Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Problem sa poverenjem

Ići dole 
+9
sanja
StormZ
Bella
Jeci
bevana
inda
Iva
Ivana
Yo**
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyNed Dec 02, 2012 5:30 am

Stoji.

Ali njeno ponasanje je bezveze.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyNed Dec 02, 2012 5:33 am

Mene a i sve nas sigurno zanima, zašto ti dozovljavaš da ONA o svemu odlučuje? Jesi li primetio da ti stalno nju čekaš? Nju čekaš da se popravi, nju čekaš da li će da prekine....???

Za vezu je potrebno dvoje. Jesi li ti u vezi ili nisi? Pitaš li se ti tu nešto? Imaš li svoj stav, svoje želje? Ili samo nju čekaš...... Problem sa poverenjem - Page 6 2370014350

I šta će biti ako te jednog dana pozove i sve krene savršeno - 1 mesec, 2. mesec.... da li ćeš se onda, i to s pravom, pitati što tako nije bilo sve vreme? Da li je stvarno imala drugog, pa je to prekinula, ili možda sada glumi, ili..... milion pitanja.....

Porazmisli dobro...
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyNed Dec 02, 2012 5:41 am

Ja mislim da je ona skapirala koliko si ti zaljubljen u nju i da ona to sad iskoriscava, zato je tako bezobrazna jer zna da sta god da uradi ti se neces ljutiti, jednom recju vrti te oko malog prsta. Sto se tice seksa, razumem da ima trip od trudnoce, ali kao sto je vec neko rekao, ovo je 21 vek, trudnoca moze da se spreci na razne nacine, a ona vec pije pilule, tako da je to donekle dovoljno, ne znam sad jel koristite i kondom? A sto se tice telefona, tu nemam komentar. Sledeci put kad ti bude trazila, reci joj ne, da ni ona tebe ne daje i kraj price, pa ako se naljuti, neka.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyNed Dec 02, 2012 5:46 am

Pilule i kondom i nikad nisam ejakulirao u nju ili bilo gde da moze da dodje u kontakt sa vaginom. To sa pregledavanjem telefona je zavrsena prica, sada ga i zakljucavam, pa ako ga uzme dok nisam tu ne moze da brlja. Ali opet njen i otimanje...

sanja ima 100 pitanja a samo jedan odgovor, nadam se da cemo ga naci uskoro...
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyNed Dec 02, 2012 5:57 am

E pa onda ona, sto se tice seksa, koristi izgovore. Preduzeli ste sve mere i ako do sad nije mogla da se "opusti" nece onda nikad. Sumnjam u njenu zaljubljenost iskreno. Najbolje je da sto sam kazes, sacekas da se strasti malo smire, da joj lepo onda kazes kako se TI osecas u toj vezi, da pokusate da resite to, pa ako i posle toga se nastavi po starom, onda razlaz. Misli na sebe prvo, i na svoja osecanja i potrebe, a ne samo njoj da ugadjas. Kapiram da je veza kompromis, razumevanje, postovanje, ali ja to sa njene strane ne vidim.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyNed Dec 02, 2012 8:49 am

sto se sex-a tice,moguce da joj pilule uticu na libido.

za sve ostalo-jos je ivancica rekla da se sve to desava jer si ti previse blag.verujem da si zaljubljen,i da si inace fin,ali sve ima svoju meru,aman.

Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyNed Dec 02, 2012 12:24 pm

Па не баш то само порукама иде... А преко фона ми никад скоро није рекла да ме воли... У главном све иде СМС-ом.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyNed Dec 02, 2012 12:36 pm

Па тако нешто. Ал опет, глас је глас. Problem sa poverenjem - Page 6 515354487
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyNed Dec 02, 2012 1:27 pm

sve sto si rekao ovde treba da kazes njoj. ako i onda bude gluva za tvoja osecanja, nisi ti mali, sam ces vec sve sabrati. Problem sa poverenjem - Page 6 1071211947 koliko vidim, tebe je ta veza pocela da povredjuje a ona ne shvata. probaj da je dozoves pameti, ako ne uspes nemoj sebe da podvrgavas mucenju. drzimo ti palceve Problem sa poverenjem - Page 6 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyNed Dec 02, 2012 11:10 pm

a je l` ti osecas da ona tebe voli?

jer,ako ima ljubavi sa obe strane onda je sve lakse.i vredi se boriti.
ali,ni to nije garant da ce veza uspeti.

mi ovde znamo samo tvoju stranu price,ali i nju smo manje-vise `upoznali` sto kroz njene postove,sto kroz vasa dopisivanja ovde i moj zakljucak je da se ti trudis i previse,a da jako malo dobijas.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyPon Dec 03, 2012 12:17 am

I meni je sumnjivo to njeno paranoisanje. Razumela bih da je klinka od 16-17 godina, ali mislim da je dovoljno odrasla i zrela da zna da do trudnoce ne dolazi bas tako lako, a posebno da je svesna da je sa kondomom i pilulama apsolutno zasticena.
Iz ovih prica mi deluje da kod nje nesto ne stima, ali ne zeli da te pusti jer je svesna da takvog decka mozda vise nikada nece naci :/
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyPon Dec 03, 2012 1:00 am

Pa ivana, valjda me voli, mislim nije mi to rekla vec mesec dana mozda i vise zbog toga sto smo napravili pauzu skoro kao raskid jedno 7 dana.
Rekao sam joj da ostavi pilule zato sto nemamo odnose vise, ona se nasmejala samo.

Fora je sto ona hoce da se ponasam prema njoj kao prema princezi, a imamo dogovor da kazemo ako nesto smeta. I veruj mi, 90% svadje koje ja "prouzrokujem" su zbog toga sto sam rekao ovo:
"Smeta mi sto kasnis ovoliko, mozes li da ne radis to vise?
(Svadja izbije sto sam to rekao nervoznim tonom, i naravno ne uspe da dodje na vreme)

"Smeta mi sto me zoves u grad i gledamo butike, a sa drugaricama izlazis u kafice"
(Svadja izbije oko toga, i oko toga kako naravno to ne radi cesto, samo svaki drugi izlazak, ali ok navikao sam se na razgledanje)

"Smeta mi sto imas 300 albanaca za prijatelje (FB) a ni ne poznajes ljude, pritom ti informacije stoje da ih svi vide"
(Samo mi je jednostavno smetalo i ne zelim da ima kontakt sa takvim ljudima)

"Smeta mi sto mi pricas kako te neko gleda, kako ti neko gledao dupe, grudi, ako ti smeta sto ti neko gleda grudi onda nemoj da nosis OGROMAN dekolte"
(I naravno, jos 3 puta posle ovoga mi je pricala kako su joj i kolima svirali, ali eto nije prestala da prica dok nisam bio na granic da se derem... koliko sam ljut bio jer sam 2 puta mirno i stalozeno rekao)


"Smeta mi sto me zoves da idemo kod ginekologa, fax, kasting, tamo, vamo. A ja tebe zamolim da ides samnom negde i u 90% slucajeva odbijes"
(Na kraju je rekla "E onda ti mene ne zovi nigde necu ni ja tebe, gotova prica"

U glavnom devojke, ja sam postao jako zaljiva osoba u poslednjih godinu dana, jer se ona promenila, i radi stvari koje ranije nije, to je moj razlog zasto se zalim. Ali uvek ispadne da to sto sam ja rekao glupost i ona bude ljuta umesto da pokusa da se popravi. I nikad ne obecava stvari, iz razloga ako se zajebe nece biti kriva, ali se takodje nesto ni ne trudi vec samo izvadi iz nezgodnih situacija a mene ostvi dole.

Mozda i ja gresim, voleo bi da cujete i njenu stranu da ne ispadne da je neka super lose osoba, i ja gresim, ne kazem i to po neki put i opsujem, izleti mi da je kobila(jednom je samo), ili tako nesto, desava se mozda jednom-dva puta godisnje ali slucajno i izvinem se odma, ali i dalje je ljuta.

Nisam savrsen, gresim, ali mislim da je za moje gresnje, njeno ponasanje prevelika cena.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyPon Dec 03, 2012 1:13 am

E pa ti onda lepo okreni drugu stranu, posto ona radi sve to jednostavno jer joj se moze. Videla je da ces uvek biti tu za nju, sta god ona uradila. Pocni i ti lepo malo vise vremena da provodis sa drustvom, ako te zove da ides sa njom kod ginekologa ili u soping, nonsalantno joj reci da ti ne pada na pamet i da te to smara. Ja bih mozda dodala i neke nepoznate devojke za prijatelje na fejsu. Ne kazem ti da radis ovo da bi joj terao inat, nego cisto da shvati da ipak ne moze sa tobom kako hoce i mozda konacno uspe da se stavi u tvoju poziciju i shvati kako se ti osecas. Veruj mi, devojke odbijaju momci koji nemaju svoje ja, i suprotno, privlace ih oni koji ne daju na sebe. Ovako rizikujes da postanes njena drugarica umesto decka Problem sa poverenjem - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyPon Dec 03, 2012 1:19 am

Bella, vec sam stavio. I opet sto je jako cudno, nadurena je i ni ne zove ni nista. Ne idem sa njom po buditicima, izlazim sa drustvom koliko mogu, druzim se, zezam, i meni je stvarno lepse nego ranije, ali ne vidim pomak kod nje. U ostalom, ja cu da nastavim ovako, svidja mi se kad gledam svoje dupe. Problem sa poverenjem - Page 6 411179717
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyPon Dec 03, 2012 1:37 am

Pa ne zove zato sto ocekuje da ces ti opet trcati za njom. Pokusaj ovako, vidi da li ce ici, ako ne sta da se radi, pa nije jedina na svetu. Zasluzujes devojku koja ce da bude u najmanju ruku jednako pazljiva prema tebi kao ti prema njoj.
A inace, sigurna sam da ona ima neke kvalitete, ali ovako preko foruma mi vas dvoje delujete kao nebo i zemlja, po interesovanjima, nacinu izrazavanja, pravopisu itd. Da ne znam, pomislila bih da si jedno 10 godina stariji od nje Problem sa poverenjem - Page 6 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyPon Dec 03, 2012 1:50 am

StormZ,ne treba da gledas samo svoje d.,nisam ja za to,iako takvii najbolje prolaze,ali moras da se menjas.to definitivno.
veza ne treba da bude mucenje.a ti,kako god okrenes,ispadnes los.
ali greska je sto si se tako popustljivo postavio prema njoj.polazim od sebe-znas kad bih ja mogla sebi da dozvolim da nemam sa deckom odnose toliko bez razloga?i on,naravno! Problem sa poverenjem - Page 6 326513241
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyPon Dec 03, 2012 2:06 am

Naravno, nisam rekao lepo to "Gledam svoje dupe" mislio sam da cu vise paziti na sebe i svoje interese. Nego da udovoljim njoj. Ako bude videla ovo, nema pricanja samnom mesec dana, a sa sexom mogu da se pozdravim. Problem sa poverenjem - Page 6 2132522621
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyPon Dec 03, 2012 2:18 am

pa i ovako si se sa sexom odavno pozdravio, ovo nece napraviti neku bitnu razliku... Problem sa poverenjem - Page 6 20348227
Ja da sam na tvom mestu bila bi bezobraznija, i vise bi gledala svoje dupe... i slazem se sa Ivanom da si suvise blag prema njoj. Tako si joj od pocetka dozvolio da se igra sa tobom kako god zeli, a ti je volis pa cutis.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyPon Dec 03, 2012 3:16 am

StormZ ::
Naravno, nisam rekao lepo to "Gledam svoje dupe" mislio sam da cu vise paziti na sebe i svoje interese. Nego da udovoljim njoj. Ako bude videla ovo, nema pricanja samnom mesec dana, a sa sexom mogu da se pozdravim. Problem sa poverenjem - Page 6 2132522621

sa seksom se ti nisi ni upoznao kako treba,cini mi se.

ja nisam za iznosenje prljavog vesa na forum,ali zna da bude lakse,a i znaci misljenje anonimnih,neutralnih ljudi.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyPon Dec 03, 2012 3:19 am

Trenutno mi znaci, jer zelim da vidim gde gresim? Iz razloga zato sto mi je rekla da ja uvek gresim, i da ja treba da se menjam. Hvala na savetima i pomoci, znam da sam ipak ja kriv sada, sto nisam bio mnogo "stroziji".
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyPon Dec 03, 2012 3:29 am

e da,i ovo sam htela da ti kazem-ne tezi previse savrsenstvu.mi vage to znamo da radimo,pa se razocaramo.tako sam i ja u tvojim godinama! Problem sa poverenjem - Page 6 650269930
oboje treba da se potrudite da popravite vezu.ako ona pokaze dobru volju da se promeni,onda i ti treba malo da prikocis i da npr.prestanes da se zalis jer kasni.prihvati je takvu kakva jeste.to nije tako strasno,a smanjices svadje.
ali sve to pod uslovom da se i ona trudi oko tebe.ipak su stvari koje ona treba da menja krupne,a tvoje su sitnice!
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyPon Dec 03, 2012 4:51 am

stormz,gubis vreme preispitujuci sebe...idi i razgovaraj sa njom,nateraj je da popricate i ne dozvoli da svu krivicu svaljuje na tebe.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyPon Dec 03, 2012 5:22 am

StormZ ::
Trenutno mi znaci, jer zelim da vidim gde gresim? Iz razloga zato sto mi je rekla da ja uvek gresim, i da ja treba da se menjam. Hvala na savetima i pomoci, znam da sam ipak ja kriv sada, sto nisam bio mnogo "stroziji".

Grešiš uvek i treba da se menjaš - ti da nađeš novu devojku pa da procvetaš, a i ona neka nađe drugog pa njega neka zeza.....

Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyPon Dec 03, 2012 7:07 am

sanja ::
StormZ ::
Trenutno mi znaci, jer zelim da vidim gde gresim? Iz razloga zato sto mi je rekla da ja uvek gresim, i da ja treba da se menjam. Hvala na savetima i pomoci, znam da sam ipak ja kriv sada, sto nisam bio mnogo "stroziji".

Grešiš uvek i treba da se menjaš - ti da nađeš novu devojku pa da procvetaš, a i ona neka nađe drugog pa njega neka zeza.....


E vala ako si mu rekla. Ja to "drndam" od kad, ali nema kome. Mani vise sa tim sve na finjaka, lepo sve karte na sto: Smeta mi to, to i to, ako ti neces da se malo kucnes u celo i promenis, ja cu lepo da nadjem neku drugu. I kraj price. S tim da i druga strana ima ista prava, da se razumemo.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 EmptyČet Dec 06, 2012 10:34 am

stormz,dok cekamo lovely, sta je s tobom? Problem sa poverenjem - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Problem sa poverenjem - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Problem sa poverenjem
Nazad na vrh 
Strana 6 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» problem u komunikaciji
» Svekrve :(((
» Problem u meni?
» Da li je to problem u meni ili sam jednostavno takva?
» Problem u toku odnosa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: