Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kompleksi.

Ići dole 
+18
Nina87
pahuljicaa
inda
Lara
Jeci
pufnasta
sanja
jagodica
Lus
Bella
Ferhundica
bevana
Ivana
Rale89
~Lovely~
Asja
Yo**
StormZ
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptyČet Mar 29, 2012 9:41 pm

bevana ::
nemam komplekse.posebno ne razumem kad neko ima kompleks zbog fizickog izgleda.niko nije kriv sto ima veci nos,klempave usi,krive noge,siroka ramena,siroke bokove itd. ne smeta mi ono sto ne mogu da promenim.imam drugaricu koja je puna kompleksa,te mrsave su joj noge,te ima mnogo mladeza pa je sramota,te veliki nos,te ovo,te ono...i onda me pita kako se ja nikad ni na sta ne zalim.pa sta imam od kukanja kad to ne moze da se promeni Kompleksi. - Page 2 515354487
a druga pa non stop prica kako je prelepa,prezgodna,kad udje u prostoriju svi u nju gledaju,svi joj traze broj tel. Kompleksi. - Page 2 3499814433 nju sam ignorisala,a sad se i ne druzimo vise.kaze mi decko '''tebe ona zove samo da bi ti ispricala ko je sve muvao''.i stvarno je tako.

edit:
nemam kompleks zbog obrazovanja,ali ne volim kad me ljudi potcenjuju samo zbog toga sto studiraju,ili su zavrsili fax ,a ja ne.

Imas plusic od mene za ovo Kompleksi. - Page 2 650269930
I moram da dodam da nije isto ako je neko nezadovoljan nekim svojim segmentom zivota, delom tela i slicno, ili ako ima kompleks. Jer ovo prvo je normalna pojava kod vecine ljudi za razliku od kompleksa. Eto ja npr. imam drugaricu koja ima bas dosta kg viska, naravno da bi volela da ih skine, ali nema komplekse zbog toga, izlazi, oblaci suknjice, ide na more, bazen itd. Dok jedna druga drugarica ima svega par kg viska, znatno je mrsavija od prve, ali non stop kuka zbog toga, nekad nece da izadje u grad jer se oseca debelo, na bazen ide iskljucivo gde nema poznatih ljudi itd. E to je kompleks. Znaci, niste iskompleksirani ako nesto ne volite kod sebe, ali to prihvatate Kompleksi. - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptyPet Mar 30, 2012 12:40 am

ne patim od kompleksa! a i zabole me za iste.
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptyPet Mar 30, 2012 1:09 am

Takodje, ako se ja lepo osecam briga me za misljenje drugih! Volela bih ja recimo da imam vece grudi i drugaciji nos ali takva sam kakva sam, kome se ne svidja nek' ne gleda Kompleksi. - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptyPet Mar 30, 2012 2:15 am

Kada sam išla u osnovnu i srednju školu, imala sam velikih problema jer sam bila punačka. Gledajući današnju decu, bila sam srednje-normalna, čini mi se da su danas u proseku deblji. Takođe sam bila naj-đak, mirna, kulturna..... najgore moguće jer znate i sami da na takvu decu imaju pik svi. E, kad sam došla do faxa - rodila sam se. Uvek sam imala par prijatelja koji su znali kakav sam - brbljiva, vedra, zajebant... a kad sam došla na fax krug prijatelja/poznanika se naglo uvećao, i nekako se taj personality baš video.
Što se tiče debljine, tada sam negde shvatila da ću uvek biti debela (78 kg na 170 cm nije debelo, ali nije ni mršavo, a ja mislila da sam ogromna.... Kompleksi. - Page 2 295018215 )i pomirila sam se sa tim, skinula to sa dnevnog reda Kompleksi. - Page 2 2187343001 . Negde na sredini studija, međutim, desile su se neke stvari, "prijatelji" su mi zabili nož u leđa, i ja sam počela da se gojim...... Ni sama ne znam kako sam rešila da se sredim, prestala sam da razišljam da sam priodno debela, i skontala da samo trebam da se pokrenem i da ću da dovedem fizičko sebe i psihičko sebe u ravnotežu. Jutros sam se baš ogledala, i na samo par sekundi mi se omaklo da vidim sebe onako kako su me zezali kad sam bila manja. I odmah sam prestala!
Zanimljivo je da meni nikad nisu lepili epitete da sam glupa isl. Stvarno nikad sa tim nisam imla problema. Ni da sam ružna! Znači ni najbezobraznije derište mi nije reklo da sam ružna. Mada ne mislim da sam lepotica, čujem od ljudi (i kad sam bila mala i sad) da jesam lepa. Znači imam samo 1 kompleks, zbog težine/debljine. Ne verujem da ću to ikad da prevaziđem, trudim se stalno, i uglavnom uspevam. Ne mislim o tome stalno negativno, ali omakne mi se Kompleksi. - Page 2 282386887 Prosto ne mogu da verujem koliko sam stroga prema sebi.
Do prošlog leta sam izbegavala da nosim kratke suknje/haljine. Jednom kad sam je obukla, i to baš nakon mršavljenja, jedna ljubomorna devojka mog druga mi je podelila kompliment da sad mogu na ćošak, kao kurva Kompleksi. - Page 2 580745073 I da me momak nije naterao letos ne bih je ni obukla opet. U kupaći me je bilo sramota godinama da se skinem. E sada već počinjem da ih merkam za leto.
Vidite, kompleksi su čudo. Grupa isfrustriranih balavaca ti kaže nešto, i to te prati narednih pa.... evo 20 godina. Kome verovati? Sebi i ogledalu ili njima?
Sorry na većem postu, ovu temu sam izbegavala u širokom luku, ali sad sam nešto raspoložna.....
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptyPet Mar 30, 2012 2:21 am

ja sam u osnovnoj bila ooogromna,ali nikad nisam imala probleme.bas nikad.valjda zato sto sam tamo bila najbolji djak pa su me gledali kao Boga!Nisam ja bila nesto puno pamenta,nego je konkurencija bila slaba! Kompleksi. - Page 2 650269930 Eto,sad bi neko rekao da je to komplaks nize vrednosti,ali stvarno je tako!
A sto se tice kratkog-to ne nosim nikad.Mozda ce neko da kaze da je to kompleks,ali to ne izgleda lepo i ja to ne nosim.


Poslednji izmenio Ivana dana Pet Mar 30, 2012 2:25 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptyPet Mar 30, 2012 2:23 am

Ma ja mislila na suknju iznad kolena, znači tik iznad kolena (ne ispod zadnjice, to mi je već neprijatno za hodanje, nekako nisam navikla)
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptyPet Mar 30, 2012 2:26 am

Znam,Sanja.Ja ne nosim nista osim farmerica!
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptyPet Mar 30, 2012 2:27 am

a helanke? to je baš sexy a ništa ne otkriva
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptyPet Mar 30, 2012 2:33 am

ni helanke!razmisljala sam o njima,ali sam odustala!jedino ako bi me stegle!
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptyPet Mar 30, 2012 2:39 am

Ja recimo ne volim kad vidim puniju devojku previse utegnutu, u necemu prekratkom ili premalom za njen gabarit, prema tome ni ja ne nosim pretesno, prekratko ili premalo. Nosim i haljine i suknje, neka duzina iznad kolena, nosim i kosulje i tunike i majice, farmerke, pantalone, sakoe. Ali zato znam devojku koja je debela i koja ne izlazi iz trenerke, leto, zima, ona je uvek u trenerci i ubedila je sebe da joj to najlepse stoji, sto je suprotno, i ne izlazi iz kuce osim sto ide na fakultet ili do neke drugarice. Jednom smo zajedno isle u kupovinu nas dve jer je ona morala da kupi neku kombinaciju za neku svecanost i posle celodnevnog traganja (nije htela nista da proba, gadila se na sve) odemo do radnje gde ja kupujem odecu i pokazem joj jedne pantalone na sta je njena reakcija bila "Kako su odvratne, ogromne su, ne svidjaju mi se, ma gade mi se", ja je gledam i ne verujem, a te pantalone bi njoj bile male, a na stranu to sto me obrukala pred prodavacicom koja me zna godinama. I krenemo nas dve kuci, ja iznervirana, i pitam je zasto je to uradila, a njen odgovor je bio da ona nista od toga ne voli, da ne moze ona zbog misljenja nekih drugih ljudi da obuce pantalone u kojima se ne oseca udobno i u kojima ne izgleda lepo... I tako sam ja koja nikad nisam imala komplekse sto tice izgleda pocela sebe da pitam da li ja negde gresim sto se i pored svog izgleda oblacim moderno, zavisi od prilike i elegantno, nekad i izazovno, najnormalnije kao i svaka druga devojka samo u vecoj velicini, ali sam brzo skapirala da gresi ona.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptyPet Mar 30, 2012 10:39 am

Ja sam buca,ne strasna,ali opet,i nemam komplekse Kompleksi. - Page 2 364988687
stoji to da ne volim neke delove svog tela, da bi volela da ih promenim, ali me zabole da li ce neko da komentarise nesto o meni ili ne...
Naravno, ne volim da nosim kratko, znam sta mogu a sta ne, npr helanke ne bi obukla nikada, zbog svoje gradje, suknje do kolena mogu ali nista iznad toga Kompleksi. - Page 2 364988687 jednostavno treba da znas sta da obuces, sa parama koje imas, sve je u sitnicama...Kompleksi. - Page 2 650269930 jedna lepa marama i torba mogu skroz da te promene...Kompleksi. - Page 2 650269930
Imam jednu poznanicu koja je mrsava i zgodna, vrlo bogata, ali ne ume da se obuce pa to ti je... nista ti gradja zapravo ne znaci...Kompleksi. - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptyPet Mar 30, 2012 9:54 pm

ja imam bas jake listove!da su oni tanji,lako bih ja,ali ovako.... Kompleksi. - Page 2 1913095449
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptyPet Mar 30, 2012 10:45 pm

A ja sam bas mrsava, trebalo bi da se ugojim par kilograma jer na moju visinu od metar i sedamdeset nesto je malo imati 50 kilograma, ali mi je metabolizam veoma brz, pa ne mogu da se ugojim ...
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptyPet Mar 30, 2012 11:41 pm

ja nosim sve,suknje obozavam i to krace daleko iznad kolena,nosim ix i na faks u kombinaciji sa nekim carapama da ne deluje preterano i prenapadno,xelanke,xaljine ,sorceve,jedino ne nosim krace majice u kombinaciji sa farmerkama jer mi ispada stomak,em sto ga imam em sto su mi sve farmerke katastrofalno uske pa mi jos vise ispada...
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptySub Mar 31, 2012 4:58 am

ja mrzim moje grudi. velike su (ne prevelike, jaka trojka- cetvorka) i ne znam sta da radim s njima. ne nosim dekolte jer me nervira kad mi svi gledaju u grudi! koliko god ih skrivala, svi znaju da su tu i stalno me prozivaju... Kompleksi. - Page 2 1655936591
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptySub Mar 31, 2012 6:01 am

Yo- Sta bi ja dala da imam vece grudi ... Pazi sta zelis . Mogla si da prodjes kao ja, pa da ih jedva imas ...
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptySub Mar 31, 2012 6:08 am

ja imam male grudi, srednje male, i bas ih volim takve. Kompleksi. - Page 2 2750171652
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptySub Mar 31, 2012 6:18 am

ali ne smetaju meni sto su velike, nego sto svi gledaju u njih, neprijatno se osecam. i svi muskarci to primete (normalno) ali ja se tad ne osecam lepo.... ne znam ni kako da se ponasam kad se desi da mi gledaju u grudi (jer ume da bude i bas providno)
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptySub Mar 31, 2012 6:22 am

Yo** ::
ali ne smetaju meni sto su velike, nego sto svi gledaju u njih, neprijatno se osecam. i svi muskarci to primete (normalno) ali ja se tad ne osecam lepo.... ne znam ni kako da se ponasam kad se desi da mi gledaju u grudi (jer ume da bude i bas providno)


Vecina devojaka voli da se hvali tim delom tela.Ali svaka cast ako se osecas neprijatno.Mislim da si ti prva devojka od koje sam cuo da joj smetaju pogledi u njen dekolte.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptySub Mar 31, 2012 6:39 am

paaaa... ne treba valjda da mi bude neprijatno, nego nekako normalno da to podnesem. moje je telo, a muskarci su muskarci, gledace i dalje. to je u direktnoj vezi sa sexom, zato i gledaju, a to je ono sto meni smeta. odmah mislim kako im se svasta mota po glavi.... pa vi recite da nije tako Kompleksi. - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptySub Mar 31, 2012 7:50 am

Ok ako je iz tog razloga.Ali ne volim kada stave grudi u prvi plan,razgolite dekolte i onda:"muske stoke,sto gledate?".Zasto neko nosi otvoren dekolte i namerno ga pokazuje,a buni se ako neko pogleda?
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptySub Mar 31, 2012 10:29 am

Yo, ja imam isti problem Kompleksi. - Page 2 364988687
Zato nosim zatvorene majcice, i obicno neku maramu ili tako nesto da dodatno sakrije Kompleksi. - Page 2 364988687
Mene najvise nervira trcanje, moram da ih pridrzavam jer skacu na sve strane lol!

Nervira me i to sto ne mogu bez brusa nista da obucem, a nekada bi volela Kompleksi. - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptySub Mar 31, 2012 12:10 pm

Jeci ::
moram da ih pridrzavam jer skacu na sve strane lol!
Kompleksi. - Page 2 312503953 redovno me za to zezaju!!! ne daj boze da pocnem da igram Kompleksi. - Page 2 407633263 ili poskocim Kompleksi. - Page 2 2360131510 svi okolo samo pocnu da se smese... a jos veca muka kad idem niz stepenice Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptySub Mar 31, 2012 12:22 pm

blago vama,ja ima da stavim silikone,samo da ubedim moje da mi daju pare
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 EmptySub Mar 31, 2012 12:32 pm

ja bih zelela da mi grudi jos porastu,ali ne da budu prevelike...meni je bas zao devojaka koje na treninzima nose brus i topic preko...i opet im smetaju...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kompleksi. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kompleksi.
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: