Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 sta da radim sa sestrom?

Ići dole 
+7
inda
Bella
Jeci
bevana
kajlina
Ivana
Yo**
11 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptyPet Avg 17, 2012 8:25 am

nadam se da je ok da otvorim ovu temu. imam problem. dok sam bila sa proslim deckom imala sam problem sa sestrom i sad se opet javlja.
meni sestra nikad nece da se pomeri iz stana kad mi dolazi decko!!!
ja ne znam sta treba da joj objasnjavam kad je starija od mene i sta se pravi luda. jako me nervira sa ovim. ona se inace ne pomera iz stana, samo se zabode na krevet i ceo dan gleda sta radim. meni ne treba stan za ne znam sta. ali mi treba da budemo samo nas dvoje bez da mi ona broji zube. da se grlimo i ljubimo, ma sta moram da nabrajam, hocu da budemo sami a ne da nam drzi svecu! uvek ima izgovor sto ne moze da ode negde. nemam otvoren odnos sa njom jer je najgora sa osudjivanjem pa me strasno gusi. i ne znam sta je umislila, da cemo odmah imati sex ako ona izadje jedno popodne?!
sta da radim s njom???? sta da radim sa sestrom? 3767148241
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptyPet Avg 17, 2012 9:45 am

e,pa krajnje je vreme da menjas nesto u vasem odnosu.
lepo joj kazes da hoces slobodnog prostora za sebe,tj.ovo sto si nama napisala i nema za sta da se ljuti,a ni osudjuje.
a koliki je stan?je l` imas svoju sobu? sreca pa je lepo vreme i mozete i napolju da uzivate sami! sta da radim sa sestrom? 650269930 a za druge stvari ces morati da izbacis sestru! sta da radim sa sestrom? 650269930
je l` to stize Nislija? sta da radim sa sestrom? 2547892651
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptyPet Avg 17, 2012 10:31 am

Hahhahaah,da daaaa...htedoh bas i ja da pitam sta da radim sa sestrom? 650269930

Ma jasno joj stavi do znanja da ti treba privatnosti i ne moras da ides u detalje,ni ti nju ne pitas sta ce i s kim ce.To je nesto prirodno i treba da se postuje.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptyPet Avg 17, 2012 2:17 pm

stize nislija... Embarassed
dogovorila sam s njenim deckom da je sutra proseta, kupicu mu toblerone. samo jos da izadje sta da radim sa sestrom? 364988687
ih, ma ovaj je opasan, tacno zna sta treba da kaze sta da radim sa sestrom? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptyPet Avg 17, 2012 8:00 pm

Yo** ::
stize nislija... Embarassed
dogovorila sam s njenim deckom da je sutra proseta, kupicu mu toblerone. samo jos da izadje sta da radim sa sestrom? 364988687
ih, ma ovaj je opasan, tacno zna sta treba da kaze sta da radim sa sestrom? 650269930


sta da radim sa sestrom? 617739974

Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptyPet Avg 17, 2012 11:30 pm

Super yo! sta da radim sa sestrom? 650269930
treba otvoreno da joj kazes... sta da radim sa sestrom? 2237714786 jos bolje, kad njoj neko dodje, sedi ti preko puta njih i gledaj sta oni rade, ne odvajaj oci... brzo ce je to iznervirati, pa ce znato kako se osecas sta da radim sa sestrom? 326513241
tako sam ja mojoj uradila, samo sto je ona mladja od mene, ali istu taktiku koristi sta da radim sa sestrom? 425539214

pa neces valjda uvek morati njenom decku da kupujes toblerone samo da bi ona izasla iz stana sta da radim sa sestrom? 2343124779
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptyPet Avg 17, 2012 11:45 pm

ja sam pomislila da nema decka.tada bih je nekako i razumela,ali posto ima,a tako se ponasa... Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptyPet Avg 17, 2012 11:46 pm

hahaha sestra ti je najjača sta da radim sa sestrom? 364988687 kako je nije sramota da se tako ponaša? da bude višak? sta da radim sa sestrom? 364988687 a moja sestra je gora po tom pitanju, ja poljubim dečka pred njom, kao da smo ne znam šta uradili sta da radim sa sestrom? 364988687 baš pre neki dan sedi ona sa dečkom ispred kuće, i ja sa mojim, nas dvoje smo pratili, oni se nisu ni jednom poljubili za 3, 4 sata koja smo zajedo proveli, ma ni u obraz sta da radim sa sestrom? 650269930

ne znam koji savet da ti dam, pričaj sa njom, šta znam, znam da kod moje u vezi toga priča ne bi upalila,, iako se oko svega drugog totalno slažemo
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptySub Avg 18, 2012 12:16 am

Ivana ::
ja sam pomislila da nema decka.tada bih je nekako i razumela,ali posto ima,a tako se ponasa... Shocked

Ja isto sta da radim sa sestrom? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptySub Avg 18, 2012 12:56 am

i ja sam mislila da nema decka...objasni joj da si ti dovoljno velika da sama odlucujes sta ces raditi i da ona tu vise ne moze da se mesa i da ti ne zelis da ona brine i da te toliko cuva...
da li njoj dolazi decko u stan ? sta da radim sa sestrom? 650269930 poslusaj jeci sta da radim sa sestrom? 326513241
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptySub Avg 18, 2012 1:48 am

Kad njoj dodje decko, ti uzmi ciniju sa kokicama, sedni ispred njih, pocni da jedes, i da ih gledas... sta da radim sa sestrom? 364988687
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptySub Avg 18, 2012 2:23 am

Sta drugo da radi, neka tera kontru dok ne vidi na svojoj kozi kako je to kad ti neko ne dozovljava da imas malo privatnosti. Obavezno kokice, ili cips da se jace cuje. sta da radim sa sestrom? 364988687
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptySub Avg 18, 2012 5:51 am

Svi su dali neke savete, a niko resenje. Kakva prica, lupis inat i to je to. sta da radim sa sestrom? 1071211947 Odo na Beer fest, u zdravlje. sta da radim sa sestrom? 2836737430
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptySub Avg 18, 2012 7:16 am

Ma,snasla se Yo,ne sumnjam u to! sta da radim sa sestrom? 1268302758
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptyNed Avg 19, 2012 7:42 am

potencijalni zet mi je kralj! sta da radim sa sestrom? 20348227 dogovorili smo se i sledeceg vikenda da je seta sta da radim sa sestrom? 20348227 sad joj je rekao da u subotu ceo dan idu na bazen pa uvece na beer fest, pa se ona neckala. samo joj je rekao "ma polazi bre" sta da radim sa sestrom? 364988687 jaoj, hvala mu do neba!
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptyNed Avg 19, 2012 8:47 am

Yo** ::
potencijalni zet mi je kralj! sta da radim sa sestrom? 20348227 dogovorili smo se i sledeceg vikenda da je seta sta da radim sa sestrom? 20348227 sad joj je rekao da u subotu ceo dan idu na bazen pa uvece na beer fest, pa se ona neckala. samo joj je rekao "ma polazi bre" sta da radim sa sestrom? 364988687 jaoj, hvala mu do neba!

Odmah za zeta. Sta potencijalni? sta da radim sa sestrom? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptyNed Avg 19, 2012 8:51 am

mi bi da je udamo, ali ona nece sta da radim sa sestrom? 650269930 ne pitam se ja sta da radim sa sestrom? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptyNed Avg 19, 2012 8:51 am

i jel starija sestra u pitanju?
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptyNed Avg 19, 2012 9:11 am

jeste starija i ima preko 30 sta da radim sa sestrom? 650269930 decko joj je mladji od ovog mog sta da radim sa sestrom? 20348227 ne znam koliko su zajendo, mozda oko 6 meseci..
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptyNed Avg 19, 2012 9:27 am

Vreme joj je da se uda onda sta da radim sa sestrom? 650269930 de nagovori ti njega i na to sta da radim sa sestrom? 650269930

Kako je inace bilo sa gospodinom? sta da radim sa sestrom? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptyPon Sep 24, 2012 4:06 am

sramota me i da pitam, imam problem sa sestrom. ne samo to sto jedva izadje iz kuce kad mi dodje decko, nego mozda ipak umisljam, ali evo o cemu se radi.
ona ima decka preko 6 meseci. i stalno ga ispravlja, komentarise kako ne ume da se obuce, kako ovo, ono, ne prestaje da ga kritikuje. zapravo, on nije decko kojim bi ona mogla da se ponosi kad izadje s drustvom u grad. a njoj je to mnogo bitno, da je lep i lepo obucen pa da se sve devojke okrecu i da ljudi kazu ONA JE SA ONIM FRAJEROM! moj problem je u tome sto mom decku stalno prica kako ima ukusa, kako kod njega nista ne bi menjala, ona se odusevljava kako se on lepo oblaci, itd. kad smo se smuvali ja joj ga pokazala na fb (pre nego sto ga je videla prvi put) i ona je svim drugaricama pokazivala slike!!!! a to je da bi se pohvalila kako je lep. kad dodje kod nas, stalno mu pravi nes. jos je on pohvalio kako bolje pravi od mene i sad se ona stalno trpa da mu pravi kafu. juce ujutru sam bila na faxu do kasno (do 1 recimo), kad sam se vratila ona je pravila rucak. Question Exclamation Question niko joj nije trazio, sama je otisla po namirnice i ja sam se bas zacudila. zapravo, zacudilo me sto ona za njenog decka nikad ne sprema. nista! on joj je kukao za neke palacinke, jos mu nije napravila, a rucak je mozda za ovo vreme jednom spremila. pa mi je onda nabacivala na nos kako je ovaj moj rekao da ona bolje kuva od mene. (pre toga sam mu rekla da je pohvali jer ona to i kuva zbog njega i da ocekuje pohvalu. i znam da je to samo da bi meni natrljala na nos) - ona ne sprema ni za nas dve da jedemo, a ovo je bas bilo nenadano
malopre mi je ovde pravila scenu kako ona robuje meni i njemu!!! ne znam samo sta to radi ona za nas. sad kao kako je pravila rucak za njega, i kako ima obavezu da stalno pravi taj nes za njega! i u fazonu "nikad vise iz kuce necu da izadjem kad dodje"
mislim da mi je sestra tajno zaljubljena u decka ili makar ljubomorna sto je moj decko bolji od njenog. da smatra da takav neki treba njoj da pripada, a ne meni jer je ona zenstvenija, sitnija pa samim tim zgodnija i da bi pre neki takav "isao" uz nju nego uz mene.
+njenom decku se razvode roditelji i bas mu je tesko zbog toga, i umesto da mu se nadje kad mu je tesko, ona cak razmislja da ga ostavi (zato sto ce izgleda morati da salje majci pare jer je zenu ostavio muz i ostala je bez primanja)

mozda ja pogresno razmisljam, ali mi treba neko sa strane i objektivan da mi kaze kako ovo izgleda

ps. on je takav. zene se lepe za njega, i on voli da im daje komplimente. jeste da mene to nervira ali takav je kakav je, ja ne mogu da ga menjam u 30 god. jednom je rekla svom decku "sto se ne ugledas na ... (ovog mog), on bas ume da se lepo obuce" i on se ljutnuo "a ti onda nadji nekog ....(ime)"

EDIT: najgore je sto je svog decka pocela da maltretira kritikama bas kad sam se ja smuvala sa ovim deckom. odatle mi potice sumnja da je ljubomorna sto sam s njim, i da misli da moze bolje jer ona inace za sebe misli da je bolja "riba" nego ja. ipak se ona trudi oko svog izgleda, a ja ne i opet je gore prosla.

jedva se sastavih da kazem sve sta hocu sta da radim sa sestrom? 20348227
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptyPon Sep 24, 2012 4:20 am

zasto ne popricas sa njenim deckom,ali i sa njom ? jedino otvoren razgovor moze ovo da resi sta da radim sa sestrom? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptyPon Sep 24, 2012 4:31 am

Yo**, sada cu da budem brutalan, ne zelim da te povredim, ali sestra ti je sebicna osoba, samoziva, po prilicno detinjastog ponasanja za svojih 30 godina, i nije je briga za tudja osecanja.
Sa takvim osobama ces tesko da pricas normalno, i da pokusas da je "sredis", ali jedino ti ostaje da lepo porazgovaras sa njom, njenim deckom, tvojim deckom i da najbitnije od od svega, ostanes smirena i hladna. Moraces bas dosta da imas strpljenja za te razgovore.

U krajnjem slucju ako nista od toga ne uspe, teraj inat, ni ti ne izlazi kad njoj dodje decko, smanji komunikaciju, budi hladna, pravi se da te ne dotice sve to. Pa kad pocne da se odbija sve, videce kako je to...

Ne verujem da sam nesto pametno rekao, ali evo neko moje misljenje i savet.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptyPon Sep 24, 2012 7:52 am

Yo, ja se slazem sa StormZ-om.
Tvoja sestra mi se uopste ne dopada kao osoba. I taj decko sto se zaglavio sa njom - njega mi je zao. Ne ponasa se ni prema tebi, ni prema njemu kako treba. Ako ga se vec toliko stidi, sto nije odmah raskrstila sa njim, vec ga vuce za nos. Zao mi ga je, ali iskreno, i mislim da bi mu bilo bolje bez nje!
Znam da sam sad brutalno iskrena, i stvarno izvini za to, znam da ti je sestra i da je volis kakva god da je. Cini mi se da ste vas dve suste suprotnosti!

I da - jeste ljubomorna. I to sto kuva za njega i sve mu sprema je pokusaj da mu se dopadne.

To je samo moj pogled. Izvini ako sam te uvredila, nije mi to namera! sta da radim sa sestrom? 985376990
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? EmptyPon Sep 24, 2012 9:16 am

stormz, ona jeste izuzetno sebicna. neka mi je sestra ali tako jeste i to me mnogo nervira. ja sam njoj to i rekla ali ona je takva, boli je uvo i tera po svome.
jeci, nas dve jesmo suste suprotnosti, ali imam i ja mnogo mana, a ona mnogo vrlina. sta da radim sa sestrom? 650269930
mene je na primer sramota da sednem da jedem pored njega jer jedem kao da me neko juri, a on jede kao gospodin, ima manire. e sad, moja sestra cesto glumi gospodjicu iz visokog drustva, pa verovatno i zato misli da joj neki takav sleduje.
a sto se tice njenog decka, prokomentarisala sam pred mojim da mislim da ce ona njega da ostavi i on se slozio s tim. kaze da vidi kako ga stalno za nesto opominje i zvoca. ona zapravo hoce da promeni svog decka u nekog gospodina visoke klase, a on jednostavno to nije i ne zanima ga. to je pokusavala i sa proslim. tu se razlikujemo nas dve. ja te ili prihvatim kakav si ili produzim dalje

niste me uvredili, treba mi svacije razmisljanje, zato sam i pitala na forumu. hocu da znam da li gresim kad pomisljam na ovako nesto, da li su samo budalastine ili imam stvarno razloga da sumnjam sta da radim sa sestrom? 2089373836
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





sta da radim sa sestrom? Empty
PočaljiNaslov: Re: sta da radim sa sestrom?   sta da radim sa sestrom? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
sta da radim sa sestrom?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Potpuni haos! Ne znam sta da radim....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: