Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kada momak postaje papucar?

Ići dole 
+12
meda
Yo**
Lus
inda
Asja
pahuljicaa
bevana
sister87
~Lovely~
pufnasta
sanja
Bella
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kada momak postaje papucar? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? - Page 2 EmptySre Maj 09, 2012 8:46 pm

ja sam za ravnopravnost. ne volim podelu na muske i zenske poslove. Kada momak postaje papucar? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kada momak postaje papucar? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? - Page 2 EmptySre Maj 09, 2012 8:50 pm

ja nisam za totalnu ravnopravnost sto se toga tice.ne pada mi na pamet da cepam drva.zato on ne pere sudove. Kada momak postaje papucar? - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kada momak postaje papucar? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? - Page 2 EmptySre Maj 09, 2012 9:04 pm

bila sam 5 razred kad sam naucila da vozim auto, u prvom srednje sam vozila kamion, a u trecem kombi. s majkom sam unosila ugalj, sa dedom cepala drva, sa tatom ucila osnovne stavri oko popravke automobila, fizikalisem sa tatom i dan danas. nije mi tesko. auu, zvucim kao prava muskaraca.

prosto ne osecam to kao muski posao.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kada momak postaje papucar? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? - Page 2 EmptySre Maj 09, 2012 9:15 pm

auuu medo, svaka tebi čast Kada momak postaje papucar? - Page 2 364988687 ja ni sa skoro 19 ne znam autić obični da vozim Kada momak postaje papucar? - Page 2 755705644
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kada momak postaje papucar? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? - Page 2 EmptySre Maj 09, 2012 9:36 pm

Ja ne znam muske poslove, a kod decka mi se npr. bas svidja sto sve zna da popravi. Ne volim muskarce koji ne umeju da se snadju u takvim situacijama, volim kad je decko sposoban. Sto ze zenskih poslova tice, i ja sam za ravnopravnost. Naravno, ne zelim jednog dana da napravim od muza zenskog petka, ali se ne iskljucuje mogucnost da mi pomaze u kuhinji i u drugim kucnim poslovima. Moj decko inace fenomenalno kuva! Kada momak postaje papucar? - Page 2 364988687 Obozavamo zajedno da pravimo nesto i uvek se lepo organizujemo i podelimo poslove, bas smo slozni Kada momak postaje papucar? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kada momak postaje papucar? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? - Page 2 EmptySre Maj 09, 2012 9:40 pm

kad bih nasla nekog da zna da kuva, pere, pegla, usisa, a ja da rintam, odmah bih se udala. ja nista od zenskih poslova ne znam i ne volim da radim. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Kada momak postaje papucar? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? - Page 2 EmptyČet Maj 10, 2012 12:16 am

Ni ja nisam za totalnu ravnopravnost Kada momak postaje papucar? - Page 2 515354487 A s obzirom da strasno mrzim da usisavam mogao bi tu da me odmijeni i naravno da zajednicki podizemo djecu,tu ocekujem veliku pomoc.A ne kao u vrijeme kad sam se ja rodila,pa tata preko vrata kad pocnem da placem Kada momak postaje papucar? - Page 2 650269930
A po meni momak postaje papucar kad izgubi svoje ja,kad slusa sve sto mu djevojka kaze,kad prestane da se vidja sa drustvom zbog nje,tolerise joj i oprasta sve...
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kada momak postaje papucar? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? - Page 2 EmptyČet Maj 10, 2012 12:45 am

papucar je jedan njajavac. upravo tvoja poslednja recenica objasnjava.
podela na muske i zenske poslove nema nikakve veze sa papucarima. nacin na koji su izvrseni poslovi, to da.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kada momak postaje papucar? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? - Page 2 EmptyČet Maj 10, 2012 1:04 am

Lično,ja volim da mi dečko ugodi,učini nesto sto volim,da me za nesto poslusa,da se potrudi,da mi ispuni neku zelju..da vidim da mu je stalo,da me grli i ljubi pred drugima..volim da mi popusti,da se osetim uz njega kao neka dama,princeza, da sam mu bitna..XD i to nema veze sa dominacijom..volim i ravnopravnost,ne zelim da mi neko lupa sakom o sto npr XD ovo za ovu picu u bolnici mi je bas slatko,ja sam romantična i ja to volim..meni se jednom jela palačinka,nije mi je doneo odma,ali sutra kad je dosao kod mene,doneo mi je palačinku..Kada momak postaje papucar? - Page 2 650269930 e sad nisu svi isti..to je problem..jer ako je dobar nekog ce smoriti ,papučar itd, a opet ako je "bad boy" onda ni to ne valja,kreten itd.verovatno su i oni zbunjeni ,pa ne znaju sta ce XD
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Kada momak postaje papucar? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? - Page 2 EmptyČet Maj 10, 2012 3:09 am

Kad smo vec kod te ravnopravnosti, ja nisam za potpunu ravnopravnost. Pa dosta sam teglila i vukla, popravljala svasta po kuci, premestala namestaj, menjala sijalice, srafila sve sto treba, montirala sve sto treba, cak i busilicom znam da se sluzim, farbam (krecenje jos nisam naucila), i mislim da je redno da kad se udam muz preuzme sve to na sebe. E sad, da kuva bi mogao povremeno, a i da me nauci nekim stvarima, da pokupi stvari za sobom bi mogao, i da cuva i vaspitava decu podjednako kao ja i da kaci zavese i nosi tepihe na pranje posto mi je i toga dosta, sve ostalo mi ne pada tesko. I da, da brine o autu, i toga mi je preko glave.

A inace, papucara u svojoj okolini imam na gomile, a najjace kad takav neko krene da prodaje neku potpuno drugu pricu drustvu, a svi znamo pravu istinu. I ima onih koji vole da budu papucari, jednostavno, tako im je lakse, ne moraju da razmisljaju, samo slusaju sta im se kaze i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Kada momak postaje papucar? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? - Page 2 EmptyČet Maj 10, 2012 9:18 am

Ako je decko koji cini sve za devojku papucar.
Kako se zove devojka koja cini sve za decka?
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kada momak postaje papucar? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? - Page 2 EmptyČet Maj 10, 2012 9:55 am

papucarka Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kada momak postaje papucar? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? - Page 2 EmptyČet Maj 10, 2012 10:15 pm

Pacenica Kada momak postaje papucar? - Page 2 3562723908
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Kada momak postaje papucar? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? - Page 2 EmptyČet Maj 10, 2012 11:13 pm

glupaca!? Kada momak postaje papucar? - Page 2 755705644
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kada momak postaje papucar? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? - Page 2 EmptyČet Maj 10, 2012 11:21 pm

sto ste Kada momak postaje papucar? - Page 2 326513241

neznalica Kada momak postaje papucar? - Page 2 20348227
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kada momak postaje papucar? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? - Page 2 EmptyPet Maj 11, 2012 1:14 am

Ne znam za vas, ali ja licno ne volim te nazive, pogotovo ne taj izraz papucar ... Ja u vezi ocekujem da mi momak posveti vreme, pruzi paznju i utehu kada mi treba, ako sam u bolnici, a po svemu sudeci uskoro cu morati na operaciju opet, ocekujem da me bar pozove, makar da bi samo proverio kako sam. Ne mora sada da mi donosi kolace ili cvece ili ne znam vise ni ja sta, ali ocekujem neku minimalnu paznju ... Ne vidim nista lose u tome kada je muskarac nezan i pazljiv. Predpostavljam da pojedinim devojkama takvi muskarci smetaju, al meni ne, mozda sam cudna ali mi je jednostavno draze da pored sebe imam nekog ko ce sve uraditi za mene sa kim se osecam sigurno i sa kim mogu da planiram buducnost, nego da budem sa nekim zbog koga cu sedeti kao na iglama, da ne znam sta mu je u glavi ... Naravno nemam nista protiv ni kada muskarac zna da popravi nesto po kuci, to me cak privlaci, ali ne zelim ni njemu da prepustim sve. Ponosim se time sto se bar malo snalazim po kuci, znam da kuvam, sama perem ves, peglam, cistim ali zato znam i da okrecim stan ... Ne zelim sutra kada budem zivela sama da zovem majstora da mi zameni sijalicu, jedino mi je zao sto nisam naucila vise toga ... Po meni treba da postoji neka zlatna sredina, i ne smatram da je muskarac papucar ako je posvecen svojoj devojci. Mene papucari vise asociraju na neke strebere ( neka mi oproste na izrazu ali ne znam kako da se izrazim ), znate one tipove koji su ko zna koliko dugo u braku, pa na sve vicu da draga, i nose naocare ... Koji su jednostavno bar meni ne privlacni, ali pazljive muskarce ne smatram...
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kada momak postaje papucar? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? - Page 2 EmptyPet Maj 11, 2012 1:16 am

i mi volimo pažljive muškarce. ne kažem da je pažljiv muškarac ujedno i papučar.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kada momak postaje papucar? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? - Page 2 EmptyPet Maj 11, 2012 1:22 am

Ja mislim da postoji velika razlika izmedju pazljivog decka i papucara. Ja prepoznajem razliku jer sam imala oba tipa muskarca pored sebe svojevremeno. Drugo je kad ti neko poklanja paznju i ljubav, ali sa merom, i kad se neko drzi za tvoju suknju i trci oko tebe kao neko kucence.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kada momak postaje papucar? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? - Page 2 EmptyPet Maj 11, 2012 1:33 am

Slazem se sa Lu Salome. Naravno da svaka devojka zeli pazljivog decka, ali ne treba da izgubi svoje JA zbog devojke. Mene takav ne privlaci.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kada momak postaje papucar? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? - Page 2 EmptyPet Maj 11, 2012 1:34 am

slazem se sa Lu Salome. naravno da postoji razlika
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kada momak postaje papucar? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada momak postaje papucar?   Kada momak postaje papucar? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kada momak postaje papucar?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Kada sam spremna za sex?
» sta kada vas brat/sestra ne podnose vaseg decka/devojku?
» Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: