Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pilule - za i protiv

Ići dole 
+12
Yo**
plavooka
Lus
leptirica
Suncica
Jeci
Bella
Nina87
sanja
StormZ
pahuljicaa
Lara
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Gost
Gost




Pilule - za i protiv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule - za i protiv   Pilule - za i protiv - Page 2 EmptyNed Apr 08, 2012 8:16 am

hvala..Pilule - za i protiv - Page 2 650269930 nadam se da mi ove moje odg da je samo u pitanju period privikavanja..ne da mi se nesto 1000 din za pilule XD
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Pilule - za i protiv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule - za i protiv   Pilule - za i protiv - Page 2 EmptyPon Apr 09, 2012 8:40 am

veliko da pilulama. Pilule - za i protiv - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
plavooka




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.04.2012

Pilule - za i protiv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule - za i protiv   Pilule - za i protiv - Page 2 EmptyPon Apr 09, 2012 9:10 am

I ja kazem da pilulama..nema mucenja razmisljajuci dal sam trudna il ne!! Ja bez pilula ne znam dal bih mogla..Retkooo,al retkooo kad koristimo i kondom!Al nikako onaj "obican" kondom Pilule - za i protiv - Page 2 650269930 To je uvek da isprobamo razne vrste durexovih kondoma Pilule - za i protiv - Page 2 650269930 Izmenjala sam 3 vrste pilula za 2 ipo godine,imala sam problema jedino sa intermenstrualnim krvarenjima i to je to..Tako da zasad su ok..nadam se da ce tako i ostati i dalje!! Al mislim da bih stvarno skrenula da ih ne pijem,jer nit sam imala redovne menstruacije pre,i crkavala bih kad bi mi kasnilo!!I cimala bih se dal je kondom pukao i sl,i nikad ne bih bila opustena! A sto se tice cene!Ja pijem lyndinette 20 sad...one su ,bar ovde kod mene, na recept 290 din,a bez recepta 390 ! Pilule - za i protiv - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Pilule - za i protiv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule - za i protiv   Pilule - za i protiv - Page 2 EmptyPon Apr 09, 2012 9:46 am

s tim da imam u familiji farmaceuta, svi znaju da lek jedno leci, ali drugo izaziva. i te pilule su sintetika, i sigurno da bas i ne pogoduju organizmu. s druge strane, najpouzdanije su sto se tice kontracepcije, a pomazu i pri regulisanju ciklusa, hormona, oko problema sa cistama, itd...ja za lose posledice nisam cula, toliko ih hvale, ali ne znaci da ne postoje.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Pilule - za i protiv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule - za i protiv   Pilule - za i protiv - Page 2 EmptyUto Apr 10, 2012 1:59 am

Suncice, nisam mislila nista lose...kopirala sam i prenela podatke sa starog foruma i sa sajta ''Zena''...drago mi je da ti odgovaraju...ali sam bas boldovala ono da je problem pilule sa prirodnim estradiolom to sto nisu u potpunosti pouzdana zastita...ne pricam napamet. Pilule - za i protiv - Page 2 650269930

Yo, ima slucajeva da je npr zena dobila rak dojke dok je pila pilule...sigurna sam da bi ga dobila i da nije pila pilule...ali desilo se tada i to je uneseno u uputstvo kao moguca posledica. Ali ja ne znam nikog kome je bilo nesto lose od pilula. Pilule - za i protiv - Page 2 402532072
Ja sam zadovoljna i svima bih preporucila da na taj nacin stite svoje reproduktivno zdravlje...ja kondomima ne verujem uopste i onda mi je ovo svakako jedino resenje osim apstiniranja Pilule - za i protiv - Page 2 364988687

Windz, Yaz kod mene kostaju 10e. To je 1000 dinara. A na receptu su oko 150-200 dinara jeftinije. A Logest su oko 500dinara ovde...nesto malo vise. Pilule - za i protiv - Page 2 650269930 za ostale ne znam provereno. Pilule - za i protiv - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Pilule - za i protiv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule - za i protiv   Pilule - za i protiv - Page 2 EmptyUto Apr 10, 2012 9:04 am

Logest sam ja pre nedelju dana platila 700 din, a imala sam recept, pa mi je zena rekla da pilule vise ne mogu na recept... to u zemunu u apoteci na centru, odmah do stanice...meni je to ok cena, stekam malo po malo, pa me ne udari po dzepu odjednom Pilule - za i protiv - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Pilule - za i protiv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule - za i protiv   Pilule - za i protiv - Page 2 EmptyUto Apr 10, 2012 9:27 am

Svesna sam toga da svaka tableta ima svoje nezeljeno dejstvo,pomnozite samo koliko je to tableta za godinu dana.Ali sa druge strane,pila sam pilule godinu dana pa pravila pauzu (po savetu doktorke),pa sam onda panicarila da sam trudna (pored zastite sa kondomom),ne mogu da se opustim bez njih i sigurnosti koju sam imala dok sam ih pila.Sledeci mesec mi istice pauza i opet pocinjem sa njima,inace pijem Yaz.Od nezeljenih dejstava sam imala intermenstrualna krvarenja u pocetku,mada sam posle muku mucila sa kandidom.To je jedino sto me frustrira kada pomislim da cu mozda opet imati problem sa njom.Kod mene u apoteci kostaju 11e,a sa receptom ih uopste ne placam,kada mi je dr. dala 3 kutije na recept zamislite te srece! Pilule - za i protiv - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Pilule - za i protiv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule - za i protiv   Pilule - za i protiv - Page 2 EmptyUto Apr 10, 2012 9:47 am

danas mi je dr rekao da ce najverovatnije da mi ponovo uvede pilule,posle analize hormona i uz-a.a ja sam se bas odvikla od njih,ok su mi kondomi,ne smetaju nam.jedino mucim muku sa ocajno bolnim menstruacijama.i sad mozgam,ne znam da li uopste da pocinjem da pijem Pilule - za i protiv - Page 2 2089373836
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pilule - za i protiv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule - za i protiv   Pilule - za i protiv - Page 2 EmptyUto Apr 10, 2012 9:52 am

hvala svima na cenama :)meni su moje ok ono 400,500 din super..samo da nisam toliko nervozna,razdrazljiva,da ne planem i svadjalica bilo bi odlično XD videcu vec sta cu sa njima vec sam popila 6 kutiju sad je odlučujuce XD samo da me opet ne tera da vadim krv :/ XD pa to,bez pilula nista..to je jednino sigurno resenje..
Nazad na vrh Ići dole
Suncica

Suncica


Broj poruka : 43
Datum upisa : 14.03.2012

Pilule - za i protiv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule - za i protiv   Pilule - za i protiv - Page 2 EmptyUto Apr 10, 2012 9:55 am

Ne kazem da si ista lose mislila, samo mi je malo ta cela prica nerealna. Svaki put kad se neki novi lek i bilo sta novo pojavi, uvek bude rasprava o tome da li valja ili ne. Ali opet se nekako uzdam u te koji proizvode ove pilule i lekara koji mi ih je propisao da znaju sta rade aha
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Pilule - za i protiv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule - za i protiv   Pilule - za i protiv - Page 2 EmptyČet Apr 12, 2012 7:21 am

Suncica ::
Ne kazem da si ista lose mislila, samo mi je malo ta cela prica nerealna. Svaki put kad se neki novi lek i bilo sta novo pojavi, uvek bude rasprava o tome da li valja ili ne. Ali opet se nekako uzdam u te koji proizvode ove pilule i lekara koji mi ih je propisao da znaju sta rade aha

Pa tako je najbolje..znam kako ti je jer su i meni svi za Yaz pricali da su neproverene, pa da su OPASNE i tako to...ali Bayer proizvodi i Yaz i Qlairu, tako da se ne bi oni igrali Pilule - za i protiv - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
lavatris




Broj poruka : 15
Datum upisa : 23.05.2012

Pilule - za i protiv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule - za i protiv   Pilule - za i protiv - Page 2 EmptyNed Jun 10, 2012 11:33 pm

Ajde i ovde da pitam Pilule - za i protiv - Page 2 650269930
Ja sam dobila danas Yasmin i ukucala na internetu i isprpadala se! Pise da su neke devojke umrle od njih i svasta nesto Pilule - za i protiv - Page 2 1371890812
A dobila sam ih jer imam problem sa cistama (inace, lekarka kod koje idem duze mi je uvek bila super, radila mi je analize krvi i kolposkopiju i slicno). Jel neko do vas pio Yasmin i imao pozitivna iskustva? Bas sam se uplasila Pilule - za i protiv - Page 2 1371890812
Htela bih i da proverim-pilule su sigurna zastita od nezeljene trudnoce, jel? Jel treba uz njih koristiti i kondom zbog tih infekcija? Imam duzu i da kucnem stabilnu vezu ali da proverim Pilule - za i protiv - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Pilule - za i protiv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule - za i protiv   Pilule - za i protiv - Page 2 EmptyPet Mar 15, 2013 1:27 pm



All UK-licensed combined pills and mini-pills. BiNovum, Brevinor, Cerazette, Cilest, Dianette, Femodene, Femodene ED, Femodette, Femulen, Loestrin 20, Loestrin 30, Logynon, Marvelon, Mercilon, Microgynon 30, Microgynon 30 ED, Micronor, Norgeston, Noriday, Norimin, Norinyl-1, Ovranette, Ovysmen, Yasmin. Pilule - za i protiv - Page 2 650269930


da li se vase pilule nalaze na spisku ? Pilule - za i protiv - Page 2 650269930 primetila sam da se moje nalaze,ali yazz pije dosta devojaka kod nas,a kod njih ih nema...i Yasmin i Yazz proizvodi Bayer.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pilule - za i protiv - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pilule - za i protiv   Pilule - za i protiv - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pilule - za i protiv
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Pilule
» Pilule i Bensedin
» Krvarenje i pilule
» Pilule i kondomi
» Pilule i more

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Kontracepcija-
Skoči na: