Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prekid duge veze

Ići dole 
+23
Asja
Nina87
sanja
jagodica
StormZ
Yo**
Nastija
Lara
meda
inda
Iva
Ivana
bevana
sharon
vitaaaaa
*cinderella*
Jeci
Romanticna
Natalla
Bella
pufnasta
Lus
Ferhundica
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptyUto Jun 19, 2012 11:38 pm

on ima godina koliko i moj tata,ako ti imas 31...i moj tata se cesto ponasa detinjasto ,mama ga zeza da je vece dete od brata i mene...znam da ti zeli sve najbolje,ali mislim da ne zeli da raskinete,vec se verovatno malo boji tolike razlike u godinama...i da nece moci da ti pruzi sve sto ti ocekujes...tebi to verovatno nije bitno,ali kod njega se sada sve skupilo: gubitak roditelja,tvoja operacija,mozda shvata da ima 45+ i da nije ozenjen i nema decu i tako to...mi ne znamo kakva je on licnost ,kako izgleda i da li ga muce jos neki problemi...moj tata je bio bas uspesan sportista,i sada rekreativno sa drugarima ide na sport 3-4 puta nedeljno,nekad i vise...imaju dane za sportove:tenis,fudbal,basket,stoni tenis,badminton...izgleda bas super,nema sede i niko ne veruje da mi tata ima toliko godina...da li se tvoj bavi sportom ,brine o izgledu ?
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptySre Jun 20, 2012 12:01 am

Brine o izgledu i divno izgleda,razvijen je,kao sportista. mnogo radi pa,je zato i lepo razvijen.Inda sve si pogodila,svaka cast.Zaboravila sam da kazem da je srcani bolesnik.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptySre Jun 20, 2012 12:13 am

ferhundice,ovih dana sve pogadjam Prekid duge veze - Page 3 124630516 mislim da je jedino resenje razgovor,ali moras da ga sateras u cosak i kazes mu neke stvari u lice koje mu se mozda nece sviseti,ali ce shvatiti da si ti u pravu...uhvatile su njega samo bubice malo,desava se to...objasni mu da nista nije zakasnio,i da je sve ok...ja imam 16 pa zato mozda ne mogu uvek lepo da se izrazim,a i bzvz mi jer ste puno starije da vam ja nesto pametujem...nadam se da shvatas sta hocu da kazem Prekid duge veze - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptySre Jun 20, 2012 12:16 am

Savrseno te razumem,ne bitne su godine,ja sam uvek razmisljala kao matorka,jel sam morala da budem velika kad sam imala samo 3 godine.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptySre Jun 20, 2012 12:22 am

hahahhhahaah,ja izgedam malo starije,tj. od sestog razreda se nisam promenila i tada su svi mislili da sma bas starija...i jos razmisljam drugacije nego vecina,pogotovu sto se momaka tice...moja mama uvek zali decka sa kojim sam u vezi...
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptySre Jun 20, 2012 12:25 am

king
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptySre Jun 20, 2012 2:46 am

Bre ferhundice nasa... Prekid duge veze - Page 3 941308610
Ja i dalje stojim iza toga da njega sigurno muci tu jos nesto, naravno pored svega sto ste prosli.. Ali naglasavam prosli, to ste prebrodili, i uspeli da nastavite dalje!
I ti, kao i on, imate zdravstenih briga, njegovo srce, tvoja nedavna operacija... Sigurna sam da mu samo treba malo vremena, tipa nedelju dana, da malo dodje sebi, da se povrati, ojaca, tako da bi on mogao da nastavi da bude tvoja sigurna tacka Prekid duge veze - Page 3 650269930
Ne zeli da ga vidis ranjivim...
Pokazi mu da si tu i kada je on ranjiv, kao sto je on bio pokraj tebe uvek Prekid duge veze - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptySre Jun 20, 2012 2:57 am

Grozno se osecam kada se dvoje ljudi rastane nakon toliko godina,posebno dvoje ljudi koji su pregurali toliko toga kao vas dvoje.
Ja mislim da treba otvoreno da pricas s njim,nikako da ga izbegavas i da ga pustas da se izduva,sigurna sam da je i njemu tesko kao i tebi i nadam se da cete brzo biti ponovo zajedno.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptySre Jun 20, 2012 3:08 am

bas mi je zao... ali takvi su muskarci, ko deca, opametice se on Prekid duge veze - Page 3 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptySre Jun 20, 2012 6:16 am

hoce sigurno, a ona do tada treba da izgubi zivce. Fer drzi nam se ti!
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptySre Jun 20, 2012 9:07 am

ja joj to i kazem da se ne bi nervirala
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptySre Jun 20, 2012 10:50 am

ne znam,ne znam,sta da radim s njim,razgovaramo i u jednom momentu je sve ok,a u drugom,on po svom o raskidu. Voli me,znam,i ja njega volim. I nervira me,ja sam uvek uz njega bila,i on uz mene,e sad...
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptySre Jun 20, 2012 8:48 pm

jesi mu to rekla? jesi ga pitala sta je zapravo razlog za takvo ponasanje?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptySre Jun 20, 2012 9:15 pm

Ferhundice, samo mu kazi: Ma kakav raskid, to ne postoji, to samo mozes da sanjas, neces se mene tako lako resiti. I pravi se da je sve uredu.
Ako krene da se buni, kazi mu da se ne gradi zivot sedam godina da bi se tek tako bez razloga odbacio, i da ti na to ne pristajes, i da bi mu bilo bolje da se "uzme u pamet".
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptySre Jun 20, 2012 9:41 pm

Iva ::
Ferhundice, samo mu kazi: Ma kakav raskid, to ne postoji, to samo mozes da sanjas, neces se mene tako lako resiti. I pravi se da je sve uredu.
Ako krene da se buni, kazi mu da se ne gradi zivot sedam godina da bi se tek tako bez razloga odbacio, i da ti na to ne pristajes, i da bi mu bilo bolje da se "uzme u pamet".


Prekid duge veze - Page 3 3980218871

imao je i moj decko jednu neslavnu epizodu "ja ne mogu da ti pruzim sve sto ti treba,bice ti bolje bez mene''.samo sto se ja nisam mnogo obazirala na to,i resila sam ovako kako je Iva napisala.
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptyČet Jun 21, 2012 5:29 am

Ja mislim da ne trebas uopste da ga pustis. gde on, tu i ti, ne odvajaj se od njega, i izvuci iz njega to sto ga muci, pa makar ispala najdosadnija osoba na svetu. Ako se volite, tu nema ni ponizavanja. ajde bezi kod njega sad,bice to sve ok Prekid duge veze - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptyČet Jun 21, 2012 6:26 am

Necete verovati,ali ja sam sve to vec pokusala... E,sad nece ni da se vidjamo posto ja necu da ga pustim,
boli ga rastanak,ali tvrdi da je to najbolje za mene.
Pa,to nema nigde da se dvoje koji se vole rastaju!
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptyČet Jun 21, 2012 7:01 am

sad bih ja otisla kod njega, izvikala se maksimalno, rekla bih da mu ocigledno nasa veza nije znacila a ni ja kada moze tako da se ponasa i da me povredjuje, a on da ne zucne, lupila mu samar (mada moze i bez toga ), okrenula se,tresnula vratima i ne bih mu se vise javljala. a taj ces javiti garant.
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptyČet Jun 21, 2012 7:10 am

bravo lus Prekid duge veze - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptyČet Jun 21, 2012 8:30 am

Ferhundice jako mi je žao što ti se pored svega i ovo dešava, nije fer. Ali to je život, svakome od nas se pre ili kasnije dese neke stvari koje ne možemo da kontrolišemo. Nadam se da ćete rešiti probleme i da će se on rasvestiti i početi da se ponaša kako dolikuje i situaciji i njegovim godinama. Ali budi spremna i na to da je ovo možda zaista kraj. Boleće i biće sranje ali preživećeš. Nikada nemoj da razmišljaš da bez nekoga ne možeš da živiš ili da nikada više u životu nikoga nećeš tako voleti. Moraš sebi biti najbitnija i sebe staviti ispred svega i svih. Želim ti od sveg srca da se sredite vas dvoje i da vam ostatak života bude lak, sa puno dece i veseo. Ali ako ne uspete, nije smak sveta, veruj mi, vreme će pokazati.
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptyČet Jun 21, 2012 8:56 am

Hvala ti Natalli puno,jako mi znaci vasa podrska. Javi cu vam se,kad se odlucimo na cemu smo.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptyČet Jun 21, 2012 10:55 am

Natalla ::
Ferhundice jako mi je žao što ti se pored svega i ovo dešava, nije fer. Ali to je život, svakome od nas se pre ili kasnije dese neke stvari koje ne možemo da kontrolišemo. Nadam se da ćete rešiti probleme i da će se on rasvestiti i početi da se ponaša kako dolikuje i situaciji i njegovim godinama. Ali budi spremna i na to da je ovo možda zaista kraj. Boleće i biće sranje ali preživećeš. Nikada nemoj da razmišljaš da bez nekoga ne možeš da živiš ili da nikada više u životu nikoga nećeš tako voleti. Moraš sebi biti najbitnija i sebe staviti ispred svega i svih. Želim ti od sveg srca da se sredite vas dvoje i da vam ostatak života bude lak, sa puno dece i veseo. Ali ako ne uspete, nije smak sveta, veruj mi, vreme će pokazati.

Slazem se sa podebljanim. tako treba uvek razmisljati.. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptyČet Jun 21, 2012 12:27 pm

ja sam ti vec napisala sta ja mislim,i samo cu da dodam da je najbitnije da vas dvoje zelite iste stvari i da slicno razmisljate...ako nije tako,nije smak sveta,bolje je nekad raskinuti i imati neke prelepe uspomene,nego ostati u vezi u kojoj nije nije srecan i ispunjen i svadjama pokvariti sve divne trenutke...mada ja i dalje mislim da je on u nekoj krizi zbog svega onga sto sam ti vec napisala...
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptyČet Jun 21, 2012 9:06 pm

Ovako Ferhundice,citao sam samo tvoje postove da moje misljenje bude bez uticaja drugih.
Ako nesto pogresno kazem izvini,sve je iz mog ugla gledanja i muskog misljenja koje je po neki put neshvaceno.

Sedam godina u vezi nije mala stvar,svasta ste planirali zajedno cak i sve to sa bebom,zao mi je.Ali jednostavno valjda mu se skupilo sve,sve te sitnice sto su se izdesavala sa tobom i oko njega.Ali svakako morate da popricate,7 godina nije malo,to je vec preraslo u veoma potencijalni brak.Nekako moras da se vidis sa njim,da popricate normalno i da se otvorite jedno drugom.Da kazete ali bas sve sta imate,zato sto ce biti samo jedna prilika za to.A ako nece da te slusa ili sta vec,opali mu samarcinu,reci da ga volis i da mu je mesto pored tebe.

Sto se tice porodice,ti radis,radi on,sve jedno.Kad ima za moto-skupove po balkanu,imace i za bebu i porodicu.Porodica je jedna divna stvar ali i jedno veliko odricanje stvari koje ste radili.Rekao je da ne moze finansijski da vas izdrzava,kao sto kazem,ako ima za ostale stvari uvek ce imati i za porodicu,kao i ti.

Sitnice najvise pogode muskarca,a pogotovo ako ima 100 sitnica u vezi i 100 sa strane,rastave ga te male sitne stvari.A velike uniste.
Ako ne moze da se oporavi od svega i ako je bas toliko sumnja u sebe da je grubo receno nesposoban za porodicu,mora da se poprica i o tome.Ako posle price nista ne bude normalno.Onda Ferhundice ostaje samo da ga ostavis i da cekas da ti se vrati uz reci:"Ostavljam te,a ti ako si me voleo,vratices se!".Pa zivi svoj zivot,odmori se malo,uzivaj,a on ce pre ili kasnije doci na vrata.Ko zna mozda upoznas neke nove ljude.

U glavnom da ne duzim vise i ovako sam dosadan,samo prica i prica ce vas popraviti,a on ako ne zeli da prica,samar,izvadi mu baterije pa pokusajte ponovo da pricate.Ako ni tad nece,onda ne zeli jednostavno da budete zajedno.A onda mu ti reci "Da ga ostavljas a on ako te je voleo vratice se".
Srecno Ferhundice.
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 EmptyPet Jun 22, 2012 1:07 am

Hvala ti na savetu,i nisi dosadan,drago mi je da si se oglasio u vezi mog problema. Sinoc smo se videli ali nismo mnogo razgovarali o tome,gotovo da nismo uopste. Rekao mi je da puca po svim savovima,da me voli...
Mozda bih ipak trebala da ga pustim da ohladi glavu,da ga ne pritiskam,i strpljivo cekam sledeci potez.Vise ne znam sta je pametno da uradim? Hvala ti jos jednom,puno mi znaci sve to s muske strane gledista.

Ja radim,kod privatnika,nisam prijavljena.Moj posao nije siguran,i nemam sigurnost sa te strane.Sutra mogu da dobijem otkaz ili da vlasnici zatvore lokal.Sta onda?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prekid duge veze - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prekid duge veze
Nazad na vrh 
Strana 3 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Recept uspesne veze
» problem, ima li veze sa trudnocom ???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: