Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?

Ići dole 
+10
kajlina
StormZ
*cinderella*
Jeci
Ivana
Bella
Iva
bevana
vitaaaaa
Nastija
14 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptyPet Jun 22, 2012 12:05 am

To sto je previse pedantan,preteruje ponekad,i sto stalno nesto planira i svodi neke racunice,ja sam po tom pitanju daleko opustenija.
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptyPet Jun 22, 2012 12:20 am

To sto je previse smiren a meni nekad treba svadja,to sto mi popusta i slusa moje kritike sa komentarom "tako je",i onda kad gresim,a on treba da je muuuusko,i sto je uvek kad smo negde javno preozbiljan,nikako da se opusti i glupira ko ja Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptyPet Jun 22, 2012 12:23 am

Zaboravila sam da napisem koliko je posvecen nasem travnjaku,toliko da me to izludjuje,i postajem ljubomorna na travnjak Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptyPet Jun 22, 2012 1:04 am

to sto je u fazonu ''lako cemo'',a ja volim da sve planiram i znam unapred.
i to sto preteruje sa golubima Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 1130183300
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptyPet Jun 22, 2012 1:26 am

Naprasitost.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptyPet Jun 22, 2012 2:18 am

I mene takodje nervira ta klasicna muska deviza "lako cemo", ni oko cega se ne nervira, nista ga ne brine, a ja volim da za svaki problem brzo nadjem resenje, volim sve unapred da isplaniram, a ne da snalazim na licu mesta. Pored toga bih volela da je malo ambiciozniji i pricljiviji.
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptyPet Jun 22, 2012 2:48 am

Iva nemoj da se ljutis al mislila sam da cu videti "mamu i tatu" Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 650269930 Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 650269930 Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 650269930 Ne ljuti se mooooooolim te! Samo javi obrisacu post ako ti smeta.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptyPet Jun 22, 2012 5:28 am

ja bih kod mog menjala (i menjam ali bez puno uspeha) neke lose navike.

i kao sto vas nervira travnjak ili golubovi,mene tako nervira njegova porodicnost.mnogo je posvecen porodici i mnogo su oni prisutni u nasoj vezi.donekle sam i ja kriva za to jer sam se srodila sa njima,donekle ima i moje ljubomore,ali jako me sve to nervira!jos su sve u porodici zene! Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptyPet Jun 22, 2012 7:00 am

ja bi volela da je moj decko zreliji, povreljiviji prema drugima, i drustveniji. Zrelost polako ide, ali zbog druga dva bih ga ponekad ubila!
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptyPet Jun 22, 2012 8:14 am

Volela bih da je otvoreniji. Vrlo često neće da kaže šta ga muči, a meni nije do nagađanja.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptyPet Jun 22, 2012 8:15 am

vitaaaaa ::
Iva nemoj da se ljutis al mislila sam da cu videti "mamu i tatu" Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 650269930 Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 650269930 Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 650269930 Ne ljuti se mooooooolim te! Samo javi obrisacu post ako ti smeta.

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 312503953 Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 1705467399 Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 312503953
Ma uopste se ne ljutim. Ali to mu ne bih menjala. Jeste bljak situacija i zaista nisu (nije) fer, ali to su njegovi mama i tata, i odgajili su coveka koga toliko volim da cu se udtai za njega. Ja moje obozavam, a daleko su od savrsenih. Bilo bi mi bas tesko da ih Vodolijica ne voli ili ne postuje.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptyPet Jun 22, 2012 8:16 am

ja bih, za razliku od bellinog, da moj manje nekad priča Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 580745073 Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 2829010660 ništa mi drugo sad ne pada na pamet, mada sigurno ima još takvih sitnica Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptyPet Jun 22, 2012 8:42 am

Ma znam Iva! Svi mi volimo svoje roditelje kakvi god da su. Al mi se nekako uklopilo Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 650269930 Obozavam sto ssm zena,ako je ozbiljan ne valja,ako nije opet ne valja,ako prica ne valja,ako ne prica ni to nije dobro...ma mi nesto moramo da nadjemo da zamerimo Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 650269930 Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 650269930 Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptyPet Jun 22, 2012 8:58 am

A mislis da oni nama ne zameraju?
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptyPet Jun 22, 2012 9:19 am

Iva ::
A mislis da oni nama ne zameraju?
Pa kad razgovaram sa ocem, kad cujem razgovore nekih njegovih prijatelja,i uopste muskaraca sa kojima provodim vreme,igrom slucaja slabo sam sa svojom generacijom to su uglavnom momci oko 30 god. znam da imaju 3 grupe:one koje su dosadne i one koje to nisu,one koje ih nerviraju i one koje to ne rade, one koje se samoo svadjaju bez razloga (uvek je njima bez razloga Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 3594525493 ) i one koje to ne rade Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 650269930 Do sad nisam cula da je neko zamerio svojoj devojci (zeni) nesto drugo. Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 515354487
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptyPet Jun 22, 2012 9:21 am

ja mog cesto pitam da li mi nesto zamera i uvek je odgovor isti-to sto sam lenja,a onda ide nastavak `a neeeema veeeze,ti si moja debela lenja bubica.` Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptyPet Jun 22, 2012 10:56 am

Ja bih promenila to da me vise golica Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 650269930 mane ima svako,ali prihvatamo sve tako kako je,svako je ličnost za sebe
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptyPet Jun 22, 2012 10:37 pm

To govoris samo zato sto ja mogu da vidim.Inace bi rekla ovako:"To sto me ne golica,ne nosaka po Knez Mihajlovoj i svuda,sto ne svracamo svaki put kad idemo setnju u butike,sto se duri za sitne stvari,sto se ljuti kad se posvadjamo,sto pretera po neki put,pa mi ni izini ne znaci,sto lupeta pa zajebe sve,sto neki put burno odreaguje na neke stvari..." TO je bilo ukratko. Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 2829010660
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptyPet Jun 22, 2012 10:46 pm

Meni decko zamera sto se ponekad durim bez nekog veceg razloga, ali to je jace od mene! Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptySub Jun 23, 2012 2:12 am

Da je malo drustveniji da cesce izlazimo,i da ne gleda sve crno...
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptySub Jun 23, 2012 5:34 am

Uf, setila sam se onoga sto mu NAJVISE zameram!!!

Ne ume da kaze IZVINI, sve dok mu ja ne kazem da zelim izvinjenje! Kako je glup Boze moj... jel treba da ti crtam?

Uf, Jeci je nervozna Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 451624781
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptySub Jun 23, 2012 5:44 am

bevana ::
to sto je u fazonu ''lako cemo'',a ja volim da sve planiram i znam unapred.
i to sto preteruje sa golubima Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 1130183300
Kod mene obrnuta situacija , ja sam u fazonu "lako cemo" a on voli sve unaprijed da planira i to mjesecima, to me izludjuje Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 650269930 Dalje, nervira me kad mu nesto kazem a on me opet to isto pita jer je zaboravio sta sam mu rekla,a ono sto me najvise nervira sto ne umije ljudima u lice sve da saspe kad ga iznerviraju nego trpi trpi pa pukne. Ja bolje kanalisem tu negativnu energiju, svima odmah kazem sta mislim i kad mi nesto zasmeta i tako sam mirnija. Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 481982875
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptySub Jun 23, 2012 8:08 am

e i ja ne volim sto neke stvari moram da mu crtam, iako mu ne manjka inteligencije. I sto nece da se svadja sa mnom Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 3181402168
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptySub Jun 23, 2012 8:17 am

ko da se svadja sa ovnovima? Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 3181402168 Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 469341540
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? EmptySub Jun 23, 2012 9:25 am

tako je, bev! Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 364988687 a zaista, on mene takooo iskulira, tj. cuti, i neeeece da se svadja. a jaaaa, da puknem od muke. onda moram da vodim monolog, a nervira me to. neki dan sam tako pukla, a on se okrenuo i otisao da radi svasta nesto, nije hteo da sedne sa mnom, dosao je posle pola sata, kad sam se ja malo smirila, tad vec nije bilo zanimljivo. Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 312503953 nije da volim da se svadjam ali kad me iznervira, onda jaao. Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 2440589525 Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 2367977953 Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? 3594525493
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Predstave koje biste preporucile
» Kako sacuvati svoje zdravlje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: