Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Uopstena tema,9. deo

Ići dole 
+17
bojano
rose
~Lovely~
tinkerbell02
StormZ
Crazy girl
gazdarica
Lus
Iva
Lara
inda
koni
Ivana
Yo**
Rale89
Bella
bevana
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptyPon Avg 04, 2014 8:48 am

Srećan put, inda.

Izuj se.
Hodaj bos.
Tada smeš da hodaš i po travi.
Kupaj se dok sviće.
Pričaj o stvarima koje voliš.
Nikada ne obrći palačinke nožem ili rukom, samo bacanjem u vazduh.
Odlepićeš je sa plafona, ne brini.
Nauči da razbijaš jaje jednom rukom.
Igraj se u supermarketu uslužnom kasom, to je blagodet.
Ljuljaj se u tri ujutru.
Naruči 5 kugli sladoleda. 6.
Nasmej se upozorenju ‚‚samo za decu‚"
Prođi ispod prskalica u parku!
Stani ispred vrata sa senzorom, pljesni, pa se pravi da su se otvorila na tvoju komandu.
Baci kap, dve vode na vrelu ringlu i zamisli da si čarobnjak koji baca čini (ako nemaš ‚‚senzor vrata" blizu kuće)
Šetaj pored reke.
Gurni prst u reku, nećeš ostati bez njega.
Vodi ljubav.
Ujutru.
U podne.
U sumrak.
Uveče.
U dva.
U tri ne možeš, tada ideš da se ljuljaš
Vodi ljubav stalno.
Svuda.
I ne sa svakim.
Nikako ne sa svakim.
Ako imaš priliku da vodiš ljubav na nekom krovu zgrade, po slikarskom platnu uvaljan u boje, umočene kose u temperu URADI to.
Ako nemaš tu mogućnost, prvo kupi platno, stvori je.
Slikaj - sa njom. Ili njim.
Okačite sliku iznad kamina.
Neka vas svi gosti uvek pitaju čija je slika.
Zagonetno se smešite.
Držite se za ruke ispod stola.
Pomazi je po stomaku gde je remek delo vaše slikarske tehnike.
Ljubi.
Grli.
Golicaj.
Pleši.
Praštaj.
Maštaj.
Putuj.
Ne propusti pravljenje figurica od plastelina - kako kaže divna Dženita iz Tuzle - bez prijatelja da ga upotpune ovaj spisak i ne vredi mnogo, još je bolje kada su prijatelji ovako maštoviti
Ne propusti prvi jorgovan.
Ni poslednje lubenice.
I to da se umažeš jogurtom.
Ili da pričuvaš nečijeg mezimca.
Smej se.
Mnogo se smej.
I ne pokrivaj usta rukama, jer imaš jedan krivi zub, samo neka je zdrav.
Više bole krivi putevi u životu.
Pravi musaku.
Pravi porodični turnir u kartama.
Čitaj ceo vikend.
Pokisni.
Slušaj muziku rizičnih decibela.
Okreči sobu u žuto.
Pevaj, ako tako osećaš.
Plači, ako tako osećaš.
Kupi šator.
Najveći u radnji.
I opremu za kampovanje.
Slaži slagalice.
Zovi redovno roditelje, jer tako želiš.
Javi se iako je prekasno.
Posoli ako nije slano (osim ako imaš visok pritisak, onda samo prazan slanik tresi iznad jela, videćeš da će postati slano samo od sebe)
Mmm... ipak nemoj cipelama na kauč
NE zaboravljaj prijatelje.
Ne zaboravljaj stvari po ‚‚džepovima", tu su neke važne sitnice.
Stavi malo više pene u kupku.
Uuu, i pravi balončiće.
Pričaj "po starinski".
Nemoj baš UVEK kakiti o tome da zapravo, kada vidimo dve duge postoji samo jedna duga, a da je druga njena refleksija i da je to obmana našeg oka i uma. Nekada se samo obmani ( Uh, kako bi mi ovde, umesto samo legla neka psovka, iako ne treba psovati ) Zato ispravka – Nekada se samo jebeno obmani i uživaj u dve duge!
Pričaj o stvarima koje voliš.
Pričaj o ljudima koje voliš.
Nije teško naći ljude prema kojima nisi ravnodušan.
Nije teško voleti.
Pričaj i o stvarima koje te muče.
Pričaj.
I slušaj.
Budi brižan i samilostan.
Pomoli se onda kada iskreno osećaš.
Neguj ljubav.
Govori MI, umesto Ja.
NE beži od sebe.
Ne plaši se.
Lep si i nasmejan i namršten.
Pa šta ako znaš samo dva akorda na gitari.
Izgradi u sebi, ne oko sebe.
Zasadi hektar kalemljenih trešanja.
I praske, ako tako želiš.
Donesi joj seme za nanu i origano sa službenog puta.
Čekaj, pa ti nemaš službeni put.
Postao si ono što želiš.
Onda se odvezi biciklom do pijace i kupi.
Budi kreativan, NIŠTA NIJE GLUPO ako je namera prava.
Oboji svoj svet.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptyPon Avg 04, 2014 9:38 am

Divnoo!

Ko je napisao ovo?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptyUto Avg 05, 2014 5:01 am

Laro,moze i meni slike Uopstena tema,9.  deo - Page 17 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptyUto Avg 05, 2014 7:54 am

Не знам, Ларо. Нашла сам на нету, није писао аутор.

Бојано, аватар ти је сјајан.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptyUto Avg 05, 2014 8:51 am

Lus, stvarno je lep ovaj tekst. Nekada bi nam svima dobro doslo malo vise spontanosti Uopstena tema,9.  deo - Page 17 1071211947

Iva, hvalaa Uopstena tema,9.  deo - Page 17 650269930 Moram malo da kukam, znas kakve smo mi zene Uopstena tema,9.  deo - Page 17 1071211947 Dobra ti je ideja o poducavanju srpskog jezika, verovatno je super osecaj kada znas da si nekoga nesto naucila. Drzim fige da uskoro naidje i neki poslic.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptyUto Avg 05, 2014 9:33 am

Lus prelepoooooooooooooooooooooooo,bas sam uzivala citajuci a koliko se cesto zaborave bas sve te jednostavne stvari...  playing

Bojano bas lepo da si ponovo tu,jedan  kiss za tebe
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptyUto Avg 05, 2014 7:42 pm

Koni, nije losa situacija. Imaju perioda kada ne pricaju, ali se ne mesam apsolutno u to. Tata se malo promenio, pitas ga da ti nesto uradi i bukvalno moram da ga molim. Sestri je rekao da ce je platiti za malinu koju bude obrala, i poslati je na more, a od zaradjenih para da kupi sta hoce. Da bi se sve zavrsilo, on joj ne da da kupi telefon, vec od toga mora da kupi stvari za skolu, a majku i nju ne moze da posalje na more... Msm razumem da je besparica, ali makar nemoj obecavati kule i gradove ako ne mozes da ih ispunis... Ovo leto mi je dao gotovo nista para, sreca pa sam imala svoj stek, inace ne bih imala ni za izlaske, ni za taj mini odmor...Ali generalno pokusavam od svega da se odmaknem i da ispunjavam svoje zadatke...Uopstena tema,9.  deo - Page 17 650269930
Moram da vam se pohvalim, pocela sam u Bg da volontiram u nekoj ambulanti, malo mi se ne svidja jer uglavnom gledam, i nekako je situacija napeta... Tako da razmisljam mozda da potrazim neku novu....
A pre neki dan sam imala svoj prvi teren ovde kuci, ruke su mi se tresle kad sam prvom prasetu morala da dam injekciju, ali posle je sve bilo mnogo bolje. I tako sam zaradila svoju prvu platicu..Uopstena tema,9.  deo - Page 17 650269930
Hvala, Lus, imalo je jos ludih, ali ovaj je bio bas simpatican...Uopstena tema,9.  deo - Page 17 364988687
Kajli, :* i za tebe...Uopstena tema,9.  deo - Page 17 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptyUto Avg 05, 2014 7:53 pm

Bev, moze, naravno. Kako je bebica?  aha 
Bojano, fino za praksu/volontiranje. A menjaj ako ti se ne svidja.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptyUto Avg 05, 2014 11:45 pm

Jao Bojan super za volontiranje Uopstena tema,9.  deo - Page 17 650269930 Ja sam se bas prijatno iznenadila u Slo. Mislila sam da mi je znanje engleskog dosta oslabilo ali su me svi pohvalili kako super govorim engleski, cak i oni kojima je to maternji jezik. Drug iz Ceske je rekao da je bio pun predrasuda prema nama Srbima, pogotovo sto se tiče našeg znanja jezika. Rekao je da je mislio kako Srbi ne znaju ni jedan drugi jezik osim svog, ali da sam ga ja oduševila. I svi su se oduševili našom spontanošću i time što smo svi mi sa Balkana bili non stop veseli. Tako da smo malo promovisali ove prostore, da ne ispada kao da ubijamo stalno jedni druge i da se svi mrzimo Uopstena tema,9.  deo - Page 17 650269930 Ekipa nam je zaista bila dobra, koliko sam se premisljala da li uopšte da idem posle mi je bilo zo sto sam morala da se vratim . Ovo putovanje mi je bilo bolje od bilo kojeg mora, bas sam se napunila energije, zaista mi je trebao odmor Uopstena tema,9.  deo - Page 17 650269930
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptyUto Avg 05, 2014 11:50 pm

Super Bojano,videces samo malo vise prakse i bices odmah sigurnija  Uopstena tema,9.  deo - Page 17 650269930 
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptySre Avg 06, 2014 6:27 am

Ја сам већи део ствари и урадила. ахахаа Драго ми је што вам се свиђа.

Рале, баш ми је драго што ти је било лепо.  Uopstena tema,9.  deo - Page 17 3980218871 

Моја другарица отишла у село, и ја јој кажем:" Сликај, сликај, да видим." Ништа лепше од путовања, ма где год.

Kaјли, не замери што ти сада одговарам. Кефалонија је у питању.  

Бела, спремаш ли се? Ускоро ће септембар.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptySre Avg 06, 2014 9:33 pm

Lus ma daj sta ti je,bitno da si ti uzivala  Uopstena tema,9.  deo - Page 17 650269930 Diiiiiivno Kefalonija je prelepa,bas smo od nasih domacina dobili preporuku da odemo tamo.A jel skupo?Hrana,voce?sam smestaj?ako ne mozes sada da pises onda kad se vratis  Uopstena tema,9.  deo - Page 17 650269930 


Poslednji izmenio kajlina dana Sre Avg 06, 2014 9:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptySre Avg 06, 2014 9:40 pm

Bev, poslala sam.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptyČet Avg 07, 2014 1:00 am

malo mi je zao ovog coveka sto je ubio tijanu. svi bi da ga teraju na giljotinu, a da su oni u pitanju ili neko njima blizak nasli bi milion razloga protiv smrtne kazne. jer "covek je jako dobar advokat za svoje, i jako dobar sudija za tudje greske".

zasto da ubiju coveka? ko god ga osudi na to nista nije bolji od njega. uostalom, on je dobrim delom i proizvod naseg drustva.
i sto ne pobiju politicare? amerikanci pobise pola sveta radi nafte i nastavljaju da ratuju.

ne pravdam ja ovog tijaninog ubicu, ali nije ni sve tako crno-belo.

edit: kazu da je zavrsio skolu sa punih 17 godina. ocigledno nesto nije bas kako treba.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptyČet Avg 07, 2014 1:37 am

Yo u nasoj zemlji smrtna kazna ne postoji odavno. I nece je ponovo uvesti ni zbog njega. Mislim da ni ne mogu, zbog EU i slicno., ali to ce bolje da znaju Lus, Bella ili Ivana.
Sto se reakcije javnosti tice ona je normalna i ocekivana. Ista bi bila i u USA i u EU, slican nam je mentalitet sto se toga tice.
O onome sto se desilo imam samo da kazem- STRASNO! Svo vreme sam se nadala da ce je naci kod nekog momka kako je pobegla jer su im zabranili da se vidjaju. Na zalost to dete nece imati vremena za takve ludosti. Uopstena tema,9.  deo - Page 17 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptyČet Avg 07, 2014 4:16 am

A zasto ti ga je zao, Jo?
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptyČet Avg 07, 2014 6:02 am

Ја сам се вратила, Кајли. Јесте, све је скупо, скупље него по другим острвима. Ја вам препоручујем да што пре одете тамо, острво је сваке године све популарније међу Србима, а ја нешто избегавам места где нас има много. На Кефалонији нас скоро нема. Прелепа дуга плажа и то месна плажа, море исто тако лепо, нема гужве, ма дивота. Лош је градски превоз на острву, али кад се већ одлучите на острво онда обавезно кола или излети са агенцијама. Нас су само излети коштали 200 евра. Али сам много задовољна јер су им излети фантастични.

Не жалим злочинце. Дебела свиња од 120 кила се иживљава над дететом. Надам се да је на томе и стало. Увела бих, да се ја питам, да малолетна лица не могу сама да буду напољу после 23 часа до 06 часова ујутру. Полиција би дежурала, када ухвате неког малолетника, њега спровести у најближу полицијску станицу, позвати родитеље и дебело их казнити по џепу. Наравно да се ово могло десити у по дану, али теже. Било да је град или село, по мраку си веома лак плен.

Да, укинута је због Eвропске повеље и милион неких других повеља о људским правима, трте мрте, нешто нисам љубитељ људских права. Република Српска и даље има смртну казну прописану Уставом, као и Белорусија. Једини у Европи.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptyČet Avg 07, 2014 8:32 am

Mene je jutros probudila ova vest, suze su mi isle na oci. Iako sam bila svesna da je to svakako jedna od mogucih opcija, cija se mogucnost povecavala sa protekom vremena, bas sam bila sokirana. Nekako sam se podsvesno nadala da ce je ipak uskoro naci, zivu i zdravu. Nisam pomisljala da je otisla sa nekim deckom jer imamo zajednicke prijatelje koji su potvrdili da je devojcica zaista oduvek bila mirna, poslusna i lepo vaspitana. Sto se i vidi po njoj samoj. Uzasno mi je zao njene porodice i sestre, mogu samo da zamislim kako se osecaju Uopstena tema,9.  deo - Page 17 1371890812

Sto se smrtne kazne tice, u poslednjih par godina sam postala njen pobornik, iako sam do tada bila protivnik. Videla sam neke peticije koje ljudi potpisuju kako bi se Tijanin ubica osudio na istu, ali to nema nikakvog efekta, stite ga osnovna nacela krivicnog prava po kom mu se sudi po zakonu koji je vazio za vreme izvrsenja krivicnog dela, a cak moze da mu se primeni blaza kazna ukoliko za vreme sudjenja bude donesen zakon sa povoljnijom kaznom za njega. Medjutim, ta novina bi svakako znacila nesto za slicne buduce slucajeve, kojih ce nazalost uvek biti Uopstena tema,9.  deo - Page 17 1371890812 Postoji tehnicki nacin da nasa zemlja ponovo uvede smrtnu kaznu, ali to bi nam zatvorilo vrata ka EU, sto je nasim politicarima prioritet.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptyČet Avg 07, 2014 9:20 am

Lus ::

нешто нисам љубитељ људских права.
Nemoj tako Lus. Povelja o ljudskim pravima je nesto najhumanije sto covecanstvo ima.
Zalosno je sto se zloupotrebljavaju vrlo cesto i sto se ne postuju. Ali dok god postoje do tad postoji i nada da ce covencanstvo biti bolje i uzdici se do tih prava koje je samo propisalo.

Ja nisam za smrtnu kaznu. Nekako mi deluje kao da covek preuzima ulogu Boga tu. Drugo - time se zlocinca nagradjuje. Zivot iz resetaka- to jeste kazna. Smrt- to je pomilovanje.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptyČet Avg 07, 2014 10:29 am

zao mi je sto su ljudi sebe postavili iznad njega iako je i on samo covek, i sto sebi daju za pravo da nekog osudjuju. i to ga osudjuju na smrt.

i u potpunosti se slazem sa ivom, da covek preuzima ulogu boga, njegovom smrcu nista ne bi bilo reseno.

ne kazem da on nije kriv, strasno je to sto je uradio. ne pokusavam da ga opravdam, dala bih mu dozivotnu robiju, ali mislim da niko nema prava da uzima tudji zivot. i on je necije dete.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptyČet Avg 07, 2014 8:49 pm

Yo izvini ali u ovakvim slucajevima ljudi imaju prava da odlucuju o njegovom zivotu jer nije normalan.To ne moze da uradi normalna i zdrava osoba.I samim tim ne moze da se deklarise kao covek.Ja bih ga najstrasnije mucila,da umre u najgorim mukama.I to da umire danima.Jadna devojcica.Ne mogu da se opasuljim od kad sam procitala tu vest.Toliko mi je zao,kao da mi je neko najrodjeniji.

Takve gnjide ne mogu i ne smeju da udisu ovaj vazduh.Ja jesam za postovanje ljudskih prava ali onda kad imamo posla s ljudima,i svakako mislim da treba uvesti smrtnu kaznu.Pogotovo sada nakon ovog gnusnog zlocina.Ali Srbija se nikad nece opametiti.Mi bismo u EU,e pa dok dodjemo do nje ona ce se raspasti.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptyČet Avg 07, 2014 11:29 pm

ne znam. meni nesto ne stima da ubijem coveka koji je ubio nekog. onda ni ja nisam bolja od njega i zasluzujem isto. ustvari, meni da daju pistolj ja ne bih mogla da pucam u njega.

mada, mozda bih drugacije pricala da je moje dete u pitanju.

slazem se da ne treba da bude slobodan, da ne sme pripadati nasem drustvu, da mu ne sme biti dozvoljeno da ima naslednike i da se mora staviti tacka na takve slucajeve.

ja vodim rat u svojoj glavi sta je ispravno, ne sa vama Uopstena tema,9.  deo - Page 17 650269930
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptyPet Avg 08, 2014 12:30 am

Pa nisi ista kao on jer ti nisi ubila nikoga bez razloga,nego da bi postedela ostatak nacije od takvih monstruma...i da bi sprecila dalje krvoprolice.
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptyPet Avg 08, 2014 12:56 am

Ja mu nikako ne bih mogla pozeleti smrt. I zatvor ce da spreci krvoprolice. Ali sam i te kako protiv smrtne kazne. Cak i da postoji ta kazna, te devojcice nema, njenim roditeljima svakako nece biti bolje. Ako mu je stanje svesti izmenjeno ne znaci da nije covek, ima toliko ljudi koji su negde pukli, a ostali su dobri ljudi.
Dovoljna ce mu biti kazna da zavrsi iza resetaka, 90% vremena sam sa svojim mislima. U tim uslovima i onaj koga deklarisu kao monstruma moze proziveti najstrasniju kaznu. Normalno se ponasao, pa da ga nije negde izjedalo ne bi okacio slike sestrica.... Da utvrde da ju je silovao, svakako ce biti pokazatelj njegove bolesti.
Zao mi je te porodice, nevin zivot se ugasio, velika tragedija.
Takodje, da je moje dete u pitanju, ne bih mu mogla pozeleti smrtnu kaznu, njega nsta ne moze vretiti, niti bi mi bilo lakse....
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 EmptyPet Avg 08, 2014 1:48 am

Pricate o tome kao da je Zoran obrao komsiji Petru sav kukuruz, ali ako mu ukrade i kruske, e to ce vec znaciti da je bolestan. Nije dovoljno sto ju je ubio, skinuo i zakopao?
To da li se neko kaje ili ne, nema veze sa kaznom koju treba da dobije.
I zasto pravdati ubicu njegovom potencijalnom neuracinljivoscu? Pretpostavljam da biste najostrije osudili kada bi T. roditelji ubili njega. Ovde se stite ubice, lopovi, ljudi devijantnog i nasilnog ponasanja. Kakve to veze ima sa ljudskim pravima? Zasto bi oni trebali da imaju prava koja su nekome oduzeli?

I nemojte se stavljati u tu situaciju, bez veze je. Mislim da taj bol ne moze da pokrije recenica "ne bih mu pozelela smrtnu kaznu, ne bi mi tako bilo lakse".

Nisu se ti ljudi postavili iznad njega, vec on iznad zakona i na kraju krajeva, iznad svih nas.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uopstena tema,9. deo   Uopstena tema,9.  deo - Page 17 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Uopstena tema,9. deo
Nazad na vrh 
Strana 17 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Uopstena tema,deo 7.
» Uopstena tema,deo 8.
» Sex i zenska seksualnost (ni)su tabu tema?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: