Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :(

Ići dole 
+6
pahuljicaa
bevana
Ivana
Iva
pufnasta
MyLoveIsMyLife
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :( - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :(   Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :( - Page 2 EmptyUto Maj 08, 2012 9:24 am

Bella ::
Nisam, jako me smaraju cajevi, ne volim ih Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :( - Page 2 650269930 Pregrmim taj dan, dva u mesecu, kljukam se lekovima da mi ublaze bol, istrpim, malo kukam i to je to.

Sestra mi je danas probala neki lek Spedifen koji joj je ginekolog preporucio, u kesicama je i rastvara se u vodi, kaze da fin ukus, slican Fervexu, za 12 minuta bi trebao da prestane bol, kaze da je stvarno odmah popustio. Mnogo je jaci od svih ostalih, tako da pokusajte sa tim Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :( - Page 2 650269930 Ima od 200 i 400mg.

Super je to, ako stvarno deluje. Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :( - Page 2 650269930
A ja sam bas danas gledala reklamu za neki Femal. Kao, kraj svim zenskim mukama. PMS, bolovi u toku menstruacije, menopauza... Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :( - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Suncica

Suncica


Broj poruka : 43
Datum upisa : 14.03.2012

Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :( - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :(   Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :( - Page 2 EmptyUto Maj 08, 2012 11:53 am

Devojke, ja vas potpuno razumem kada su menstrualni bolovi u pitanju, nema sta nisam probala da se resim tih muka bar malo. Moja mama je isto imala uzasne probleme sa tim kad je bila mlada pa ih i ja nasledih aha Redovno sam povracala prvi dan kad dobijem a znalo je da se desi da padnem u nesvest... Od svih silnih lekova koje sam pokusala, jedino sto je moglo da mi pomogne su Diklofen cepici koje mi je ginekolog preporucio i spasio me Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :( - Page 2 650269930 Pitajte u apotekama, trebalo bi u svakoj da ima, ja ih stvarno najiskrenije preporucujem svima Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :( - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :( - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :(   Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :( - Page 2 EmptyUto Dec 25, 2012 3:52 am

Uh, poznato mi je to. I ja par dana pre "dobitka" počinjem sa lekovima, jedino tako mogu da preživim. Jedino su mi tablete za kontracepciju smanjile bol. Inače nije istina da su menstruacije posle porođaja bez bolova (bar u mom slučaju). Ja se porodih dva puta i dalje padam u nesvest od bolova. Sada sam krenula sa Logest-om, pa ćemo videti Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :( - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :( - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :(   Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :( - Page 2 EmptyUto Dec 25, 2012 7:43 am

hvala Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :( - Page 2 650269930 probacu.

znaci li ovo da je mit da brufen pojacava krvarenje?
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :( - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :(   Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :( - Page 2 EmptyUto Dec 25, 2012 9:43 am

Ja navikla da koristim cafetin,ali cu cim potrosim ove sto imam preci na rapten k. Doktori nesto nisu odusevljeni cafetinom Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :( - Page 2 2370014350 ne znam zasto.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :( - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :(   Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :( - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :(
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Saveti u vezi sminkanja
» molim za pomoc
» Pomoc kod grceva
» Pomoc devojke !!
» Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Menstruacija-
Skoči na: