Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pitanja i predlozi u vezi foruma.

Ići dole 
+21
kajlina
inda
Bella
Natalla
Jeci
Yo**
Lara
Kalla
Lus
sanja
Rale89
malena mrvica
pufnasta
Iva
Nastija
Viceroy
StormZ
Ivana
bevana
Amilie
pahuljicaa
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyNed Mar 03, 2013 11:16 pm

Ivana je imala problem sa mozilom zbog tog plejera,a to nije mala stvar,jer dosta ljudi koristi M. i nece svako da instalira nov pretrazivac samo zbog ovog foruma.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyNed Mar 03, 2013 11:20 pm

Razumem sve to, i da neki ljudi nisu mogli da udju, ali moram nekako da proverim i pokusavam da uvedem neke novine na forumu. Sada znamo da taj player koci, probacemo drugi, pa ako i taj koci onda nista od playera.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyNed Mar 03, 2013 11:54 pm

Devojke, sta mislite da otvorimo jos jedan podforum, pa da pored "Ljubav, emocije veze" i "Seks" imamo "Otvorena vrata za muskarce"? Na ana.rs to super funkcionise, a ovako bismo mogli da ohrabrimo muske clanove da dodju i dobiju savete vezane za devojke i veze od zenskih clanica Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: .............   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyPon Mar 04, 2013 1:02 am

naravno,Bella,sto da ne!
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyPon Mar 04, 2013 4:24 am

dobra ideja,ali i meni je usporavao i desilo mi se isto kao i Yo, sa porukom...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyČet Mar 07, 2013 11:19 pm

Pogledajte neke od tema za izgled foruma,i recite sta vam se najvise svidja

http://sr.hitskin.com/search-a-skin-0.htm
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyPet Mar 08, 2013 8:01 am

a u cemu je fora sa imenima pevacica?i to bi moralo da pise?
meni je ok lana del rey,tj.nesto u tom stilu.i ona srca...
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyPet Mar 08, 2013 8:05 am

Pokusacemo da skinemo ta imena. I staviti drugi logo.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyPet Mar 08, 2013 8:17 am

e,dobro je onda!
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyNed Mar 10, 2013 1:38 am

Bilo bi lepo kada bi bilo nesto neutralno, jer ipak zelimo da forum bude ne samo za zene, vec i za muskarce!
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyNed Mar 10, 2013 9:52 pm

Onaj Jelly Beans je super na prvoj strani i neka kao narandzasta Light paper mislim da je naziv na 7oj kao i spring it on na istoj...jedino da se za tu zadnju promeni natpis pa mesto only for girls da se stavi naziv foruma
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyPon Mar 11, 2013 8:09 am

http://test4forum.serbianforum.info/


Ovako izgleda gruba verzija foruma.



Ako zelite da isprobamo izgled nekog skina, molim vas da mi ostavite link sa celim skinom. Tesko je naci, ubacuju se novi skinovi, pa se i stranice menjaju.


Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyPon Mar 11, 2013 9:31 am

meni se ovaj gornji deo baaas svidja.ovaj donji mi je pretrpan,ali,u sustini je ok.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyPon Mar 11, 2013 9:48 am

svidja mi se.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyPon Mar 11, 2013 9:54 am

e,sad je dobar! Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyPon Mar 11, 2013 9:55 am

Lepo je stromZ! Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyPon Mar 11, 2013 9:55 am

i meni se bas svidja Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyPon Mar 11, 2013 10:14 am

I meni se svidja! Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyPon Mar 11, 2013 7:20 pm

Svaka ti cast na trudu! Bas je divno! Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyPon Mar 11, 2013 8:39 pm

Novi izgled!Lepo je samo mi je malo cudno,da se malo naviknem!Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyPon Mar 11, 2013 9:12 pm

E sad cu da budem najlosija od sve dece.

Slika gore mi se uopste ne svidja. Juce je bila neka druga slicica neko vreme, i ta mi je bila bolja od ove.
Sa strane mi se neki put pojave cvetici, pa ih sledeci put nema, pa tako u krug.

A najvise mi smetaju dve stvari:
1. to sto se vise ne vidi koji podforum ima nove postove (ili ja ne vidim), nego tek kad udjes vidi se pored teme plava tacka
2. to sto nije namesten 24h sistem, vec 12h.

I jedno pitanje: mi to odustajemo od privlacenja muskog dela populacije na forum?

StormZ znam da se trudis, sad pored posla ovo je verovatno dodatna obaveza, ali ove stvari bi bilo dobro resiti. Ne znam, meni je forum mesto gde dodjem da nesto procitam, a sav ovaj sarenis odvlaci paznju od teksta i meni je barem jako naporan za oci. Ali hajde mozda se naviknem na sve, sem na ovo pomenuto gore.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyPon Mar 11, 2013 9:15 pm

Pogledala sam teme i ima ih dosta sa mirnijim bojama. Meni je super
Lana del Rey na trecoj strani,
Days of summer na sestoj,
MummyNBump na jedanaestoj,
The smile in the sky na dvanaestoj.
I slika ove teme mi je mnogo bolja nego ova koja si stavio.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyPon Mar 11, 2013 9:53 pm

Iva,oznaceno je u kom podforumu ima novih postova,ali je (bledo )narandzasto.ako se dobro zagledas,vidi se.To i meni smeta,pa StormZ,ako bi moglo da bude crveno kao pre... Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyPon Mar 11, 2013 10:05 pm

Iva ::

1. to sto se vise ne vidi koji podforum ima nove postove (ili ja ne vidim), nego tek kad udjes vidi se pored teme plava tacka

Ono cvece pored naslova podforuma se promeni kad ima novih komentara.Bude jace boje i treperi.U dnu strane postoji legenda koja to pokazuje.
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 EmptyPon Mar 11, 2013 10:08 pm

Meni se ne dopada novi izgled - dosta je bledunjava i drecava ova boja, oci ce nam poispadati posle 10min gledanja u forum. A pored toga, jako je nepregledno - ne postoji citation multiple, a ni pdf-mi sa novim postovima su tesko uocljivi
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja i predlozi u vezi foruma.   Pitanja i predlozi u vezi foruma. - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja i predlozi u vezi foruma.
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Sajtovi na kojima mozete postavljati pitanja u vezi zdravlja
» Sve u vezi sa kompjuterima
» Saveti u vezi sminkanja
» U neobaveznoj vezi dok cekam pravog
» Pravila foruma.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: O forumu :: Predlozi, pitanja, žalbe i uopšteno o forumu-
Skoči na: