Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kada momak postaje papucar?

Ići dole 
+12
meda
Yo**
Lus
inda
Asja
pahuljicaa
bevana
sister87
~Lovely~
pufnasta
sanja
Bella
16 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptyUto Maj 08, 2012 1:54 am

Pufnasta, nisam mislila na pravog papucara, naravno da niko ne voli decka kod kog devojka vodi glavnu rec. Mislila sam na decka koji je pazljiv prema devojci i ugadja joj, meni je to lepo Kada momak postaje papucar? 650269930 Ali naravno da treba da se zna ko je musko.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptyUto Maj 08, 2012 4:58 am

pufnasta ::
Bella, nema niceg lepseg od pazljivog i dobrog momka, koji ugadja devojci i koji je voli, ali slozices se da to nije papucar (mozda u ocima zavidne okoline). Ali i u takvoj situaciji mora da se zna ko je musko u vezi. Kapiram da si u figurativnom smislu rekla.


puf, srećnice kiss
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptyUto Maj 08, 2012 5:01 am

Sanja, iskreno, i za tebe moze da se kaze isto, cak i vise. kiss
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptyUto Maj 08, 2012 5:04 am

Pa da, zato sto drugi momci obicno takve momke nazivaju papucarima Kada momak postaje papucar? 650269930 A svakako da to nisu.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptyUto Maj 08, 2012 5:06 am

Meni je najsmesnije od svega kad se kasnije ti momci koji su prozivali zaljube i postanu oni pravi papucari najgore vrste. Kada momak postaje papucar? 312503953
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptyUto Maj 08, 2012 5:08 am

Hahaha, a realno svaki decko koji je iskreno zaljubljen u devojku ce se lomiti oko nje, do te mere da nekad nece moci da se prepozna Kada momak postaje papucar? 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptyUto Maj 08, 2012 5:24 am

Odoh ja sad kod takvog mog dečka da me mazi pazi ljubi i takooooooooooooo Kada momak postaje papucar? 2547892651
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptyUto Maj 08, 2012 5:42 am

Lepo se provedi i uzivaj duplo zbog nekih koji trenutno ne mogu. Kada momak postaje papucar? 364988687 kiss
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptyUto Maj 08, 2012 6:57 am

Hajde kada su vec napravili novu temu od ovoga, da se izjasnimo Kada momak postaje papucar? 650269930 Po meni je decko papucar kada dozvoljava da ga devojka voza, u smislu da uvek sve mora da bude po njenom i nikako drugacije, kada joj on popusta u svakoj situaciji, cak i kada vidno nije u pravu i nakon svega toga se ponizava i trci za njom, iako ga je ona uvredila ili povredila. Eto otprilike tako ja to vidim po nekim primerima iz svoje sredine Kada momak postaje papucar? 650269930 Nasuprot tome, decko treba da bude fin i ugadja devojci, mozda nekada i da joj popusti ako se radi o sitnicama, ali sa druge strane da drzi do sebe ako devojka predje meru i pocne da se ponasa bezobrazno (jer i devojke, kao i momci znaju da iskoriscavaju dobrotu partnera). Sto bi nas narod rekao - da zna da lupi sakom o sto Kada momak postaje papucar? 364988687
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptyUto Maj 08, 2012 7:16 am

Bella,pa sve si rekla Kada momak postaje papucar? 650269930 Mada moje licno misljenje je da tih momaka ima jako malo,tacnije devojaka koje ce "vozati" decka.Nijedna strana ne bi trebalo da bude ponizavana,konstantno povredjivana i uz sve to da nastavlja takvu vezu.Treba znati i davati,a ne samo primati ljubav (uh al' sam sad rekla) tongue
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptyUto Maj 08, 2012 7:22 am

Mrzim beskicmenjake, muskarce bez karaktera, koje mogu da gazim kako hocu, i u takvoj vezi nikad ne bih mogla da budem. Bitna je paznja i postovanje u svakoj vezi, ali da to sve bude sa merom,muskarac mora biti karakteran i jak, zato je muskarac, a ne da place i ponizava se kao neka zenica. Kao sto kaze Dusko Radovic: "Volite, to je lepo, ali sa merom i uzdrzano. Nemojte nikoga toliko voleti da vas on zbog toga ne voli." Svakako da nekada predjemo preko necega iako smo mozda bili u pravu, da bi zadrzali nekog koga volimo, ali previse ljubavi i paznje, uz to da izgubimo svoj karakter, ne vodi nikuda. To vazi i za muskarca i za zenu. Ja bih radije bila u vezi u kojoj ja popustim vise puta, nego moj momak, jer drugacije ne mogu. Cim vidim da sa nekim mogu kako hocu, koliko god on bio dobar, prestajem da ga postujem, i vise mi nista nije zanimljivo. Ubrzo sledi raskid. Tako je bar kod mene. Kada momak postaje papucar? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptyUto Maj 08, 2012 8:57 am

ju i ja strasno ne volim takve tipove kao sto su Bela i Lu opisale, bolje cu biti sama nego u takvoj vezi. Mislim sve to od navedenog veza podrazumeva,ali u granicama normale, i obostrane malo tvrdoglavosti, da nije uvek ni po mome a bogami ni po njegovom Kada momak postaje papucar? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptyUto Maj 08, 2012 9:19 am

slazem se sa bellom.imam u bliskoj okolini decka koji je 100000% papucar (iako on to prica za sve druge,a za sebe kaze da kad on lupi sakom o sto..... Kada momak postaje papucar? 1655936591 ) ,sta ona njemu radi meni se zeludac okrece,a on samo prica ''vojim te,jubim te'' Kada momak postaje papucar? 2372778019
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptyUto Maj 08, 2012 10:02 am

I ja se slazem sa Bellom, Lu Salome i Sister. Ali ne valja ni da su previse ''ostri''...meni je tesko ugoditi. Kada momak postaje papucar? 364988687 ne volim da mi sve ugadja, a ne volim ni da me nista ne slusa...npr, moja drugarica je bila u bolnici par dana zbog ciste na jajniku...i zvala je decka u 7 ujutru da joj donese picu jer je gladna...i on je otrcao, cekao vrucu da se ne ohladi dok stigne, i poneo joj...za sve joj govori ''evo ljubavi''...ja to ne volim...ali je na neki nacin fino kad se toliko trudi. Kada momak postaje papucar? 650269930

Meni decko zadnjih 5,6 meseci gotovo sve ispunjava sto pozelim...od sitnice do krupnijih stvari...nesto sto samo prokomentarisem da bih zelela, on to i uradi...a znam da budem kucka iako u zadnje vreme i ne zasluzuje.

EE, bas je on druga zezao da je papucar sto je non stop s devojkom i sve joj ugadja...a kad je poceo sa mnom da izlazi, postao je jos gori od njih...pa se doveo u red. Kada momak postaje papucar? 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptyUto Maj 08, 2012 12:50 pm

i ja bix zvala decka da mi donese picu u sedam ujutru,sta fali..meni su papucari oni muskarci koji dozvoljavaju da im zena brani da izadju sa drugovima,da idu u kladionicu npr,ili bilo sta drugo...a gledam dosta takvix veza,pa se pitam da li tim muskarcima,koji trpe to,je falila majka u detinjstvu,ili su te zene bile gazene kuci pa sad imaju neverovatnu potrebu da gundjaju,zvocaju i manifestuju na bilo kakav nebulozan nacin svoju dominaciju
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptyUto Maj 08, 2012 8:21 pm

pahuljice, meni taj drugaricin decko nije papucar vec normalan decko, da meni moj ne donese, a ja u bolnici, ili mi donese posle sto godina, hladnu, nikakvu, zadavila bih ga! Kada momak postaje papucar? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptyUto Maj 08, 2012 9:21 pm

ni za mene to nije papucar.pa naravno da treba da joj pomogne.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptyUto Maj 08, 2012 9:33 pm

meni je bas slatko to sto joj je on doneo picu....pa svi znamo kakva je hrana u bolnici,nije papucar,ako je zeleo da mu devojka ne crkne od gladi...
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptyUto Maj 08, 2012 10:09 pm

jaooo sto mrzim bezkicmenjake. jedan mamin rodjak (mator covek) je takav. uuuf, kako bih ih tukla, strasno.

meni je papucar, kada mu npr. ona kaze, ne mozes na fudbal, vrati se do tada, nemoj da loces, javi mi se svaki sat, ne zanima me sto si se ti dogovorio sa drugovima ja sam ti bitnija, i on budala poslusa. I nije ona kriva, nego on. Sa takvim ne bih mogla da budem u vezi ni pod razno.
Ja volim kada mi moj udovoljava, ili kada on nece nesto,pa mi popusti, ali to je tootalno drugacije od papucara.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptyUto Maj 08, 2012 10:13 pm

Ni meni decko nije papucar ako je pomogao devojci u bolnici, kada joj je to potrebno. I ja bih to uradila za svog decka.

Jao, Lus, ja znam bas takav primer iz okoline. Decko sa drustvom u gradu, devojka ga nazove i kaze da ako on ne dodje do nje istog momenta, ona sutra putuje sa drugaricama i nece se videti narednih par dana. Stalno ga tako ucenjuje, a on papucar trci. I zabranila mu je da se druzi za par drugova zato sto oni nju ne vole zbog gore navedenog. Grozni su oboje Kada momak postaje papucar? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptyUto Maj 08, 2012 10:20 pm

Bella ::
Ni meni decko nije papucar ako je pomogao devojci u bolnici, kada joj je to potrebno. I ja bih to uradila za svog decka.

Jao, Lus, ja znam bas takav primer iz okoline. Decko sa drustvom u gradu, devojka ga nazove i kaze da ako on ne dodje do nje istog momenta, ona sutra putuje sa drugaricama i nece se videti narednih par dana. Stalno ga tako ucenjuje, a on papucar trci. I zabranila mu je da se druzi za par drugova zato sto oni nju ne vole zbog gore navedenog. Grozni su oboje Kada momak postaje papucar? 650269930

jaoooo znam i ja za to.ili on radi i ona mu kaze ako odmah ne dodjes kod mene,nemoj ni da mi se pojavljujes sledecih nekoliko dana,i on ode Kada momak postaje papucar? 3499814433
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptyUto Maj 08, 2012 10:31 pm

meni ne smeta kad mi popustaju. ali mi smeta kada nema svoje ja nego moras o svemu da mislis i za njih. prestanu da iznose svoje misljenje i sve odluke prepuste tebi, a nekad ni ja sama ne znam kako bih postupila pa bi mi prijalo necije misljenje i savet. jos, ne daj boze, da su takvi ceo zivot pa umesto da misle svojom glavom oni prepustaju mozganje nekom clanu porodice (citaj mama ili tata)

sto se mene tice, idealno bi bilo da se on pravi jak pred svima i ne popusta nikome, sem meni.... Kada momak postaje papucar? 2855523028
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptyUto Maj 08, 2012 10:50 pm

sto se mene tice, idealno bi bilo da se on pravi jak pred svima i ne popusta nikome, sem meni.... Kada momak postaje papucar? 2855523028 [/quote]

slazem se Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptySre Maj 09, 2012 1:24 am

Ja licno ne vidim nista lose u tome kada momak donese devojci picu u bolnicu. Meni je moj bivsi pravio drustvo kada sam morala da vadim krv jer je znao da to ne volim, sa druge strane imam jednog druga kome je devojka zabranila da se vidi sa mnom i sa jos 4 drugarice za njegov i drugaricin rodjendan, jer su zeleli da nas caste ( u pitanju je nase drustvo, svi se veoma dobro druzimo i podnsimo, pa su valjda zeleli da slave oboje u isto vreme, inace i drugu i drugarici je rodj istog dana ). Kao nije joj prijatno da on bude sam sa 5 devojaka, a mi smo se svi druzili i pre nego sto se on smuvao sa njom, a i nas 3 smo bile u vezi, cetvrta drugarica je veoma dobra sa njegovom devojkom a peta je naj. drugarica od tog druga. To mi je zaista bilo cudno jer mi nikako ne ide u glavu sta je njegova devojka mislila da ce on uraditi kada nas ima 6-oro ... Takvo ponasanje, po meni nije u redu, i ja takve ispade nikada ne bih trpela, doduse oni su jedno 2 god. u vezi i decko je zaljubljen ...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? EmptySre Maj 09, 2012 8:42 pm

Lu Salome ::
Mrzim beskicmenjake, muskarce bez karaktera, koje mogu da gazim kako hocu, i u takvoj vezi nikad ne bih mogla da budem. Bitna je paznja i postovanje u svakoj vezi, ali da to sve bude sa merom,muskarac mora biti karakteran i jak, zato je muskarac, a ne da place i ponizava se kao neka zenica. Kao sto kaze Dusko Radovic: "Volite, to je lepo, ali sa merom i uzdrzano. Nemojte nikoga toliko voleti da vas on zbog toga ne voli." Svakako da nekada predjemo preko necega iako smo mozda bili u pravu, da bi zadrzali nekog koga volimo, ali previse ljubavi i paznje, uz to da izgubimo svoj karakter, ne vodi nikuda. To vazi i za muskarca i za zenu. Ja bih radije bila u vezi u kojoj ja popustim vise puta, nego moj momak, jer drugacije ne mogu. Cim vidim da sa nekim mogu kako hocu, koliko god on bio dobar, prestajem da ga postujem, i vise mi nista nije zanimljivo. Ubrzo sledi raskid. Tako je bar kod mene. Kada momak postaje papucar? 650269930

Lu,bas si lepo ovo rekla!
Ja volim da se u vezi zna ko je muskarac.i ne volim da mi se ispunjavaju svi hirovi.isto tako mrzim devojke koje se tako ponasaju prem momcima.ja jesam za ugadjanje i popustanje sa obe strane,ali da to bude uzajamno i sa merom.
i ok mi je da muskarac pomaze zeni u kuci,ali i to do neke granice.ja imam jedan primer u porosici gde muskarac radi sve-cak i torte pravi.to mi je... Shocked ili,prekjuce sam bila kod jednog para-ona je neka alapaca,sela sa nama i razvezla,a on kuva kafu.to mi nije ok.prvi put ih vidim pa ne znam da li je to bilo samo tada,sto bi bilo ok,ali cisto sumnjam.pre ce biti da to stalno radi.vidi se da je neki dobar i poslusan covek.i samo cuti.valjda ne moze ni da dodje do reci...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kada momak postaje papucar? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kada momak postaje papucar?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Kada sam spremna za sex?
» sta kada vas brat/sestra ne podnose vaseg decka/devojku?
» Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: