Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prekid duge veze

Ići dole 
+23
Asja
Nina87
sanja
jagodica
StormZ
Yo**
Nastija
Lara
meda
inda
Iva
Ivana
bevana
sharon
vitaaaaa
*cinderella*
Jeci
Romanticna
Natalla
Bella
pufnasta
Lus
Ferhundica
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 6:42 am

"sharon"
ozbiljno popricaj s njim. On je ili zapao u veliku krizu i ne zna ni sam sta ce od sebe, ili se iza toga krije nesto. Budi uz njega, vidi sta je, ti to znas najbolje. nemoj da odustajes, drzim ti palceve.

slazem se s tobom u potpunosti,da njega nesto muci,i da je upao u krizu,ali ne znam samo kako da to izvucem iz njega,jel on samo peva pesmu o tome,da je najbolje za mene da se rastanemo.Da nadjem nekog drugog i bla,bla bla...
I ja nikad ne odustajem... To mi je vrlina...




"*cinderella*"Ja bih ga pustila par dana prvo da se izduva, ne bih mu se javljala, za to vreme bih se smirila, pa tek onda porazgovarala sa njim. Daj mu malo vremena da mu nedostaješ.
E,ja sam nestrpljiva i dosadna,i ne mogu bez njega i njegovog glasa,tako da ne mogu da ga pustim da se izduva,jedva iskuliram jedno pre podne,da se ne cujemo po nekoliko puta,posto znam da ima posla,zadrzim se na jednom razgovoru,pa,to posle nadoknadimo,kad je slobodan.


Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 7:50 am

Ferhundica ::
"*cinderella*"Ja bih ga pustila par dana prvo da se izduva, ne bih mu se javljala, za to vreme bih se smirila, pa tek onda porazgovarala sa njim. Daj mu malo vremena da mu nedostaješ. Prekid duge veze - Page 2 1071211947
E,ja sam nestrpljiva i dosadna,i ne mogu bez njega i njegovog glasa,tako da ne mogu da ga pustim da se izduva,jedva iskuliram jedno pre podne,da se ne cujemo po nekoliko puta,posto znam da ima posla,zadrzim se na jednom razgovoru,pa,to posle nadoknadimo,kad je slobodan.
Znam i ja sam takva!!! Tako da od toga da ti njega pustis na dan ,dva nema nista... Ma treba da ga savatas nekako da porazgovarate. Ko ga pita da li hoce ili nece... Za sedam godina bi trebao da te poznaje??? Onda zna kakva si i da moras da zoves i sve ostalo,i moze da zamisli koliko ti je tesko.Razumem da je u teskom periodu i sve sto mu se dogadja,ok on pati al sto dozvoljava da i ti patis??? Mislim da je maaalo bezobrazan! Sad kad iscitam sve sto si napisala....ne dopada mi se njegovo ponasanje...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 8:13 am

ala mu je razlog za raskid,svaka cast Rolling Eyes
slazem se sa pepeljugom,pusti ga neki dan,neka te se uzeli.izdrzi da ga ne pozoves bar 2-3 dana,da se smire strasti.
samo sto se ja ne bih vise izvinjavala,on treba tebi da se izvini .
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 9:33 am

Ferhundice,bas mi je zao sto to cujem....imam osecaj da ce i mene takva sudbina da snadje...

U pravu je Bev da ne treba da mu se izvinjavas,to je isparavno,ali ja bih sad zaboravila na ponos.A kada bismo se pomirili i kad bih bila `na sigurnom sve bih mu naplatila i to sa kamatom.Ali,to su sad vec neke moje pakosti.
Pokusaj da budes jaka i ne zoves ga,a onda,kad se malo smiri,zovi ga i iskreno pricaj sa njim.
A gde ste se to videli?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 9:49 am

Ivana ::
Ferhundice,bas mi je zao sto to cujem....imam osecaj da ce i mene takva sudbina da snadje...

U pravu je Bev da ne treba da mu se izvinjavas,to je isparavno,ali ja bih sad zaboravila na ponos.A kada bismo se pomirili i kad bih bila `na sigurnom sve bih mu naplatila i to sa kamatom.Ali,to su sad vec neke moje pakosti.
Pokusaj da budes jaka i ne zoves ga,a onda,kad se malo smiri,zovi ga i iskreno pricaj sa njim.
A gde ste se to videli?

ne pricaj svasta Prekid duge veze - Page 2 3181402168

a ovo nije ponos,kaze da mu je vec hiljadu puta rekla da joj je zao.on je poludeo zbog glupe poruke.zato mislim da on njoj treba da se izvini.koliko god da neko ima problema u zivotu,ne moze tako da se igra sa bitnim stvarima.umesto da gleda da je postedi sto vise,on izvodi nesto Prekid duge veze - Page 2 282386887
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 10:50 am

Ivana ne sluti sama sebi.
Ferhundice rece ziveli ste zajedno. Sad vise ne zivite? On je iselio svoje stvari li kako?
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 11:01 am

mi smo ziveli privatno,sad tu zivim sama,on se vratio svojoj kuci u kojoj je rodjen. stari su mu jos uvek ovde. videli smo se ovde u stanu...
vise ne znam sta da radim,ni kako da mislim,sve sto sam imala njemu sam dala,niko me ne poznaje bolje od njega. Nikad nikog necu voleti kao sto njega volim.svaku moju skrivenu zelju,patnju,sav pakao u zivotu koji sam prosla on zna. svu srecu koju sam imala dozivela sam s njim...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 11:04 am

sacekaj da prodje neki dan,i zovi da ga razgovarate.i nikakvi filmovi,motorijade,price o lepom vremenu.odrasli ste,popricajte o svom odnosu.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 11:09 am

Ok, vi niste raskinuli i zavrsili u potpunosti sve dok su mu stvari jos u zajednickom stanu.Ovo je samo kriza, a kako ce se zavrsiti zavisi od vas oboje.
Dzaba mi sad dajemo savete i kuckamo, ti si ta koja ga najbolje poznaje, uostalom kao i on tebe. Prema tome, ti si ta koja mora
pod broj jedan da smiri zivce i razmisli hladne glave kako je do svega doslo (jer ne raskida se veza od 7 godina tek tako bez ikakve naznake, povoda i razloga) i
pod broj dva da sedne i sa njim porazgovara na nacin koji ce on rauzmeti.


Poslednji izmenio Iva dana Uto Jun 19, 2012 8:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 11:15 am

a je l` ti on zamerao nesto u poslednje vreme?
ocigledno nije dovoljo jak da izdrzi sav pritisak koji ga je snasao,ali ti treba da mu budes oslonac,da deli svoje strahove sa tobom,a ne da bezi...
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 11:47 am

sada bar znam da se tako ne ponasaju samo momci mojih godina vec i mnogo stariji...
ferhundice,moras malo da drzis do sebe i da mu pokazes da mozes i bez njega...kada se smire strasti,bice mu zao sto ste se svadjali...ako vec zelis da mu pomognes,saznaj sta ga konkretno muci...nemoj vise da places jer ti to nikako ne treba,sredi se,izadji negde sa drugaricama i provedi se Prekid duge veze - Page 2 364988687 nismo sve iste,ali ja recimo nikad ne bih dozvolila da neki decko primeti da sam tuzna ili tako nesto...pa i ako se ne pomirite,nikad se ne zna zasto je to dobro...mozda tebe ceka neko bolji i neko ko ce te vise ceniti,a mozda je taj neki bas on...to ti najbolje znas Prekid duge veze - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 7:46 pm

Fer, ja mislim da te on sigurno i dalje voli. Pa ne raskida se duga veza u kojoj planirate bebu tek tako. A ti se nisi zalila da imas neki problem, osim tih zdravstvenih, ako sam dobro ispratila. Mislim da je njegovo ponasanje posledica svega sto mu se desilo. Gubitak roditelja nije ni malo naivna stvar, onda ta tvoja operacija, pa jos ako imate finansijskih problema...Sve se to skupi. Nije u redu sto je tako reagovao, odmah raskid, ali muskarci imaju obicaj da tako izlete sa nekim glupostima. I ta tvoja recenica da je bolje da si umrla je verovatno bila neki okidac zbog smrti majke, mozda je bio u strahu kako ce proci tvoja operacija, i prosto se slomio. Mojoj drugarici je pukla veza od 2 godine kada je njenom momku umro otac jer se on promenio, ona nije umela da se postavi, i izgubili su se u citavoj prici. Desava se, ali tebi se to nece desiti, jer to necemo dozvoliti. Prekid duge veze - Page 2 650269930 Polako, smiri se, vodi sada racuna o sebi jer si imala operaciju i to je najvaznije, i javljaj nam sta se desava. Pozdrav i sve najbolje!
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 8:30 pm

Fer, u ovakvoj situaciji moras da budes pribrana i racionalna. Sedi i sama sa sobom rascisti neke stvari, zapitaj se sta je moglo da dovede do toga. A onda ga pozovi, spremi romanticnu veceru, kupi vino i spremi se za razgovor (bez kukanja, mnogo pitanja i nade). Ozbiljno popricaj sa njim o svemu, sta vas je zapravo dovde dovelo.
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 8:41 pm

On mene voli,to ne porice,ali je resio da se rastanemo,zbog toga je i zdrastveno lose,zeli mi sve najbolje ali sa nekim drugim,kao da ja mogu zavoleti nekog drugog.
On je stariji od mene 15 godina,pa,smatra da je najbolje da se rastanemo.Pa,toliko je bio stariji i svih ovih godina,nije mogla da se smanji ni poveca razlika.
Ne,mi nikad nismo imali problema u vezi,bilo je sitnih svadja kad nam dodju zute minute,ali nista strasno.
Ne bih da vas smaram sa svojim problemima,samo sam morala da se poverim nekome.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 8:51 pm

kad te voli, zasto se glupira...pruzi mu podrsku, reci mu da cete zajedno da prebrodite sve.
ne smaras nas, tu smo da se poveravamo i da pruzimo i dobijemo podrsku.
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 8:56 pm

Jaoj medo,drugarice mila,sve sam mu to vec rekla,da mozemo zajedno sve da prebrodimo,kao i do sada. Ali,ne vredi,vec sam rekla u jednom od predhodnih postova
on u klin ja u plocu.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 9:00 pm

onda ga protresi dobro. Mislim da on ima neki dr.problem i da zato tera drage ljude od sebe.
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 9:04 pm

I ja to mislim,zato sto je poceo i "prijatelje" da odbacuje.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 9:12 pm

budi strpljiva i tolerantna. sve ce se to resiti
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 9:14 pm

Hvala vam puno svima,na podrsci... Veliki pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 9:40 pm

Uvek se rastuzim kad cujem da se neki ljudi rastaju. Pogotovo kad se vole, a postoje "visi" razlozi. Vreme je najbolji pokazatelj stvari. Nadam se da ce se resiti u vasu korist. Nemoj padati u depresiju, znam da je tesko, ali veruj da ce biti dobro. Ne bih da filozofiram, ali svi nasi problemi poticu zbog toga sto ocekujemo odredjene stvari od ljudi. Nista ne treba da ocekujemo. A meni je to bas tesko..
No, Prekid duge veze - Page 2 390707668 ..
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 10:07 pm

Fer, ja mislim da uopste ne treba da se inatis. Lepo popricaj sa njim. Pa ako je toliko tvrdoglav da dopusti da te izgubi, onda te i ne zasluzuje. Mene samo nervira sto u tim dugim vezama pogotovo, ovo moze biti i neki hir, a toliko moze da povredi drugu osobu.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 10:47 pm

Htela sam jos nesto da dodam, mrzim to - volim te, ali.. onaj ko zaista voli ce biti tu, ma kakva god da je licnost. Naravno da nismo svi isti i da se ponekad desi psihicki krah, to treba razumeti, ali odustajanje nije nacin. Ferhundice, nikad ne znas sta se jos za tebe sprema. Znam da ti zelis da se sve sredi i iskreno se nadam da hoce, ali uvek postoji novo sutra, i bezbroj novih mogucnosti.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 10:53 pm

ja najvise mrzim takve raskide i abortuse. nekako ih licno shvatim, ne znam zasto. iako nikada nisam raskidala niti imala abortus. nesto me pogode.

i dobra je taktika da mu se ne javljas! pusti, doce maca na vratanca!
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 EmptyUto Jun 19, 2012 11:25 pm

Ferhundice, ja bih lepo popricala sa njim, detaljno ga ispitala, iskreno rekla kako se osecam, rekla mu da cu biti uz njega ako postoji neki problem koji ga muci, pa neka vidi sta ce. Slazem se da se treba boriti za osobu koju volis, ali sve dok ne gazis svoj ponos i dostojanstvo. Izvinjenje za onu poruku je bilo sasvim dovoljno, a on se ponasa kao dete. Pusti ga neka ohladi glavu, sigurna sam da ce se javiti kada malo dodje sebi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prekid duge veze - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekid duge veze   Prekid duge veze - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prekid duge veze
Nazad na vrh 
Strana 2 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: