Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Koliko je vazan sex za vezu

Ići dole 
+14
Bella
~Lovely~
tinkerbell02
pahuljicaa
inda
Rale89
sharon
pera2103
Yo**
Iva
Ivana
Lus
StormZ
Vockica
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 7:48 am

meni to nije normalno u tim godinama.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 7:59 am

ma je l' on uopste imao neku devojku pre tebe?Mozda mu je prvi put,pa mu je glupo Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 2370014350 

Ni ja to ne bih pustila tako lako,pitam otvoreno sve sto me zanima Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 364988687
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 8:02 am

Ja, kao pripadnik muske "rase" sam шокиран...
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 8:22 am

Ahahahaha jao ludi ste! Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 364988687
Bilo je bas bas bas mazenja, nije bilo oralnog niti slicno, ali njegova ruka zna da krene znate vec... Embarassed  s tim sto tu krene samo ruka!!! scratch Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 2089373836 Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 312503953  Dakle, ne znam u cemu je stvar, imao je veze pre mene, cak i sa devojkom koja je bila starija od njega. Kontam da nisu igrali zmurke.
On jeste mirniji po prirodi, ali da je ne znam koliko miran meni nije normalno da nekoliko veceri spavamo u istom krevetu i nista.
Cesto kad pricamo zna da mi kaze da ne voli kada se stvari dese odjednom, da je najbolje postepeno i da za sve treba vreme. Mozda je upravo na to mislio Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 2370014350 
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 8:29 am

~Lovely~ ::
Ahahahaha jao ludi ste! Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 364988687
Bilo je bas bas bas mazenja, nije bilo oralnog niti slicno, ali njegova ruka zna da krene znate vec... Embarassed  s tim sto tu krene samo ruka!!! scratch Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 2089373836 Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 312503953  Dakle, ne znam u cemu je stvar, imao je veze pre mene, cak i sa devojkom koja je bila starija od njega. Kontam da nisu igrali zmurke.
On jeste mirniji po prirodi, ali da je ne znam koliko miran meni nije normalno da nekoliko veceri spavamo u istom krevetu i nista.
Cesto kad pricamo zna da mi kaze da ne voli kada se stvari dese odjednom, da je najbolje postepeno i da za sve treba vreme. Mozda je upravo na to mislio Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 2370014350 
 Mozda ga je ova izmorila, unistila, polomila mu onu stvar, pa se plasi da krene u boj!
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 8:32 am

Ali koliko je to postepeno i koliko vreme treba decku u tim godinama da bude ''spreman'' za to? Daj ne zezaj Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 364988687 ...mozda nece da bude napadan...ali ne kontam zasto bi tebe sklonio sa sebe kad si pokusala TO... ja bih ga otvoreno pitala... ovako guras stvari pod tepih i samo ces jednom puci.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 8:37 am

Ako nastavi da me ubija u pojam i ako se jos jednom zbog njega osetim neprivlacno ima stvarno da puknem. Zaboravih odgovoriti na pitanje da jeste stariji od mene.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 8:37 am

Koliko stariji... ?
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 8:39 am

Godinu Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 2713627830  Al' je ipak stariji Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 1268302758 
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 8:41 am

Decko, 22 godine izbegava sex...

Ili planira da te zeni i da se skrasi, uplasen je zbog predhone veze, ima polnu boles', ili je gay. Nema vise....
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 8:43 am

~Lovely~ ::
Ahahahaha jao ludi ste! Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 364988687
Bilo je bas bas bas mazenja, nije bilo oralnog niti slicno, ali njegova ruka zna da krene znate vec... Embarassed  s tim sto tu krene samo ruka!!! scratch Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 2089373836 Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 312503953  Dakle, ne znam u cemu je stvar, imao je veze pre mene, cak i sa devojkom koja je bila starija od njega. Kontam da nisu igrali zmurke.
On jeste mirniji po prirodi, ali da je ne znam koliko miran meni nije normalno da nekoliko veceri spavamo u istom krevetu i nista.
Cesto kad pricamo zna da mi kaze da ne voli kada se stvari dese odjednom, da je najbolje postepeno i da za sve treba vreme. Mozda je upravo na to mislio Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 2370014350 
bas tako.
a ovo poslednje mi je cudno.u tim godinama postepeno znaci mesec dana!

je l` ima erekciju kada ste zajedno?u tim trenucima kad krene rukom?ako si obratila paznju..Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 8:44 am

Imam ja razloga zasto sam pitala vas za misljenje za onu temu sa drugog foruma, ali ne bih bas sve da iznosim na forumu ...

Lovely- :shock:  Ja prvi put cujem za ovako nesto. Znam da ti je grozno kada nesto pokusas a on te zbaci na drugu stranu. Ovaj moj je jednom meni to uradio i stvarno mi je bilo grozno i neprijatno, doduse posle smo porazgovarali pa sam saznala u cemu je bila stvar. Mislim da cete morati da porazgovarate o tome jer 8 meseci ...
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 8:47 am

StormZ ::
Decko, 22 godine izbegava sex...

Ili planira da te zeni i da se skrasi, uplasen je zbog predhone veze, ima polnu boles', ili je gay. Nema vise....
Hahahaha ... mozda se cuva za nasu prvu bracnu noc lol! 

Rale, reci razloge sto si pitala o toj temi?

Ivana, osetila sam da ima Embarassed 
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 8:50 am

Ili je impotentan sto neko rece Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 8:51 am

Ako ima onda nije gay ,verovatno, dakle nesto drugo je u pitanju. Mozda decko stvarno zeli malo sporije da ide, ali opet 8 meseci, ako budete isli sporije stvarno cete prvi put spavati za prvu bracnu noc.

Ne znam bas da li da kazem u cemu je rec, malo mi je glupo, a i zabrinuta sam da doticna osoba ne sazna za to jer onda sam nagrabusila ...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 8:52 am

erekcija iskljucuje impotenciju i homoseksualizam,zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 8:54 am

Ok, znaci neko blizak - sestra ili drugarica...Ne moras da kazes ako ne zelis, ali vec je na javnom mestu (kad je na drugom forumu), tako da ne vidim kako mozes da nagrabusis Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 1071211947 Pritom ovaj forum nije nesto dobro rangiran na pretrazivacima Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 1071211947

A sto se lovely tice, mozda mu je frka i plasi se da se lose ne pokaze, mozda se boji da mu se ne spusti kad krenete... Mi ovde mozemo da nagadjamo, ali na tebi je da otkrijes o cemu se radi. A za to je kao sto znas najbolji lek razgovor Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 8:56 am

Nije na internetu jer nisam pisala o tome ni na drugom forumu, jedino da vam posaljem u pp.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 9:02 am

Ivana ::
erekcija iskljucuje impotenciju i homoseksualizam,zar ne?
 Mozda je bi, ili je zasmurio i pomislio svasta...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 9:03 am

Koni, ja kad ukucaj zenski- meni odmah ispada nas forum Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 650269930 ali kad ukucam zenski kutak, onda mi neki hrvatski izbacuje...

Rale, posalji na pp...volela bih da pomognem.
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 9:04 am

ne kapiram, zar nisi pitala u vezi necega sto je na ani (decko nece odnose godinu dana)? Ili sam ja nesto propusitla?
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 9:05 am

Verovatno je ''slagala'' da se radi o nekome na Ani...a u stvari je u pitanju neko njoj blizak. Ako sam dobro shvatila.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 9:06 am

StormZ ::
Ivana ::
erekcija iskljucuje impotenciju i homoseksualizam,zar ne?
 Mozda je bi, ili je zasmurio i pomislio svasta...
znala sam da ce ovo neko da napise.pa i ako je bi,onda bi hteo i sa njom.

Rale,sto ne pises ovde?ne dolazi ovde puno ljudi,nazalost.

nije slagala,otvorila je devojka na Ani tu temu juce.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 9:09 am

E onda sam i ja nesto propustila..sto je cudno Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je vazan sex za vezu   Koliko je vazan sex za vezu - Page 3 EmptyPon Avg 12, 2013 9:17 am

Ako je bi onda ga privlace i muskarci i zene, ja mislim da je u pitanju nesto drugo.

Ja sam postavila ovo sa ane zato sto mi je zaista cudno to godinu dana, a i htela sam da cujem razna misljenja od vas, a zanimalo me je donekle i zbog ovog mog jer eto znamo i mi da pauziramo po par meseci, doduse kod nas nije toliko ekstremno kao kod lovely. On mi je rekao navodan razlog za to, ali ne znam da li da pisem ovde ili da posaljem u pp. Ipak se plasim malo da ne naidje na to slucajno, pa ako skapira da sam to ja mogu da unistim sebi vezu. p.s. Ja nikada ne lazem cisto da se zna .
Nazad na vrh Ići dole
 
Koliko je vazan sex za vezu
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Koliko cesto nosite stikle?
» Koliko dugo smem da pijem pilule?
» Koliko dugo spermatozoidi opstaju u telu zene?
» Koliko dugo cekate da spavate sa novim deckom kada vise niste nevine

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: