Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prekid duge veze

Ići dole 
+23
Asja
Nina87
sanja
jagodica
StormZ
Yo**
Nastija
Lara
meda
inda
Iva
Ivana
bevana
sharon
vitaaaaa
*cinderella*
Jeci
Romanticna
Natalla
Bella
pufnasta
Lus
Ferhundica
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptyPon Jul 02, 2012 3:37 am

Ferhunde, super! Baš mi je drago da ste se pomirili!
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptyPon Jul 02, 2012 3:42 am

Ferhundice divno,bas lepe vesti,nisam ni sumnjala da ce tako biti,veliki ljubac za tebe i sve najlepse kiss
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptyPon Jul 02, 2012 4:41 am

ferhundice, extra! uzivaj Prekid duge veze - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptyPon Jul 02, 2012 4:53 am

ja sam znala da cete se pomiriti,jer on da je hteo da raskinete,uradio bi to...ovako je samo dobio malo vise pasnje Prekid duge veze - Page 6 650269930
nadam se da se ovako nesto nece ponoviti,sada uzivaj Prekid duge veze - Page 6 2547892651 Prekid duge veze - Page 6 13574003
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptyPon Jul 02, 2012 6:06 am

jeeeeeeeeeeeeeeeeej!!! Prekid duge veze - Page 6 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptyPon Jul 02, 2012 6:24 am

Decica i svadba sad slede Prekid duge veze - Page 6 650269930 Prekid duge veze - Page 6 2547892651
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptyUto Jul 03, 2012 3:19 am

E super, bas mi je drago, zbog tebe posebno Prekid duge veze - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptySre Okt 23, 2013 6:37 pm

Napisacu i ovde, pa neka se prvi post o ovome iz uopstene obrise, a druga dva prebace. Prekid duge veze - Page 6 650269930

Prekinula sam s deckom. Ne osecam da mi je tesko zbog toga. Samo mi je krivo jer je njemu tesko. Valjda nece naknadno da mi stigne osecaj kajanja itd. Ne bi valjalo da mi se to desi. Najvise zbog fakulteta...

Poceo je da se ponasa po starom, odlucila sam da ovog puta prihvatim njegovu zelju za raskid. Mnogo sam se nervirala oko toga, a imala sam u medjuvremenu dva kolokvijuma, ide treci. I stvarno ne zelim da fakultet i ja trpimo zbog njega i te veze. Kako se nismo duzi period gledali (2 i po nedelje), imala sam dosta prostora za razmisljanje. Shvatila sam da on nije osoba sa kojom vidim sebe kasnije u buducnosti. Kad je trazio da se vidimo, rekla sam da ne zelim. Jer znam da bi bilo opet da je njemu teeesko, da ne moze beez mene, da je shvatio itd. Kasnije se naljutio sto necu da nam pruzim ni najmanju sansu... (a koliko ih je bilo, poslednjih i najmanjih??)
Krivo mi je i zbog toga sto je 5og novembra trebalo da nam bude 3 godine veze. I zao mi je samo sto je taj dan tako blizu sada. Za 10ak dana.

I eto tako.. Prekid duge veze - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptySre Okt 23, 2013 8:30 pm

Супер ако је то твоја одлука и ако си сада задовољна и мирна.
Међутим, мени у свим твојим постовима (у уопштеној) има више Иве, него што има тебе. Ива ми рекла, Ива ме посаветовала, Ива је била у праву, Ива, Ива... То ми је нешто што ми је запало за око. Наравно, мишљење старијих и искуснијих је увек пожељно, али оно не сме да нам обликује живот. Него да да смернице. Свако треба да живи свој живот онако како њему највише одговара и на начин који њега чиним срећном особом. Закључивање по принципу аналогије, десиће се мени као и њој/њему, не мора да значи.  Сви смо ми посебне јединке.

Што се тиче шанси, ја сам увек да се добије једна. Нормално је да се греши, али није нормално да се та грешка не исправи, или да се настави по старом. Jeдном учињена грешка, може бити грешка, али други пут учињена грешка (иста, или према истој особи), није грешка него избор.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptySre Okt 23, 2013 8:35 pm

pahuljicaa ::
Jedna informacija za sve .. Prekinula sam s deckom. Ne znam sta ce biti kasnije, ali cini mi se da je gotovo. Njemu je tesko, pokusavao je da me ubedi da popricamo o svemu itd...ali nisam zelela da se gledamo. Mnogo me boli to sto on pati. Jer nikome ne bih mogla da pozelim tako nesto...a pogotovo njemu. Jednostavno sam osetila da to vise nije to. Razmisljala sam o svemu onome o cemu sam pricala sa Ivom. I mislim da ce njoj biti drago da neko ne ponovi njenu gresku. :)krivo mi je zbog njega...ali nekako vise ne osecam da mi je stalo kao nekada... 2 nedelje se nismo videli jer smo se pokacili. Da napomenem da je tada on trazio da ga ostavim da zivi zivot i da mu ja samo unosim nervozu. Ispricala sam Ivi u pp da nije zeleo da me ispostuje za najmanju sitnicu sto sam mu trazila. Osecala sam se bezveze nekako, ali mi nije bilo tesko. Sad mi je tesko samo zato sto me boli cinjenica da je njemu tesko.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptySre Okt 23, 2013 8:37 pm

Yo** ::
pahuljice, neka si! mada mislim da ce ovo biti prebaceno u drugu temu  Prekid duge veze - Page 6 650269930  
delovalo je kao da ti se ceo svet vrti oko njega. ovako ces malo kad se udaljis od njega da imas realniji uvid u celu situaciju. i da shvatis koliko ne zavisis od momaka. meni nisi nista pricala, ali iz nekih postova mi se cinilo kao da se samo razvlacite, da ste zajedno na silu, da nijedno nece da raskine iz nekih manje bitnih razloga, a iz aviona se vidi da nisi bila bas zadovoljna i da bi vam oboma laknulo kad bi se razisli. no, mozda i gresim. a i ko sam ja da vam sudim.

ovo isto mislim i za rale i ovog njenog. i opet kazem, moguce je da gresim.

Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptySre Okt 23, 2013 8:39 pm

pahuljicaa ::
Yo, u pravu si. Nisam bila nesto narocito zadovoljna. A i mislila sam da ga volim. Ali kako se nismo vidjali, tako je i moja zelja skroz nestala. Opet kazem, tesko mi je samo jer ne zelim da njemu bude tesko. Tu je bilo i to sto se on ljutio zato sto nisam mogla da se vidjam s njim jer sam imala dosta da ucim. Ni malo razumevanja nije imao za mene. I evo ga ono sto mi je Iva rekla - kad budes shvatila da vise volis sebe, raskinuces. Ne moze nista na silu. On je meni prekjuce svasta rekao. Kao npr da sam ja ispala necovek. Da bi on meni tolicko ucinio da se vidimo. Da je smatram to svadjom samo. A ja sam mu rekla da je jasno rekao da me ne zeli vise i da zeli da ga ostavim da zivi svoj zivot. Da je trebao da me cuva od prvog, a ne od poslednjeg dana itd. Uff.

Neka ih ova dva posta ovde, pa cemo pricu nastaviti u odgovarajucoj temi. Prekid duge veze - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptySre Okt 23, 2013 8:40 pm

tinkerbell02 ::


pahuljice sve se slazem sa yo tako da ne znam sta da dodam. ja sam ti jos otkad pricala da te ne zasluzuje, da bi najbolje bilo da raskinete jer nisi zasluzila takvo ponasanje, ali dok to sama nisi shvatila dzabe prica Prekid duge veze - Page 6 650269930 znala sam ja da ces ti pametno odluciti Prekid duge veze - Page 6 1071211947  a sto se njega tice, prebolece on, samo mu ne dozvoli da te opet namami da se pomirite :)sad se lepo fokusiraj na faks i uzivaj :*
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptySre Okt 23, 2013 9:37 pm

Lus, ja sam to jos pre mesec dana polovicno odlucila. Nisam bila sigurna jer je bio okej. A smetala su moja osecanja i moje zelje jer sam se i ja promenila. Iva mi je opisala identicno neke stvari iz njene prethodne veze. I kad sam razmislila o svemu, shvatila sam da to nije ono sto zelim u zivotu. Problem mi pravi samo ono pitanje - sta ako se pokajem zbog raskida?
Cak me i boli cinjenica da ce on da bude kasnije s drugima... Da ce osobe koje su zelele da nas razdvoje biti presrecne i da ce da se podsmevaju...
Rastuzi me malo kad pomislim na trenutke provedene s njim.
Malo me je strah da cu da patim.. Ne znam.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptySre Okt 23, 2013 10:02 pm

ma moze samo da te boli uvo!  Prekid duge veze - Page 6 1071211947  
mani se tog razmisljanja. svi se mi secamo lepih trenutaka sa bivsima, ali svaka zna da je to bilo malo i nije moglo da uspe. ako je bas bilo tako dobro i ako je bilo obostrano najlogicnije je da cete se vi pomiriti. jos je veca mogucnost da on nece preci preko svog ponosa jer si ti njega ostavila, ali takav ti i ne treba, slozices se? sacekaj malo, vreme ce ti pokazati kako stvari stoje, a do tad bolje da uzivas nego da tugujes
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptySre Okt 23, 2013 10:16 pm

Ne ne...on je ostavio mene. Pa se pokajao. Kao, nije mislio ozbiljno da raskine i da ga ostavim. Neko je to smatram obicnom svadjom. Ali dok se on inatio, ja sam uzivala. I posvetila se ucenju. I u medjuvremenu shvatila da se bolje osecam tako. Barem za sada. I onda kad je on poceo da mi salje poruke i da me zove, nisam zelela da odgovorim i da se javljam. Na kraju sam mu rekla da nema potrebe da se gledamo, da ne zelim itd. Mislim da on jos ne shvata to. Sigurno misli da nisam ozbiljna. I na tome je ostalo.
Plasim se samo onoga - sta ako je to bilo ono pravo? Mada cisto sumnjam, ali eto.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptySre Okt 23, 2013 10:29 pm

ne znam zasto,ali ja sam znala da u tvojoj vezi nije sve sjajno,iako ti o tome nisi pisala.
razmisli o svemu,ali pokusaj da to bude objektivno.nemoj da mislis previse na njegova osecanja.da li je on uvek mislio na tvoja?dovoljno je to sto kazes da te ne shvata ozbiljno. za to si ti kriva.menjaj se.nauci da postujes sebe,da imas svoj stav,da ne pricas u prazno.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptyČet Okt 24, 2013 12:31 am

Bilo je stvarno mnogo bolje nego prosle godine u ovom periodu. Ali ja sam se o'ladila. Mozda zato sto sam promenila nacin zivota kad sam krenula na fakultet itd...

Hvala na podrsci...bice to sve kako treba da bude. I kako mora. Ko zna za sta je to dobro. Malo mi je problem sto ne mogu da se skoncentrisem na ucenje toliko jer razmisljam i brinem za njega. Ali valjda ce proci to.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptyČet Okt 24, 2013 1:26 am

pahuljice,ne znam koliko se secas,ali sam ti ja rekla da raskines mnogo pre ...

Sto se tice toga da li je on bio onaj pravi,ja cu samo da ti kazem,ako je nesto sudjeno,to ce se i desiti Prekid duge veze - Page 6 650269930 Ne vredi da razmisljas o tome,a za to si jos svakako mlada...pa kada ces uzivati i izlaziti,ako neces sada ? I postoji jos neki decko koji te zasluzuje mnogo vise,nego ovaj Prekid duge veze - Page 6 650269930


Ja se nisam pokajala sto sam raskinula vezu od 2 god i 8 meseci ili tako nesto,cak mi je sada sve vise drago zbog toga Prekid duge veze - Page 6 650269930 Imam decka koji je neuporedivo bolji,a bivsi je svoju nezrelost kasnije posle raskida jos vise pokazao...

I zasto da ti ga bude zao ? Nije zeleo ni sitnicu da ti ispuni,sto si sama rekla u nekom postu,raskinuo je prvi sa tobom i sada da ti njega zalis Prekid duge veze - Page 6 1913095449 . I moj je mislio da ja nisam ozbiljna,i da cu mu se vratiti kada se odljutim,ali kod mene nema nazad Prekid duge veze - Page 6 650269930 Jednom je dobio drugu sansu,prokockao je i za mene je to kraj. Mada koliko sam shvtila ,vi ste imali vise nesuglasica...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptyČet Okt 24, 2013 2:04 am

Po njegovoj prici - on nije raskinuo. Vec smo se samo pokacili. Kasnije su usledile poruke tipa "hvala ti. Ja nemam razloga da zivim bez tebe. Ja bez tebe ne mogu. Znas li koliko patim? Ne ti, bas tebe briga"...itd itd.

Na poslednju poruku mu nisam ni odgovorila prekjuce.

Videcemo..
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptyČet Okt 24, 2013 2:11 am

pahuljice,jednoj mojoj drugarici je decko slao razne poruke,a jednom je zvao i njenu sestru i rekao joj kako ce on da se ubije,ako se ne vide,a ta drugarica ga videla kako se bas u tom trenutku seta gradom...tako da ne nasedaj na to Prekid duge veze - Page 6 650269930


Mene bi takve poruke jos vise ohladile i udaljile,jer ocigledno nema trunke samopostovanja i dostojanstva.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptyČet Okt 24, 2013 3:13 am

Inda, kad nekog volis - ponosa ne sme da bude ako zelis da spasis nesto sto si unistio. Mene bi npr o'ladilo jos vise kad bi me momak kulirao. Nikad me ne bi privukao takav tip momka kojem je ponos ispred mene. Prekid duge veze - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptyČet Okt 24, 2013 3:24 am

pahuljicaa ::
Inda, kad nekog volis - ponosa ne sme da bude ako zelis da spasis nesto sto si unistio. Mene bi npr o'ladilo jos vise kad bi me momak kulirao. Nikad me ne bi privukao takav tip momka kojem je ponos ispred mene. Prekid duge veze - Page 6 650269930

znam na sta ti mislis,ali se ja ne slazem sa tim ...pa zbog ljubavi zene trpe nasilje,varanje,pustaju momke/muzeve da rade sta hoce...jednoj devojci moje godiste je decko polomio ruku skoro,jer je eto bio pijan,pa joj se posle u hitnoj pomoci izvinjavao,ali ona ga eto voli.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptyČet Okt 24, 2013 3:34 am

To je vec drugo. To je nasilje. Ja pricam o svadji ili prekidu vise iz ljutnje i inata. Nasilje je druga prica. Tu ne bih ni minut ostala da me tako nesto snadje. Tad mrzis osobu.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 EmptyČet Okt 24, 2013 3:38 am

zato treba naci sredinu.zna se sta moze da se istolerise,precuti,progleda kroz prste,a sta ne.
ne treba ici u krajnosti.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prekid duge veze - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prekid duge veze
Nazad na vrh 
Strana 6 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Recept uspesne veze
» problem, ima li veze sa trudnocom ???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: