Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Da li se potruditi ili ne?

Ići dole 
+15
Jeci
meda
patofna
pufnasta
malena mrvica
sanja
sister87
Rale89
Iva
bevana
Ivana
Lus
Asja
StormZ
sony
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptyPet Mar 23, 2012 12:53 am

Ja oko njega ne bih gubila vreme uopste, da sam na tvom mestu.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptyPet Mar 23, 2012 12:55 am

pufnasta ::
Ja oko njega ne bih gubila vreme uopste, da sam na tvom mestu.

Da sam na tvom mestu ja bi poslusao nju.
Cool
Nazad na vrh Ići dole
sony




Broj poruka : 19
Datum upisa : 20.03.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptyPet Mar 23, 2012 1:41 am

I ja mislim da ti je taj decko mnooogo bre nezreo i da nema pojma sta hoce od zivota i koga. Za pocetak najbolje da prvo rascistis sama sa sobom sta ti hoces i zasto.

Aj usput da vas obavestim za razvoj moje situacije - kulirala sam onog mog u smislu da ga nisam zvala i sl., sinoc mi se javio na fb al ja sam morala da idem, i pred spavanje mu poslala sms da necu doci kad sam mislila u to mesto gde on zivi nego tek za mesec dana, na sta mi je rekao -aham pa dobro, onda cu ja doci za Bg- , razmenili jos po 1 sms jutros i to je to. Verovali ili ne, prestala sam da se opterecujem i dosla do zakljucka da je decko igrao igru toplo-hladno, cisto da me brze baci pod noge.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptyPet Mar 23, 2012 3:58 am

malena-nije on za vezu, samo ce te zavlaciti i na kraju od toga nece biti nista, i on ce ti se uvek javljati sa pricom da je razmislio, da je sad za vezu, ovo ono, i na kraju-NISTA! aj da je on mladji, pa da kazes mlado ludo, ali ovo, 25 god i ne zna sta hoce, uzas...

sony, onda igraj na tu loptu, ne pokazuj osecanja i videces kako ce se sve razvijati dalje
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptyPet Mar 23, 2012 4:47 am

e i ja sam mislila da ovaj moj igra to toplo hladno, jer sve devojke sa kima je bio sve su bile fascinirane njime, kako on kaze tako bude...i uvek mi je govorio kako sam opasna, pa pitao jel se zaljubljujem lako i sve tako nema pitanja...kao zene kad krenu da ispituju Da li se potruditi ili ne? - Page 3 364988687 ne znam ja sam milsila reko mozda on i hoce vezu ali ne sa mnom, ili nismo jedno za drugo. a bas mi nedostaje sada, 4 god.se mi znamo, cujemo...i sad ga nema
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptySub Mar 24, 2012 12:00 am

Sony,kako se odvija situacija?
Nazad na vrh Ići dole
sony




Broj poruka : 19
Datum upisa : 20.03.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptySub Mar 24, 2012 2:54 am

Fino. Poceo je da me "juri" opet. Jutros sam mu posvetila samo 10min vremena, prekinula kuckanje sa - moram da idem, on odmah pitao gde cu, ja rekla po farbu za kosu i on meni "a za koga se ti toliko spremas", na sta sam mu odg.za sebe jer volim da izgledam lepo i rekla da ne pita glupa pitanja kad je isti, rekao da sam u pravu i pozdravili se kao. Posvetio mi je pesmu -love in the air- (kad je pesma upucena meni znam po tome sto u opisu stavi <3, to je za sada 3.od kad smo kao zajedno ) ja je samo lajkovala i otisla. To je sve bilo jutros. Nista, posto sam videla sta kod njega izgleda pali, pokusacu onda tom nekom taktikom dok se ne zagreje jos vise pa cemo videti...trudim se da se ne opterecujem jer znam ko sam i koliko vredim, pa on ako je slep to je njegov problem Da li se potruditi ili ne? - Page 3 364988687 Kako je ovo bilo narcisoidno, al znas na sta mislim Da li se potruditi ili ne? - Page 3 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptySub Mar 24, 2012 3:29 am

sony ::
Fino. Poceo je da me "juri" opet. Jutros sam mu posvetila samo 10min vremena, prekinula kuckanje sa - moram da idem, on odmah pitao gde cu, ja rekla po farbu za kosu i on meni "a za koga se ti toliko spremas", na sta sam mu odg.za sebe jer volim da izgledam lepo i rekla da ne pita glupa pitanja kad je isti, rekao da sam u pravu i pozdravili se kao. Posvetio mi je pesmu -love in the air- (kad je pesma upucena meni znam po tome sto u opisu stavi <3, to je za sada 3.od kad smo kao zajedno ) ja je samo lajkovala i otisla. To je sve bilo jutros. Nista, posto sam videla sta kod njega izgleda pali, pokusacu onda tom nekom taktikom dok se ne zagreje jos vise pa cemo videti...trudim se da se ne opterecujem jer znam ko sam i koliko vredim, pa on ako je slep to je njegov problem Da li se potruditi ili ne? - Page 3 364988687 Kako je ovo bilo narcisoidno, al znas na sta mislim Da li se potruditi ili ne? - Page 3 364988687

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
patofna

patofna


Broj poruka : 25
Datum upisa : 02.03.2012
Lokacija : Bg

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptySub Mar 31, 2012 9:52 pm

Ammm a ja sam mislila da sam ja fijuuuu sto gledam kakve pesme mu kaci ko na fejsu... Ne znam, ja se ne bih upustala u vezu na daljunu. Tesko mi je da kazem da li treba da se cimas ili ne jer ne poznajem ni tebe ni njega, ti to najbolje znas.

Realna stvar je da on moze sa tobom da kucka, da se cujete (u odredjeno vreme, sto je glupo) a tamo da seta drugu........isto to i ti mozes da radis.
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptyČet Apr 05, 2012 7:02 pm

I da javio se...kako mu nedostajem, kako bi voleo da pokusamo ponovo, polako... ne razumem ga moze da ima druge devojke...zasto to radi?!
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptyČet Apr 05, 2012 11:34 pm

pa ne znam, sve me to zbunjuje...ja zelim vezu a ne semice i on to zna... nisam mu nista rekla da li zelim ili ne...

iskreno nikada mi nije niko ovoliko znacio...zato se ponasam kao neka klinka:/ nisam svoja...da jesam davno bi ja rekla zbogom, a ovako...
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptyPet Apr 06, 2012 12:07 am

zasto muskarce pali taktika? muka mi je od taktiziranja
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptyPet Apr 06, 2012 1:19 am

mislis da je kod mog ovo taktika ili to kazes onako?
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptyPet Apr 06, 2012 1:29 am

mislim na ovo sto si napisala, a i generalno
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptyPet Apr 06, 2012 1:32 am

slazem se...samo ne znam bas koja mu je taktika..sta hoce da postigne
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptyPet Apr 06, 2012 1:35 am

hoce toplo-hladno! a i tebe nesvesno navodi da taktiziras.
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptyPet Apr 06, 2012 1:40 am

ne znam... ja sam bas mislila da sa njim ne igram nikakve igrice, jer me to umorilo...dobra sam u tim igricama, ali sam mislila da je on drugaciji i htela sam nesto drugo sa njim... mozda bi bolje bilo da sam igrala
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptyPet Apr 06, 2012 5:14 am

Nemoj ni da pristanes na semicu!
Bolja si od toga, i ako to ne vidi, obican je slepac i nije za tebe.
Semice su glupe ako ti se neko zaista svidja.
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptyPet Apr 06, 2012 6:55 am

poslao mi je poruku...ja ne znam cemu ta podela, to devojka, kombinacija...kod mene toga nema...ja kada sam sa nekom devojkom samo sam sa njom...kako god ti to definisala...ne shvrljam okolo

ja stvarno ne znam sta da radim... u jednu ruku drago mi je sto se javio, sto mu nedostajem...al opet...sad sam zbunjena...


KORISTI OPCIJU EDIT!
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptyPet Apr 06, 2012 8:27 am

Ma bre mnogo je nezreo za svoje godine...
moje misljenje?
Ako je nastavio da ti se javlja ovako dugo, tj nije krenuo dalje, nasao drugu devojku i slicno, znaci da ima neka osecanja prema tebi!
Ja bi to pokusala jos jednom... ja sam bezuspesni romantik i zaljubljenik Da li se potruditi ili ne? - Page 3 650269930

Pa ako ne ide, i ti to vidis, onda je definitivno vreme da ti odustanes, i krenes dalje...
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptyPet Apr 06, 2012 4:29 pm

ma nezreo je...plus on i nije imao duge veze, vec sve nesto po mesec dana jer je bio u inostr. ja ne znam da li sam ja subjektivna...ali ne znam, on postoji vec 4god. u mom zivotu, uvek se on javljao, zvao da se vidimo... pitam se da li se javlja jer nije upoznao nijednu devojku ili mu bas ja falim?! razlika je velika. izgleda da u ovoj prici ni on ni ja ne znamo sta hocemo.on je u fazonu hajde daj nam sansu, da nastavimo da se vidjamo, pa polako...spanska serija.
e da hvala devojke, mnogo mi znaci sto odvajate od svog vremena da se bavite mojim mukama :*


znam da sam dosadna... rekao mi je kako mu nekako nikako ne dozvoljavam da se razmase, da mi pokaze svoja osecanja...?! da li je moguce da stvarno tako delujem na njega ili je to neka fora.. kazem jos jednom jesam ja malo skrta u pokazivanju osecanja, sta cu takva sam.

EDIT by Pufnasta
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptyNed Apr 08, 2012 10:44 pm

Nisi dosadna, ovde smo da pomazemo jedna drugoj.Koliko puta su me devojke pomogle, samo recima, ne mogu ti opisati.
A sto ti njemu lepo ne kazes to za osecanja.Nesto u stilu: Ja svoja osecanja ne rasipam, i objasnis kako i zasto.
Muskarci su danas navikli da sve dobijaju na tacni.Objasni mu da si ti devojka oko koje mora da se potrudi mnogo vise nego sto je navikao.Pa ako smatra da vredi neka izvoli.
Ako nece on, sigurna sam da ima ko hoce.
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptyPon Apr 09, 2012 2:08 am

ne on je rekao u vazonu da ja njemu ne dozvoljavam da on pokaze osecanja...nesto u tom fazonu...pitao je da se vidimo ovih dana, ja se dvoumim da li da idem. hocu da ga vidim ali ne znam koliko je to pametno, posle svega... :/
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptyPon Apr 09, 2012 2:09 am

moj savet: idi i otvoreno porpicaj s njim
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 EmptyPon Apr 09, 2012 3:24 am

sony, vodolije su opasnice prave. iz price, mislim da te on voli, ALI da te hoce samo za sebe. i da mu je vrlo smetalo sto je tvoj drug stavio takvu pesmu, bez obzira sto ti je samo drug, onda i kad te pita za koga se toliko spremas. Mislim da je takav da zeli da bude samo njegova i nicija vise,da je ljubomoran i na vazduh a da to malo cudno ispoljava. Moj dobar drug je vodolije i isto tako se ponasa. Ako si mu se stvarno svidela,a mislim da jesi,nemoj ti prva da preuzimas inicijativu,stalno ce se on vracati na tebe i nemoj da dozvolis da ga sa strane bockaju stvari koje on ne voli. Mislim da trazi sigurnost i to bas veliku posto ga je bivsa prevarila. A to sto je svaler, smirice se sigurno ako bude siguran kraj tebe. Da li se potruditi ili ne? - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li se potruditi ili ne?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: