Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Poslovi, kako do posla, praksa...

Ići dole 
+15
bojano
koni
inda
Iva
Lara
Bella
Ivana
bevana
Rale89
Lus
Jeci
Natalla
*cinderella*
kajlina
malena mrvica
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptySre Avg 14, 2013 9:07 pm

I pahuljice, stvari koje si navela ne ocekujem ni ja da zna prosecan covek! Ali ja ne pricam o "naprednoj matematici", vec o elementarnoj (u koju cak nisam svrstala ni pitagorinu i talesovu teoremu, kvadrat binoma i razliku kvadrata...)!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptySre Avg 14, 2013 10:35 pm

meni nije jasno sto su nas onoliko mucili logaritmima i trigonometrijom...Shocked 

naravno,sramota je da se ne znaju osnovne stvari,pa makar se i ne koristile u svakodnevnom zivotu,ali je cinjenica da se zaboravlja.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptySre Avg 14, 2013 10:40 pm

A ja se baš pitala šta bih to morala da znam iz hemije. Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 364988687
Imala sam profesore pored kojih nije ni čudo što nisam ništa naučila.
A za fiziku sam totalni antitalenat, ali sam uz štrebanje uspevala da imam trojku, četvorku...
Ivana, ja sam išla u školu u kojoj to nije u planu i programu, nemam pojma šta su sinus, kosinus i ostali. Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptySre Avg 14, 2013 10:43 pm

Koni, ako ti nesto bas zatreba uvek mozes da pogledas kako glasi formula. I ne smatram da ce mi fizika bas nesto trebati, pogotovo ono sto smo mi radili u srednjoj na faksu, nije lose da se zna ali nije bas ono da moram jer mi zivot zavisi od toga. Znam Njutnove zakone, ali da li zasta mislis da ce mi sutra dan trebati formula da bih izracunala kojom brzinom pada jabuka sa grane i zasto, osim ako se neko time bavi. Sto se tice istorije, moja sestra je bila vukovac, i u srednjoj i na faksu je uvek bila odlican djak pa ne zna kada je bio kosovski boj a ja znam, ona ne zna neke stvari jer je nikada nisu interesovale ucila je onda kada joj je trebalo, znala je tada i jednostavo je posle zaboravila. I eto ja npr. nikad nisam cula da se kiselina sipa u vodu a ne obrnuto, a imala sam gomilu hemije i na faksu i u srednjoj, odlicno sam znala hemiju i jos uvek je znam, a i profesori su nam bili odlicni pa nikada nismo culi za to. ima stvari koje zaista treba znati ali ja ne ocekujem ni od koga da zna definiciju za refleksi luk iako se to ucilo u 7-8 razredu osnovne skole, a to je osnovno i radi se o biologiji tj. anatomiji coveka, a znam iz iskustva da vecina ljudi to ne zna, a ja sam zapamtila. Mislim da dosta toga zavisi i od samih profesora, jer svako predaje na drugaciji nacin i oni bi trebali da zainteresuju djaka.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptySre Avg 14, 2013 10:49 pm

Pepeljugo,meni je bilo u planu i programu,ali svakako ne znam sta je.nisam znala ni tad,a kamoli sad!sad sam u fazonu `cega se pametan stidi,budala se hvali`,ali stvarno je tako.

inace,mogli bismo da imamo posebnu temu o primeni naucenog u skoli na svakodnevni zivot.to ce opet Bev da odvoji...stvarno smo bezobrazne sto je maltretiramo svakog dana.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptySre Avg 14, 2013 10:53 pm

Da se voda ne sipa u kiselinu se uci u sedmom razredu osnovne skole...100%..profesorka je milion puta to ponovila,tako da je nemoguce da neko nije zapamtio iz mog bivseg odeljenja...

pepeljugo,ti si bila filoloski smer ? Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 364988687 U nasoj gimnaziji se opusteno moze reci da su filolozi postedjeni matematike,a uce je neke 2 god...i fizike,kao i hemije...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptySre Avg 14, 2013 10:56 pm

ako se dobro secam,imala sam matematiku sve 4 godine...Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 2370014350 nisu nas maltretirali,ali je jesmo ucili
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptySre Avg 14, 2013 11:04 pm

Tako je, Inda. Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 650269930
Namučiše nas iz likovnog i muzičkog, a iz mate najkomplikovaniji bili polinomi. Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 364988687 A ljudima je i to bilo komplikovano, jedino ja imala pet. A dvoje iz mog odeljenja upisali ekonomiju.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptySre Avg 14, 2013 11:09 pm

Mi to nismo ucili, ili ja tada nisam bila u skoli, i u osnovnoj smo ucili o pojedinacnim elementima i malo nesto smo radili zadatke z hemije, ali nista ono posebno. Jedno sto smatram za to da je bas elementarno je periodni sitem i to ne bas svi ali bar oni najcesci elemnti ( zlato, srebro, cink, nikal, bakar ... ) Koji su mikro, a koji makro elementi, koji spadaju u metale. i podela hemisjkih jedinjenja dakle alkoholi, lipidi itd. ali mislim da ni to nismo bas mnogo ucili u osnovnoj nego vise u srednjoj i na faksu ...

Sada mi je krivo sto ce Bev opet morati da razvrstava ove nase postove :(

P.S. Inda vi ste mladje generacije, vasi udzbenici se drasticno razlikuju od onih koje smo mi kroistili tako da je moguce da program nije bio isti kao kod nas.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptySre Avg 14, 2013 11:16 pm

rale,ja sam u osnovnu skolu isla po novom programu,a gimnazija mi je po starom Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptySre Avg 14, 2013 11:17 pm

Moj jedan drug radi u fabrici čiji je vlasnik Italijan. Nedavno su imali neki problem zbog kog je vlasnik doveo stručnjake iz Italije. Ušli oni u laboratoriju, zevaju u periodni sistem na zidu, i jedan ladno pita mog druga šta je to, da to nije neki naš kalendar.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptySre Avg 14, 2013 11:21 pm

*cinderella* ::
Moj jedan drug radi u fabrici čiji je vlasnik Italijan. Nedavno su imali neki problem zbog kog je vlasnik doveo stručnjake iz Italije. Ušli oni u laboratoriju, zevaju u periodni sistem na zidu, i jedan ladno pita mog druga šta je to, da to nije neki naš kalendar .

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 312503953 Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 312503953 

to je vec tuzno:shock: ,mada je nama smesno...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptySre Avg 14, 2013 11:36 pm

Mene licno je uvek sramota kad ne znam nesto sto smo ucili u srednjoj ili jos gore osnovnoj skoli.
Cinjenica je da se mnogo toga zaboravlja ako nisi u kontaktu sa materijom, ali opet ako nesto ne znam, a ucila sam ga...prosto mi zao.

P.S. Ne bih da razdvajam temu jer i te kako ima veze sa trazenjem posla. Poslodavci sve procenjuju, od pravopisa do ponasanja i osnovnog znanja.

Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptySre Avg 14, 2013 11:53 pm

Repetitio mater studiorum est. tako se i zaboravlja jer se ne koristi pa i ne obnavlja.

ko zna da objasni klapejronovu jednacinu? a svi koristite ekspres lonac? Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 650269930 ne zamlacujte se formulama, zivimo dobro i bez njih.
moje misljenje je da poslodavci samo traze izgovor da ne zaposle vas nego onog ko je za posao dosao po politickoj liniji ili preko neke druge veze.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptyČet Avg 15, 2013 12:01 am

Slazem se sa Yo i Rale.

A evo meni latinski ne treba u zivotu, s obzirom da necu imati nikakve veze s tim. Ali evo znam sva pravila, deklinacije, poslovice skoro sve koje su poznate... ''ponavljanje je majka ucenja''... - Upravo to sto je Yo napisala. Ako nesto ne koristis cesce ili ne ponavljas, nema sanse da ces ga se secati tako dobro.
Mi isto nismo ucili iz hemije to za kiselinu, a osnovna mi je po starom programu, gimnazija po novom! Ucili smo elemente, neke zadatke sto se tice zapremine tecnosti...ucili smo kada je koji element otkriven, kako se dobija benzen, pa ono da crtas sve moguce alkane, alkene, alkine...i ucila sam to, ubijala se za cetvorku, pa pojma nemam nista osim naziva Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptyČet Avg 15, 2013 12:12 am

Ja nisam imala latinski,niti cu ga imati,jer je izbacen iz programa za moj smer.
Isto nikog ne zanima hemija ko je upisao informaticki smer,pa mi opet ucimo sve po redu,samo su nam vezbe izbacene od druge godine...Ja sam imala 5 i znala sam sve sto smo morali da naucimo,a primetila sam da je vecina ljudi pokusavala da nauci reakcije napamet...i zato je samo mali broj nas imao 5...Bas zbog tog ucenja napamet,ljudi zaborave sve,tako da podrzavam poslodavce koji proveravaju neko elementarno znanje ili nacin razmisljanja Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 650269930.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptyČet Avg 15, 2013 12:13 am

Pahuljice verovala ili ne pozalila sam sto ne znam latinski, koliko juce.
Nije mi bilo dobro, i otisla sam kod lekara koji slabo govori engleski, posle kvazi objasnjenja (da ne pisem kakvog smejacete se, mada je meni doslo da ga kroz prozor bacim) mi je nazvrljao neke lekove.
Uputsvo sa informacijama je na poljskom, ima latinskih naziva, koje ne znam, a google translate nije uvek za sve moguce iskorisiti. Pa bar da znam cime se "trujem" i sta pise. Rolling Eyes 
Poenta - nikad ne znas sta ce ti zatrbeati.

Yo, prava izreka na pravom mestu.

VUK i KUV - tako su ucili da zapamtimo to za kiselinu i vodu. Nastavnica i kasnije profesor iz hemije su nam bili ocajni, mene je ovo naucila mama.

Inda bravo za zadnje dve recenice. Skroz se slazem.


Poslednji izmenio Iva dana Čet Avg 15, 2013 12:48 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptyČet Avg 15, 2013 12:18 am

Nama je profesorka u osnovnoj tako objasnila VUK I KUV...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptyČet Avg 15, 2013 12:49 am

Inda, ja sam isto reakcije napamet ucila. Sanse nije bilo da znam sama da ih odredim. I imala sam 4 i to zato sto nisam radila domace zadatke. A dobijem 4+ na kontrolnom i uzivam. Isto tako je dosta njih matematiku ucilo napamet, a ja je znam po postpucima i razumem je. Tako i ti hemiju sigurno Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 650269930
Ne leze svima iste stvari. Ja npr latinski nisam volela, ali mi je bas dobro isao. Jednom bih procitala i zapamtila. Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 650269930
a Iva, ovo sto smo mi ucili iz latinskog je opsto znanje... Ne bi ti pomoglo svakako za te lekove. Jer to se vec uci na farmaciji :/
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptyČet Avg 15, 2013 12:56 am

Po meni sto vise znas, vise vredis.I mnogo je lakse da savladas nova znanja i vestine, na poslu i van njega.
Zao mi je sto meni to neko nije objasnio po izlasku iz srednje.
Obogacujte svoje znanje, kad god i kako god mozete. Nemojte kad krenete na faks da se fokusirate samo na ono sto vam je za ispite. Nemam sad vremena, a ni inspiracije da kucam poduzi post da sve ovo na primerima objasnim.

Ne dajte da vam se mozak ulenji, po bilo kom pitanju. Ucite, ucite, ucite... sve sto stignete.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptyČet Avg 15, 2013 1:58 am

pahuljicaa ::

a Iva, ovo sto smo mi ucili iz latinskog je opsto znanje... Ne bi ti pomoglo svakako za te lekove. Jer to se vec uci na farmaciji :/
Mi smo 4 godine učili latinski i mogu i danas da se snađem sa bilo čim što je na latinskom.

A što se tiče reakcija, naš profesor bi ih samo ispisao na tabli, tj. prepisao iz sveske. Sećam se da je jednom ispisao nešto za šta je rekao da se zove esterifikacija. Gomila brojeva i slova, nama totalno apstraktna. I mi je jadni naučimo napamet, a on na kontrolnom traži da izvedemo esterifikaciju sa ne znam kojim elementom. Mi totalno izgubljeni, nemamo pojma da to može da se izvodi uopšte. A ako ga, ne daj bože, pitaš da ti pojasni, on krene: "Vidite, moji mali glupačići/debilčići, ovo su banane, a ovo salame, a ovo hlepčići, i mi tako napravimo sendvič". Uz tu rečenicu on bukvalno nacrta sendvič sa salamom i bananom.
A u osnovnoj mi je predavala jedna učiteljica. Sećam se njenih predavanja, recimo, lekcija o kiseoniku. Izdiktira nam 10 (okruglo, UVEK) rečenica, fizičke, hemijske osobine i neku zanimljivost o kiseoniku, i to naučiš, i dobiješ 5. I onda se utripovasmo da znamo hemiju, da je to mnooogo lako. Blagi užas. I kako ja da znam hemiju? Od koga sam mogla da je naučim?
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptyČet Avg 15, 2013 2:04 am

Ma, hemija je divnaaa. i teska.
Jedna moja profesorica sa fakulteta ima obicaj da kaze: Hemija je tako jednostavna, sve je u kretanju elektrona. Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 515354487
i svakako se slazem sa Ivom, sto vise znas, vise vredis.
Latinski sam ucila dve godine, (svidjao mi se) bila sam opsti smer gimnazije, sad mi se bas svidja taj izbor. Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptyČet Avg 15, 2013 2:19 am

Rakle, procitaj moj post jos jednom. Nisam rekla da treba da znas sve formule iz fizike, ali da treba da znas kako neke stvari funkcionisu, zato sto se pojavljuju u realnom zivotu - treba! Isto vazi i za biologiju (danas-sutra ce se neko otrovati zato sto ce se zateci u priprodi i pojesti otrovnu gljivu jer je davno ucio i zaboravio kako izgleda zelena pupavka Rolling Eyes ), hemiju...

To za vodu i kiselinu, je nas hemicarka naucila na nekom od prvih casova (voda se ne stavlja u kiselinu - zapamtite da je VUK opasna zivotinja) Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 1071211947

Da se razumemo, ne znam ni ja sve, ali bar imam neko elementarno znanje iz gotovo svih oblasti ( latinski ne znam, ista prica kao kod inde). A ono sto me je interesovalo ostalo mi je u malo jacem secanju ili i sada uzmem pa izguglam nesto pa procitam, odlgedam neku naucnu emisiju... Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptyČet Avg 15, 2013 2:28 am

Koni, to je odlican primer :)ali mi ga nismo nikad dobili Rolling Eyes 

Pepeljugo, ti si bila filoloski smer jel da? I onda ste morali...ja sam latinski imala samo u trecoj godini, a u cetvrtoj sam mogla da ga uzmem, ali ja nisam zelela. :)kod nas, po novom programu, vise i nema smerova...samo opsta gimnazija, pa uzimas predmete koje zelis. Po meni je to okej, jer ucis ono sto zelis i volis...mada smo imali svi 4 godine matematiku, 4 godine istoriju, 4 godine italijanski i engleski, 2 godine geografiju, 3 godine fiziku,hemiju i biologiju...ostalo su bili izborni predmeti Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 650269930

Iva, lepo receno! ja se trudim da ucim sto vise...i pokajala sam se sto u gimnaziji nisam ucila bas sve, nego sam ucila samo ono sto me je zanimalo i ono sto sam morala da nabubam pa se posle toga i ne secam vise. Zato cu sad na fakultet kad krenem da ucim sto vise, da sebi obezbedim sto bolji prosek i kasnije zivot. Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 650269930



Poslednji put izmenio pahuljicaa dana Čet Avg 15, 2013 3:21 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 EmptyČet Avg 15, 2013 3:17 am

Iva ::
Po meni sto vise znas, vise vredis.I mnogo je lakse da savladas nova znanja i vestine, na poslu i van njega.
Zao mi je sto meni to neko nije objasnio po izlasku iz srednje.
Obogacujte svoje znanje, kad god i kako god mozete. Nemojte kad krenete na faks da se fokusirate samo na ono sto vam je za ispite. Nemam sad vremena, a ni inspiracije da kucam poduzi post da sve ovo na primerima objasnim.

Ne dajte da vam se mozak ulenji, po bilo kom pitanju. Ucite, ucite, ucite... sve sto stignete.
za ovo si u pravu.ja sam totalno otupela na mom faksu.upisala sam nesto sto ne volim,mucim se sa spremanjem ispita i posle ucenja nisam sposobna ni za sta ozbiljno.umesto da procitam neku knjigu,ja radije biram da kuckam ovde o neobaveznim temama...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poslovi, kako do posla, praksa...   Poslovi, kako do posla, praksa... - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Poslovi, kako do posla, praksa...
Nazad na vrh 
Strana 6 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Zivot u Srbiji, sa i bez posla, sa i bez diplome fakulteta, i sve ostalo
» Kako ste saznali za forum?
» Kako da promenim to?
» Kako se prave bebe? :)
» Nemlecna hrana ( kad, kako, sta...)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: