Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?

Ići dole 
+10
kajlina
StormZ
*cinderella*
Jeci
Ivana
Bella
Iva
bevana
vitaaaaa
Nastija
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 EmptySub Jun 23, 2012 9:31 am

hahah a kod nas je "problem" sto on hoce da se svadja ali dva minuta i onda kao da nista nije bilo, a ja hocu minimum sat vremena, moram dobro da izdusim kad me iznervira. Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 3181402168
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 EmptySub Jun 23, 2012 9:39 am

Bikovi. aha ne, moj nece da se svadja, iako se iznervira. Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 3881143799
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 EmptySub Jun 23, 2012 9:42 am

moj je kao Larin Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 EmptySub Jun 23, 2012 9:47 am

eto Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 650269930 ali bolje sto je takav. ne zelim da zamisljam sta bi bilo da je kao ja.. ne bi valjalo. U svakom slucaju se brzo pomirimo. Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 941308610
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 EmptySub Jun 23, 2012 10:03 am

letele bi glave,eto sta bi se desilo Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 2866373642 Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 469341540
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 EmptySub Jun 23, 2012 10:12 am

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 2367977953 ovako. Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 EmptySub Jun 23, 2012 10:27 am

jooooooooj, ne znam! to sto nece da se svadja ponekad mi smeta, ali je on u pravu! Zasto bismo se svadjali kada nema razloga. Jedino sto bih promenila jeste da ne kuka kada treba da me slika! jaooooo to je show, i stalno govori jos ovu i dosta. a uvek izmolim jos! I tako smo mi nesto razmisljali da odemo u Prag i ja mu kazem,necu sa tobom jer neces da me slikas, a stvarno voolim da se slikam na svakom koraku! i tada mi je rekao da ce da se zrtvuje! zar je tesko da nacentriras i kliknes!

a inace nista! zlatan mi je decko! Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 2100916089
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 EmptyPon Jun 25, 2012 12:40 am

Ja sam dosta promenila muza,u pocetku je bio nekako zatvoren,i posle dve godine veze retko kad bi mi rekao da me voli,samo kad ga ja pitam,a sad je mnogo nezniji i romanticniji,posebno sad u trudnoci,ugadja mi u svemu,mada vidim da ponekad misli kako sam nepodnosljiva sto i jeste tacno,planem za glupost,i placem ko da se desilo ne znam sta a u stvari se desila neka glupost.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 EmptyPon Jun 25, 2012 2:46 am

Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 2100916089
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?   Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta biste promenile kod svoje jace ili lepse polovine?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Predstave koje biste preporucile
» Kako sacuvati svoje zdravlje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: