Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi?

Ići dole 
+5
StormZ
bevana
vitaaaaa
kajlina
sister87
9 posters
AutorPoruka
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? Empty
PočaljiNaslov: Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi?   Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? EmptySre Maj 30, 2012 11:09 pm

evo drage moje, zapitala sam se i ja na ovo pitanje, pa mi je palo na pamet da otovrim temu da polemisemo..ko zna mozda i dodjemo do zakljucka..

Mozda neko moje osnovno misljenje je da se u potpunosti slazem da su M-Z odnosi totalno poremeceni. Mnogo nesigurnosti, i agresije i sa muske i sa zenske strane. Za sve je krivo ovo "nesigurno vreme"..brige,problemi,nezaposlenost,siromastvo - sasvim jaki razlozi da se neko pita(boji) o svojoj buducnosti. Muskarci se boje da prilaze zbog moguce "korpe", a opet zene ako prilaze smatraju se ...piiip, i tako se i ophodi sa njima.Nazalost.. Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? 2164293255
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi?   Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? EmptySre Maj 30, 2012 11:15 pm

I zato sto je nekada sve bilo jednostavnije,sada se mnogo komplikuje,pocevsi od samog pristupa(zasto sta kako ko ce prvi,da li da ga cekam da me zove i tome slicno)pa do momenta kada udjemo u neku vezu gde sami sebi postavljamo tripove razlicitog tipa.Ljudi su zaboravili na spontanost i opustenost i zato se desavaju sve te komplikacije.Pa kad ti jos mediji sugerisu kako treba da se ponasas,da zacinis svoj"ljubavni zivot"iako bi u svemu tome ljudi trebalo sami sebi da pomognu da se snadju i naravno da se ponasaju kako osecaju,to je neko moje misljenje Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? 3637366612
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi?   Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? EmptySre Maj 30, 2012 11:28 pm

Ja mislim da su zene mnogo zakomplikovale stvari. Jer muskarci su ostali kakvi su i uvek bili za vecinu stvari tunjavi i ravnodusni. A mi zene smo pocele da razvijamo neke taktike,to sve pod podredstvom filmova i serija uglavnom Holivudske produkcije. Verujemo u bajke i ravnopravnost nas je naucila da imamo prava i mi ih sad samo trazimo,ne znamo ni koja ni sta ce nam al aj samo daj Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? 3594525493 Zene su postale prozderacice muskaraca i zato se oni plase...Brak je postao fuj,biti majka je postalo in u 40,a domacica to je sramota...kuvati ,prati ,peglati...ko jos to radi? Losi zenski uzori dobijajaju veliku medijsku paznju i onda devojcice misle da to tako treba. Ja mislim da su muskarci uplaseni zena,jer sve vise srecu pogresne jedinke... Neke cudne zene koje ih proganjaju,jure,nude se...al samo bez obaveza jer biti majka i domacica je fuj(jer je to rekla jedna pevacica na tv) Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi?   Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? EmptySre Maj 30, 2012 11:29 pm

u pravu je vita Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi?   Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? EmptySre Maj 30, 2012 11:42 pm

vitaaaaa +
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi?   Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? EmptyČet Maj 31, 2012 12:36 am

ne slazem se sa misljenjem da su muskarci ostali kakvi su i bili, i oni su se mnogo promenili na gore u nacinu postovanja, ozbiljnosti, predasuda. A za zene slazem sa sa Vitom.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi?   Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? EmptyČet Maj 31, 2012 1:07 am

pa pre su postojala neka nepisana pravila, da recimo muskarci prvi prilaze, a danas mogu oboje pa tako cekaju na ovo drugo i na kraju nista. naravno da je zbunjujuce.
istina, zene su se osilile i prestale da budu slabiji pol, zato muskarci i ne znaju koja je njihova uloga i zasto bi trebalo da budes sa njim Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi?   Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? EmptyČet Maj 31, 2012 1:18 am

Zene se jesu promenile i osilile, ali su i muskarci prestali da postuju zene, mislim da je u tome najveci problem.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi?   Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? EmptyČet Maj 31, 2012 1:24 am

pre bih rekla da su devojke/zene prestale da postuju sebe,pa ih ni muskarci ne postuju!
a i,brate,mnogo nas je,a njih malo,pa im i to dodatno hrani ego i dize cenu! Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? 20348227
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi?   Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? EmptyČet Maj 31, 2012 1:27 am

mozda sto ni mi ne postujemo njih. nekad su oni zaradjivali i hranili porodicu, bili zastitnici iste, autoritet u kuci. a danas su ih u svemu premasile zene.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi?   Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? EmptyČet Maj 31, 2012 1:30 am

Ivana ::
pre bih rekla da su devojke/zene prestale da postuju sebe,pa ih ni muskarci ne postuju!
a i,brate,mnogo nas je,a njih malo,pa im i to dodatno hrani ego i dize cenu! Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? 20348227

Pa da, to ide jedno uz drugo Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? 650269930 Danas su mnogo devojaka pristalice tzv. zenske emancipacije i nemam nista protiv toga, ali nekada to ode u drugu krajnost. Jeste da je to sasvim proslo vreme, ali nekada muskarac nije ni mogao da vidi kako devojka izgleda ispod odece, mnogo je bilo teze osvojiti devojku, pa kad je osvojis trudis se i da je zadrzis, a danas im je sve na tacni. Paradiraju polugole po gradu takmiceci se koja ce prva privuci muski pogled, skacu u krevet prvo vece da bi privukle decka, kasnije trce za njim i ponizavaju se kada ih vara na sve strane i nije im jasno zasto ih ne ceni.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi?   Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? EmptyČet Maj 31, 2012 1:32 am

zbog lose komunikacije, zbog mnogobrojnosti gluposti i predrasuda koje nas prate.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi?   Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zenski principi
» Sta jedemo danas?
» Augmentin i pilule
» Šta je mentruacija, zašto može biti neredovna, bolna itd.
» Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: