Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Problem sa poverenjem

Ići dole 
+9
sanja
StormZ
Bella
Jeci
bevana
inda
Iva
Ivana
Yo**
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptyČet Okt 04, 2012 9:38 pm

bevana, ne bih se ni ja toliko nadao tome, da mi nije rekla da jedva ceka leto da mozemo i u prirodi. Zbog pilula je postala drcna, nervozna cim cuje nesto "lose", bar da imamo neke koristi, a kondom me steze, pogotovo deo dole kad se ceo razvuce, a nju pecka, tako da niko ne dozivi orgazam na kraju. A bez kondoma kad smo isli oboje smo doziveli orgazme. A sto se tice panike, smeta mi i to, prvo sto sebi steti time.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptyČet Okt 04, 2012 9:49 pm

Citat :
ne bih se ni ja toliko nadao tome, da mi nije rekla da jedva ceka leto da mozemo i u prirodi.


to je verovatno bilo da te skine sa ''dnevnog reda'',u tom trenutku Problem sa poverenjem - Page 3 650269930 Windz ,nemoj da se naljutis zbog ovoga Problem sa poverenjem - Page 3 650269930

ne znam sta da kazem ,stvarno Problem sa poverenjem - Page 3 2370014350 Windz,moras da odes kod ginekologa,i vec sam ti jednom napisala, vidi da promenis pilule cim si od ovih nervozna.

Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptyČet Okt 04, 2012 10:10 pm

E ovako, za prirodu je razumem, ja to nikada ne bih mogla, pa makar nemala gde drugde.

Windz, ako te pecka sa kondomom, promenite ga. I meni se to desavalo, pa smo nasli onaj koji nam najvise odgovara, kod nas konkretno je to Durex love, belo pakovanje i koristimo iskljucivo taj.
Sto se pilula tice, je l' imas mnogo negativnih nuspojava? Ako ti ne odgovaraju predji na druge, ili ih batali, ako se pravilno koristi kondom je stvarno dovoljna zastita, samo treba da pronadjete odgovarajuci.

Stormz, je l' ona ima neko realno opravdanje kada ne zeli da se vidite ranije dok ti imas slobodnu sobu? Ima li neke obaveze, faks, ucenje? Ja eto npr. ucim bukvalno po ceo dan i samo uvece mogu da se vidim sa deckom.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptyČet Okt 04, 2012 10:15 pm

Bella, realno opravdanje ne. Ne uci, bio je sad raspust nije isla na fax. Ili kaze "rano je" , "moram da se okupam" a ja je pozovem ranije tako da joj je 3h za kupanje sasvim dovoljno, zivimo 15 min jedno od drugog.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptyČet Okt 04, 2012 10:19 pm

Mislim da ona ima neki skriveni strah od odnosa i neko nepoverenje u sve to, pilule, kondom i mene zajedno.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptyČet Okt 04, 2012 10:19 pm

Jao, pa vas dvoje morate ozbiljno da popricate o tome. Ali stvarno mislim da ona nema nikakve lose namere, mozda je prosto mrzi da se sprema i izlazi iz kuce preko dana, i meni cesto dodju dani kada samo zelim da sedim kod kuce pred tv-om kada imam slobodnog vremena. Mislim da je najveci problem tu sto ona ne shvata koliko tebe to sve pogadja. Mada, valjda je kroz ovu pricu nesto vec doprlo do nje Problem sa poverenjem - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptyČet Okt 04, 2012 10:26 pm

Bella ::
Jao, pa vas dvoje morate ozbiljno da popricate o tome. Ali stvarno mislim da ona nema nikakve lose namere, mozda je prosto mrzi da se sprema i izlazi iz kuce preko dana, i meni cesto dodju dani kada samo zelim da sedim kod kuce pred tv-om kada imam slobodnog vremena. Mislim da je najveci problem tu sto ona ne shvata koliko tebe to sve pogadja. Mada, valjda je kroz ovu pricu nesto vec doprlo do nje Problem sa poverenjem - Page 3 650269930
Problem sa poverenjem - Page 3 3980218871 Samo sto meni deluje da to i previse dugo traje.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptyČet Okt 04, 2012 10:29 pm

Konkretno za to sto nece da dodje kad je ti pozoves ja je razumem. Ako zna da je zoves samo zato sto imas slobodnu sobu u tom trenutku (naravno ne mislim da je samo zbog toga, da se sad ne nadje neko uvredjen) i meni bi bilo glupo i neprijatno. I ne bi mi se dolazilo. Nikad mi se nije svidjao takav pritisak: E sad imamo prostora i vremena, sad moramo. Pa ne ide to tako, bar kod mene.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptyČet Okt 04, 2012 10:36 pm

Hahah, a mi kako smo krenule sa analizom, na kraju cemo iskopati jos 50 problema. Problem sa poverenjem - Page 3 650269930 Stormz i Windz, jednostavno je. Ako se volite i postujete, nadjite se da razgovarate, neka razgovor traje 2 dana ako treba, nadjite kompromis. Ako se dovoljno volite i oboje podjednako zelite da veza uspe, uspecete.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptyČet Okt 04, 2012 10:41 pm

Iva, koliko puta je pozovem da gledamo i film, i ovako da dodje, i sama je rekla da je pozovem kad imamo slobodnu sobu da mozemo da radimo. Nisam neki tiranin koji samo zeli da ima sex i nista vise kad pozove. Ako imamo sobu, pozovem, dodjemo, ako nam se radi, radcemo, ako ne idemo u grad ili nesto drugo sto je nevezano za sex.


Poslednji izmenio StormZ dana Čet Okt 04, 2012 10:45 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptyČet Okt 04, 2012 10:44 pm

StormZ ::
Iva, koliko puta je pozovem da gledamo i film, i ovako da dodje, sa i sama je rekla da je pozovem kad imamo slobodnu sobu da mozemo da radimo. Nisam neki tiranin koji samo zeli da ima sex i nista vise kad pozove. Ako imamo sobu, pozovem, dodjemo, ako nam se radi, radcemo, ako ne idemo u grad ili nesto drugo sto je nevezano za sex.

E onda pojma nemam. Lu Salome je u pravu. Razogovr sve resava. Pod uslovom da ljudi znaju sta im je.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptyČet Okt 04, 2012 10:53 pm

Ja se iskreno nadam da je sve ovo sada sto je, i sto ce procitati na forumu bar malo pribliziti sliku koliko mi je stalo da izgladimo odnose.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptyČet Okt 04, 2012 11:00 pm

Hej, Stormz, pa nije nista strasno sto zelis da imas seks sa devojkom koju volis. Ako nemate priliku da ste cesto sami, onda je sasvim o.k. da svaki put kad imate priliku da imate odnose na prijatnom mestu, tu priliku maksimalno iskoristite. Nije bas da se vidjate svaki dan, pa ti trazis svaki dan seks. Mada i u tome nema nista lose. Problem sa poverenjem - Page 3 650269930 Pa volite se pobogu. Mora malo vise truda za vezu. I malo vise osecaja za potrebe onog drugog.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptyPet Okt 05, 2012 12:17 am

Kao sto vidite devojke slazemo se u nečemu..kako Stormz kaze svi rade napolju svasta i bivaju uhvaceni a ti neces..vidim da nije tako sa svima..al jbg nikad dovoljno dobro da dodjem na film logično da bismo hteli da radimo ono u jednom u trenutku..naravno ne mozemo da budemo uvek raspolozeni..niti da ce ici dobro pa cemo ostati razočarani..ali opet da budemo tu u praznoj sobi a da ne dodje do odnosa,da odemo u grad i to ne bi valjalo...nikad nista ne valja..jeste da nekad odbijem nekad dodjem kasnije..msm ono i moji me pitaju gde ces kod ljudi da smetas u 1,2 popodne..pa ono znate idem na sex XD msm svega po malo..kad idem do faxa svratim posle i tako to kad mogu da iskombinujem..nadala sam se dr stvarima,mojoj slobodnoj kuci,da cemo otici sami na leto negde al nista od toga..zimi sam mastala o odnosima napolju al sam se nadala i da ce bol prestati i tako to..ali i ne razmisljas isto nekada i sad,kad se nisam plasila da nas neko vidi a sad da..i nije da se u prirodi nikad ne pomazimo bilo je toga malo ..ali sex ne..ipak je ovo BGD
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptyPet Okt 05, 2012 10:36 pm

Ok, razumem malo i ja sad obe strane.
Sex u prirodi je lep, ali samo ako je u pitanju neka sumetina daleko od pogleda, bar za mene.
Sto se drugih tema tice, sex stvarno zblizava par. Moze sve da se svodi na mazenje i slicno, ali je ovo ipak nesto posebno lepo, i kao sto i sami znate, velikiii uticaj ima na vezu.
WindZ, cini mi se da StormZ ima beskrajno strpljenja za tebe. I u pravu si, ne treba to da bude - dodji sada jer sada zelim. Ali moras malo da se opustis, nije bas toliko lako zatrudneti. Da jeste ne bi bio prirodni prirastaj Srbije u minusu! Nego, mi ti mozemo pricati ovako i onako, ali ne vredi. Ti treba da sednes sa ginekologom, ili psihologom, i da natenane prodjete sve ove tvoje strahove. Previse trazis od StormZa, sto se tice i kondoma i muskih pilula i da izvuce na vreme i slicno. Sigurna sam da ni on ne moze da se opusti onda, jer mora da razmislja o 101 stvari.
StormZ, svaka cast na strpljenju. Idi sa WindZ kog ginekologa i zajedno pitajte sve sto vas zanima.

P.S. WindZ, kakav bol?
zimi sam mastala o odnosima napolju al sam se nadala i da ce bol prestati i tako to..
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptyPet Okt 05, 2012 11:26 pm

Jeci, mnogo puta se desilo da dodje kod mene ili ja kod nje, ali se nista ne dogodi. Ali i kad se tako nadjemo nikad nisam prvi kretao u akciju bas zato sto ne znam da li se njoj radi. Tako da se desavalo i da se ne dogodi nista i da bude da nazovemo sex.
Sto se tice sexa uprirodi, naravno da sam predlozio dubiko u sumi, gde smo sakriveni od tudjih pogleda ili bilo kakve ljudskih aktivnosti, ali najgore od svega je sto je ona obecala odnose u prirodi i to sama bez da sam ja spomenuo. Mi vec 2 godine pokusavamo da imamo odnose, ali bas zbog ovakvih stvari i tripova za ove dve godine smo mozda 40 puta imali sexualne odnose, jedno vreme smo bas aktivno poceli, tada se nismo ni svadjali ni nista(Period bez kondoma) ali onda je videla neku emisiju kako su zene trudne a nisu znale i sve je krenulo niz brdo. Zato ni bol ne moze da prestane jer jednostavno cim krene na bolje, prestanemo da radimo iz nekog X razloga.

Jeci, kod ginekologa sam bio sa njom, ali znas kako to ide, cuje samo sto zeli da cuje. Tako da to nije pomoglo, cak ni sve ovo pisanje na forumu. A kod psihologa nece ici 100%

Sto se tice strpljenja, nije ono glavno, vec to sto ne osecam povezanost vise kao ranije, nemamo vise ni te zajednicke momente, ove godine ako smo 10 puta imali odnose plafon. Ali ajde nije ni to bas glavno, vec je to sto mi se cini da se ne trudi da popravi to.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptySub Okt 06, 2012 1:34 am

Ovako, ne smatram da puno trazim,oboje trpimo ja se kljukam,on kondom,jeste da pecka smeta kad je krsni Romed,misli smo da probamo i dr.al nema ko da ih kupi..ja kupujem pilule.. Bio je kod ginekologa,al nije hteo da udje u ordinaciju.. I u 99% slučajeva kad smo dosli kod njega bilo je sa namerom, prazan stan =odnos,za to smo tu,ne zato sto sam se uzelela njegove sobe..osim ako se nesto ne izjalovi..poput svadje ,neko se pojavi ili sl.. Ispada da sam neki hibrid koji to ne zeli,hocu odnose,samo da budu sigurni ,i da je na sigurnom mestu,to ne odbijam svakako,al je problem sto toga često nema.. Jeci bol pri ulasku dok se razradi sve to,nekad me boli skoro ko prvi put i tako to,neprijatno skroz,muka mi je od toga al sta da radim,ko me pita,mora tako..ili da se napijem XD a i bilo je tu svadja problema u vezi pa je eto i to uticalo na sve to da i mozda kad imamo gde ne mozemo..i pričali smo o svemu skapirala saml.naravno ne mogu nista na silu..al kad ti neko 3 izlaska zaredom priča o tome,kao da si nernormalan zbog svega toga..stvara ti pritisak pa sto puta da je najbolja namera..ja sam mu zahvalna za sve,čekao me je god dana to jeste,al nisam ga ni na sta terala,silila..niti bih ja nesto radila sto ne zelim..eto neko bi me tad ostavio on nije..i zahvalna sam..
al ako si frajer budi frajer do kraja..nemoj mi reci nakon skoro 3 god kako ti je najveca greska sto si čekao toliko partnerku jelte mene..msm sta osecati nakon toga..prosto se čudim i svaka mi čast kad sam imala zelje za odnosima posle toga..nista čudno uvek sam bila jača no sto mislim..eto da i to kazem da ne bude da sam samo ja nesavrsena
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptySub Okt 06, 2012 2:14 am

WindZ, i sama znas da su te pilule unistile sto se tice veze i svega, one prve su jako uticale na tebe i sama znas kako si se ponasala, ne samo prema meni nego prema svima. Sve sto sam pricao pricao sam za tvoje i nase dobro. Da vidis koliko mi je stalo do tebe i svega toga, da izgladimo odnose, aii i sama znas cim ti se neko suprostavi i kritikuje odma nastane svadja. I sam sam posle rekao da je bila greska sto sam to rekao i dobila si izvinjenje. Ne smatram sebe za frajera, samo pokusavam da ti kazem da polako gubim strpljenje i ljubav za tvoje neosnovane tripove i brige bez razloga. Ljubav ne traje sama od sebe, treba nesto da je drzi...

Sto se tice ginekologa, da li ja treba da prisustvujem dok nju pregledavaju? Kao da je dete neko, pa moram da pazim?
A u tih 99% slucajeva nije bilo, malo si slagala, nisam kretao da te mazim ili tako nesto, uvek si ti, zato sto ti ostvaim mesta, ako ti se radi, radi, ako ne ne moras.
U ostalom, mislim da je ovo previse postalo licno za forum, malo si se zanela sa tim sto te je pola foruma iskritikovalo za tripove i to sto radis.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptySub Okt 06, 2012 2:52 am

nisam citala sve,ali moram da prokomentarisem-vama je ok da pisete sve ovo na forumu?divan je dan-nadjite se,deco,u toj sumi koju pominjite,sedite i raspravite to sto imate jednom za svagda.

i drugo-StormZ,svaka cast na strpljenju.to nisam zakljucila iz ove situacije,nego iz svih vasih pisanja.Mozda malo da promenis pricu?
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptySub Okt 06, 2012 3:00 am

Ja deco mislim, da je velika greška što ste oboje na forumu. Moram i da vam obrazložim. Ne može niko od vas dvoje da se požali na miru, jer drugi to čita. Na tja način ispada cela tema kao FB i statusi, koji se pišu da bi "neko tamo" to pročitao.

Nemojte da me pogrešno shvatite, simpatični ste mi oboje. Samo mislim da ako se već iznose problemi u vezi, ne bi trebalo da OBA učesnika čitaju i diskutuju sa xyz ljudima na forumu.

Ni WindZ ni StormZ ne mogu da 100% budu otvoreni kada se žale, gunđaju, hvale isl. jer onaj drugi sve čita. To je prvo.
Drugo, moje je lično mišljenje koje niko ne mora da prihvati, da WindZ uopšte psihički nikako nije bila spremna za sex. Izvini WindZ, ali tebi pilule i kondom nisu dovoljni, već mora i prekidanje odnosa? A i dejstvo pilula na raspoloženje je kod nekih mnogo izraženije tako da mislim, ja, ekonomista ne lekar, da ti to ne bi trebla da piješ. pusti telo par meseci bez hormona da se normalizuje, pa posle vidi šta ćeš. Jednostvano, neko ne podnosi hormone nikako, i to ti je.
Sve ostalo tipa- nemamo sobu, ne volim napolju, isl. su po meni sasvim normalni razlozi za retke odnose. Nekad, kad imaš sve uslove, tog dana jednostavno ti se neće! Umoran si, mrzi te nogu da pomeriš, šeta ti se, igra ti se.... ma bilo šta drugo, i ne bi trebalo da se iko loše oseća zbog toga. Eto, dešava se svima.

Sorry jer sam rekla deco, ali kako vidim ja ću do kraja godine 30, StormZ iam 20... pa ja sam 50% starija od njega Problem sa poverenjem - Page 3 2164293255 Problem sa poverenjem - Page 3 295018215

Nego, vi se skidajte sa neta, uhvatite za ruke, i pravac neki park, neka klupica da priččate (ne sex na javnom mestu Problem sa poverenjem - Page 3 2440589525 ) da vas malo vidi sunce Problem sa poverenjem - Page 3 425539214
Problem sa poverenjem - Page 3 2547892651 Problem sa poverenjem - Page 3 2547892651
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptySub Okt 06, 2012 3:23 am

Slazem se Problem sa poverenjem - Page 3 650269930 Problem sa poverenjem - Page 3 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptySub Okt 06, 2012 3:33 am

Slazem se sa svime sto si rekla Sanja Problem sa poverenjem - Page 3 390707668 . WindZ preporucujem da lepo procitas sve.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptySub Okt 06, 2012 8:15 am

i ja se slazem sa sanjom.

Windz,je l' na pregledu sve ok?nemas neki problem sa ginekoloske strane,pa su ti odnosi bolni? ako je odgovor ne,onda te verovatno boli,jer nisi dovoljno opustena.a to je opet,zbog tih strahova od trudnoce.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptySub Okt 06, 2012 9:21 am

Windz, koje si godiste? Imam ja sestru godinu dana mladju od mene koja je sa deckom godinu i po dana i jos uvek je nevina, kad god su probali nju kao jako boli i ne moze da izdrzi (a to svakako nije neizdrzivo), a ja sam ustvari sigurna da ona jos nije spremna na to. Njen decko je isto tako stprljiv pa je ceka Problem sa poverenjem - Page 3 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 EmptySub Okt 06, 2012 12:28 pm

Imam 21 god..Bella razumem je..nije bas neizdrzivo ali kao da je tako..neko bas nema srece..ok je sa ginekoloske strane..al jednostavno je uza i eto..sitna sva XD opustena sam i sve to i hocu bas bas,i sve mokro al uvek je tako..a i mozda sto nemamo često odnose..mada čak i kada je dan za danom nekoliko odnosa ili u razmaku od 2 dana opet isto..malo bolje ali ipak..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Problem sa poverenjem - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Problem sa poverenjem
Nazad na vrh 
Strana 3 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» problem u komunikaciji
» Svekrve :(((
» Problem u meni?
» Da li je to problem u meni ili sam jednostavno takva?
» Problem u toku odnosa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: