Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Idealno vreme za udaju

Ići dole 
+17
*cinderella*
Jeci
jagodica
Lus
Nastija
bevana
Iva
Lara
Asja
Yo**
pufnasta
Rale89
Bella
StormZ
~Lovely~
Ivana
meda
21 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptySre Mar 28, 2012 10:20 pm

Devojke, jel razmišljate o udaji? Kada je, po vama, najbolje vreme za udaju?


Poslednji izmenio meda dana Čet Mar 29, 2012 12:24 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptySre Mar 28, 2012 10:25 pm

naravno da je to individualna stvar i da zavisi mnogo faktora,ali meni je 27 godina taman! Idealno vreme za udaju 650269930
A tebi,Medo? Idealno vreme za udaju 650269930
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptySre Mar 28, 2012 10:28 pm

Mislis na godine?Ja obicno kazem da cu cekati do 26,27 godine,aliii pitanje je koliko se to moze planirati..Ja sam za varijantu da se malo provede sa drugaricama,zaposlis se,uzivas,imas svoj novac koji ne delis ni sa kim,pa tek onda.Ne zelim da sad zvucim kao oni muskarci koji kazu da malo prozive,ne mislim na uzivanje u tom smislu kao sto oni to smatraju,nego da si svoj covek jedno vreme,nikome ne polazes racune,hocu da kupim recimo to i to a da ne mislim da li mi treba nesto u kuci,da li moram da zurim da kuvam rucak i te stvari. Idealno vreme za udaju 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptySre Mar 28, 2012 10:31 pm

25-27 god.To se ne planira puno.
To uradis ne kad shvatis da mozes da zivis sa tom osobom,nego kad shvatis da ne mozes da zivis bez nje.Naravno ne treba u 20 godina da se to desi.Ipak treba malo da se prozivi. Idealno vreme za udaju 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptySre Mar 28, 2012 10:38 pm

Najranije 27-28, ako podjem od sebe Idealno vreme za udaju 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptySre Mar 28, 2012 10:42 pm

StormZ ::
25-27 god.To se ne planira puno.
To uradis ne kad shvatis da mozes da zivis sa tom osobom,nego kad shvatis da ne mozes da zivis bez nje.Naravno ne treba u 20 godina da se to desi.Ipak treba malo da se prozivi. Idealno vreme za udaju 650269930

Lepo si ovo rekao!
Mada,i nije da se ne planira!treba misliti i o drugim bitnim stvarima,ostavraiti se na drugim poljima,sazreti za taj korak itd!
a nisam ni za neko odugovlacenje preterano i cekati bolje uslove za zivot.posebno kad zivimo tu gde zivimo!
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptySre Mar 28, 2012 11:19 pm

StormZ je lepo rekao, slazem se. Znam da ne mogu da biram u kojoj godini cu se tacno udati, ali ajde da kazem da bih volela da mi se to desi posle 28. god.
zavrsila sam fakultet, radim, zivim sa rodjenim sestrama, blizim se 26-toj (iako se predstavljam da imam 23,24 Laughing ) i jos uvek ne vidim sebe u braku
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptySre Mar 28, 2012 11:47 pm

Meni je idealno vreme oko 26-27 god. da bi kasnije mogla dete da rodim pre 30 ili eventualno u ranim 30-im ... Zelela bih da jedno vreme zivim malo sama sa muzem, pa tek onda da prosirujemo porodicu, medjutim tesko je to isplanirati, uvek moze nesto d iskrsne ...
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptySre Mar 28, 2012 11:55 pm

Ja bih dete rodila odmah. A sto se udaje tice, za godunu dana ili dve godine, tako se sada osecam. Nije to nesto sto se planira, zelje i planovi su jedno, a realnost drugo. Idealno vreme za udaju 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptyČet Mar 29, 2012 12:18 am

pa da, za brak si spreman onda kad znas sta hoces u zivotu, tj. kad si proziveo toliko da znas sta ne zelis i sta zelis. kad znas sta ti odgovara, koji su tvoji principi i kad nadjes osobu s kojom sve to delis. nikad nije idealno, ali da bude u granicama tvoje tolerancije. nema tu neke filozofije... Idealno vreme za udaju 2981382511
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptyČet Mar 29, 2012 1:04 am

Dete bih mogla da imam i sad, osecam se spremnom da budem majka, ali nemam odgovarajuceg partnera pored sebe. Pritom, cekam da zavrsim fax, malo sredim svoj zivot u smislu posla, i nekih malih stvarcica koje cu uraditi za sebe, tipa putovanja ili tako nesto, i kad nadjem pravog muskarca, ondaaaa Idealno vreme za udaju 650269930 Inace, meni je neka granica do 30, o.k. mi je 27, 28 i 29.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptyČet Mar 29, 2012 1:05 am

što sam starija, sve više pomeram granicu Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptyČet Mar 29, 2012 1:42 am

meda ::
što sam starija, sve više pomeram granicu Laughing

i ja! Idealno vreme za udaju 650269930
pre mi nikako nije bilo jasno zasto se moja mama udala sa 29,a saaad....
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptyČet Mar 29, 2012 1:44 am

ja kad bix mogla da biram da se u tridesetim probudim sa muzem i detetom,ili decom,ili sama ,sa dobrim poslom,fenomenalnim drustvenim zivotm i uvek po nekim muskarcem da me zabavi bez sumnje bix izabrala ovo drugo...ali sxodno tome da je ovo Srbija a ne Menhetn,i da ako par zena divlja po gradu,provodi se i uziva u ziotu bice okarakterisane kao potpuni promasaj,no na stranu tudje misljenje koje mi je totalno nebitno,cinjenica je da ne bix nasla sebi zene za drugarice koje dele moje misljenje,bar ne u ovom veku..pa cu se od muke udati,oko 28 dok zavrsim master i zaposlim se bi bilo lepo,ako nadjem nekog adekvatnog,a deca...pa nisam bas neki ljubitelj dece,ali ako ix budem imala bice odgajana i vaspitana na pravi nacin uz svu paznju sveta,jer sam svesna kakva je to odgovornost..
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptyČet Mar 29, 2012 3:09 am

Ja sam sebi rekla nema udaje dok ne zavrsim fax, i master, dok ne budem imala normalan posao i naravno dok ne budem imala odgvarajuceg partnera ... Znam da zvuci da mnogo trazim i da ne mze sve biti idealno, ali bas me briga ... Ja cu da tezim tome, mislim da sam bar delic toga zasluzila ... Ako ne daj boze nesto iskrsne, sta da se radi ... Prezivela bi i to :-)
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptyČet Mar 29, 2012 3:15 am

Do tridesete. Idealno vreme za udaju 650269930
razmisljam nekad o tome, ali kao o nekoj malo daljoj buducnosti. Mlada sam, bre Idealno vreme za udaju 3802759599
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptyČet Mar 29, 2012 3:16 am

ziva bila, velika porasla i dobro se udala! Idealno vreme za udaju 425539214 bravo, rale, tako treba
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptyČet Mar 29, 2012 3:22 am

Ja znam devojke koje su zavrsile srednju skolu, u medjuvremenu nasle momka, o zaposlenju nisu htele ni da cuju, bukvalno sedele i cekale da ih momak ozeni, dok nisu zatrudnele i tako se udale. Ali zato znam i devojke koje su zavrsile faks, imaju dobre poslove, jure karijeru i udaja im nije ni na kraj pameti. Hvala Bogu pa ima zlatne sredine, kad devojka zeli da zavrsi faks, zaposli se, stvori sebi neku sigurnost i onda se uda. Mislim da tu veliku ulogu igra vaspitanje.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptyČet Mar 29, 2012 3:29 am

Pufnasta- u pravu si sto se toga tice ... Ne mislim o buducnosti samo zbog sebe ... Nije meni toliko stalo do para i posla, nego mi je bitnije da sutra kada budem imala muza i decu, mogu muzu da pripomognem, a deci da pruzim sto bolji zivot ... A naravno volela bi i da pomognem roditeljima posto su se oni toliko mucili zbog mene i sestre ...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptyČet Mar 29, 2012 5:13 am

Onda kad nadjes nekog pored koga moze sebe da zamisli u braku. Posto to meni nije bilo lako,i posto sam mislila da nikada necu pozeleti da se udam, mislim da je to presudno. Godine su manje bitne, i to ne moze da se isplanira pa da ne znam koliko kalkulises.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptyČet Mar 29, 2012 10:00 am

sad mi je vreme Idealno vreme za udaju 124630516 ali sto rece pufnasta,zelje su jedno,realnost drugo.Idealno vreme za udaju 650269930
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptyČet Mar 29, 2012 10:17 pm

ne znam kako kod vas, ali sve moje drugarice ili se udaju ili pricaju o udaji. luuudim
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptyČet Mar 29, 2012 10:20 pm

kod mene nijedna. Idealno vreme za udaju 515354487
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptyČet Mar 29, 2012 10:21 pm

Medo nije to nista,neke iz mog razreda iz srednje su vec udate ili se sada udaju,radajaju decu,a vidi koje sam godiste.Iznenadim se svaki dan kad cujem.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju EmptyČet Mar 29, 2012 10:23 pm

Ni kod mene to nije slucaj, hvala Bogu, meni to sve deluje jaaako daleko, bas se osecam nezrelo za to Idealno vreme za udaju 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Idealno vreme za udaju Empty
PočaljiNaslov: Re: Idealno vreme za udaju   Idealno vreme za udaju Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Idealno vreme za udaju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» sex za vreme menstruacije
» Kako da brze prodje vreme...
» Pravo vreme za prvo dete
» Pravo vreme za stupanje u seksualne odnose.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: