Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako da brze prodje vreme...

Ići dole 
+2
Natalla
JJEECCAA
6 posters
AutorPoruka
JJEECCAA

JJEECCAA


Broj poruka : 69
Datum upisa : 02.03.2012

Kako da brze prodje vreme... Empty
PočaljiNaslov: Kako da brze prodje vreme...   Kako da brze prodje vreme... EmptyNed Maj 27, 2012 1:46 am

Posle svega sto mi se desilo, posle glupog carskog reza koji mi ustvari i pravi problem, toliko zelim da ostanem trudna ponovo a proslo je tek 5meseci, a doktori su mi preporucili godinu dana pauze. Cini mi se da bi mi ta trudnoca bila spas od svega, da nas vrati u zivot. Koliko sporo vreme tece,svaki dan je vecan a moram da cekam... I izvinjavam se sto vam temu trudnica prebacujem trenutno na drugo mesto, ljubim sve trudnice i pratim vas kad god mogu.
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Kako da brze prodje vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da brze prodje vreme...   Kako da brze prodje vreme... EmptyNed Maj 27, 2012 3:09 am

Jedino rešenje je da pokušaš da manje misliš o tome. Jer ako ti se sve vrti oko toga i stalno razmišljaš koliko još trebaš da čekaš, odužiće ti se još više. Probaj sa nekim hobijem, izlazi, viđaj se sa prijateljima, nemoj samo da razmišljaš o trudnoći i svemu što ti se izdešavalo. Eto, meni je to pomoglo. Pokušaj Kako da brze prodje vreme... 650269930 A kada prođe taj period i ostaneš ponovo trudna čudićeš se kako je u stvari vreme brzo prošlo Kako da brze prodje vreme... 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
JJEECCAA

JJEECCAA


Broj poruka : 69
Datum upisa : 02.03.2012

Kako da brze prodje vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da brze prodje vreme...   Kako da brze prodje vreme... EmptyNed Maj 27, 2012 3:42 am

Hvala na recima podrske, ali sta god radila ja razmisljam sta,kad,kako... Povremeno me uhvati tuga, neki osecaj tezine da uopste nemogu da funkcionise, totalno se izgubim u vremenu.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kako da brze prodje vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da brze prodje vreme...   Kako da brze prodje vreme... EmptyNed Maj 27, 2012 4:00 am

pa,eto,skoro pola je vec proslo! Kako da brze prodje vreme... 650269930
budi optimisticna!upisi neki kurs jezika ili kreni na aerobik i slicno!jesi li zaposlena?ako nisi nadji nacin da se zabavis u kuci (ako ne radis)-mozda da gajis cvece ili neki rucni rad,tipa da pravis nakit,citaj knjige,putuj sa muzem...to su samo neki primeri.
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Kako da brze prodje vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da brze prodje vreme...   Kako da brze prodje vreme... EmptyNed Maj 27, 2012 4:11 am

Jeco možda bi trebala da porazgovaraš sa nekim psihologom ili psihijatrom. Izludećeš sebe ako tako nastaviš. Počinjem ozbiljno da brinem za tebe.
Nazad na vrh Ići dole
JJEECCAA

JJEECCAA


Broj poruka : 69
Datum upisa : 02.03.2012

Kako da brze prodje vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da brze prodje vreme...   Kako da brze prodje vreme... EmptyNed Maj 27, 2012 4:29 am

Kakva sam tvrdoglava pre bi ja izlecila psihijatra nego sto bi on pomogo meni. Borim se ja kako znam i umem,imam neku skolu u koju idem vanredno i pri kraju sam,u utorak imam ispit u vrticu posto je to smer za vaspitaca. Muka mi je i uzasno se osecam pri pomisli da treba da udjem u vrtic i da se druzim sa malom decom. Posto sam poprilicno platila ispit pokusaca da ga nekako odlozim za drugi ispitni rok,mislim da sad nemogu da udjem tamo,tj nema sanse.
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Kako da brze prodje vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da brze prodje vreme...   Kako da brze prodje vreme... EmptyNed Maj 27, 2012 5:31 am

Onda ne znam šta bih ti još predložila Neutral Samo hrabro i biće bolje, lakše, lepše. Obećavam ti Kako da brze prodje vreme... 650269930
Nazad na vrh Ići dole
JJEECCAA

JJEECCAA


Broj poruka : 69
Datum upisa : 02.03.2012

Kako da brze prodje vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da brze prodje vreme...   Kako da brze prodje vreme... EmptyNed Maj 27, 2012 5:59 am

Nadam se da hoce. Samo da izguram ovo najgore.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Kako da brze prodje vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da brze prodje vreme...   Kako da brze prodje vreme... EmptyNed Maj 27, 2012 7:04 am

da li si sigurna da ne mozes da udjes u vrtic ? ja bih na tvom mestu naterala sebe da to obavim jer mislim da bi tako na neki nacin pobedila sebe...
Nazad na vrh Ići dole
Suncica5

Suncica5


Broj poruka : 157
Datum upisa : 02.03.2012

Kako da brze prodje vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da brze prodje vreme...   Kako da brze prodje vreme... EmptyUto Maj 29, 2012 1:46 am

JJEECCAA ::
Posle svega sto mi se desilo, posle glupog carskog reza koji mi ustvari i pravi problem, toliko zelim da ostanem trudna ponovo a proslo je tek 5meseci, a doktori su mi preporucili godinu dana pauze. Cini mi se da bi mi ta trudnoca bila spas od svega, da nas vrati u zivot. Koliko sporo vreme tece,svaki dan je vecan a moram da cekam... I izvinjavam se sto vam temu trudnica prebacujem trenutno na drugo mesto, ljubim sve trudnice i pratim vas kad god mogu.

Sigurno da ti je tesko ali moras to da pobedis. nazalost nisi ni prva a ni poslednja koja ima iza sebe slicnu pricu... jednostavno se takve stvari desavaju i moras sa tim da se pomiris. Vreme ti jos sporije prolazi zato sto se opterecujes i razmisljas o onome sto je bilo... prosto zaboravi na to, zivot ide dalje, ne mozes nista da promenis... radi nesto, zanimaj se, posveti sebi sto vise vremena i uzivaj... bitno je da nakon godinu dana budes psihicki stabilna i jaka jer i sama znas da psiha moze da pravi problem kod ostvarivanja trudnoce.

S toga, osmeh na lice i ne razmisljaj ni o cemu drugom sem o tome da treba sto vise da uzivas u narednom periodu.

Veliki pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
JJEECCAA

JJEECCAA


Broj poruka : 69
Datum upisa : 02.03.2012

Kako da brze prodje vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da brze prodje vreme...   Kako da brze prodje vreme... EmptyUto Maj 29, 2012 3:06 am

Znam ja da je sve sto si napisala istina, i znam da treba tako. Ali moja devojcica je zivela u meni 9mereci,najlepsih 9meseci u zivotu i trebala da je da ostane samnom a nije. Ko zna zasto je tako ispalo,mozda je tako bilo bolje za nju,ali kako god bilo mi smo je cekali,radovali se svakom njenom pokretu a ostali smo praznih ruku. Horor koji sam prosla od trenutka kad sam saznala da je srculence stalo do trenutka kad sam je videla nikad necu zaboraviti. Bila je savrsena, izgledala je kao da spava a ustvari je postala mamin i tatin andjeo. Znam da si se ti porodila skoro, i zelim ti svu srecu ovoga sveta, da te uvek prati osmeh tvog deteta.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Kako da brze prodje vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da brze prodje vreme...   Kako da brze prodje vreme... EmptyUto Maj 29, 2012 5:56 am

Potpuno te razumem,ali moras na sve to gledati pozitivno,nemoj da ocajavas,kao sto su ti devojke vec rekle nadji neki hobi i misli na to sto manje,i vreme ce brzo proleteti.
Nazad na vrh Ići dole
JJEECCAA

JJEECCAA


Broj poruka : 69
Datum upisa : 02.03.2012

Kako da brze prodje vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da brze prodje vreme...   Kako da brze prodje vreme... EmptyČet Dec 20, 2012 8:48 pm

evo proslo godinu dana. nadam se da je neko cuva i da ona cuva mene. andjele volimo je najvise
Nazad na vrh Ići dole
Suncica5

Suncica5


Broj poruka : 157
Datum upisa : 02.03.2012

Kako da brze prodje vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da brze prodje vreme...   Kako da brze prodje vreme... EmptyPet Dec 21, 2012 2:24 am

JJEECCAA ::
evo proslo godinu dana. nadam se da je neko cuva i da ona cuva mene. andjele volimo je najvise

I sama kazes da je ona andjeo i veruj da ona jeste sad sa andjelima i da te cuva... sad se vi okrenite stvaranju novog andjela i veruj u to da ce ovog puta taj andjeo i posle tih predivnih devet meseci ostati sa vama i ulepsavati vam zivot.
Sigurno da nikada neces moci da zaboravis ono sto vam se dogodili ali morate se truditi da pozitivno razmisljate. Tako je iz nekog razloga moralo da bude a sledeci put ce sigurno biti drugacije.
Drzim vam palceve da sto pre ponovo jedno malo srculence zakuca u tebi... srecno.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Kako da brze prodje vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da brze prodje vreme...   Kako da brze prodje vreme... EmptyPet Dec 21, 2012 3:25 am

Vreme leti!Sad se bacite na posao pa da nas uskoro obradujes lepim vestoma!Zelim vam svu srecu ovog sveta!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako da brze prodje vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da brze prodje vreme...   Kako da brze prodje vreme... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako da brze prodje vreme...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Trudnoća i porođaj-
Skoči na: