Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Da li se potruditi ili ne?

Ići dole 
+15
Jeci
meda
patofna
pufnasta
malena mrvica
sanja
sister87
Rale89
Iva
bevana
Ivana
Lus
Asja
StormZ
sony
19 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
sony




Broj poruka : 19
Datum upisa : 20.03.2012

Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptyUto Mar 20, 2012 12:13 pm

Za pocetak pozdrav svima!

Moj problem je sledeci: muvala sam se pre 10god sa deckom M, ali nicega nije bilo medju nama. Odmah da kazem da ima 29.god, a ja 24. Za tih 10god smo se sreli mozda 5x i samo pozdravili u prolazu. On je imao vezu od 8god, tako da ce skoro 2 kako nije sa tom bivsom ali je zato posle nje postao teska svalercina. Bivsa ga je varala, bas je pravila magarca od njega tako da ima on traume od te veze jer je bio u fazonu da ce da je ozeni jednog dana. Pre oko mesec i po smo opet stupili u kontakt, slucajno, preko fb. I odmah je pocelo muvanje, tj.posle nekog neobaveznog kuckanja. E sad, ja sam u Bg, on je negde u Vojvodini tako da nam to otezava stvari. Nasli smo se posle 2 ned na pola puta, isli na pice, ljubili se. Onda je pre 10dana, dosao ovde na vikend. Tu smo imali i sex (aj odmah da kazem i da nije bio neki, malo smo popili a i on je navikao vec da bude grublji - jeste se trudio, ali moze to mnogo bolje). Pre odlaska u stan, oko 3h smo bili sa njegovim bliskim drugarima u pivnici, zezali se...rekla bih da sam se bas uklopila (on me je cesto ljubio sto na zvaku sto u celo i non-stop mu je ruka bila ili na mojoj nozi ili me drzao za ruku). Sve u svemu bio je fin i narednih 5 dana tj.zakljucno sa petkom sad.

Dakle, do petka smo se culi 1-2x u toku dana i to posle 4h, kad zavrsi sa poslom. Rekla bih da je poceo da se pripitomljava. Da spomenem, u prosli pon je okacio pesmu -ostacu slobodan-, a u petak kad sam ja otisla da spavam (a pre toga je meni drug okacio -drska zeno plava-) -hocu jednu garavu-...na sta sam ujutru samo lupila duhovit komentar. U subotu se apsolutno ceo dan nije javio, cak je i iskulirao moj sms smajlija u pola 10 uvece, zatim se ni u ned.nije javio dok nisam pustila sms oko 5h sta radi, tu smo razmenili par poruka. onda sam uvece povilenela i rekla mu da posto je dobio sta je hteo mozemo da se pozdravimo, a on mene pita sta mi je i kaze da pustim da sve ide spontano. Onda sam iskulirala taj sms i u pon se ceo dan nisam javila da bi on pustio poruku u 22h -gde si bre- na koju sam u utorak odgovorila samo sa smajlijem...zapravo danas je taj utorak Da li se potruditi ili ne? 650269930 i pustila sam mu sms predvece sta ima, odg mi posle sat vremena da je bio na kosarci i tu razmenili jos po koju i to je to.
Vec sam oduzila....vi me pitajte sta mislite da bi moglo biti bitno za odgovor na ovu moju glupost. A pitanje je da li ja samo gubim vreme sa ovim likom? Koliko pojedini postupci govore da hoce ozbiljnu pricu sa mnom, toliko pojedini da ga zabole ona stvar. Na poruke mi osim u ova dva slucaja, odgovara u roku od min-dva uvek. Stvarno mi se jako svideo, konacno neko kome ne treba crtati, pa zato nisam digla ruke vec od cele price i pitam za savet.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptyUto Mar 20, 2012 12:20 pm

Po ovoj prici da je teska svalercina i sve to + daljina,ja se ne bih upustao u to.Ti pokusaj da se ne vezujes za njega,jer ces sebe povrediti.Ako padnes u iskusenje,ne vezuj se,ali eto pokusaj pa dokle se kotrlja. To ti je moj savet.Nije on kuce da se pripitomljava,mozda eto samo nosi neku maskicu kako ga ne bi povredjivali.

To je neko moje misljenje.Sad da vidimo sta ce drugi da kazu.
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptyUto Mar 20, 2012 1:20 pm

ja msm da ne treba da razmisljas kuda to vodi,kad se malo vidjate,nek tece,vreme ce najbolje pokazati...

edit i ne analiziraj toliko svaki njegov potez,opusti se malo
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptyUto Mar 20, 2012 6:16 pm

sto kazu devojke ne analiziraj previse, nemoj odmah da se zaljubis vec imaj neku dozu u svemu dok ne prodje vreme pa ces videti sta ce biti i kakav je on Da li se potruditi ili ne? 650269930 povredjen je bio, to, po meni, muskarci mnogo teze preživljavaju od nas zena, moras i da shvatis da se plasi da ga ne povredis, i verovatno su ga te pesme na fejsu bocnule, pretpostavljam da on ne zna da ti je to drugar
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptyUto Mar 20, 2012 8:28 pm

slusaj, pricam iz iskustva, moj je bio takva neka vrsta dok se nije zaljubio. npr. posaljes mu poruku a nisi stavio ? on jednostavno misli da ne treba da odgovori. i takav je bio 3 meseca u pocetku veze sve dok veza nije postala ozbiljna. sada stavis smajli on te odmah ili zove, ili odgovori. ima takvih sorti.
a sa tvojim bi postupila ovako, ne bih mu se javljala, neka se sada malo on zainteresuje onda sve polako. nigde se ne zuri. neka ide spontano.

i jos nesto, muka mi je od muskaraca koji su povredjeni i onda ne zele vezu, ne veruju u zenski rod! Da li se potruditi ili ne? 402532072 pizdim od takvih! i zene su 100 puta vise bile i povredjene, prevarene, izigrane pa se odrze! nek se trznu, odboluju i krenu dalje! takav je zivot! najbolje za jedno 10 godina opet da prica istu pricu! ma daj!

p.s. i da definitivno se potrudi, nikada se ne odustaje na prvoj prepreci. u bilo cemu, a tako i u ljubavi.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptyUto Mar 20, 2012 8:58 pm

Oooo,koga mi to vidimo?!
Ja se slazem sa StormZ-om.Ne bih se ja bas nesto vezivala previse.Najvise zbog te daljine.Ali,ako ti se bas svidja i ako mislis da vredi,onda pokusaj!Pa i ako se zeznes,Boze moj!
Nazad na vrh Ići dole
sony




Broj poruka : 19
Datum upisa : 20.03.2012

Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptyUto Mar 20, 2012 9:09 pm

kad smo poceli da se muvamo, tipa u prvih nedelju dana, rekao mi je da to sto je "divlji" je zapravo maska da ga ne bi opet neka povredila. Otvorio se on meni lepo taj dan, a i ja sam njemu (u smislu sta meni treba od muskarca u vezi i braku, kakva osoba i jos par stvarcica)ne misleci da ce od ovoga biti nesto. On se slozio sa svim sto sam rekla, a ja sa svim sto je on rekao jer zaista tako i mislim. I u par navrata do sada mi je rekao da sam jako pametna i da se jako razlikujem od devojaka mojih generacija (bar iz tog mesta odakle je i sire pretpostavljam). Navodno nije bio ni u jednoj vezi posle one, samo u tim kombinacijama i bez imalo predigre sa njima imamo sex. Navodno se toliko umorio i izgubio da je od decembra poceo iskljucivo da radi na sebi - krenuo je u teretanu i ima spec.ishranu kako bi ponovo izgledao kao nekad (mmmm Da li se potruditi ili ne? 650269930 ) jer sad ima malo viska + da je prestao svalerisanje tj.navodno nije imao sex 3 meseca pre ovog sa mnom...sto ne znaci da se ne dopisuje pretpostavljam.
Drugarica mi je rekla da ga je snimila par puta dok je vozio motor i da je bio sam, a u centru (izlazak) da je samo musko drustvo bilo.
One pesme jesu komentarisali. Napomena: osoba A koju sam upoznala u pivnici (jer je nisam prepoznala)je bio sa drugom devojkom 4 god, a ta devojka je najbolja drugarice od bivse ovog mog (pa su i oni tako poceli da se druze valjda). Ni A nije bolje prosao od ovog mog. I ponasaju se kao braca.
Da, pesmu ostacu slobodan je lajkovalo dosta ljudi, a ova dvojica su samo prokomentarisala kako oni drugacije i ne umeju. Ovu garavu je opet lajkovalo par ljudi, A rekao -hocu i ja.....al sve samo plave Da li se potruditi ili ne? 650269930)))))-, neki lik -i tata bi-, a ja -i onda je mrmot zavio cokoladu u foliju-, taj A lajkovao kom i odg - ahahahahaaha, upravo tako Da li se potruditi ili ne? 650269930))-. To bi bilo to u vezi fb. Ne zna da mi je samo drug onaj ko mi je postavio pesmu, ali je to namenski uradjeno jer me interesovala njegova reakcija. Skapirale ste da sam plavusa iz pesme Da li se potruditi ili ne? 650269930
Sad ne zaljubljuj se lakse reci nego uciniti, ne biras ti to...ali dobra stvar je sto nisam zaljubljena, i verovatno necu moci dok ne vidim da je on jako zagrejan (tako nekako funkcionisem ceo zivot). O da, rekao mi je i da se on jako tesko zaljubljuje, ali kad se zaljubi daje sve. Imala sam 2-3 ispada sa onim sto sam napisala, i mirno ih je podneo tj.nije me odjebao s jedne strane, a sa druge me je kao smirio. Rekao je i da ne udeljuje cesto komplimente, da je takav. Onda mi je u kaficu u bg-u rekao da sam jako lepa i dobra devojka i da ga fasciniram inteligencijom, ali da nekad jednostavno previse razmisljam i da pustim sve da ide spontano.
To bi bilo to, ugnjavih vas....kad vidite ovoliki post verovatno vam padne mrak na oci Da li se potruditi ili ne? 650269930 Ali hvala, cenim ovo Da li se potruditi ili ne? 364988687
Nazad na vrh Ići dole
sony




Broj poruka : 19
Datum upisa : 20.03.2012

Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptyUto Mar 20, 2012 9:10 pm

Ooooo, Ivana, evo i ja dosla, ne mogu bez vas Da li se potruditi ili ne? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptyUto Mar 20, 2012 9:17 pm

jedva ga procitah. mrzim da citam na netu. i moj se tesko zaljubljuje, tako da, ako imas zivaca potrudi se. mislim ne treba nesto specijalno, al standardno. ne dizi ruke odmah.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptyUto Mar 20, 2012 9:56 pm

Ja verujem da ces ti.posto si takva opasnica,da ga lako obrlatis i preobratis u papucara! tongue

Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptyUto Mar 20, 2012 10:22 pm

Ne moze ona da kontrolse kad i dal ce da se zaljubi,ona moze da pazi samo na pocetku da se ne vezuje.
Ivana,nije decko transformers da moze neka riba,opasna,ajkula,matchitza-thigritza da ga sklopi u nesto sto nije.
Ako je varao druge i postao svalercina,uspeo da se veze za nekog sa kim je bio 10 godina na cao-cao posle neuspelog muvanja.Mozda se coveku slusale pesme,postavio,ne razumem zasto se cimate oko toga i analizirate.Jednostavno,ako hoces nesto pokusaj,ali pazljivo i svesno.Ako ti pokloni ruzu ne znaci da je skinuo zvezde sa neba i da treba da se vezujes.

Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptyUto Mar 20, 2012 10:43 pm

StormZ,naravno da moze ljubav da promeni coveka!
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptyUto Mar 20, 2012 10:54 pm

Sony,nisi vise sa onim deckom? confused
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptyUto Mar 20, 2012 11:00 pm

Ivana Ne kazem ja,ali po njenoj prici ne izgleda mi kao da se nesto njemu preterano menja.Ali kazem pokusajte,ali budi izricito oprezna i bez vezivanja.Da ne bi zavrsila kao jos jedna lutka sa naslovne strane.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptyUto Mar 20, 2012 11:06 pm

Sony, aman zeno opusti se.Ako ti je stalo do njega potrudi se koliko mislis da treba.Ja koliko vidim on se normalno ponasa.Ti treba da se postavis u fazonu: Ok, ja ti nisam cura za kombinacije, sa mnom moze tako i tako, ovo ne moze, i ako ti ne odgovrara cao-zdravo.Da je zagrejan, po tvojim komentarima bih rekla da jeste.Sto se fejsa tice, to je najveca glupost i uopste ne treba da obracas paznju na ono sto tamo pise.Ja da sam gledala sta ovaj moj stvalja na zid i ko mu je medju prijateljima mogla bih samo da se Da li se potruditi ili ne? 1130183300 .
Cak je moj dragi meni u startu i rekao da:
1. on ne zeli da se vezuje
2. da mu ne treba duga veze
3. da ce da zapali iz grada prvom prilikom, ne moze da doceka da ode
4. da je ubedjen da nikad nece imati vezu sa devojkom sa juga Srbije.
I sve to u prvih par nedelja.I eto jos smo zajedno. Opusti se i uzivaj u vezi, pusti da sve ide spontano.Ulazi onoliko koliko dobijas od njega i to je to.


Poslednji izmenio Iva dana Uto Mar 20, 2012 11:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
sony




Broj poruka : 19
Datum upisa : 20.03.2012

Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptyUto Mar 20, 2012 11:06 pm

Ivana je ono rekla na konto mog bivseg jer je situacija bila jako slicna, ali smo bar oboje bili iz istog mesta. I da, postao je transformers i papucar (bivsi), ali je taj proces bio mukotrpan i trajao skoro 6 meseci. Ali ipak, razlike u shvatanjima izmedju sadasnjeg i bivseg su ogromne tj. sve ono sto sam trazila bivsi je promenio zbog mene, a ovaj vec poseduje sve to sto ja hocu i on jeste onakav kakav meni treba...ili bar mislim da mi treba (u prevodu - kod njega nista ne bih menjala, samo bih htela da pokaze vise interesovanja, cisto da znam zasto pokusavam sa njim). Mene muci to da li da se opustim i potrudim/pokusam sa njim ili je bolje bataliti i preorjentisati se na nekog drugog? Ako pokusam, kako bi bilo najbolje postupiti a da mu interesovcanje ne opadne (da li ga kulirati i pustati da se on prvi javlja pa biti vesela kad nazove, ili se ipak nametnuti malo i sl.). Valjda bi sama posle prethodne veze trebalo najbolje da znam sta mi je ciniti, ali ipak bih volela da cujem i vase predloge...jer ja nikada nisam imala vezu na daljinu i ne znam kako da se ponasam u njoj.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptyUto Mar 20, 2012 11:10 pm

Moj savet ti je da budes oprezna ... Pojedini muskarci umeju da se promene ali je to veoma retko i oni to uglavnom rade tek kada se zaljube do usiju. Sa druge strane ima i muskaraca koji se nikada nece promeniti, ostace svaleri i bice nezreli do kraja zivota ...
Nazad na vrh Ići dole
sony




Broj poruka : 19
Datum upisa : 20.03.2012

Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptyUto Mar 20, 2012 11:10 pm

Hvala Ivi i ostalim devojkama Da li se potruditi ili ne? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptyUto Mar 20, 2012 11:13 pm

Probaj Sony nemas sta da izgubis.A sto se ponasanja tice, budi svoja, ponasaj se onako kako se osecas.Ako ti dodje da ga zoves zovi ga, ako ti se ceka ili ne cuje sa njim nemoj ga zvati.U takvim situacijama najbolje je biti spontan, pa sta ispadne.Taktike ne pomazu, samo mogu jos vecu zbrku da naprave.
Nazad na vrh Ići dole
sony




Broj poruka : 19
Datum upisa : 20.03.2012

Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptyUto Mar 20, 2012 11:20 pm

Ne znam, rekla bih da je ovaj moj dvojna licnost Da li se potruditi ili ne? 364988687 Kao sto ste i same rekle i primetile, izanalizirala sam ga koliko sam god mogla, i napravila mu sl.profil licnosti: sa jedne strane toliko vapi da ga neko voli, da zasnuje porodicu i da ima dete, da ima stabilan brak. Vec je formirana licnost, tj.ima svoje stavove, 10god je vec u sluzbi (radi u SUP-u stresan posao), ima para koliko mu treba, drzi do sebe, uredan je, ima solidan drustven zivot i sl. A sa druge strane, drzi takav gard prema emocijama, kao da se toliko plasi da pokaze sta oseca i glumi nedodirljivog stvora koji ide iz kreveta u krevet, tripuje da sve samo njega zele, da su drugi ljubomorni na njegove uspehe itd. Iskreno, one pesma sam protumacila kao da je hteo sebe da odgurne od mene (provereno znam da jako obraca paznju na tekst), a usput ispita moju reakciju. Pokusacu da se ponasam normalno tj.da prestanem da ga analiziram i sl., al ne mogu da garantujem jer nisam ni 60% sigurna u celu ovu pricu da treba da bude.
Nazad na vrh Ići dole
sony




Broj poruka : 19
Datum upisa : 20.03.2012

Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptyUto Mar 20, 2012 11:27 pm

Bev, uopste nisam snimila sta si me pitala. Nisam vise sa onim deckom, ostavila sam ga pocetkom januara posle 2,5god. Nisam mogla vise. Ohladila sam se skroz, postao mi je ogromna obaveza, nisam bila srecna...odugovlacila sam pola godine kraj koji je bio neizbezan i stvarno mi je raskid prijao. Preporodila sam se Da li se potruditi ili ne? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptyUto Mar 20, 2012 11:28 pm

Uopste nemoj da se opterecujes rezultatom.Eto to je mozda najkonkretniji savet.Idi polako, pa sta bude, bice.Inace toliko sam se nasla u nekim delovima tvog posta, zato i pisem ovoliko. Da li se potruditi ili ne? 364988687
Najbolje je da se ulazes koliko i on.Kad on pokaze da mu je stalo, pokazi i ti.Oni inace vole paznju i da im se pokaze da neces da ih povredis.I idealno bi bilo da mozes da odmeris, da mu pruzis paznju i neznost, ali da imas neku distancu, dok ne pokaze da ni on nece tebe da povredi.Sto se stava tice, to sam vec napisala (ono za kombinacije).Ajde pa srecno, i javljaj kako je bilo.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptySre Mar 21, 2012 12:10 am

Pokusaj pa sta bude,ako previse razmisljas o tome moze da nastane dzumbus.

I da nesto rascistimo,ja nisam devojka... Da li se potruditi ili ne? 1229384058
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptySre Mar 21, 2012 12:17 am

StormZ ::

I da nesto rascistimo,ja nisam devojka... Da li se potruditi ili ne? 1229384058
Da li se potruditi ili ne? 3494806911

sony i ja sam za to da pustis stvari da idu svojim tokom, nit da se preterano trudis,a ni da se ne trudis.. Cisto da ne dopustis da te zaboravi. I ti si zaljubljena kao i ja.. hehe..Pa bice kako biti mora, nema sekiracije, nerviranja, bedacenja...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? EmptySre Mar 21, 2012 12:55 am

Sony,a sta je u horoskopu?Nije bitan podatak sto se tice teme,ali volim da znam!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li se potruditi ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li se potruditi ili ne?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: