Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida

Ići dole 
+22
jagodica
Lara
koni
bevana
pahuljicaa
Rale89
sanja
sharon
vitaaaaa
papagaj
Yo**
Lus
inda
malena mrvica
StormZ
Ivana
Nastija
Iva
Bella
sister87
meda
mihnja
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptyUto Okt 15, 2013 5:50 am

jagodica ::
Uh ja se slazem sa Ivom 110%! Ja sam sa bivsim pocela da se zabavljam sa 17 bila 4 godine, a poslednje dve je bilo povuci-potegni da sam bila pametna raskinula bih odmah, ali kao promenice se i promeni se on na celih 10,15 dana i onda na staro! Kad je prvi put shvatio da ja savrseno funkcionisem bez njega proradila g*** i ja mu oprostim, bio je dobar 7,8 meseci i onda opet greska! To je za mene bio kraj i vise se nisam okrenula za njim! Hocu da kazem neke stvari se NIKAD ne mogu promeniti, neki ljudi se jednostavno ne poklope i ne treba nista siliti! Ja evo od tog raskida zivim punim plucima, zivot mi je ispunjen maksimalno, niko mi nije verovao da sam raskinula, svi su ocekivali da cu da patim, placem, histerisem a ja bolje nego ikad! Jednostavno volela ga jesam, ali shvatila da sebe volim vise! I imala sam problema sa njim, mesecima je zvao, pokusavao da dodje do mene, onda napadao kad cuje kako sam ja sa nekim u vezi (a to su bila nagadjanja,jer ja stvarno nisam nikog imala, prijala mi je sloboda),ja ga kulirala i tek posle skoro godinu dana je ukapirao da mu je sve uzalud! Mada i sad zna da se javi ali ja to iskuliram,kratko odgovorim na poruku i cao,nikad mu nisam davala nadu! Inda samo ga kuliraj, oni misle da smo mi njihova svojina i nije im jasno kako mi to mozemo bez njih! E pa mozemo dragi i to mnogo bolje nego sto mozes i da zamislis! A za to etiketiranje boli te uvo pricace kako god da okrenes, ja sam bila 200% verna u toj vezi i sta imam od toga? Verovatno sam na kraju u njegovom drustvu ispala kucka koja je tek tako ostavila njihovog druga!
Ovo kao da sam ja pisala aha 
Ni ja nisam ocekivala da cu svoju dugu vezu tako zavrsiti i maltene odmah uleteti u drugu. Nisam je trazila ali se desila. Razmisljala sam dugo da li da je odmah zapocnem ili ne i shvatila da mu trebam dati sansu. Nisam se pokajala, sve sam sigurnija u to. Iz ove tacke gledista, zao mi je sto su se emocije od bivseg ugasile i sto je sve tako jadno ispalo. Mene je drzalo jos posle raskida s tim sto nisam imala kad da mislim o tome. Lagala bih ako bih rekla da ga se nekad ne setim, ali to vise nisu misli kao od ranije. Drago bi mi bilo da znam da je srecan u ovoj novoj vezi i da bar nece raditi gluposti kao u vezi sa mnom. Priznajem da mi je drago sto sam neki dan srela njegovu majku i sto smo se lepo ispozdravljale. Recimo, na to sam uvek obracala paznju i bilo mi je zao sto su se na pocetku (odmah posle raskida) svi ponasali cudno ljutito prema meni. Kaze drug, mozda joj se ne svidja nova snajka pa je shvatila sta je izgubila Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 3739580032 
Poenta svega je da trebamo raditi stvari koje nas usrecuju i za koje mi mislimo da su ispravne za nas. Svako nam moze dati savet, ali na nama je odluka, makar se zbog nje posle pokajali ili rekli "e bila sam u pravu i ispravno sam postupila"
NAROD CE SVAKAKO PRICATI, za pricu se uvek nadje materijala Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 2414569364  Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 3637366612 
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptyUto Okt 15, 2013 6:08 am

Lovely,a sta bi na kraju-je l` bio sa onom klinkom ili ne?
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptyUto Okt 15, 2013 6:21 am

tema propast 
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptyUto Okt 15, 2013 6:26 am

koni ::
tema propast 
aha Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 617739974 

Ivana, jeste, i to sa ko zna koliko jos njih...
A ja bila tuka, slepa pored zdravih ociju.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptyUto Okt 15, 2013 7:29 am

Ja bih dodala da se slazem s Bellom za sve sto je napisala. Pogotovo da osobe koje stalno to rade (prekida staru vezu tako sto zapocinje novu) takve licnosti nisu stabilne i ne znaju sta ce od sebe. Jednom-dvaput .. Moze da se desi. Ali ako se to nekome stalno desava, te osobe ne znaju kako da funkcionisu same.

Lovely, odoh malo u off sa pitanjem - je li bilo promene sa sadasnjim? Znas sta si pisala u temi o seksu. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptyUto Okt 15, 2013 7:50 am

Evo ovde mozemo da nastavimo diskusiju bez onolikog off-a.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptySre Okt 16, 2013 12:23 am

Samo da vam kazem kako mi je bivsi danas objasnjavao da je bivsi decko mnogo vazna osoba u tvom zivotu i da treba lepo da se ophodim prema njemu,ja sam se bas slatko nasmejala Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 364988687 zasto li se to ne odnosi na bivse pre njega:lol!: ja sam super i sa tim momcima,jer je to sve bilo nebitno i davno,ali je on znao ponekad da prokomentarise sa kim sam ja to bila na kafi i slicno xD
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptySre Okt 16, 2013 12:49 am

Ali on se ne ophodi lepo prema tebi ... Znam gomilu devojaka koje bi ga na to poslale u p.m.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptySre Okt 16, 2013 7:19 am

rale,saljem ga i ja nekoliko puta dnevno Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 364988687
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptySre Okt 16, 2013 7:25 am

Inda, pusti, vidis da decko ne zna gde "udara" Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 1071211947 Samo ti njega ignorisi, odrasce i on jednom Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 312503953
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptySre Okt 16, 2013 8:27 am

Meni je malo zao tog decka. Neko bi trebalo da mu objasni da ce te tako samo udaljiti jos vise, mozda cak i do te mere da na kraju necete biti ni prijatelji ni poznanici ...
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptySre Okt 16, 2013 8:32 am

Индице, драга, мало мање причај у множини о бившим момцима. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 2829010660 
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptyČet Okt 17, 2013 7:54 am

Slazem se sa Lus. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptyNed Nov 03, 2013 6:50 am

E ovakoo...napisala sam u uopstenoj da imam osecaj da sam se zaljubila. Ali mi nije jasno kako se to desilo. Na kraju imam osecaj da onog ''mog'' bivseg nisam ni volela! On mi salje poruke, dosadjuje mi s nekom pricom pateticnom...3 dana nije dobio odgovor od mene uopste. I ne prestaje da salje poruke. U utorak je trebalo da nam bude 3 godine veze, tako da ocekujem bombardovanje u ponedeljak i utorak citav dan s porukama.

Onaj decko sto sam pominjala .. cini me bas srecnom...samo se smejem i uzivam i bas mi je lepo. Upoznajemo se jos uvek, videcemo sta ce biti i hoce li necega biti. Cini mi se da hoce. Ali mi je konfuzna citava situacija...jer mi je nelogicno da sa nekim nisam imala nista, a da se stvarno osecam zaljubljeno. S bivsim mi nikad nije srce lupalo brze ako ga sretnem ili se vidimo...s ovim se osecam .. uf. Ne mogu to da opisem. A ne bih zelela da se na kraju razocaram u njega jer je prema meni predobar i bas me pazi iako mu nisam nista jos uvek...on kaze da cemo pricati o ''nama'' kada budem rascistila sa sobom sve i kad se malo stabilizujem...do tada cemo se upoznati malo bolje. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 650269930
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptyNed Nov 03, 2013 6:57 am

pahuljice,veruj mi da i ja imam osecaj kao da onog bivseg nisam ni volela,i sada mi je milion puta bolje,samo sto ja tu ne trazim problem,kada ga vec nema i uzivam Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 650269930 to savetujem i tebi Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 515354487 . Bivsi neka smaraju koliko god hoce,to ne treba da nas zanima Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 650269930 .
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptyNed Nov 03, 2013 7:00 am

Ranije mi je cak bilo i zao sto on pati i sto mu je tesko...a sad brinem da je meni dobro. Uce nas po nesto na fax - licni interes. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 20348227 delimicno se salim. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 650269930

Pa, znas kako .. sve vise mislim da nismo ni mogle da volimo kad smo imale 16/17 godina kad je veza pocela. Ne vredi to. I dodatna nervoza. Nema potrebe za tim...ja sad uzivam u zivotu...uzivam na faxu...uzivam u ucenju, nista mi nije dosadno da ucim kao ranije...jedino mi fali vremena jer je obimno pa ne stizem. Ovog decka kad vidim, niocemu drugom ne mislim...bas uzivam! Jos nismo nista ni zapoceli, ali upoznala sam njegovo drustvo, brata, ujaka...i znas ono kad ne znas kako da se predstavis...nisi ni drugarica, a ni devojka. JOS UVEK. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 20348227
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptyNed Nov 03, 2013 7:11 am

Pahuljice- mene taj tvoj opis podseca na ovog mog. Kada smo se smuvali isto sam se tako osecala, cak su mi kolena klecala, sto mi se u zivotu nije desilo koliko god da mi se dopao neki decko. Jos uvek imam taj lep osecaj kada sam sa ovim mojim, taj osecaj srece i ispunjenosti. Ne znam kako da opisem. Ko je bio zaljubljen i srecan shvatice o cemu pricam, mada je mene ugavnom prosao taj osecaj euforije, zna sa vremena na vreme da mi se vrati daj osecaj sa pocetka veze ...
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptyNed Nov 03, 2013 7:48 am

pahuljice,a kada sam ja pricala da ne smatram da mi je veza nesto posebno ozbiljna,ti si me napadala Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 124630516 vidis da sam bila u pravu Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 364988687
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptyNed Nov 03, 2013 8:02 am

eto pahuljice naucis nesto korisno Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 1071211947 lepo je za tog novog momka, samo polako, i opusteno, kad se najmanje nadas tad se i ljubav desi Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptyNed Nov 03, 2013 8:06 am

Ma ne radi se o ozbiljnosti tu. Ja sam zelela ozbiljno, smatrala sam ozbiljnim...ali vise nisam imala snage. I tek kad sam se odaljila, kad se nisam gledala s njim (sad vec mesec dana) onda sam shvatila da je to bila prividna sreca i ljubav.

Rale, sad shvatam. Ja drhtim kad mi on pridje, kad pricamo pa me zagrli - prevrne mi se citav stomak... :Dmogu da zamislim kako ce biti ako preraste u nesto vise...ima da umrem kad dodje do poljupca. :Dzamalo sam ga poljubila juce...i onda sam se izmakla...bas smo bliski, pricamo o svemu...grlimo se, mazimo se...poljubio me u vrat nekoliko puta...ali smo se dogovorili da prodje malo vremena, da se ne zalecem sada (zbog duge veze) ..a ja svaki put sve vecu zelju imam da ga poljubim...primetila sam da ima strasti medju nama. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 755705644

Tink, ja sam sebi rekla da ja necu vezu...ni luda...posveticu se faksu, drustvu, izlascima, SLOBODI... i bas tada se pojavi on, pocnemo neku pricu...i eto. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 650269930 A rekla sam da necu nista novo...i eto kako je ispalo sve. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 650269930 stariji je od mene isto koliko je onaj tvoj stariji od tebe. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 124630516

Odoh sad u off - ali da pitam, kako je prosao rodjendan deckov? I godisnjica? Sta si kupila? Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 650269930 Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 650269930 Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 650269930
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptyNed Nov 03, 2013 8:10 am

ijaoooo ccc sram te bilo :Dsalim se, samo uzivaj ;)sta je u horoskopu?

rodjendan je prosao okej, on je taj dan radio, ja sam mu kupila tad kosulju, i dva kolaca, zabola svecicu i pevala pesmicu, pa smo u subotu isli na rucak :)a za godisnjicu smo se videli na sat vremena, i to na njegovom poslu :(kupila sam mu kais, svidelo mu se bas, hvala na pitanju
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptyNed Nov 03, 2013 8:13 am

E bas mi je drago! Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 650269930

A on je LAV u horoskopu. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 2100916089 hahaha. Ja sam stvarno nenormalna. Bas sam .. uh. Ne mogu ni da opisem kako se osecam. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptyNed Nov 03, 2013 8:21 am

Pahuljice, ti si se zaljubila. Ne trebas je objasnjavati niti joj traziti razlog. Uzivaj. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 515354487 
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptyNed Nov 03, 2013 8:25 am

Ali, bila sam 3 godine s onim mojim, a nisam osetila ovo sto osecam s nekim sa kim jos uvek nemam nista. To me bas zbunjuje...cak se zbog toga osecam lose. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 402532072 

I ne bih volela da se razocaram ako sam se zaljubila. Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 EmptyNed Nov 03, 2013 8:32 am

To je sve pozitivno, nemas razloga da se osecas lose.
Ne budi pesimisticna, privlacis negativnu energiju. Sta znaci da se razocaras? Pa ne moras se udati za njega. Polakooo, uzivaj u trenutku i opusti se. aha 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida   Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida
Nazad na vrh 
Strana 8 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» Kuda ide ova veza ?
» problem u komunikaciji
» Nova godina
» Izgubljena nova kutija
» Krv posle odnosa.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: