Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Obrazovanje

Ići dole 
+10
Lara
*cinderella*
koni
Yo**
bevana
inda
Rale89
Ivana
tinkerbell02
pahuljicaa
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptySub Avg 17, 2013 2:01 am

sta uopste za vas znaci lak fakultet?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptySub Avg 17, 2013 2:39 am

Za lak ne znam, ali znam za laksi.
Megatrend je u pitanju. Naspram niskog ekonomskog. Primera radi racunovodstvo kod njih i nas ne moze da se poredi (njihovo je trecina gradiva naseg), pravo isto, ali s druge strane imali su neke prakticne predmete koje mi nismo imali. Imali su pisanje biznis planova, mi ne znamo kako izgleda biznis plan. predmet iz koga to treba da ucimo obuhvata gomilu tabela koje zaboravis cim zatvoris knjigu. I tako gomila primera ima. Megatrend jeste laksi, dobijaju isto zvanje kao i mi sa ekonomskog, ali su umesto istorije ekonomije ucili prakticnij stvari.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptySub Avg 17, 2013 2:57 am

da,Lus,i ja sam skontala da je tako.stvar je u tome sto sam ja do sada sretala samo neke koji su o nasoj osnovnoj koja je bila jako smesna bili jedva vrlo dobri,a sad su super studenti.i ne samo to,to su izrazito glupe osobe koje osim solarijuma i traceva ne zanima nista drugo.ovaj par koji sam juce upoznala su me bas odusevili svojom sirinom.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptySub Avg 17, 2013 9:54 am

ne mogu da nadjem taj poster ali je u pitanju ova slika, a ispod pise

"ono kad ti objasnjavaju kako su se namucili na megatrendu"   Obrazovanje - Page 3 650269930 

Obrazovanje - Page 3 FarSide
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptySub Avg 17, 2013 10:04 am

deckov rodjak je isao u skolu za `gifted` i zavrsio megatrend sa visokim prosekom...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptySub Avg 17, 2013 10:18 am

Bivsi momak je to zavrsio, sve informacije su mi od njega.
Kazem ponovo, laksi jeste, ali su ucili dosta korisnijih stvari od nas. Nemaju sirinu, ne znaju mozda u kom veku je ziveo Adam Smit, ali znaju da naprave biznis plan i konkurisu za kredite. Mi znamo samo kako izgleda uplatnica, od prakse nismo imali ni P.
Iskreno da ja zaposljavam bile bi mi bitne dve stvari: konkretno znanje i preporuka.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptySub Avg 17, 2013 10:23 am

Moj komsija je posle gimnazije zavrsio Megatrend...i odmah je nasao posao,mada je on bas snalazljiv Obrazovanje - Page 3 650269930 Radi u jednoj banci i primili su ga bas zbog tih prakticnih stvari koje je znao...

Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptySub Avg 17, 2013 10:52 am

Ja uopste ne smatram da je Megatrend lak, ali laksi je svaki privatni od drzavnog. To je cinjenica Obrazovanje - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptySub Avg 17, 2013 11:26 am

Ja iz iskustva znam da kazem da je mene na praksi profesor srednje privatne skole pitao cemu sluzi jedan aparat, sa kojim su odavno trebali da rade. Zgrozila sam se, objasnila mu, nakon cega se okrenula i otisla.

Ne znaci da je tako svuda tako. Samo moje lose iskustvo...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptyUto Okt 15, 2013 8:35 am

Moram na privatnom jer sam ja bila na visokoj skoli strukovnih studija, a ne na fakultetu koji ima akademske studije. Ja nemam pravo da upisem na drzavnom fakultetu master nego bih morala prvo da dajem razliku ispita ( sto mi dodje vise od 10 ispita dakle vise od 2 semestra samo za to) da bi mi priznali te tri god. koje sam zavrsila, pa onda jos jedna i to samo da bih imala titulu diplomiranog ekologa, a za master bih morala jos jednu god. dakle bar tri godine da bih imala zavrsen master na drzavnom. Na visokoj skoli gde sam studirala ukoliko neko zeli dalje moze da upise samo specijalizaciju a ako se to upise specijalizuje se samo za jednu oblast , dakle samo za vode, ili samo za zemljiste itd. a meni se to ne isplati jer onda npr. ne bih mogla da posaljem prijavu za posao ukoliko se trazi za bilo koju drugu oblast osim one za koju sam usko specijalizovana ( a i ovako je jako malo oglasa za ekologe ), plus ukoliko zavrsis specijalizaciju prema nasem debilskom zakonu ne mogu da upisem doktorat tj. ne mogu dalje od VI - og stepena, a i kada se trazi ekolog trazi se ili dipl. ili master, niko ne trazi specijalistu ...

Mi kada smo upisivali govorili su nam da cemo moci da upisemo master, tek pred kraj skolovanja smo saznali da smo prevareni, tako da mi se ovo vise isplati.

Ovako bar zavrsim privatno pa posle mogu ako bas ne budem htela da imam diplomu privatnog fak. da zavrsim doktorske studije na drzavnom.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptyUto Okt 15, 2013 8:40 am

Rale uzmi dokumenta i konkurisi za strane stipendije. Tvoj faks je napolju jako trazen. Upisi taj master i onda konkurisi npr. za Erasmus mundus (mozes da zavrsis celu godinu van zemlje). Raspitaj se, odnosno izguglaj o mogucnostima, sigurno ih ima.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptyUto Okt 15, 2013 8:49 am

Iva, znam razmisljala sam o tome, ali mi je problem sto onda moram da imam zavrsen kurs iz engl. a to se placa bar 200 evra a trenutno nemam pare za to, plus koliko sam ja primetila treba i preporuka od profesora a posto ne znam ni jednog prof sa tog faksa, morala bih bar malo da sacekam pa onda da vidim za te stipendije.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptyUto Okt 15, 2013 8:54 am

Koliko je master na privatnom?

Dr se cini da je zenskica,ali i momak i ja imamo osecaj kao da i dalje ne znamo nista Obrazovanje - Page 3 2370014350 
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptyUto Okt 15, 2013 8:56 am

Neka ti to bude plan. I onda narednih godinu dana sve aktivnosti usmeri ka tome. Nadji program koji ti se svidja, vidi koji su uslovi, koji su datumi i prema tome se organizuj, stedi za kurs, uci jezik (dzaba ga uplatis ako ga ne polozis), uci za ispite, ako treba neki rad iz te oblasti gledaj da to uradis. Niko na te programe ne ode tek tako, svi se za takve stvari pripremaju i po vise meseci ili cak godinu-dve.
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptyUto Okt 15, 2013 9:05 am

Slazem se sa Lus. Ja sam alergicna na pomen privatnih fakulteta. Iskreno, mislim da oni mogu da obrisu znate vec sta tim diplomama Obrazovanje - Page 3 1071211947

A za doktorske ti treba:
1) prosek preko 8 (i na osnovnim)
2) da te neki drzavni fakultet posle sinig-dingi, mega-bleja (ili sta si vec upisala) primi na doktorske.
3) i da te prime, doktorske su ti ovde min. 3 godine (u inostranstvu i vise)

Samo da ti napomenem da su kod mene na faxu jednu devojku koja je zavrsila Union odbili na masteru ,iako ima visok prosek, jer su ustanovili na nema "odgovarajuce obrazovanje".

edit: Tebi bi master ovde trajao 2 godine. Sa razlikom ispita na drzavnom bi to bilo 3 (10 ispita godisnje uopste nije puno i daje se glat za 1 godinu). E sad...jedno sto bi za drzavni morala da zapnes da to das, a ovde mozes da padnes samo sa stolice Obrazovanje - Page 3 1071211947 Ali ako za drzavni zapnes, ti si masterom zavrsila pricu. Pa onda bas ako budes zelela, mogla i bude bilo potrebe, upisi doktorske Obrazovanje - Page 3 1071211947


Poslednji put izmenio koni dana Uto Okt 15, 2013 9:16 am, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptyUto Okt 15, 2013 9:17 am

Iva- znam, da je lako  svi bi isli. Meni je najveci problem taj kurs, posto realno gledajuci ne znam ni da li mogu skupiti vise od 150 evra za godinu dana, nemam na cemu da stedim jer nista i ne kupujem, jedino da uspem nekako da se zaposlim, a saljem cv svuda pa ce se valjda naci neka budala koja ce me zaposliti ...

p.s. nisam vam rekla da sam posle saznala da je onaj posao zbog koga sam vas pitala za knjige i isla u Bg. na intervju bio namesten. Vec u subotu su znali ko ce biti primljen, a na s ostale su samo bezveze cimali ...

Aaaaa, Pahuljice ala si me sada nasmejala. Kada sam bila na moru, bivsi muz od gazdarice je rekao za mene da sam mali zvrk, na sta sam mu rekla da ovaj zvrk ima 24 god. Covek se sokirao ...

Bev. ma i ako nije devojcica bitno je da ste i ti i beba dobro. :)

Koni- ne volim ni ja privatne fakultete ali kao sto rekoh ovo mi se vise isplati nego da se cimam 2-3 god i to samo da bih dobila diplomu za osnoveneakademske studije. Koji je smer devojka zavrsila, mozda joj nije bio akreditovan program pa su je zbog toga odbili. Koliko ja znam veliki deo stuneta koji su zavrsili privatne upisu posle master na drzavnom, da bi oprali diplome, tako da to zavisi od fakulteta a verovatno i od smera . Nas pojedini fakulteti uopste nisu zeleli da prime iako je i ovo moje i taj za koji su se kolege raspitivali drzavni, na drugima moras da das gomilu diferencijalnih ispita, a neki ne zele ni da ti kazu koje bi ti ispite priznali nego moras da ides kod njih na faks i da vadis neka dokumenta koja se naravno placaju ...

Ovaj koji cu upisati je Union- Nikola Tesla ( pre su bili u okviru Uniona, pa su se odcepili ) tako da su sada dva odvojena fakulteta. Inace ja sam na osnovnim za tri god. skolovanja imala prosek 8,00 ( imala bih veci prosek nego sam se sa poslednjim ispitom toliko cimala pa sam posle pristala i na sesticu jer sam gledala da sve zavrsim u roku, da ne bih placala.

Koni, ne priznaju nam master 2 god na tim fakultetima jer je po njihovom programu jedna god. mastera, zato bih morala da dam diferencijalni i tu jednu god. pa tek posle jos jednu god. mastera. Raspitivala sam se ja jer sam pre nego sto sam diplomirala htela da upisem master na drzavnom. I ja kazem 10 ispita diferencijalni, ali to je minimum , erovatno bih trebala vise da dam od toga, i redovni studenti koji idu na predavanja pa znaju da razvuku i pet ispita, a da ne spominjem vise od 10 . i ja ne bih htela da imam sestice iz svih tih ispita nego vise ocene, tako da bi mi trebalo malo vise vremena da ih normalno spremim, a i i ta razlika ispita se isto placa ...


Poslednji izmenio Rale89 dana Uto Okt 15, 2013 9:26 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptyUto Okt 15, 2013 9:28 am

Akreditovan je. Prosto, primili su sa manje srodnih (drzavnih) fakulteta ljude (pod uslovom da poloze usko strucne ispite), a jedino su nju odbili. Obrazovanje - Page 3 1071211947 Pa ti vidi Obrazovanje - Page 3 1071211947

Cak su primili ljude sa FON-a, smer menazdment, pod gore navedenim uslovima. Sto mi isto nema veze s' mozgom, ali sumnjam da ce uspeti da ostvare taj uslov koji su im postavili Obrazovanje - Page 3 515354487 

Hahaha, Lus, pametni ljudi Obrazovanje - Page 3 1071211947


Poslednji izmenio koni dana Uto Okt 15, 2013 9:33 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptyUto Okt 15, 2013 9:36 am

Kazem za njen smer, poso ne znam sta je devojka zavrsila, fakultet moze da dobije akreditaciju ali ne dobijaju svi smerovi, tj. programi. Moraju da ispune odredjene uslove da bi program dobio akreditaciju. Mozda devjka nije ucila, ja poznajem veliki br. onih koji su upisali fakultete ( i drzavne i privatne) cisto da im due vidi put, i opet ne znaju nista cak ni kada su zavrsili. ( ovde ne spadaju samo oni koji su bili na privatnim). Neki se glupiraju tokom celog skolovanja . Ja bih takve vratila u osnovnu skolu.

Koliko sam ja obavestena kada primaju sa drugih fakulteta obavezno je polaganje diferencijalnih ispita, jer ne predaje se po istom programuzato bih ja morala mecku da rodim da bi mi priznali trecu god. kada ovi kreteni sa mog Faksa lazu, kradu i lupaju predmete koje nigde drugde ne postoje .

Koji je tvoj fakultet ?


Poslednji izmenio Rale89 dana Uto Okt 15, 2013 9:40 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptyUto Okt 15, 2013 9:40 am

koni ::

Cak su primili ljude sa FON-a, smer menazdment, pod gore navedenim uslovima. Sto mi isto nema veze s' mozgom, ali sumnjam da ce uspeti da ostvare taj uslov koji su im postavili Obrazovanje - Page 3 515354487 
Bem mu misa Koni ja onda da zabatalim svoje planove. Obrazovanje - Page 3 2164293255 
Nemoj da si na kraj srca i mi ekonomisti imamo ponesto u glavi, casna rec.
Ako se ovo tvoje nije odnosilo na sve ekonomiste, nego samo na FON, onda povlacim rec. Embarassed I reci mi sto taj FON toliko blate, na vise mesta sam cula ne bas pohvalne komentare.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptyUto Okt 15, 2013 9:42 am

To se i ja pitam, kada je moja sestra upisivala faks, FON je vazio za ozbiljni fakultet ( inace ona je zavrsila ekonomski, a ne FON, ali je njena drugarica upisala i zavrsila taj fakultet )
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptyUto Okt 15, 2013 9:43 am

To i mene zanima...

Kod nas je ekonomija najvise cenjen fakultet. Ne po tezini itd. Nego se stvarno uci. I zna se, ko zavrsi ekonomiju, namucio se. Obrazovanje - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptyUto Okt 15, 2013 9:43 am

Rale89 ::
Iva- znam, da je lako  svi bi isli. Meni je najveci problem taj kurs, posto realno gledajuci ne znam ni da li mogu skupiti vise od 150 evra za godinu dana, nemam na cemu da stedim jer nista i ne kupujem, jedino da uspem nekako da se zaposlim, a saljem cv svuda pa ce se valjda naci neka budala koja ce me zaposliti ...
To uvek mozes da kazes da ces im poslati naknadno. Na kraju i da se pozajmis, vratices od prve mesecne stipendije. Ako budes videla samo ogranicenja...nista neces napraviti.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptyUto Okt 15, 2013 9:45 am

Nemam od koga da pozajmim, u tome je problem, jedino da se zaposlim pa makar i kod kineza . Svi koje poznajem su u skripcu sa parama .

Pahuljice- pa i kod nas Ekonomski u Bg-u vazi za jedan od tezih fakulteta, e sada ne znam zasto se ekonomsti sa FON-a trenutno blate. Da li je moguce da im je zaista propao fakultet . Mora da postoji razlog zasto ga blate .

Iva- u pravu si. Celo skolstvo je u opstem rasulu. Skoluju se nepotrebni kadrovi umesto da ih ukinu, daju se akreditacije skolama koje to ne zasluzuju, skole se zavrsavaju preko veze, prepisuje se na svakom kol. ispitu, kontrolnom ...


Poslednji izmenio Rale89 dana Uto Okt 15, 2013 9:52 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptyUto Okt 15, 2013 9:48 am

pahuljicaa ::
To i mene zanima...
I zna se, ko zavrsi ekonomiju, namucio se. Obrazovanje - Page 3 650269930
Ovo obesi macku o rep. Nece te sutra poslodavac pitati: Jesi li se mucio na fakultetu? Nego: Sta si naucio? Sta znas da radis?

A sto se prakse tice (i odnosa prema studentima) nasi fakulteti kolektivno mogu da izvrse samoubistvo (kako privatni tako i drzavni). Na njima odavno radi 10 losih profesora- 1 koji nesto vredi - 10 jos gorih nego sto su oni iz prve grupe, a takvi isti svoja mesta ostavljaju svojoj deci koja su desetke dobijali preko veze.
Uostalom kakva nam je drzava, takvo nam je i celokupno skolstvo.
Sa casnim izuzecima, koje mozete na prste jedne ruke nabrojati.
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 EmptyUto Okt 15, 2013 9:53 am

Rale, akreditovan je (smer). Devojka zapravo nije losa uopste jer je igrom slucaja neki moji prijatelji poznaju. Inace na tom smeru ima super studenata, koji fakultetu sluze kao reklama - pokupite uspesne srednjoskolce na takmicenjima, date im stipendiju, oni fakultet zavrse dok si rekao keks, a uz to mogu da rade i da se usavrsavaju tokom studija jer ih niko ne udavi. Sa drzavnim fakultetom mozes sutra malo da zavrsis u roku, da radis sve 4 godine (puno radno vreme) i da imas prosek 9.nesto Obrazovanje - Page 3 1071211947
A to ljudima tamo glat uspeva.

Iva, ne mislim nista lose o ekonomistima. FON, kao FON nije los, ali posto mi je drugarica zavrsila tamo informacione, znam kakvo je stanje na menadzmentu Obrazovanje - Page 3 1071211947 Mnogi koji su imali oho losiji prosek na 1. godini od nje,jedva nekako dali 1. godinu, su posle redjali 9tke i 10tke. A obaska sto kaze da su im na zajednickim predmetima kolokvijumi i ispiti uvek bili drasticno laksi Obrazovanje - Page 3 1071211947
A komentar u prethodnom postu cak ni nema veze sa ovim, gore navedenim. Vise je zbog toga sto menadzment nema apsolutno nikakve veze sa mojim fakultetom (tj. modulom i smerom na koji ovi nesrecnici konkurisu).

edit:
A pitam se malo kako to oni imaju odgovarajuce obrazovanje i kako ce takvi kapaciteti (kad je stanje takvo kakvo mi je drugarica opisala) da poloze "opste obrazovne ispite" na mom faxu Obrazovanje - Page 3 1071211947


Poslednji izmenio koni dana Uto Okt 15, 2013 10:02 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Obrazovanje - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrazovanje   Obrazovanje - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Obrazovanje
Nazad na vrh 
Strana 3 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: