Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kompleksi.

Ići dole 
+18
Nina87
pahuljicaa
inda
Lara
Jeci
pufnasta
sanja
jagodica
Lus
Bella
Ferhundica
bevana
Ivana
Rale89
~Lovely~
Asja
Yo**
StormZ
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptySub Mar 31, 2012 12:39 pm

Ma devojke, ne fali nista velikim grudima. Nema niceg lepseg nego kad se obuce neka haljinica ili kosuljica a taj deo gde su grudi lepo popunjen. Meni moje grudi bas ni malo ne smetaju, volim da nosim deholtiranu odecu i nije me blam ni malo ako se desi da neko gleda, nije to moja sramota, vec onog ko blene. Kompleksi. - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptySub Mar 31, 2012 12:50 pm

kako ti to lepo kazes, zvuci jednostavno Kompleksi. - Page 3 364988687 nesto se ne osecam lepo kad me tako posmatraju... nikako da se naviknem da ce decaci uvek biti decaci.... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptySub Mar 31, 2012 1:12 pm

Verujem, kao sto si ni ja ne osecam lepo u nekim stvarima i izbegavam ih. Samo sto su ovo grudi koje ce te pratiti kroz ceo tvoj zivot i moras da naucis da ih prikazes onoliko koliko ti zelis i da te prezentuju na nacin na koji ti zelis. Kompleksi. - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptySub Mar 31, 2012 11:33 pm

Ja uopste ne volim velike grudi i ne volim kada ih devojke isticu u prvi plan, nekako mi je to vulgarno. Moje su onako srednje, ni velike ni male, ali ne volim da ih isticem, ne nosim nista dekoltirano, nije mi to lepo i ne osecam se prijatno.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptySub Mar 31, 2012 11:34 pm

Suspect Ti ih pokazuj,al' ako neko pogleda u to onda je on stoka i treba da ga bude sram.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptySub Mar 31, 2012 11:55 pm

ja isto ne volim to isticanje, pokazivanje. Svi pogledaju u dekolte, kad je otvoren i na izvolte, ne samo muskarci, pa rade to i devojke. i ne znam sto bi to bila sramota. onog ko gleda ili onog ko pokazuje? normalno je imati velike grudi, ali to je za neku kucnu/intimnu upotrebu. sve umereno je ok.
a kad smo vec kod grudi, znaci smucilo mi se to, u ovoj Srbiji, ljudi kao da su zeljni sisa! nikad nisu videli, pa je samo to zanimljivo. toliko smo ogrezli u besmisao da to nije zdravo. po novinama samo neke gole tete, i one su zanimljive ljudima! Sto je najgore. Skinu se i onda su super. Mediji uticu na svest ljudi, mnogo vise nego sto mi hocemo u to da poverujemo. i naravno da kad klinke vide ("srpsku majku") Cecu, golu, skinuce se i one! ma, za malo da se iznerviram.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptySub Mar 31, 2012 11:55 pm

Bella ::
Ja uopste ne volim velike grudi i ne volim kada ih devojke isticu u prvi plan, nekako mi je to vulgarno. Moje su onako srednje, ni velike ni male, ali ne volim da ih isticem, ne nosim nista dekoltirano, nije mi to lepo i ne osecam se prijatno.

Bravo za ovo.Samo sto vecina devojaka potajno uziva u tome da ih svi posmatraju.
Niko nece odgovoriti na pitanje.Zasto neko nosi veliki dekolte i istice ga,ako joj smeta da ga neko gleda?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptyNed Apr 01, 2012 1:41 am

lara ::
ja isto ne volim to isticanje, pokazivanje. Svi pogledaju u dekolte, kad je otvoren i na izvolte, ne samo muskarci, pa rade to i devojke. i ne znam sto bi to bila sramota. onog ko gleda ili onog ko pokazuje? normalno je imati velike grudi, ali to je za neku kucnu/intimnu upotrebu. sve umereno je ok.
a kad smo vec kod grudi, znaci smucilo mi se to, u ovoj Srbiji, ljudi kao da su zeljni sisa! nikad nisu videli, pa je samo to zanimljivo. toliko smo ogrezli u besmisao da to nije zdravo. po novinama samo neke gole tete, i one su zanimljive ljudima! Sto je najgore. Skinu se i onda su super. Mediji uticu na svest ljudi, mnogo vise nego sto mi hocemo u to da poverujemo. i naravno da kad klinke vide ("srpsku majku") Cecu, golu, skinuce se i one! ma, za malo da se iznerviram.
slazem se.
ali,sve je to stvar licnog izbora!zavisi koje novine kupujes.ne mislim na tebe,nego uopste.evo danas u alo! na naslovnoj strani da tamo neki kosarkas ima `ponos` od 27cm!pa je l` ga taj novinar merio????strasno!u normalnim novinama toga nema.onda tv-nema sisa na prvom,prvoj,b92,al` zato na piiiinkkuuuuu sevaju sve u sesnaest!naravno da tinejdzerke ne znaju to da shvate,ali zato su tu roditelji...ili bi trebalo da budu! Kompleksi. - Page 3 2089373836
nego,da se vratim na temu.moje su srednje i volim diskretno da otkrijem taj deo.ne samo grudi,nego i ramena.svidja mi se kako izgleda,ali nista vulgarno.a imala sam te momente kao mladja,pa sam prerasla to.mada,ni rada nisu bile vulgarne jer nisu velike!
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptyNed Apr 01, 2012 1:57 am

eh, kad smo kod vulgarnosti, odvratno mi je kad nose crne tange na bele pantalone ili crni brus a bela majica. ali opet, muskarci su takvi, moras da im zagolicas mastu.. samo sto se desilo da se jedna malo vise skinula, druga bila ljubomorna sto svi nju gledaju pa je rekla "e, nece oni samo tebe da gledaju, sad cu i ja da pokazem sta imam" i eto, tako u nedogled. zato i imamo gole zene po casopisima i tv-u. zaista se ne oblacim provokativno, ali me i dalje nerviraju ti pogledi. ne znam sta da radim s tim i kako da se postavim prema tome...

sta mislite o edipovom kmpleksu kod muskaraca? jeste li imali problema s nekima od njih? Kompleksi. - Page 3 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptyNed Apr 01, 2012 2:41 am

Yo,to mi je bolna tacka! Kompleksi. - Page 3 2440589525
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptyNed Apr 01, 2012 2:50 am

mislim da je to problem kod vecine.. meni je vec drug pricao kako on ne moze daleko od svojih jer su oni bolesni (ne boluju ni od cega, nego su stari- imaju oko 60 godina). rekla sam mu da se nikad ozeniti nece. Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptyNed Apr 01, 2012 2:58 am

Ne zanima golotinja sve muskarce, bar se nadam da je tako... Ima par izuzetaka, e sada dok nadjes te uzuzetke moras prvo da naidjes na gomilu budala ... Inace ni ja ne oblacim nista bez brusa kada idem napolje, jednostavno mi nije prijatno a i sa brusom mi grudi izgledaju vece pa mi se tako vise svidja ... Inace suknje i haljine mogu da nosim ( ne one mikroskopski kratke ali one normalne duzine ) ali sorceve ne ...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptyNed Apr 01, 2012 3:00 am

lepo je da je neko vezan za svoje i da brine,ali u granicama normale.moj decko je jedno vreme stalno govorio moja mama ovo,moja mama ono,moja mama,moja mama....i onda sam ga pitala zasto to istice kad i ja volim svoje,ali to ne potenciram,tu se malo zamislio,ali nije vredelo,pa sam onda ja pocela da pricam o MOJOJ mami i onda je shvatio pa mu je bilo smesno...
ja nekad pomislim da sam bas grozna sto mislim tako,a nekad (u vecini slucajeva) se nerviram. on se pravda time da ja to ne razumem jer imam oba roditelja.mozda i ne razumem,iako se trudim.drugarica ima samo mamu i kaze da ga ona skroz razume,ali nekako mi je drugacije kad je zensko vezano za majku,a musko za oca.hocu,reci,lakse bi mi bilo da je on vezan za oca...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptyNed Apr 01, 2012 3:20 am

srecom nisam nailazila na takve muskarce.
moj ide u skroz drugu krajnost,tako su vaspitani i on i braca.uopste se ne brinu za roditelje,ne zanima ih sta rade,kako su, da li im fali nesto,nikad ih ne pitaju za misljenje,niti se dogovoraju oko bilo cega.zive u istoj kuci sa njima,a moze da prodje nekoliko dana i da se ne sretnu uopste.
naravno,i roditelji se ponasaju isto tako.
i meni to nije normalno.
treba naci neku sredinu.


Poslednji put izmenio bevana dana Ned Apr 01, 2012 3:46 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptyNed Apr 01, 2012 3:25 am

jednom sam se posvadjala sa bivsim oko neke njegove bivse. NJEGOVA MAMA je dosla da ga opravda, ja sam ostala bez teksta, ko je bre nju sta pitao i zvao?!?!?!?? to je samo delic onoga sta sam sve dozivela....
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptyNed Apr 01, 2012 3:34 am

Nisam citala sve...nemam vremena sad, ali cu procitati. Kompleksi. - Page 3 650269930

Ja nemam nikakve komplekse...jedino mozda malo zbog toga sto imam strije na guzi, ali mazem kremu neku na bazi algi, pa se nadam da ce se povuci. Kompleksi. - Page 3 650269930

Nosim kratko, ali ne toliko kratko pa da se vidi sve...nego onako, prikrije guzu, pa jos malo ispod. Kompleksi. - Page 3 650269930

Ja sam do sada naucila da ne treba slusati sta ti ''drugarice'' pricaju...jer su uglavnom ljubomorne...imam 3 iskrene drugarice, i Kety sa foruma koje su uvek iskrene sa mnom. Kompleksi. - Page 3 650269930 dok ostale samo pokusavaju da ti 'nabiju' komplekse...meni drugovi i decko pricaju da izgledam odlicno i da sam jedna od najygodnijih devojaka u gradu...dok mi neke, nazovi drugarice, govore da sam anoreksicna, previsoka i da nemam obline...a ja svake farmerke jedva navucem preko dupeta...i grudi su mi skoro trojka...i ja se tako samo smesim i kuliram jer znam kako izgledam. Kompleksi. - Page 3 650269930


Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptyNed Apr 01, 2012 3:36 am

Yo** ::
jednom sam se posvadjala sa bivsim oko neke njegove bivse. NJEGOVA MAMA je dosla da ga opravda, ja sam ostala bez teksta, ko je bre nju sta pitao i zvao?!?!?!?? to je samo delic onoga sta sam sve dozivela....

Mene majka mog decka u svemu podrzava. Kompleksi. - Page 3 364988687 a on inace bas voli svoju majku, ali je vise vezan za oca...sto mi je malo cudno jer su inace sinovi vezaniji za majku. Kompleksi. - Page 3 650269930

A ja ne volim tu preteranu vezanost za roditelje jer onda imaju previse uticaja u njegovom zivotu...
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptyNed Apr 01, 2012 6:41 am

ma jok, ne kupujem ja novine. samo na netu, kad god otvorim blic.rs, uvek neka vest tog tipa, "koja ce uzbuditi javnost". ma naravno, sve to stoji. ne oblacim se ni ja kao monahinja, naprotiv.
sto se tice edipovog kompleksa, nisam imala problema, nisam sretala takve momke.
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptyNed Apr 01, 2012 8:26 am

Sto se tice fizickog izgleda i ja sam realna, ne volim ni kad neko precjenjuje sebe a ni podcjenjuje,nema nikakve potrebe za tim.Ja bih npr.voljela da sam par cm visocija i da imam cvrsce grudi ali nemam komlekse zbog toga,kao sto neka od vas rece zasto bi se nervirali oko stvar koje ne mozemo promijeniti.
I moj je dosta vezan za mamu ali nije pretjerano,ne moram jos reagovati. Kompleksi. - Page 3 3872055861
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptyNed Apr 01, 2012 12:45 pm

StormZ ::
Suspect Ti ih pokazuj,al' ako neko pogleda u to onda je on stoka i treba da ga bude sram.

Posto predpostavljam da je ovo napisano na moj racun, stvarno nema potrebe za takvom ironijom! Prostacki i nepristojno je komentarisati tako nesto.

Kako me nerviraju ti mamini sinovi, to ne mogu da opisem. Hvala Bogu, nikad nisam imala posla sa takvima, niti je iko od mojih momaka ocekivao da njegova mama i ja budemo nesto bliske, da se obozavamo i budemo najbolje drugarice. Ne znam kako bih postupila da se nadjem u takvoj situaciji... scratch
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptyPon Apr 02, 2012 2:20 am

pufnasta ::
StormZ ::
Suspect Ti ih pokazuj,al' ako neko pogleda u to onda je on stoka i treba da ga bude sram.

Posto predpostavljam da je ovo napisano na moj racun, stvarno nema potrebe za takvom ironijom! Prostacki i nepristojno je komentarisati tako nesto.

Kako me nerviraju ti mamini sinovi, to ne mogu da opisem. Hvala Bogu, nikad nisam imala posla sa takvima, niti je iko od mojih momaka ocekivao da njegova mama i ja budemo nesto bliske, da se obozavamo i budemo najbolje drugarice. Ne znam kako bih postupila da se nadjem u takvoj situaciji... scratch

Bilo je generalno ne konkretno.Ti si bas nesto bacila pik na mene...
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptyPon Apr 02, 2012 2:32 am

ajde,ajde smirite strasti
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptyPon Apr 02, 2012 2:54 am

Nisam ni na koga bacila pik, ali sam jedina koja je rekla ono sto si ti prokomentarisao.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptyČet Apr 05, 2012 7:12 am

Medo, sta bih dala da nadjem isti takav kupaci. Kompleksi. - Page 3 2100916089

Slazem se sa Ninom .. ne treba niko da ima komplekse za nesto sto ne moze da promeni. Kompleksi. - Page 3 650269930 ja mislim da sam taman visoka...i da imam taman kg...a kad sam mala bila htela sam da operisem nos, ali sam ga vremenom zavolela. Kompleksi. - Page 3 364988687 ili se navikla. Kompleksi. - Page 3 650269930 u svakom slucaju, treba voleti sebe takve kakve smo...jer ako same sebe ne volimo, nece niko... Kompleksi. - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
welt

welt


Broj poruka : 43
Datum upisa : 05.03.2012

Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 EmptyČet Apr 05, 2012 11:10 am

Ja nemam kompleksa i stvarno to mislim.
Vidim svoje mane,nosim ono sto mi stoji, ono sto mi ne stoji izbegavam i svakako mi mnogo sigurnije izgledaju devojke koje nemaju kompleksa, jer to jako utice na percepciju nas kod okoline. Volela bih da smrsam, imam 65 kg, a 170cm sam visoka.
Pahuljice, smesna si mi, jer si jos uvek mala. Kazes- moj momak i drugovi kazu da sam najbolja riba u gradu. Kompleksi. - Page 3 4072222948 Sve devojke pisu svoja zapazanja, misljenja stavove kroz svoju prizmu, a ti si mali egocentrik.Izvini, ali bi mi smesno. Kompleksi. - Page 3 3562723908
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kompleksi. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompleksi.   Kompleksi. - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kompleksi.
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: