je neodlucnost glavni problem u zivotu. Cesto menjam raspolozenja, ali je to retko depresija, znam na brzaka da se nadurim, pa se vrlo brzo odljutim Šta ste u horoskopu? - Page 28 650269930

A cvece volim u nekim svetlim tonovima, lepo su opisali. Ali vecito dobijam crvene ruze Šta ste u horoskopu? - Page 28 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptyNed Dec 08, 2013 1:29 am

meni su bele najlepse! Šta ste u horoskopu? - Page 28 650269930

da,ni ja ne pamtim kad sam bila u depresiji,ali isto cesto menjam raspolozenja i sitnica mi je dovoljna da sve pokvari.isto tako me sitnica i oraspolozi.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptyNed Dec 08, 2013 1:33 am

ovo sto vas dve, bella i ivana, pisete vazi i za mene, a ja sam vaga u podznaku  Šta ste u horoskopu? - Page 28 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptyNed Dec 08, 2013 1:34 am

usrecila si se! Šta ste u horoskopu? - Page 28 20348227 
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptyNed Dec 08, 2013 1:40 am

a rak sam u znaku. nemoj neko da se zalio na promene rasplozenja  Šta ste u horoskopu? - Page 28 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptyNed Dec 08, 2013 1:44 am

Večiti horoskop: Šta vas muči, šta vas čeka i koje biljke su vam prijatelji

OVAN
Pazite glavu. Budite spremni da se suprotstavite groznici. Zubi su Vam slaba tačka. Obratite pažnju i na bubrege. U odlučujućim, izazovim situacijama, čuvajte se povreda jer ste im skloni. Buran život je Vaša "bliska priroda", ne zazirite od pokušaja osvajanja i izazova avantura, Vi, inače, veoma verni u braku. Bićete ljubomorni, uvek. Pokušajte da ne kinjite ni sebe ni druge, ali, nećete, u ovom, uvek uspevati. Pripazite se ozlojeđenosti. Menjajte, sebe, u malim stvarima, "izlazite iz sebe" kao i iz svoje sobe i doživećete velika zadovoljstva. Ne zazirite od svog talenta i veština. Čuvajte se nelegalnih poteza. Pazite da se ne zamrsite u veze koje ste stvorili.

Vaše biljke koje će Vas verno pratiti su: sve vrste luka, đumbir, bosiljak, sve vrste bibera i slačica (senf).

BIK
Zaboravite hladne napitke i sladoled, da Vas grlo i glasne žice "ne iznenade". Čuvajte se potkožnih čireva i hemoroida. Bićete veoma ljubomorni, ali zato zaslužujete čistu desetku za vernost. Vaša priroda je: ćutljivost, spokoj, ne pričate mnogo, čak ni o ljubavi. Bićete dobri očevi i majke. Malograđanin u Vama nikad neće "umreti". Obratite pažnju na prisebnost duha. Pokušavaćete da se udružujete s drugim ljudima ali nikad nećete biti zadovoljni. Rizikujte na vreme, pa će Vam se snovi ostvarivati. Iako će to biti male, sasvim male pobede ali oplemenjene višim nivoima smisla i jasnijom svrhom. Vaši dani će se "kretati" između želja i razočaranja.

Vaše biljke biće: kajsija, ananas, jabuka, badem, višnja, borovnica, šipak (nar), ruža (naročito majska) i hibiskus.

BLIZANCI
Slabe tačke su Vam: pluća, živci, ramena i ruke. Čuvajte se povreda jer ćete im biti skloni. Volite da Vas drugi uveravaju, ubeđuju, savetuju, ispravljaju, dopunjuju… U stanju ste da se žrtvujete za ljubav partnera ali i da podnesete česte preokrete. Vaša dvostruka priroda često će Vas u ljubavi stavljati između dve osobe, dve staze, dve vatre, dva pola, dva ideala… Ne opterećujte se teškim mislima. Promene u životu dolaze silom prilika. Gubićete i dobijati bitke, a nećete dobiti ni rat: ostaće stanje kakvo Vas prati i Vi tu ništa ne možete da promenite, izuzev da jačate nadu koja će Vas održavati i, na neki način, nagrađivati. Ne "štrčite", ne "istrčavajte", moglo bi Vas to koštati.

Veliko zadovoljstvo će Vam činiti sledeće biljke: peršun, majoran, limun i mirođija…

RAK
Čuvajte želudac, povedite računa o zdravoj ishrani. Patićete od reume, ali, zato, počnite na vreme da se lečite. Bićete plahoviti, vreli u ljubavi. Kao stvoreni ste za brak, tj. savršeni ste. Volećete porodicu i ona Vas. Volećete kuću, domaće ognjište, miran i spokojan život. Stalno ćete "vaditi adute" iz "naftalina", ali bez uspeha jer nikad nećete biti dorasli stalnim promenama okolnosti. Ipak, u doglednoj budućnosti, imaćete jedan brz i zahvalan uzlet koji ćete dugo pamtiti. Predstoji Vam trostruka promena zaposlenja posle koje ćete se vratiti prvom i tako do tihe luke. Pokušavaćete da rešite jednu intimnu tugaljivu stvar ali Vam neće uspevati pa ćete dići ruke. Imaćete problema s ramenima i kolenima.

Od svih biljaka, najnaklonjenije će Vam biti ove: kamilica, lavanda i aloja.

LAV
Čuvajte srce. Pazite se reume, slabi su Vam zglobovi. Veseli, vedri, orni za šalu, dobre naravi. Nikad tužni, uvek poverljivi prema partneru/ki, Lavovi uvek više daju nego što uzimaju. Prijatni pre braka, prijatni u braku. Sve više ćete se uveravati u svoje sposobnosti i počećete da ih koristite na svoje zadovoljstvo i zadovoljstvo okoline. Poboljšavaće Vam se status i finansijski efekti i Vi se zbog toga uopšte nećete uobraziti nego ćete ostati isti kao što ste bili. Krajevi parnih meseci za Vas su pogodni za odlučujuće poteze, držite se ovog saveta i nećete zažaliti. Ako ste u braku, budite izdašni; ako niste, dopuštajte drugoj strani da se "iskazuje". Ako ste momak ili devojka, čekaju Vas nove ljubavne veze.

Vašem telu i duhu, prijaće ovde pobrojane biljke: ruzmarin, cimet i kantarion.

DEVICA
Želudac će Vam zadavati probleme. Čuvajte žuč. Skloni ste da zavadite druge. Umete da budete veoma neljubazni. Bićete u braku prilagodljivi i egoistični. Vaša kuća će biti uvek uredna "kao apoteka". Nova neočekivana zbivanja će Vas iznenađivati u granicama koje ćete moći pratiti. Doživljavaćete inspirativne trenutke ali će se "prilike" rasprskavati kao mehurovi od sapunice. Nek Vas neuspesi ne obeshrabre već se učite na greškama, to je najslađe iskustvo. Sve više ćete imati koristi od svojih kreativnih ideja.

Volećete ih i oni će voleti Vas: žalfija, đurđevak, kim, majoran i mirođija.

VAGA
Čuvajte se bolesti bubrega. Mučiće Vas mokraćna bešika. Kad ovo znate, preduzmite blagovremene korake, pijte više tečnosti. Biće Vam dragi mir i ravnoteža. Za Vas je svađa nešto najodvratnije. Cenićete pravdu, pravdoljubivost, to Vam je u krvi, tj. u znaku. Vi itekako brinete o svom spoljašnjem izgledu. Obožavaćete da izađete i pokažete se, uz odgovarajuću zabavu, uz nezaobilazne "krpice". U braku ćete biti prijatni a, kao neko ko ugošćuje, i veoma gostoprimljivi. Sve više ćete postajati autentični, svoji, originalni, i to zahvaljujući iskustvu i greškama koje ste sami napravili. U doglednoj budućnosti donećete odluku koja će Vas zadovoljavati do kraja života, a sve je, za divno čudo, poteklo, slučajno. Pokušavaćete da ojačate samopouzdanje, ali ćete imati samo delimičnog uspeha. Sve više ćete se vraćati hobiju iz mladosti.

Od svih biljaka, najviše će Vas "zadužiti": ljubičica, ruža (najviše majska) i macina trava (koristite je samo uz stručnu pomoć).

ŠKORPIJA
Nažalost, patićete od slabe probave. U životu borićete se s visokim temperaturama u bolesti. Naginjaćete crevnim poremećajima, zapaljenjima. Neće Vam biti "strane" ni povrede, baš česte. Kroz čitav život, osciliraćete između čulnosti i ljubomore. Bićete nepoverljive (žene) a muškarcima će pripasti više patnje nego sreće (u braku). Seksualna istraživanja za Vas su običan hobi kom ne možete odoleti. Ko Vam se pokori, uzvratićete mu nesebičnu prijatnost. Ukazivaće Vam se primamljive nove mogućnosti napredovanja, ali Vi nećete moći da ih isoristite. Doživljavaćete male radosti što ćete biti u prilici da drugima, bližima i daljima, prenesete svoja iskustva. Kontrolišete, druge, a i Vas će neko. Ne zavaravajte se tuđom krivicom. Ako imate decu, doživećete velike radosti, iako na daljinu. Gledajte da izbegavate ljute začine i jaka pića. Za Vas su laki snovi i uredan život.

Mnoge biljke su Vam naklonjene kao retko kom, ali Vama najbliže će biti: majčina dušica, vanila, šafran, mirođija i ženšen.

STRELAC
Slabe "tačke": pluća; lomovi kostiju. Prema tom, znate šta Vam je činiti. Skloni ste seksualnom eksperimentisanju u smislu lutanja. Bićete "u karijeri" odlični drugovi i drugari i prijatelji. Živećete u duhu kompromisa. Život može biti čaroban ali ne sme biti začaran. Svi Vaši problemi biće pod kontrolom. Juna i avgusta preduzmite najveće aktivnosti, videćete učinak. Imaćete nekoliko trzavica u održavanju trajne veze ali sve će se, na obostrano zadovoljstvo, rešiti. Kao ključnu stvar, "uvedite" smisao, svrhu i bićete nagrađeni. Poslovima kojima ćete se baviti, bićete zadovoljni. Nove ljubavi, istisnuće stare ali ne zaboravite ono staro vreme koje ste nekad voleli.

Evo spiska biljaka koje će Vam ulepšati život: smokva, karanfilić (npr. u kuvanom vinu), ruzmarin, žalfija (ispirati usnu duplju čajem od žalfije), anis i muškatni oraščić.

JARAC
Reumatoidni artritis. Pazite na zglobove kolena. Vi ste osoba veoma jakih dubokih iskrenih osećanja. Kad Vi prekinete vezu, to je zauvek. Kasno stupate u brak. Bićete veoma nesebični i veoma verni (ne pre braka već u braku). Za Vas nisu dodatne obaveze. Očekuje se da civilizovan čovek bude korektan u ophođenju s drugima, što se, svakako, odnosi i na Vas. Do kraja radnog veka, trebalo bi da više pažnje poklonite unapređivanju posla kojim se bavite da Vas ne bi pregazilo vreme. U vremenu koje dolazi, obratite pažnju i na mogućnost da Vam neko "ukrade ideje", iz čega proističe da treba da se okružite proverenim saradnicima-profesionalcima.

Postoje samo dve biljke koje su "određene" za Vaš znak, ali, iako samo dve, veoma su "vredne": menta (nana) i rastavić…

VODOLIJA
Pročitajte ovo i uzmite u obzir zbog zaštite, blagovremene: očekuju Vas smetnje u krvotoku i radu nerava. Kad naiđe dimničar, ne morate se hvatati za dugme. Činićete ustupke i nikad nećete zažaliti. Sve više ćete veovati u "čuda" koja dolaze jer će Vam događaji koji Vas očekuju to davati za pravo. Dolaze dani kad ćete se više družiti s rođacima i bliskim prijateljima s kojima ste, vremenom, počeli da gubite dodire. Vratićete se čitanju, nekadašnjem hobiju iz mladosti. Ako ste mladi, "zarazićete" se stranim filmovima i to Vas zadovoljstvo više neće ostaviti. Imaćete, s vremena na vreme, malo problema s radnom etikom, ali i to će se srediti.

Po Zodijaku, Vaše biljke su: limun, žalfija, ruzmarin, maslačak (salata) i anis.

RIBE
Obožavate toplotu, kamin i električno ćebe a nećete prezirati ni dunje (perjane) i jorgane. Ne mešajte meso i mlečne proizvode. Imaćete smetnje zbog kožnih oboljenja. Uvek ćete žudeti za velikom ljubavi, za Vas je redosled: ljubav, ljubav pa hleb. Često ćete patiti zbog osećanja niže vrednosti i zato ćete aktivirati nekoliko mehanizama odbrane. U braku odlikovaćete se blagošću i požrtvovanjem za porodicu. U stanju ste da se prilagodite svakoj situaciji. Sve više ćete pokazivati samostalnosti u poslu kojim se bavite, i sami ćete biti iznenađeni. Upoznaćete nove ljude i otputovati na uzbudljiva mesta i, posle ne tako kratkog vremena, ponovo se vratiti "u bazu". Kad se, to, desi, otpočeće sasvim nov period u Vašem životu.

A biljke koje prijaju, prosto "miluju" Vaš znak su: lavanda, lovor (lorber) i aloja.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptyNed Dec 08, 2013 1:53 am

Тачно. А за будућност држим палчеве за статус и финансијске ефекте. juhuuu 
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptyNed Dec 08, 2013 1:58 am

Citat :
Pokušajte da ne kinjite ni sebe ni druge, ali, nećete, u ovom, uvek uspevati.
Šta ste u horoskopu? - Page 28 312503953 

A i one mracne strane su mi tacne,zato sam i stavila.
Nema je Lara,da vidim sta ona kaze Šta ste u horoskopu? - Page 28 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptyNed Dec 08, 2013 2:17 am

Yo** ::
a rak sam u znaku. nemoj neko da se zalio na promene rasplozenja  Šta ste u horoskopu? - Page 28 650269930
mnogo je to emocija.Kajli je obrnuta kombinacija!

ovo sto si postavila je bas lepo! Šta ste u horoskopu? - Page 28 650269930

Bev,znam da ti to svaki put kazem,ali ne znam zasto tako dozivljavas sebe (svoj znak)..Šta ste u horoskopu? - Page 28 2370014350 
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 EmptyNed Dec 08, 2013 2:28 am

Ivana ::
mnogo je to emocija 
aha  a zamisli kad mi je majka ovan. nebo i zemlja.

ono sto sam okacila me je pogodilo jos u prvoj recenici. ceo moj stomak ne valja. od probavnih problema do ginekoloskih.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 28 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta ste u horoskopu?
Nazad na vrh 
Strana 28 od 32Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Sledeći
 Similar topics
-
» Partner je u horoskopu............?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: