Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Život u zajednici

Ići dole 
+20
una
Iva
Lus
Jeci
meda
Nastija
pufnasta
jagodica
Nina87
Asja
Rale89
*cinderella*
Lara
Bella
~Lovely~
sanja
Ivana
pahuljicaa
bevana
Yo**
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Život u zajednici - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici - Page 3 EmptySre Apr 04, 2012 3:00 am

Pa jeste, ali to je neki maksimum, ne bi mi palo na pamet da se udajem za njega da nemamo gde da živimo, makar vanbračno rodila. I nije to nedeljom, nedeljom mi sami ručamo kod kuće, to je porodični ručak, a ona nije član naše porodice. Život u zajednici - Page 3 364988687 Ona može da dobije petak ili subotu. Život u zajednici - Page 3 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Život u zajednici - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici - Page 3 EmptySre Apr 04, 2012 9:46 am

Hm, iskreno ja apsolutno OBOZAVAM obicaj koji je moja mama stvorila, svi moramo zajedno da budemo okupljeni za nedeljni rucak... Jednog dana, planiram sa svojom porodicom to da nastavim...Život u zajednici - Page 3 650269930 mi kao Italijani, sto vise-to bolje...Život u zajednici - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
tasham

tasham


Broj poruka : 3
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 34
Lokacija : Srpska Atina

Život u zajednici - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici - Page 3 EmptyČet Apr 05, 2012 2:49 am

Ja sam se odnedavno skoro pa preselila kod decka Život u zajednici - Page 3 650269930 Ja nisam za zivot u zajednici,nisu ni moji roditelji tako ziveli,a ni roditelji moga decka. Sa njegovom mamom se dobro slazem,skroz korektno. Ona ne zivi u nasem gradu,vec u drugom,jako retko dolazi. Ovo moram da napomenem,upoznala sam je onako na totalno neprikladan nacin Život u zajednici - Page 3 402532072 prespavala sam kod decka,i u pola 7 ujutru njegova mama banula Laughing a mi onako jos u krevetu Laughing htela sam da propadnem u zemlju(a inace dolazi jednom godisnje u grad). ona je to skroz ok primila. Ne mesa nam se u planove za svadbu,hoce u svemu da pomogne,nekad malo pretera,ali to je sve iz dobre namere. Ne ocekuje od mene da moram da je slusam i da bude onako kako ona kaze. tako da,sumirajuci ovaj moj preeedugacak komentar,ja mislim da sam odlicno prosla aha
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Život u zajednici - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici - Page 3 EmptyČet Apr 05, 2012 8:48 am

pa ocigledno zena nije mnogo posesivna prema sinu i razume da treba da ima i svoju porodicu. i zna za granicu... ali sve to zahvali svom decku jer je on taj koji je postavio granicu Život u zajednici - Page 3 650269930 i budi fer pa uzvrati Život u zajednici - Page 3 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
pogachica

pogachica


Broj poruka : 2
Datum upisa : 01.03.2012

Život u zajednici - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici - Page 3 EmptySre Apr 11, 2012 3:38 am

Ja nemam nista protiv zivota u zajednici mada nije bas preporucljivo....dobro se slazem sa roditeljima svog momka ali ako mozemo da zivimo sami onda sam definitivno za to....zivot sa roditeljima je nuzno zlo. sto se vreme rucka tice, i kod mene kuci je taj princip da se ruca u isto vreme, i meni se ta praksa svidja...ja sam recimo navikla da rucam u 13h a kod mog momka se ruca kad ko stigne ali recimo posle 16h i nemam nista protiv...prosto ako im vec dolazim u kucu mislim da treba da im se prilagodim...i obrnuto....
Nazad na vrh Ići dole
lekaca




Broj poruka : 10
Datum upisa : 10.04.2012

Život u zajednici - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici - Page 3 EmptySre Apr 11, 2012 11:08 am

Ja takodje nemam nista protiv zajednice. Mnoge moje udate drugarice su me posavetovale da to moze biti odlicna stvar posebno ako je svekrva sujetna kuvarica, sve njeno je uvek bolje, posto je tako onda kuva samo ona Život u zajednici - Page 3 650269930 a moja drugarica kad joj se ^navrne^
Sto se tice komentara isl. od prvog dana ne moj glumiti finocu i ako si fina, kulturna i vaspitana, odmah se izjasni sta moze a sta ne, to se CENI i POSTUJE naravno da ispostujes nesto i ti Život u zajednici - Page 3 650269930
I da, drugarice koje nisu u zajednici plakale su nocima kada su morale da ostanu kuci pokraj malog deteta dok im je muz u gradu sa drugarima, dok one koje su dobro smuvale svekrve uvalile su decu njima a one izlazile sa muzevima !
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Život u zajednici - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici - Page 3 EmptySre Apr 11, 2012 8:17 pm

lekaca ::
Ja takodje nemam nista protiv zajednice. Mnoge moje udate drugarice su me posavetovale da to moze biti odlicna stvar posebno ako je svekrva sujetna kuvarica, sve njeno je uvek bolje, posto je tako onda kuva samo ona Život u zajednici - Page 3 650269930 a moja drugarica kad joj se ^navrne^
Sto se tice komentara isl. od prvog dana ne moj glumiti finocu i ako si fina, kulturna i vaspitana, odmah se izjasni sta moze a sta ne, to se CENI i POSTUJE naravno da ispostujes nesto i ti Život u zajednici - Page 3 650269930
I da, drugarice koje nisu u zajednici plakale su nocima kada su morale da ostanu kuci pokraj malog deteta dok im je muz u gradu sa drugarima, dok one koje su dobro smuvale svekrve uvalile su decu njima a one izlazile sa muzevima !

Pa za takvog koji izlazi u grad sa drustvom dok ja sedim kuci sa detetom se nikad ne bih ni udala.
Evo, Pepeljugica je lepo opisala kako to moze fino da funkcionise, ako se par slaze i ako zajedno ucestvuju u kucnim poslovima. Ne treba joj svekrva.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Život u zajednici - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici - Page 3 EmptyČet Apr 12, 2012 10:48 am

e bas tako ..nije problem u odvojenosti i svekrvi..nego u tome sto on izlazi a ona ko da je samohrana majka..msm naravno nekad on izadje,ona čuva,nekad obrnuto ona izadje..nekad oboje..podele poslove,zavrse obaveze,odvedu malo dete da se igra sa bakama i dekama i pravac u zivot XD ako posle svega moram sama da ga gledam i čuvam dzaba ga neka hvala..ko uglavnom sto je slučaj ,mama i dete ko da idalje imaju pupčanu vrpcu XD
eh kad bi znali za koga ..da se ljudi ne menjaju..foliraju,daju lazna obecanja XD


Poslednji izmenio WindZ dana Pet Apr 13, 2012 10:22 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Život u zajednici - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici - Page 3 EmptyPet Apr 13, 2012 10:09 am

Jedino ako smo odvojeni od roditelja,zivimo sami u svom stanu i delimo obaveze na pola,kao i sto uzivamo zajedno u lepim stvarima.Jedino tako mogu da zamislim zivot u zajednici.Ako neko od roditelja hoce da dodje,neka dodje ali zajedno da zivimo sa nekim od roditelja ne.

WindZ ::
ko uglavnom sto je slučaj ,mama i dete ko da idalje imaju pupčanu vrpcu XD

E,zato pazis za koga se udajes i zbog cega.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Život u zajednici - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici - Page 3 EmptySub Apr 14, 2012 12:55 am

StormZ ::
Jedino ako smo odvojeni od roditelja,zivimo sami u svom stanu i delimo obaveze na pola,kao i sto uzivamo zajedno u lepim stvarima.Jedino tako mogu da zamislim zivot u zajednici.Ako neko od roditelja hoce da dodje,neka dodje ali zajedno da zivimo sa nekim od roditelja ne.

WindZ ::
ko uglavnom sto je slučaj ,mama i dete ko da idalje imaju pupčanu vrpcu XD

E,zato pazis za koga se udajes i zbog cega.

eh kad bi znali za koga ..da se ljudi ne menjaju..foliraju,daju lazna obecanja XD
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Život u zajednici - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici - Page 3 EmptySub Apr 14, 2012 1:40 am

WindZ ::
eh kad bi znali za koga ..da se ljudi ne menjaju..foliraju,daju lazna obecanja XD

Zato se upozna osoba,provede odredjeni period sa njom,stekne se ili ne poverenje.
Tome sluze veze i zajednicki zivot.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Život u zajednici - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Život u zajednici
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» zivot u dvoje
» Zivot bez zurbe
» Nacini da poboljsate seksualni zivot
» Mesto za zajednicki zivot u inostranstvu
» Zivot postao spanska serija...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: