Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Da li se potruditi ili ne?

Ići dole 
+15
Jeci
meda
patofna
pufnasta
malena mrvica
sanja
sister87
Rale89
Iva
bevana
Ivana
Lus
Asja
StormZ
sony
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 4 EmptyPon Apr 09, 2012 4:10 am

meda...mislis?! ja sam cas u fazonu pa mozda stvarno oseca nesto vise prema meni a ne zna kako da se ponasa jer nije imao ozbiljne veze, a cas da je sve ovo samo zato sto je on trenutno sam i fali mu sex :/ ne znam, nisam pametna.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Da li se potruditi ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 4 EmptyPon Apr 09, 2012 4:37 am

Idi i popricaj, u pravu je meda...
A sto se tice sexa, niko tebe na to ne tera.
Ako primetis da ide ka tome, a nisi za to, nemoj, udalji se i gotovo...
Ko zna, mozda ovo preraste u lepu vezu... Da li se potruditi ili ne? - Page 4 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 4 EmptyPon Apr 09, 2012 4:45 am

ne plasim se ja njega nego sebe Da li se potruditi ili ne? - Page 4 650269930 da ko zna...nadam se da ce i on biti iskren, kad i ako budemo razgovarali.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Da li se potruditi ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 4 EmptyPon Apr 09, 2012 5:06 am

treba da te zablokiramo od struka pa na nize. najbolje je da mu otvoreno kazes sta ti smeta,ali to lepo upakuj. onako spontano.
cek,nisam razumela,on je vodoloja?
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 4 EmptyPon Apr 09, 2012 7:06 am

ko ovaj moj?! ne ovan :/ hahaha to bi bilo najbolje, da budemo na odstojanju od par metara Da li se potruditi ili ne? - Page 4 650269930 nema ga sada da se javi...terao me ceo vikend da se vidimo i ja sam rekla da mogu tek pon.utorak...on je rekao ok ajde onda tada i sad nista. hmmm

ja sam vodolija...kakav spoj vodolija-ovan


EDIT: Malena Mrvice, ne pocnes li da koristis opciju EDIT dobices ban. Pufnasta
evo pridrzavacu se pravila, izvinjavam se


Poslednji izmenio malena mrvica dana Uto Apr 10, 2012 6:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 4 EmptyPon Apr 09, 2012 7:50 pm

Pufnasta nova sam na forumu...ne kapiram sta treba da radim?
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 4 EmptyUto Apr 10, 2012 7:55 am

malena mrvica ::
Pufnasta nova sam na forumu...ne kapiram sta treba da radim?
Za početak, pročitaj PRAVILA foruma, detaljno. Zatim, kod svakog podforuma imaš OBAVEŠTENJA, iznad tema, pročitaj i njih. Pa imaš u vrhu strane,ispod plavog logoa FAQ-često postavljana pitanja pa i to pročitaj.
DOBRO pogledaj svaki post, u donjem desnom uglu za svaki piše quote- tj. citiraj, a imaš i opciju EDIT kojom uđeš u svoj post i doradiš ga, a ne pišeš po 5-6 u nizu. Imaš i opciju da ga izbrišeš, ako se predomisliš


Pozzz za sve nove koji se ne snalaze. Da li se potruditi ili ne? - Page 4 2855523028
p.s. U životu uvek pročitajte natpise: VAŽNO, UPUTSTVO, PRAVILA, OBAVEŠTENJE..... kapirate. Život će vam biti lakši kiss
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Da li se potruditi ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 4 EmptyUto Apr 10, 2012 9:24 am

Nabavicemo ti one gacice sa katancem, to sam videla u filmu Da li se potruditi ili ne? - Page 4 364988687
http://en.wikipedia.org/wiki/Robin_Hood:_Men_in_Tights
Kao dete sam to gledala...Da li se potruditi ili ne? - Page 4 650269930

Tako nemas brige ni za sebe, ni za njega Da li se potruditi ili ne? - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 4 EmptyUto Apr 10, 2012 3:27 pm

juce sam se videla sa njim...uzas...on je mene lagao svo vreme. bio je u kombinaciji sa nekom kada smo se tek smuvali, onda u vreme kada je mene molio da mu dam 2. sansu isto je bio u kombinaciji sa nekom.pricali smo 4 sata,sve mi je rekao otvoreno na finjaka. kao ja sam mora malo da taktiziram jer sam znao da nisi laka, pa sam ti prosipao te price veza,i sve to jer znam da ne bi pristala ni na kakvu kombinaciju. pa me je pitao da se vidjamo sa vremena na vreme, ja naravno odbila. drugovi biti ne mozemo a ovo drugo neka hvala. ja ne mogu da verujem da je glumio sve od pocetka...osecam se kao najgora glupaca Da li se potruditi ili ne? - Page 4 2164293255 pomisli covek da za 4 god. upozna nekoga...uf. i na kraju on kao da te otpratim ja reko nema potrebe...cim sa sela u bus poslao mi je poruku zasto smo tek sada ovako lepo pricali, bas bezveze. a nedostajaces mi ?! i posle posalje odusevila si me kako si inteligentna i kako smo super pricali veceras. bas se osecam bezveze,ne kapiram ako je vec imao te razne zasto mi se javljao?! kako da zaboravim sve, iskreno ovo je veliki atak na moj ego...zasto ja nisam vredna da me smatra devojkom Da li se potruditi ili ne? - Page 4 295018215
p.s hvala na pomoci oko snalazenja na forumu


Poslednji izmenio malena mrvica dana Sre Jul 04, 2012 4:01 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 4 EmptySre Apr 11, 2012 3:27 am

nije da nisi ti vredna da mu budeš devojka nego ON nije vredan TEBE!
Ukratko: pusti budalu, i gledaj malo sebe, a normalan dečko će da naiđe....
Da li se potruditi ili ne? - Page 4 941308610
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 4 EmptySre Apr 11, 2012 4:08 am

posveti se sada malo samo sebi,izlazi sa drugaricama i ne misli na njega : Da li se potruditi ili ne? - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Da li se potruditi ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 4 EmptySre Apr 11, 2012 4:22 am

hoce da opravda sebe pa ti salje poruke i posle toga. licemerno. Pf,nije on jedini na svetu,batali ga, i posveti se sebi i svojim obavezama. Ne trebaju ti tako ljigavi ljudi u zivotu,takvi se ne menjaju.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Da li se potruditi ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 4 EmptySre Apr 11, 2012 7:46 am

Mrvice to budala testira dokle moze da gazi.Ja bih mu se okrenula i rekla mu:"Steta sto nisi umeo da cenis to sto imas.Ali ne brini naici ce neko ko ce umeti, a i ti ces naci neku koju zasluzujes."
I zavrsila bih sa kretenom jednom za sva vremena.Ako krene da te samra porukama napisi mu da nemas vremena koje bi gubila na njega.
Sto se tvog ega tice,nema zasto da bude povredjen.On je budala i to je kraj price.
Posle ovoga sto ti je ispricao mozes sebe da unizis samo ako mu se ikad vise javis, jer toga nije vredan.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Da li se potruditi ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 4 EmptySre Apr 11, 2012 7:50 am

Sve smo mi prosle kroz slicna iskustva,meni licno je sada jako smesno kad se setim zbog kakvih sam se budala nervirala.
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 4 EmptySre Apr 11, 2012 8:19 am

Uf nadam se da cu se i ja uskoro smejati ovome. Jbt decko 4 god glumi, prosipa price,uzas.da je ovo bilo sa nekim sa kim se ne znam dugo, bila bi u fazonu ma budala, cao zdravo...ali ovooo. Samo me zanima za koliko i sa kojom forom ce se sad javiti.


Poslednji izmenio malena mrvica dana Sre Jul 04, 2012 3:59 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 4 EmptySre Apr 11, 2012 8:51 am

ni slucajno ne odgovaraj na pozive i poruke!!!! ni slucajno!!! a u telefon ako treba upisi ga kao "ne postoji", "ne zvati", stagod, samo ignorisi! na kraju svega shvatices, to je samo veliko iskustvo i mnogo ces nauciti od njega. vise te nijedan nece tako zaje**ti..... Da li se potruditi ili ne? - Page 4 2981382511

ne terajte me da opet pustam narodnjake Da li se potruditi ili ne? - Page 4 364988687
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 4 EmptySre Apr 11, 2012 9:41 am

hahaha obrisala sam broj a ne znam ga napamet, nista mu ja slati necu sigurno. sledeci ce bas morati da se pomuci oko mene Da li se potruditi ili ne? - Page 4 650269930 samo mi je u glavi kako sam mogla da nasednem, inace nisam sklona da verujem ljudima, ali eto pogesi covek
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 4 EmptySre Apr 11, 2012 9:47 am

tako je bilo i kod mene. mnogo sam skepticna prema ljudima, ali sam bila glupa pa verovala u neke stvari. pre ili kasnije, to bi se desilo. nad prosutim mlekom ne vredi plakati.
a i ja sam za ovog mog premija, i to kakva! da je imao malo mozga cuvao bi me ko malo vode na dlanu... neka su, shvatice. ali do tad i zene shvate mnogo sta pa postanu "kucke", a oni "papucari" (ono cega se najvise plase Da li se potruditi ili ne? - Page 4 1071211947 )
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 4 EmptySre Apr 11, 2012 9:51 am

e to se slazem bas mislim da se i ovaj plasi toga da postane papucar, govorio mi je da nije ljubomoran, a kad god sam izasla celo vece mi je slao poruke gde si, kako ti je tamo, jesi samo sa drugaricama, pa sutradan da proveri kada sam ustala...uzas. da i ja sam nepoverljiva, iskreno da ova cela prica nije trajala 4 god. ne bi tu nicega ni bilo sa moje strane, jer sam negde razmisljala ma bezi on je bio 5 god. u inostr. sportista, neizivljen...ali se on vesto trudio da mi kao dokaze da on hoce ozbiljno sa mnom.
dok se tebi ne dese neke stvari ni ne kapiras kako je.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 4 EmptySre Apr 11, 2012 9:54 am

bices ti ok.... Da li se potruditi ili ne? - Page 4 3980218871 (a i nemas zasto da ne budes Da li se potruditi ili ne? - Page 4 364988687 )
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Da li se potruditi ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 4 EmptySre Apr 11, 2012 10:13 am

aaaaa.... ostala sam bez teksta Da li se potruditi ili ne? - Page 4 1371890812
tako ti je to kada verujes uvek u dobro u ljudima...

No, izvinjavam se unapred na recniku, ali,
Odjebi to.

Zdravo dovidjenja, tebi to ne treba!
On je obicna stoka, i svojim ponasanjem kvari muski rod...
Bice bolje mrvice, kad se najmanje nadas nacices pravu osobu za tebe Da li se potruditi ili ne? - Page 4 364988687
Nazad na vrh Ići dole
sony




Broj poruka : 19
Datum upisa : 20.03.2012

Da li se potruditi ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 4 EmptySre Apr 11, 2012 11:53 am

Sharon, hvala na postu Da li se potruditi ili ne? - Page 4 650269930 evo dalje razrade kod mene - nismo zajedno Da li se potruditi ili ne? - Page 4 650269930 Ukratko, sve se nastavilo po starom i na moje da necu doci odgovorio mi je sa "dobro, doci cu onda ja u bg" i kad smo se culi preko nedelje rekao je da ce se potruditi da dodje u subotu (31.mart) ali nije dosao. Nazvala sam ga popodne i tad dobila tu informaciju, kao jako je umoran na sta sam otprilike spustila slusalicu i posle 3h preko sms-a mu rekla da ne zelim vise nista sa njim posle te ispale. Razmenili par poruka i sutradan posto je zapravo ostalo nedoreceno ja ga nazvala, pricali (na pitanje gde sam bila odg.sam kod druga...sto je ponovio za mnom), i ja opet da necu da budem sa njim, da je lose protumacio ostale poruke, "drekne" i pita me sta hocu, kako da se ponasa, ima obaveza i ne moze na svakih 5min do bg...razgovor se zavrsio sa i dalje nedefinisanim statusom. Onda mu je uvece drugar okacio od seve-mala je dala, i ja kroz sprdnju pitam "znaci mala dala sinoc", on mi odmah odg sa "pa drugar" i posle min dopuni sa -dala nego kako-, ja rekla -ma koristi bre kad ti se moze- i to nam je bila poslednja komunikacija. Posle 3 dana smo ga drugarica i ja isprozivale javno na fb da mu je mali (nisko i ruzno, znam, ali u sustini niko osim njega ne bi skapirao da se na njega odnosi prica pa je delom ok...a morala sam to da uradim jer mi je povredio sujetu...to mi je losa osobina...), reagovao je sa pesmom od familije-nije mi nista....sto smo nas dve lajkovale sutradan. I tako me on bocne na fb pre 5 dana, ja iskuliram skroz. I nesto je opet juce okacio pesmu "cosas de la vida" eros i tina, a u opisu stavio ono srce. Sad da li je to meni ipak bilo upuceno ili je nasao drugu - nemam pojma, a okacio je uz tu ali bez ikakvog opisa i "Boulevard Of Broken Dreams". Prva je u fazonu da i dalje misli na tu neku, a druga o tome da je usamljen. Uh, umorih se...konfuzno otkucano...oprostite Da li se potruditi ili ne? - Page 4 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li se potruditi ili ne? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se potruditi ili ne?   Da li se potruditi ili ne? - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li se potruditi ili ne?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: