Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ljubav

Ići dole 
+4
pufnasta
sister87
sanja
pera2103
8 posters
AutorPoruka
pera2103




Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2012
Godina : 35

ljubav Empty
PočaljiNaslov: ljubav   ljubav EmptyUto Mar 13, 2012 1:01 am

Sa devojkom sam 1,4 meseca ludo se i jako volimo ludo prema njoj sam uvek bio romantican pazljiv nezan kad god je sam joj trebao bio pored nje jer ona je u beogradu a ja nisam alli ona se naljutila na mene zato sto sam nekoliko puta reagovao na njene drugove kao da sam ljubomoran ali nisam jer ja njoj verujem a i ona meni nisamo se culi mesec dana a nismo mogli jedno bez drugo ni pola dana da se necujemo.Pa sad sta da radim?
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

ljubav Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav   ljubav EmptyUto Mar 13, 2012 1:13 am

koliko imate godina?
Nazad na vrh Ići dole
pera2103




Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2012
Godina : 35

ljubav Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav   ljubav EmptyUto Mar 13, 2012 1:16 am

Ja imam 24 a ona 23
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

ljubav Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav   ljubav EmptyUto Mar 13, 2012 1:36 am

Znaš, u tim godinama, još su ljudi nezreli. Možda se jednostavno predomislila, upoznala nekog koji joj se više dopao.... nemoj da mozgaš mnogo, veruj da momci u tim godinama pa i stariji se isto tako ponašaju, još gore. I niko ne može to da objasni osim: ohladio se, ohladila se...

U tom periodu (kažeš 1,4 meseca) ne može se baš govoriti o ljubavi, može o zaljubljenosti. Ona vremenom preraste u ljubav, nekad je i pomešano, ne možeš jasno da napraviš granicu.

Isto važi i za tebe.... ti si zaljubljen, očigledno puno. Žao mi je što ti se to desilo, ali eto. Kažeš 1,4 meseca zajedno, a niste se čuli mesec dana? To je skoro koliko ste i bili u vezi. Da je ostala zaljubljena, javila bi ti se, ne bi čekala ceo mesec da prođe. Zatim, kažeš da niste u istom gradu, pa koliko ste se viđali često? Koliko ste dana bili zajedno - ne preko telefona? sve to utiče na vezu - maldi ste, taze veza - treba je održavati viđanjem a ne preko telefona, jer može lako da se neko ohladi. Jbga.

Odboluj, pa kreni dalje, moj ti je naiskreniji savet. ljubav 2829010660
Nazad na vrh Ići dole
pera2103




Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2012
Godina : 35

ljubav Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav   ljubav EmptyUto Mar 13, 2012 1:49 am

Isao sam svaki drugi dan kod nje nije se ohladila jer osecam to samo je ona mnogo osetljiva jer je imala ruznu proslost od bivseg i te rane su jos ostale koje sam lecio imali smo sex po jedno 5 puta na dan od samog pocetka,culi smo se preko telefona za 8 mart preko poruka oprosti ja sam se malo zaneo to je bilo 27 ferbruara nama jos mesec jer meni sporo prolazi vreme ljubav 650269930
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

ljubav Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav   ljubav EmptyUto Mar 13, 2012 1:50 am

sanja ::
Znaš, u tim godinama, još su ljudi nezreli. Možda se jednostavno predomislila, upoznala nekog koji joj se više dopao.... nemoj da mozgaš mnogo, veruj da momci u tim godinama pa i stariji se isto tako ponašaju, još gore. I niko ne može to da objasni osim: ohladio se, ohladila se...

U tom periodu (kažeš 1,4 meseca) ne može se baš govoriti o ljubavi, može o zaljubljenosti. Ona vremenom preraste u ljubav, nekad je i pomešano, ne možeš jasno da napraviš granicu.

Isto važi i za tebe.... ti si zaljubljen, očigledno puno. Žao mi je što ti se to desilo, ali eto. Kažeš 1,4 meseca zajedno, a niste se čuli mesec dana? To je skoro koliko ste i bili u vezi. Da je ostala zaljubljena, javila bi ti se, ne bi čekala ceo mesec da prođe. Zatim, kažeš da niste u istom gradu, pa koliko ste se viđali često? Koliko ste dana bili zajedno - ne preko telefona? sve to utiče na vezu - maldi ste, taze veza - treba je održavati viđanjem a ne preko telefona, jer može lako da se neko ohladi. Jbga.

Odboluj, pa kreni dalje, moj ti je naiskreniji savet. ljubav 2829010660

Sanja - Oliva90?? lol!
cek,cek vi ste zajedno 1 god. i 4 meseca? ili 1mesec i 4dana? ljubav 20348227 posto ja mislim da je 1 godina i 4 mes. dovoljna da bi se prepoznalo sta je ljubav a sta je zaljubljenost...
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

ljubav Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav   ljubav EmptyUto Mar 13, 2012 1:52 am

Vi ste raskinuli? I sad bi hteo da ti mi pomognemo kako da se pomirite?
Meni ovde nista nije jasno.
Svaka ti cast ako se ti sa svojih 24 godine ovako izrazavas...
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

ljubav Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav   ljubav EmptyUto Mar 13, 2012 1:54 am

Hm, pa sex nema veze sa njenim ranama. Vi ste 5 nedelja bili u vezi? I imali ste odnose, znači sex nema veze sa njenim trumama, ona je to odvojila (jer da je stvarno toliko istrumirana, čekao bi ti na sex ihihihihihiiii).
Sztvarno ne verujem da je to razlog (bivši, loše iskustvo isl.). Ona ti je rekla razlog: ljubomorišeš. Možda to nije istina, ali ona je tebi to rekla tako. Sve mislim da je nekog upoznala. Kad cura hoće da otkači dečka jaoooooooo kakave sve razloge može da mu da, ne možeš ni da zamisliš.
Još neka cura neka ovo prokomentariše, ali ovo je moje mišljenje.
Nazad na vrh Ići dole
pera2103




Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2012
Godina : 35

ljubav Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav   ljubav EmptyUto Mar 13, 2012 1:55 am

Ne nismo raskinuli vec da se nevidimo mesec dana zato sto je ona uvredjena sa moje strane,mi smo godinu i 4 meseca zajedno pa pitam sta da radim da li da idem do nje da popricamo ili da ucinim neki lep gest.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

ljubav Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav   ljubav EmptyUto Mar 13, 2012 2:00 am

To zavisi od toga cime si je i kako uvredio.
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

ljubav Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav   ljubav EmptyUto Mar 13, 2012 2:05 am


e ako ste 5 nedelja u vezi... onda druga stvar... kako to ne mozete jedno bez drugog?? a plus jos ako si ljubomorisao?? ajaoo, onda se ni ne cudi sto se uopste ne javlja... Iskuliraj i kreni dalje. hehe evo ja kuliram vezu od 3 meseca aha
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

ljubav Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav   ljubav EmptyUto Mar 13, 2012 2:07 am

aaa ipak je puna godina u pitanju, pa nazovi je,idi do nje...popricajte, iznenadi je kilogramskom milkom lol! i buketom cveca ljubav 2750171652
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

ljubav Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav   ljubav EmptyUto Mar 13, 2012 2:59 am

Svakako bi trebalo da odes do nje da porazgovarate,usput mozes i nekom sitnicom da je iznenadis,i objasni joj sve lepo kao sto si i nama sad
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

ljubav Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav   ljubav EmptyUto Mar 13, 2012 9:55 am

obrisano je sve sto nema veze sa temom.na dalje se uzdrzite od psovanja.sve moze da se kaze na civilizovan nacin.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




ljubav Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav   ljubav EmptySre Mar 14, 2012 10:49 am

svakako lepo popričajte..iznenadi je lepo ,taman da se vidite pa ces videti njenu reakciju ..mozda si bio malo vise ljubomoran i to dosta puta pa se je sad bas naljutila..a opet moze da bude jos 100 razloga ,a mi mozemo samo da nagadjamo ..nadamo se da ces doci sa lepim veestima
Nazad na vrh Ići dole
pera2103




Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2012
Godina : 35

ljubav Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav   ljubav EmptyPon Mar 19, 2012 12:54 am

To planiram da uradim da odem do nje,sanjala me pre neku noc da mi se nesto desilo pa se probudila plakajuci pa me je zvala u sred noci da vidi kako sam.Prema mom razmisljanju da joj falim posle ovih 22 dana koliko se nismo videli.U pitanju je veza od jedne godine i cetiri meseca.
Nazad na vrh Ići dole
pera2103




Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.03.2012
Godina : 35

ljubav Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav   ljubav EmptyPon Mar 19, 2012 1:01 am

Ja sam od momaka koji nebi nikada prevario svoju voljenu i kad nekog zavolim dajem sve u zivotu za tu osobu,ja i ona se znamo dugo godina ali putevi su nam se sreli pre nesto jace od godinu dana,ja i ona smo prosli kroz veze koje su nas dosta potukle ovo nam se prvi put desilo tako nesto voli ona mene i ja nju to znam sigurno.Moja ljubav prema njoj je jaka pa je to malo preteralo sa tim.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

ljubav Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav   ljubav EmptyPon Mar 19, 2012 1:03 am

Mi ovde svi navijamo za vas.Idi covece dok nije kasno.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

ljubav Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav   ljubav EmptyPon Mar 19, 2012 1:06 am

Sila je jaka u vama...<3 Pici popricajte lepo.I zapamti,sta god da kaze,samo vici ja sam kriv!
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

ljubav Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav   ljubav EmptyPon Mar 19, 2012 1:37 am

pera2103 ::
Ja sam od momaka koji nebi nikada prevario svoju voljenu i kad nekog zavolim dajem sve u zivotu za tu osobu,ja i ona se znamo dugo godina ali putevi su nam se sreli pre nesto jace od godinu dana,ja i ona smo prosli kroz veze koje su nas dosta potukle ovo nam se prvi put desilo tako nesto voli ona mene i ja nju to znam sigurno.Moja ljubav prema njoj je jaka pa je to malo preteralo sa tim.

Idi kod nje!!!
Kad je neko, kao ona, bio ranije povređen, mnooooooooooooooooogoooooooooo vode treba da protekne da se ona 100% opusti sa tobom, da ti veruje.
Ja sam, npr. mnogo nepoverljiva, pa kad ja takva imam problem da nekome verujem, iako se taj dokazao milion puta, bio uz mene i kad je najgore i kad je najbolje, mogu nju da zamislim.
Držimo ti palčeve!
ljubav 425539214
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




ljubav Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav   ljubav EmptyPon Mar 19, 2012 6:00 am

StormZ ::
Sila je jaka u vama...<3 Pici popricajte lepo.I zapamti,sta god da kaze,samo vici ja sam kriv!

tako je ljubav 124630516 ko bi drugi bio ljubav 124630516
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

ljubav Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav   ljubav EmptyPon Mar 19, 2012 6:09 am

WindZ ::
StormZ ::
Sila je jaka u vama...<3 Pici popricajte lepo.I zapamti,sta god da kaze,samo vici ja sam kriv!

tako je ljubav 124630516 ko bi drugi bio ljubav 124630516


Dama ljubav 390707668 Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ljubav Empty
PočaljiNaslov: Re: ljubav   ljubav Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ljubav
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta je po vama ljubav?
» Ljubav ili navika
» Prvi poljubac i prva ljubav :)
» Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?
» Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: