Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Šta ste u horoskopu?

Ići dole 
+37
bojano
NisamZnalaKako
*cinderella*
Mandragora
meda
eliza96
StormZ
Jeci
Romanticna
...jedina...
Rale89
strumfeticaaaa
Yo**
bubica
kajlina
Asja
Milichica
patofna
Nina87
inda
jagodica
Ferhundica
Lara
Hoppipoylla
pufnasta
sister87
Natalla
SchonFrau
Ketyyy
tinkerbell02
Iva
bevana
Bella
Ivana
Lus
~Lovely~
sanja
41 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 32  Sledeći
AutorPoruka
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptyPet Avg 30, 2013 1:05 am

Bella ::
Aham, posto vidim da stalno pise za dva znaka Šta ste u horoskopu? - Page 24 650269930Ja podznak ni ne gledam, a u znaku se maltene uvek pronalazim.
isto!
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptyPet Avg 30, 2013 8:38 am

Ivana, jel tebi bese vodolija podznak? Zaboravila sam Šta ste u horoskopu? - Page 24 650269930 ja gledam prvo za vagu, pa onda bacim pogled i na ovo za ovna...vise zbog toga sto je deckov znak ovan pa tek onda zbog svog podznaka Šta ste u horoskopu? - Page 24 364988687
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptyPet Avg 30, 2013 9:00 am

bella rece ti pahuljica Šta ste u horoskopu? - Page 24 650269930 zato i spominjem non stop vagu, jer me ona najvise opisuje, a jarac bas malo
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptyPet Avg 30, 2013 9:24 am

Mene vise znak opisuje nego podznak Šta ste u horoskopu? - Page 24 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptyPet Avg 30, 2013 9:45 am

pa tako bi i trebalo,ali je Tink izuzetak! Šta ste u horoskopu? - Page 24 650269930

ne,lav sam,ali jaaako amlo osobina tog znaka imam.i to sam pokupila sve one negativne.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptyPet Avg 30, 2013 10:48 am

Pa uglavnom podznak pokupi negativne...ja sam npr od ovna pokupila tvrdoglavost i arogantnost. I to mi jako smeta. Šta ste u horoskopu? - Page 24 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptyPet Avg 30, 2013 10:45 pm

Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptyPet Avg 30, 2013 10:52 pm

kao i uvek tacno je za vagu, za jarca nista
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptyPet Avg 30, 2013 11:19 pm

Opet za vagu sve tacno Šta ste u horoskopu? - Page 24 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptyPet Avg 30, 2013 11:28 pm

opet za Vagu ovo:ako ne kažete svima koji Vam smetaju šta mislite, teško da ćete zadržati njihovo poštovanje Shocked 
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptyPet Avg 30, 2013 11:36 pm

Ivana, to je zato sto su vage pomirljive i popustljive su prirode...ono ''zbog mira u kuci''...tako da, ako se za to ne pronalazis, onda gledaj i podznak Šta ste u horoskopu? - Page 24 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptyPet Avg 30, 2013 11:46 pm

Све ваге које знам су далеко од помирљивих особа и од тога "мир у кући". Проблем је што знају да идеализују неке особе и свој однос према њима. И онда... То за гутање је тачно, али зависи према коме. Некоме ћуте, а некоме неће.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptyPet Avg 30, 2013 11:46 pm

Ma dobro, to je horoskop. Šta ste u horoskopu? - Page 24 364988687 dve vage koje ja dobro znam i jesu takve, ali milion ljudi.. mislim, mene to zabavlja, ali uopste ne mora biti tacno.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptySub Avg 31, 2013 12:00 am

Lus ::
Све ваге које знам су далеко од помирљивих особа и од тога "мир у кући". Проблем је што знају да идеализују неке особе и свој однос према њима. И онда... То за гутање је тачно, али зависи према коме. Некоме ћуте, а некоме неће.
ovo je tacno.ali valjda tako vecina radi-ko ti je blizak njemu mozes da kazes sve,ostalima ne.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptySub Avg 31, 2013 12:28 am

Hahaha, isto! Tako meni sestra kaze "A sto tako ne odbrusis drugarici?", a ja kazem "Zato sto nisam toliko bliska sa njom" Šta ste u horoskopu? - Page 24 364988687
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptySub Avg 31, 2013 12:46 am

Bella, isto Šta ste u horoskopu? - Page 24 364988687

Lus, zavisi i od podznaka...vage inace nisu tvrdoglave, ali jaaa jesam uzasno. A to mi je zbog podznaka onda Šta ste u horoskopu? - Page 24 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptySre Sep 11, 2013 10:06 pm

OVAN – Sport

Ako želite da spojite lepo i korisno, možete se okrenuti podučavanju sportskim veštinama. Tako ćete, zabavljajući se i uživajući, s lakoćom doći do dodatnih prihoda. Verovatno ste odavno odabrali sport koji vam odgovara, ali najbolje rezultate postići ćete baveći se borilačkim veštinama.

BIK – Ketering

U vašoj prirodi je da spajate lepo i korisno, pa vam neće biti problem da smislite kako da unovčite svoje hobije. Pošto ste veliki gurman i vrstan kulinar, mogli biste da zaradite i od keteringa, a spremanje i aranžiranje hrane predstavljalo bi vam veliko zadovoljstvo.

BLIZANCI – Podučavanje

Vrlo ste vešti u komunikaciji, a ispunjava vas prenošenje znanja na mlađe, što bi mogao biti dobar izvor dodatnih prihoda. Ukoliko volite tehničko crtanje, podučavanje srednjoškolaca i studenata pravi je izbor. Takođe, mogli biste da zaradite i od šivenja, kao i sitnih popravki kućnih aparata.

RAK – Gajenje cveća

Volite sve što je povezano sa domaćinstvom i udobnošću, pa biste trgujući posteljinom, ukrasnim predmetima, posuđem i drugim kućnim predmetima mogli da spojite ugodno sa korisnim. Pošto ste i veliki ljubitelj cveća, možete dodatno da zaradite uzgajajući i prodajući biljke.

LAV – Moda

Volite da dajete savete drugima kako da se obuku i našminkaju, te biste brigom o stajlingu drugih mogli dodatno da zaradite, a to bi vam ujedno predstavljalo i veliko zadovoljstvo. Osim toga, obožavate da budete u pokretu, pa biste organizovanjem kraćih putovanja i izleta za manje grupe ljudi, mogli da spojite lepo i korisno.

DEVICA – Restauracija

Posedujete dar da od starog napravite novo, pa prekrajanjem stare odeće možete da napravite zanimljive, unikatne modele. Takođe, zahvaljujući beskrajnom strpljenju, bili biste odličan restaurator starog nameštaja, što je takođe unosan posao.

VAGA – Izrada nakita

Volite ukrase i nakit, u čijoj biste izradi beskrajno uživali. Možda će vam se dopasti da pravite slike od sušenog cveća i lišća. To je ono što vas ispunjava, a tako biste mogli i dodatno da zaradite. Kada nešto osmislite i napravite, to izgleda zaista lepo i prefinjeno.

ŠKORPION – Kolekcionarstvo

Ljubitelj ste starina i vlasnik neobičnih kolekcija iz raznih istorijskih razdoblja, a od tog hobija mogli biste odlično da zaradite. Jedan od omiljenih hobija vam je i pecanje, što bi takođe moglo da vam donese to lepe dodatne prihode.

STRELAC – Uzgajanje konja

Privlače vas putovanja u strane zemlje, te biste od svoje kolekcije kulturnih i religijskih znamenja iz celog sveta mogli izvrsno da zaradite. Takođe, volite prirodu i životinje, posebno konje, pa biste bili odličan menadžer na hipodromu, organizator konjskih trka ili pak – uzgajivač ovih lepih životinja.

JARAC – Enigmatika

Za vas je honorarno bavljenje enigmatikom idealno rešenje jer ste vrlo studiozni, obrazovani i informisani. Od angažmana u nekom enigmatskom časopisu mogli biste vrlo lepo da zaradite, a to bi vam ujedno predstavljalo i veliko zadovoljstvo.

VODOLIJA – Astrologija i informatika

Pripadate najmaštovitijem znaku Zodijaka, vizionar ste i potpuno okrenuti budućnosti. Veliki ste ljubitelj astrologije, prirode i nauke. Pored toga, leži vam i informatika, pa biste od držanja časova ili od popravljanja kompjutera, mogli i da zaradite.

RIBE – Sviranje

Volite poeziju i imate talenta za pisanje, slikanje i muziku. Prema tome, mogli biste da spojite lepo i korisno, pa da svirajući u nekom klubu sa prijateljima dodatno zaradite. Takođe, veliki ste ljubitelj plivanja i ronjenja, pa biste radeći kao instruktor ili spasilac na plaži mogli da ostvarite dodatnu zaradu.

Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptyPet Sep 13, 2013 8:38 am

Šta od kog horoskopskog znaka možeš da naučiš?


Od Ovna možeš da naučiš kako da se boriš za svoje ciljeve. Od Bika da nikada ne odustaješ. Od Blizanca nauči koliko je obrazovanje važno, a od Raka da ništa nema bez stabilne porodice.

Ovan

Od Ovna možete naučiti kako da se borite za svoje stavove. Ovaj znak nam pokazuje kako da hrlimo ka uspehu, bez zaustavljanja. Takođe, od Ovna možemo da naučimo da volimo sebe i da nam niko nije bitniji od nas samih. Savet Ovna: „Bori se“.

Bik

Od Bikova možete naučiti kako se uživa u životu. Hedonizam je u krvi ovog znaka. Od Bika ćete naučiti da je materijalno najbitnije. Od Bika ćete naučiti da snove i želje treba pretvoriti u stvarnost po svaku cenu. Savet Bika: „Ne odustaj“.

Blizanci

Od Blizanaca ćete naučiti zašto je školovanje bitno. Ovaj znak će Vam objasniti zašto je svaka knjiga vredna. Naučiće Vas da ne treba previše pričati telefonom jer – može i kraće, makar zbog računa. Savet Blizanca: „Čitaj i napreduj uvek“.

Rak

Od Raka ćete naučiti da je porodica najbitnija. Rak će Vam pokazati šta je to brižnost i posvećenost. Od ovog znaka ćete naučiti da ne treba biti previše razmažen, detinjast, jer to može povrediti druge Savet Raka: „Nikada ne zanemaruj porodicu“.

Lav

Od Lava ćete naučiti da cenite novac. Od Lava ćete, takođe, naučiti šta je to dobra zabava i kako se uživa u životu. Naučićete i kako da budete ponosni na sebe, ali i da pohvalite druge, kada to zasluže, naravno. Savet Lava: „Kad izgubiš novac, zadrži ponos“.

Devica

Od Device ćete naučiti da je „čistoća pola zdravlja“ i da treba voditi računa o svom zdravlju. Zdrav život i sređen dom su imperativ. Čitanje knjiga je takođe svojstveno Devicama, pa je učenje čitavog života obavezno. Savet Device: „Pazi na detalje“.

Vaga

Od ovog znaka ćete naučiti da se sve može postići kompromisom, jer je ovo znak diplomata. Kada ste ljuti nemojte besneti, nego gledajte kako da se dogovorote sa drugom stranom o svemu. Naučićete i da su lep izgled, lepi maniri i bonton, obavezni. Savet Vage: „Nije teško biti fin“.

Škorpija

Od Škorpije ćete naučiti kako da se izborite sa mrakom u životu, sa teškim trenucima, sa strahovima, sa nemaštinom, sa prevratima i lomovima duše. Kako? Lepo – nastavićete da živite, jer sve što ima početak, ima i kraj. I da, naučićete kako da uživate u seksu. Savet Škorpije: „Nikad ne odustaj“.

Strelac

Strelac je znak koji svakako može da pokaže i dokaže da sve poteškoće koje postoje u životu mogu da se završe osmehom, ali i poukom. Čim ustanovi zašto se nešto loše desilo, odmah nastavlja dalje. Od ovog znaka ćete naučiti kako da budete lepo raspoloženi, da budete pozitivni, da učite, napredujete i da je bitno da putujete. Savet Strelca:,“Budi pozitivan“.

Jarac

Od Jarca ćete naučiti da je vreme dragoceno i da ga iskoristite najbolje što možete. Ne odlažite stvari, jer ćete sve svakako morati da odradite kad tad. Naučićete i da morate poštovati starije, jer ćete i vi biti jednog dana stariji . Savet Jarca: „Iskoristi dan“.

Vodolija

Vodolija nas uči da ne gledamo u prošlost previše, nego da razmišljamo o budućnosti. Vodolija je znak koji nam ukazuje da su prijatelji bitni, ali da ipak treba da budemo nezavisni. Savet Vodolije: „Uradi sad, ne čekaj sutra“.

Ribe

Od Riba možemo naučiti da je romantika jako bitna, da time ulepšavamo život. Isto važi i za umetnost koja mora da bude prisutna u našim životima. Snovi se ostvaruju, naučiće Vas Ribe, kao i da je lični mir nešto najdragocenije. Savet Riba: „Prati svoje snove“.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptyPet Sep 13, 2013 8:52 am

nije lose,moze da prodje-i jedno i drugo.

a za vodolijin moto je 100% tacno,dok je kod mene obrnuto..Šta ste u horoskopu? - Page 24 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptyPet Sep 13, 2013 8:53 am

Za vagu je tacno Šta ste u horoskopu? - Page 24 650269930
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptyPet Sep 13, 2013 9:05 am

i za vagu i za jarca je tacno
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptySub Sep 14, 2013 4:25 am

Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptySub Sep 14, 2013 6:09 am

Ahahhahah Šta ste u horoskopu? - Page 24 650269930 boze, ovo je surovo. jer je istina Šta ste u horoskopu? - Page 24 1371890812

A decko je jarac, i za njega je skroz istina...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptySub Sep 14, 2013 6:28 am

ziva istina! Šta ste u horoskopu? - Page 24 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 EmptySub Sep 14, 2013 6:30 am

i kod mene.
mada ja biram reci. bar ja mislim da je tako, bas se trudim da ne vredjam kad se svadjam, ali valjda i pored toga budem mnogo neprijatna, ne znam.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ste u horoskopu?   Šta ste u horoskopu? - Page 24 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta ste u horoskopu?
Nazad na vrh 
Strana 24 od 32Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 32  Sledeći
 Similar topics
-
» Partner je u horoskopu............?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: