Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Potpuni haos! Ne znam sta da radim....

Ići dole 
+13
sanja
Lus
kajlina
inda
jagodica
Iva
bevana
Ivana
StormZ
Lara
Yo**
una
~Lovely~
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 3:15 am

Gospodin Kazanova je zvao danas, tacnije poslao poruku u kojoj mi pise da on zeli vezu sa mnom, pita da se pomirimo na sta mu ja odg pitaj () mozda ona hoce, sve znam! Onda naravno poricanje,poricanje do besvesti.Onda me zvao u roku od 10 minuta cak 3 puta, ja sam onako ironicno pricala "uh ljubi te majka,ne bi ti nikad,dusa moja dobra,a stalo ti je do mene e pa bas mi je drago, pitam se do koliko njih jos" i tako dalje.Onda on zeli da se suocimo svi koji su to rekli, ja naravno ne zelim da odajem ko mi je to rekao niti da se suocavam i sa kim!Necu da se ponizavam ni slucajno, da ja tamo idem i raspitujem se ko sta kako i oko te male.On kaze kao mogu i ja tako reci neko te je video sa nekim a da ti nemas veze sa tim, kao dosta mi je tih gluposti, verujes li meni ili drugima i ja odg da njemu vise nista ne verujem,samo se taloze razlozi.A moja mama pored sve vreme stoji, jos mene napade kako ne trebam tako da razgovaram nego da trebamo uzivo da sednemo i pricamo jer 3 godine veze ne zasluzuju tako da se zavrse.I veceras ce doci po mene, on zeli da idemo u to mesto i da se suocavamo ko je sta rekao hahaha a meni verujte ne pada na pamet!Najpre zbog sebe!OK, ponecu se opet dostojanstveno i fer, izaci cu veceras i popricati na iole "normalan" nacin (koliko je to sad ustvari moguce)...

EDIT - Poslala sam poruku rodjaku koji poznaje tu malu, da na diskretan nacin proba da sazna direktno od nje.Njemu sam rekla da se drzi dobro i da imam od koga da saznam i da naravno planiram to da uradim kako bih ga slatko pljunula u lice!
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 4:15 am

Mama je u pravu! ja sam alergicna na to prepucavanje preko telefona!
kad nekoga optuzujes, za bilo sta, dozvoli mu da kaze sta hoce. a ne, znam ja, cuti tu, lazes, zacepi. budi civilovana, razumno pricaj, i makni mamu od te prepirke. ne mora ona to da slusa!
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 4:41 am

Cula sam se sa rodjakom i saznala da je mala fufica nevidjena, ne znam da li treba da se radujem ili jaucem! Zar sa takvom da me menja?! Jedva cekam 9 sati da dodje po mene i da mu sve saspem u lice, tacno ne odgovaram za svoje postupke! Sada je i drugarica bila kod mene i zvale smo tog decka sto je vidjao njega kako je dovozi i sve je momak potvrdio i rekao da mu nije problem ako zelim da se suocimo.Meni to iskreno ne pada na pamet necu tog decka da zezam, uostalom nema razloga da me laze, a rodjak ce jos informacija saznati upravo od nje!A ona je okolo po selu pricala da se njih dvoje zabavljaju!Zamislite jos to je selo iz kojeg potice moj tata, moja familija je tamo a on je nasao bas tamo da ode!Ne mogu da verujem jos koji cinizam i kukavicluk! I jos ce imati petlje da me veceras pogleda u oci i sve negira! I da, zamislite kada je to bilo, prosle godine dok sam ja bila u Nemackoj mesec dana!!!! On je znaci celi taj mesec bio sa njom!FUJ FUJ FUJ!!!
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 4:54 am

Lovely, saberi se. odmaraj do 21h, i onda polako!

a ako je to istina, onda ti je bivsi toliki glupan! da te vara sa devojkom iz sela, odakle je tvoj otac! pa to je 100% otkrivanje!

a sto se tice odbijanja poziva, ukoliko sam ja nekim, ili nesto ozbiljno pricam, ja odbijem poziv. pa nazovem kasnije. to je kulturno. ili se, ali retko, javim. to uglavnom ukoliko procenim da ce razgovor trajati nekoliko sekundi!
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 6:51 am

Lovely samo polako,smireno i dostojanstveno.Nemoj ni u jednom trenutku sebi da dozvolis da budes emotivno rastrojena,budi hladna i odmerena,nista ne pitaj samo kazi da ima pola sata da ti objasni i da posle nije pozeljan u tvojoj kuci...ja bih tako,u svakom slucaju nije te vredan-sa dugogodisnje devojke na dro**cu,ja nisam sigurna ni da bih imala stomak da ga slusam. Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 941308610
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 7:08 am

Sad sam procitala sta se desilo, moj savet ti je da kad si vec resila da raskines i pre saznanja za prevaru, nastavis dalje svoj zivot! Ja smatram da se prevara moze oprostiti , ne kazem da moze svakom da se desi ali jedan poljubac ne treba da unisti dugu, normalnu vezu. Ali ako vama vec duze ne ide, ovo ti samo dobro dodje da ostanes pri svojoj odluci i nastavis dalje. Veruj mi sve je u glavi, ja sam bivseg zaboravila za vrlo kratak period, ljudi mi nisu verovali da sam raskinula jer sam bila rasolozena i stvarno sam se dobro osecala. Samo sam u glavi rascistila da je to zavrsena prica i da ne zasluzuje da se ja oko njega nerviram.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 7:46 am

Ovo postaje komedija! Da covek ne poveruje, na pocetku ove teme sta sam pisala i sada.Sad me mama zove da poprica sa mnom i kaze da "dobro razmislim", da ne mora da znaci nista ova prica jer se moze svasta dodati, oduzeti i napraviti od muve magarac.Da ima dosta navalentnih osoba, da on ipak uvek mene zove prvi i danas koliko je navaljivao i koliko zeli suocenje sa svima, drugim recima ja nju pitam "pa dobro,sta sad ti ne verujes da ovo moze biti tacno?",ona kao nije da ga branim ali mozda to sve nije tako.Dala mi je dobre savete sta da pricam veceras i kako da ga navedem na istinu.Videcu sta ce biti, drzite mi palceve da se konacno rasteretim i nastavim dalje ma kakav ishod bio svega ovoga...
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 8:04 am

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 1083206069 Nemam smajli za palac, ali evo drzacu ti fen! Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 650269930 Srecno ! Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 2829010660
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 8:42 am

Ajde,Lovely,budi jaka,pa te cekamo sa vestima....
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 8:58 am

Blago svima na mamama! Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 9:10 am

javi, lovely, kako je bilo
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 10:30 am

sta je sa lovely Question
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 10:31 am

I ja cekam... Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 2285410009
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 10:42 am

Evo me... ostalo je sve nekako u vazduhu.On je zvao neka dva momka iz tog sela da daju broj od te male i da se suocimo svi, ja to ne zelim zaista!Njemu su sve vreme bile suze u ocima i kaze da jesam kriv povukao bih se, ali posto nisam dokazacu ti da nemam nista sa tim i posle toga ces biti slobodna kao sto zelis. Pricali smo bas dugo,onako mirno i bez povisenog tona. Onda je okrenuo broj telefona od te male i upalio zvucnik na sta je ona rekla da dodjemo do nje da licem u lice jedni drugima kazemo sta se prica i da ja njoj kazem ko mi je te stvari rekao.
Iskreno povraca mi se vise od svega, sta da radim sad? Da se suocavam sa svima ili ne?Jer zaista zelim da se konacno vidi prava istina, a ovamo necu da ja ispadam budala.
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 10:43 am

Da li ti zelis da se pomiris sa njm?
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 10:45 am

bitno je samo sta ti zelis sad. ni misljenje tvoje majke, ni njegovo, ni sta misli ta mala sada nije bitno. sama procitaj svoje misli, niko drugi ti nece dati odgovor
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 10:47 am

Ne znam, ali on mi deluje kao da je nevin, ili super dobro laze.
Moj savet je sledeci, ali nemoj ga poslusati. Da sam na tvom mestu, iskulirao bi 3 dana sve, a onda ako me jos kopka nesto, otisao bi tamo da saznam da li je istina ili ne. Ako saznas istinu, neces ti ispasti budala, nego oni. Pusti sve par dana, stani na noge, a onda reci bivsem da te odveze do nje, pa pred njim pitaj:" Da li je istina?".
A onda opet ako kaze da jeste, mozda ce to reci samo zato sto ga zeli za sebe.
Ali ako kaze da nije, onda znas da te 90% nije lagao.

Ali na kraju, istina uvek izadje na videlo, trazila je ti Lovely sad ili za 3 godine.
Tebi ce bar biti mirna dusa, nisi nista lose uradila.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 10:47 am

Ma ja vise ne znam sta zelim!
Prvo i osnovno sto sad zelim je da saznam istinu i da se moje ime i prezime nigde vise ne provlaci kao pacenice koju decko vara sa klinkom sumnjivog morala.
Drugo sto bih zelela je da napravimo jedno veliiiiku pauzu jer nama ne stima i bez ovoga za sta je on kriv i sto je priznao i priznao je da se zbog toga mnogo sto sta poklapa.
Mama mi kaze da sam ja ta koja je za ovo kriva jer trebam da postavim granice i pravila koja se nece prepravljati ili krsiti, tacnije da budem malo cvrsca.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 10:48 am

Idi, saznaj istinu onda, rabucaj sta ima, onda iskuliraj par meseci i ako jos nesto osecas prema njemu i on prema tebi, pokusajte.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 12:15 pm

ako ona kaze da nisu zajedno,ne mora da znaci da nisu bili Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 2089373836 mozda ce ga i ona braniti...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 12:47 pm

inda ::
ako ona kaze da nisu zajedno,ne mora da znaci da nisu bili Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 2089373836 mozda ce ga i ona braniti...

vrlo moguce.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 12:50 pm

Lovley ti nikad ne mozes da znas sto posto sigurno je l' bilo necega ili nije. To ces morati na kraju da resis sa svojom intuicijom.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 10:39 pm

Zvonci, napisah prethodno da je zvao nekog decka i da mu je on u poruci prosledio njen broj telefona.
Ma ne znam vise nista, neka ide sve dodjavola!
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 10:43 pm

meni je tu cudno sto ona vas poziva da se vidite,znaci da se njih svoje poznaju,samo je pitanje kako ...
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 EmptyČet Dec 06, 2012 10:47 pm

I koliko...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potpuni haos! Ne znam sta da radim....   Potpuni haos! Ne znam sta da radim.... - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Potpuni haos! Ne znam sta da radim....
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» sta da radim sa sestrom?
» haos sa uraslim dlakama i crvenim tackicama

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: