Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mirovanje posle abortusa

Ići dole 
+12
Iva
inda
Ivana
bevana
Natalla
Kalla
Rose123
Jeci
meda
Nastija
*cinderella*
Papapufna
16 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptyPon Jun 11, 2012 12:39 am

Htela sam da zakazem abortus danas, ali mi je dr rekla da moram 2-3 dana da mirujem. Medjutim ja nisam u mogucnosti da uzmam slobodne dane, radim kancelarijski posao i svodi se na sedenje od 8h. Da li strogo moram da lezim, ja bih ipak da to sto pre zavrsim i ne znam da li cu imati nekih problema ako nastavim da redovno odlazim na posao? Molim za pomoc hitno je. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptyPon Jun 11, 2012 4:21 am

Zakazi za petak, bolece te kad prodje anestezija, moraces da odlezis.
A moraces i cesce da menjas ulozak, da ne bi doslo do infekcije.
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptyPon Jun 11, 2012 10:34 am

Petak i subotu radim popodne, jedini slobodan dan mi je nedelja.I tako tokom cele godine, sta da radim kad moram. Mislila sam da zamenim smenu za subotu i da odradim to popodne i odem pravo kuci i odmaram taj dan i nedelju pa da u Ponedeljak odem normalno na posao. Strah me je da nesto ne iskomplikujem, a ne mogu sebi da priustim da se izlezavam kod kuce. Stvarno ne znam sta cu...
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptyUto Jun 12, 2012 2:13 am

Jel si rekla sve to svojoj doktorki,sta je ona rekla?Sigurno je da moras posle toga da mirujes jer ces osecati i bolove i imaces krvarenje.A da mozda razmislis bolje pa da ipak rodis!?
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptyUto Jun 12, 2012 11:33 pm

ne mozes da uzmes dva slobodna dana?
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptySre Jun 13, 2012 1:30 am

Odlezi tih nekoliko dana obavezno, nemoj da se igras sa svojim zdravljem. Iskoristi bolovanje na poslu, bilo sta uradi, zamoli lepo sefa/seficu...
Mada i sedenje dosta pasivno... ali ako je lezanje neophodno, to i uradi! zbog sebe Mirovanje posle abortusa 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptySre Jun 13, 2012 2:18 am

Potpuno se slazem sa devojkama.
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptySre Jun 13, 2012 6:18 am

Zakazan mi je abortus u ponedeljak popodne i posle toga idem kuci da odmaram, pa sutradan ujutru na posao. Posto radim kancelarijski posao i sedim samo mi je skrenuta paznja da ne dizem nista tesko, da se cuvam promaje i da se ne naprezem. Ma znate kakvi su privatnici, ne postoje bolovanja kod njih, kada sam imala upalu jajnika i kad sam morala da lezim rekli su mi da mi posao nije naporan i da mogu i da sedim. A da sam otisla na trudnicko mozda bi me i otpustili, a moram da radim. Od nas 5-oro u kuci, samo tata i ja radimo. Tesko mi je sto sam se odlucila abortus i jako sam uplasena, nadam se samo da ce sve dobro proci i da nece biti nekih komplikacija...
Nazad na vrh Ići dole
Rose123

Rose123


Broj poruka : 4
Datum upisa : 29.03.2012

Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptySre Jun 13, 2012 7:42 am

Iako svako reaguje na svoj nacin, ja moram da se ubacim i da kazem da posle cele te akcije nisam imala nikakvih bolova. Pod mirovanje je spadalo uglavnom sedenje. Sve u svemu mi je bilo vazno da odspavam taj ceo dan i Sutradan mi je bilo mnogo bolje. Dali su mi lekove u slucaju bolova ali nije bilo potrebe da ih uzimam. Povremeno ispijanje toplog caja opusta i pomaze (bar meni)
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptySre Jun 13, 2012 8:44 pm

Danas je medicina jako mnogo napredovala tako da su vrlo male sanse za bilo kakve komplikacije.Ja sam imala bolove 5-6 dana,u pocetku vrlo jake,kasnije slabije,nisam mogla da idem u wc jer me sve bolelo kad se malo napregnem.I buduci da sam zelela bebu vise od svega ali eto nije mi se dalo taj put,osecala sam se grozno,ko da mi je izvadjen neki deo tela,a da ne pricam o strepnjama da li su dobro odradili zahvat i da li cu ikad ostati ponovo trudna... Mirovanje posle abortusa 650269930 a ipak jesam posle samo 6 meseci,prvih 3-4 nisam ni smela.
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptySre Jun 13, 2012 9:45 pm

Ja inace uvek za vreme menzisa imam uzasno jake bolove, ne znam da li su slicni kao i oni posle abortusa, ali istrpim nekako. Inace ne volim da pijem nista od lekova za bolove, mozda kada bas ne mogu da istrpim popijem jednu i to je to. Ja sam vise za cajeve, oni me opustaju. Hvala vam devojke na pomoci, lakse mi je sad kada sam cula i vasa iskustva. Nikom nista nisam rekla, samo decko zna, ali on ne zna bas da me utesi. Pogotovo sto je i on uplasen da li ce sve proci kako treba, mislim i da mu je teze nego meni.
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptyČet Jun 14, 2012 11:39 pm

Zajedno smo 3 godine, ja punim 24 a momak je 3 godine stariji. Iskreno, nisam spremna za takvu vrstu odgovornosti, bar ne za sad. Decko je bio za to da se beba zadrzi, ali je rekao da ce da me podrzi sta god da ja odlucim. Tako da sad brojim dane do ponedeljka...
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptyPet Jun 15, 2012 12:34 am

To bi trebalo da bude vasa zajednicka odluka,ali ja sam uvek za to da sto bolje razmislite nego da se posle kajete.
Nazad na vrh Ići dole
Kalla

Kalla


Broj poruka : 76
Datum upisa : 14.03.2012

Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptyPet Jun 15, 2012 3:32 am

Ja sam skroz protiv abortusa
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptyPet Jun 15, 2012 3:44 am

I ja sam, ali kad mora, onda mora.
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptyPet Jun 15, 2012 4:02 am

Svako ima pravo na svoje misljenje. Desilo se neplanirano, ja sam inace koristila pilule, ali sam bila bolesna i pila sam antibiotike i skroz sam smetnula sa uma da koristim dodatnu zastitu.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptyPet Jun 15, 2012 4:05 am

Ma ok je,ti najbolje znas u kakvoj si situaciji i da li si spremna za to,ipak je to veliki korak.
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptyPet Jun 15, 2012 4:11 am

Trebalo bi da pitam dr kad mogu opet da pocnem sa pilulama posto sam prestala da ih pijem cim je test pokazao pozitivan rezultat.
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptyPet Jun 15, 2012 4:13 am

Tj. kada mi je u onoj pauzi od 7 dana izostala menstr.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptyPet Jun 15, 2012 4:29 am

Sta je tu je,sad ne mozes nista da promenis,drzimo ti fige da u ponedeljak sve dobro prodje,javi nam se.
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptyPet Jun 15, 2012 5:18 am

Pilule počinješ prvog dana prve menstruacije nakon intervencije. Ništa ne brini, budi hrabra i slušaj savete lekara. Miruj, pij vitamine i terapiju koju će ti dati nakon intervencije. I naravno, ako i malo sumnjaš u svoju odluku, onda razmili još jednom. Ja ti želim da sve prođe kako treba, i bez trajnih posledica. A to ko kakv stav ima u vezi abortusa ne treba da te brine. Tvoj život je tvoja stvar i sama donosiš svoje odluke, i živećeš sa njima do kraja života. Pozdravljam te i ne brini, sve će biti kako treba.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 37

Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptyPet Jun 15, 2012 7:45 am

tema nije ''za i protiv abortusa",nemojte devojci da stajete na muku,nego pomozite ako znate.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptyPet Jun 15, 2012 10:11 pm

bevana ::
tema nije ''za i protiv abortusa",nemojte devojci da stajete na muku,nego pomozite ako znate.
Upravo! Mirovanje posle abortusa 3980218871 Mirovanje posle abortusa 3980218871 Mirovanje posle abortusa 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptyPet Jun 15, 2012 11:54 pm

Javicu vam se, ovih dana sam se bas unervozila i da nije bilo vas verovatno bih izludela. Bar sam sa nekim podelila svoj strah Mirovanje posle abortusa 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa EmptySub Jun 16, 2012 12:29 am

nije svejedno,ali ako vec nemas drugog izbora budi jaka i pisi ovde slobodno ako budes imala bilo kakvu dilemu! Mirovanje posle abortusa 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mirovanje posle abortusa Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mirovanje posle abortusa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 7Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Trudnoća nakon abortusa
» Krv posle odnosa.
» Menstruacija posle porođaja
» krvarenje posle odnosa
» Krvarenje posle menstruacije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Abortus-
Skoči na: