Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?

Ići dole 
+4
Bella
meda
sister87
djadja92
8 posters
AutorPoruka
djadja92




Broj poruka : 12
Datum upisa : 29.03.2012

Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty
PočaljiNaslov: Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?    Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  EmptyČet Apr 26, 2012 5:47 pm

Unapred se izvinjavam sto cu malo da oduzim, ali moram da bih vam opisala celu situaciju..
E ovako.. Ja i jedan decko, M, smo se u drugom srednje dopisivali i muvali, ali nista nije bilo jer sam jaa nasla decka sa kojim sam bila do nedavno (sada sam prva god faksa, znaci 2 i po godine). Naravno, kako sam se ja zaljubljivala u tadasnjeg decka, nas kontakt se polako prekidao.. Medjutim, proslo leto smo se sreli u gradu i pokacili nesto, oko gluposti neke i od tada pocinje nas period mrznje. On je nasao devojku sa kojom je SADA 10 meseci. Pre nekih, dve, tri nedelje smo se sreli u jednom kaficu i ja sam mu se mahinalno javila jer sam odlucila da cu da izmirim sve svadje od ranije.. Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  650269930
E tu pocinje problem.. Sledece vece smo se (ne znam ni ja kako) nasli na istom mestu i u istom drustvu, i on je uzeo moj br.. Poruka po poruka, i mi se non stop dopisujemo vec dve nedelje.. Zadnjih nedelju se vidjamo svako vece i sve je bilo okej do juce uvece.. Poljubio me je. Rekao mi je da ispaljuje devojku zbog mene, i da se nisu videli od kad se dopisuje sa mnom.. Medjutim.. Veceras (tj, sad vec sinoc) smo se nasli i malo po malo, doslo je do seksa. Embarassed Bio je nevidjeno nezan i pazljiv..Rekao je i da cemo se videti opet, tacnije, veceras treba da izadjemo zajedno, a i sutra uvece, jos me je i zvao da idem sa njim za prvi maj.. I da, zaboravila sam da napomenem, par puta je pomenuo da mu se svidjam odavno ali ja to kuliram.. Kad se vidimo poljubi me, kad se rastajemo poljubi me. Jako mi se svidja.. Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  2164293255
Nije mi jasno jedno, sta on hoce od mene? Osecam se kao glupava klinka (izvinite mladje devojke, ali ne znam kako drugacije da se izrazim). Da li me je samo iskoristio ili hoce nesto vise? Drugarica mi kaze da ona misli da on hoce da vidi da li ce ovo izmedju nas funkcionisati ili ne, pa ce da vidi sta ce sa devojkom. Pomozite mi molim vas, i jako bih cenila misljenje nekog momka..Hvala unapred..
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?    Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  EmptyČet Apr 26, 2012 6:17 pm

sve je super, samo nemoj jos sa njim da spavas, jer postoji mogucnost da to uradi i da te iskulira i nastavi da bude sa devojkom. I ne moras da pristajes na vidjanje svakog dana, barem svaki drugi.. i bice sve ok Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  2981382511
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?    Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  EmptyČet Apr 26, 2012 9:04 pm

Stopiraj odnose, nemoj opet da spavas sa njim, dok on lepo ne raskine tu vezu, i pita te da budete zajedno. Znaci, prvo veza, da znas na cemu si, pa tek onda ponovo seks. Ohladi malo citavu situaciju, eventualno mozes da ga pitas kakvi su njegovi planovi u vezi vas dvoje, cisto da znas na cemu si. Ako vidis da te zavlaci, onda verovatno hoce malo da promeni, pa da spava sa dve devojke u isto vreme. Moje misljenje je da je greska bio i seks od sinoc, ali 'ajde sad. Bilo, desilo se, vodila si se osecanjima. A sad malo ukljuci mozak, vidi moze li to da funkcionise lepo(mislim na vezu), ako ne, onda nista. Ovo ti je savet ako ne zelis da budes u kombinaciji. Ako zelis, onda mozes da nastavis sa vidjanjem i seksom. Moje misljenje je da si jos mlada za kombinacije, izaci ces iz njih povredjena sigurno.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?    Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  EmptyČet Apr 26, 2012 9:10 pm

samo polako. tiha voda breg roni. razgranici s njim,a i sa sobom sta zapravo ocekujete od vase veze. Kao prvo, njegova devojka aut iz terena.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?    Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  EmptyČet Apr 26, 2012 9:17 pm

ja lično, dok ne raskine sa devojkom, ništa ni bih htela sa njim da imam..ipak si ti tu druga, a smatram da to devojka sebi ne sme da dozvoli..pričaj sa njim, vidite sve i tek onda Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?    Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  EmptyČet Apr 26, 2012 9:50 pm

Sto dalje od njega, pricam ti iz iskustva Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  650269930 Da ti odmah kazem - cim on nije odmah raskrstio sa tom devojkom zbog tebe znaci da nije siguran u tu pricu, ili ima neka osecanja prema njoj, ili ga mozda cak i veze navika, svejedno. Poenta je da je nece tako lako ostaviti. Imala sam slicnu pricu kao ti - decko u vezi, druzimo se godinama povrsno, on je godinama zaljubljen u mene, pocnemo intenzivnije da se druzimo, on sve vreme kuka kako mu je lose u vezi, prizna mi da je zaljubljen u mene, shvatim da i ja osecam isto, raskine sa devojkom, smuvamo se. Bili smo par nedelja zajedno da bi on raskinuo sa mnom i pomirio se sa njom, a mene nastavio da zivka i pise kako se kaje, kako bi da pokusamo ponovo itd. Naravno, ja sam ga ignorisala, nasla drugog decka i jasno mu dala do znanja da je imao priliku i propustio je. A stvarno sam bila zaljubljena u njega. Eto od tada je proslo vec dve i po godine, on je i dalje sa tom devojkom i dalje kuka kako ne ide...
Zakljucak: ti momci sto ne znaju sta hoce, kojima nije problem da se vidjaju sa drugom devojkom dok su u vezi, nisu ni za sta.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?    Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  EmptyČet Apr 26, 2012 9:54 pm

mozda je ovaj drugaciji. nekako mi se svideo sam pocetak price. nadam se da ce on sam raskrestiti sa tom devojkom, da djadja nece imati potrebu da mu govori. mislim da treba da stavi barijeru u pocetku,samo zbog devojke. znaci, djidja, otvoreno mu reci i pitaj...
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?    Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  EmptyČet Apr 26, 2012 10:33 pm

Ja vise u te price ne verujem. I za nas su navijali svi njegovi drugovi, govorili su da smo stvoreni jedno za drugo, bili smo na istim talasnim duzinama, ma maltene kao srodne duse. Cak i danas se zapitam kako bi nasa veza izgledala da je uspela. Ali sam svesna toga da takav decko ne moze biti veran ni jednoj devojci, bar ja nikada ne bih mogla da mu verujem.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?    Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  EmptyČet Apr 26, 2012 11:00 pm

nek se on smisli sam sa sobom,izabere koju hoce a ne ovako..on kreten ,ti druga,njegova devojka jadna..msm ako tako vara svoju devojku s kojom je u vezi skoro godinu dana,ko ti garantuje da ih nema jos sa strane,ili da ih nece imati kada bude sa tobom..nego nece da je otkači gleda sta ce biti sa tobom pa ako budete zaj on ce je otkačiti,a ako ga odbijes on da se "vrati" devojci..
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?    Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  EmptyČet Apr 26, 2012 11:36 pm

Reci mu:"I ili ce ti zivot biti cvece,ili tebe vise biti nece!".
Iskreno receno,ako je on sadasnju varao sa tobom,kako bi mogla da mu verujes kad bi nju napustio i ostao sa tobom?
Nikad ne znas sta si imao dok ne izgubis,on te je izgubio i izgleda shvatio sta je imao,pa te zeli natrag.
Moj savet ti je,da nista ne radis,kajaces se posle.Decko ne zna sta zeli ni hoce.A nekad ono sto se hoce i zeli ne moze da se dobije.
Nazad na vrh Ići dole
djadja92




Broj poruka : 12
Datum upisa : 29.03.2012

Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?    Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  EmptyPet Apr 27, 2012 12:14 am

Hvala vaam! I ja sam mislila da raskrstim sa njim dok ne ostavi devojku (ako je ostavi), jer znam iz iskustva da ko jednom prevari ponovo ce Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  650269930 Najbolji ste!
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?    Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  EmptyPet Apr 27, 2012 12:26 am

I ja se slazem sa tim da treba malo da iskulirate neko vreme... Znaci, sve polako, svedi neznosti na minimum dok ne odluci sta zapravo zeli, tebe ili nju...
Mada kako ste krenuli, mislim da se tu krije lepa ljubavna prica Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  2547892651
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?    Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  EmptyPet Apr 27, 2012 12:44 am

plus za komentar, Jeci
Nazad na vrh Ići dole
djadja92




Broj poruka : 12
Datum upisa : 29.03.2012

Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?    Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  EmptyPet Apr 27, 2012 2:11 am

Joj, Jeci, daj Boze da bude tako Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  2100916089
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?    Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  EmptyPet Apr 27, 2012 3:13 am

drzimo palceve Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  425539214
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?    Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  EmptyPet Apr 27, 2012 4:44 am

ја се у потпуности са сваком речи слажем са [b]Белом[/b] плус! сутра када ти буде дошао случајно намирисан, или када му случајно ухватиш неку порукицу има да почнеш да сумњаш! и то можда он теби буде савршено веран, али таквим мушкацима ја не верујем!
да је тај дечко на месту, и да не осећа ништа према садашњој девојци, он би после секса сутрадан је назвао и раскинуо. а ти ни аааааа не треба да кажеш. љубав не трпи одлагање!
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?    Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  EmptyPet Apr 27, 2012 5:11 am

Lus ::
ја се у потпуности са сваком речи слажем са Белом плус! сутра када ти буде дошао случајно намирисан, или када му случајно ухватиш неку порукицу има да почнеш да сумњаш! и то можда он теби буде савршено веран, али таквим мушкацима ја не верујем!
да је тај дечко на месту, и да не осећа ништа према садашњој девојци, он би после секса сутрадан је назвао и раскинуо. а ти ни аааааа не треба да кажеш. љубав не трпи одлагање!

Pa tako nam i treba kada nas oni prave budalama, sede na dve stolice, a mi devojke umisljamo da smo bas mi te koje smo njega promenile i naterale ga da odlepi za nama (ne pricam za sebe, nego uopsteno za devojke).
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?    Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  EmptyPet Apr 27, 2012 6:06 am

Djadja, ne bih da ispadenm partibrejker, ali: Kako bi se ti osecala da te decko posle deset meseci veze prevari sa drugom devojkom? I kakvo bi misljenje o toj devojci (koja zna da on ima devojku) imala?
Ako od njega ocekujes vezu i postovanje to neces dobiti sigurno.I to najvise zato sto si pokazala toliko nepostovanje prvo prema sebi, a onda i prema necijoj vezi. A druga stvar - sad vara nju sa tobom, ko ti kaze da sutra nece tebe sa nekom drugom?
Nazad na vrh Ići dole
djadja92




Broj poruka : 12
Datum upisa : 29.03.2012

Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?    Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  EmptyPet Apr 27, 2012 6:13 am

Iva, znam ja to sve.. I slazem se u potpunosti sa tobom, pogotovo u vezi sa postovanjem same sebe.. Embarassed Zato cu ja ovo lepo da rascistim..
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?    Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  EmptyPet Apr 27, 2012 6:15 am

tako je najbolje tebe Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  390707668
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?    Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  EmptyPet Apr 27, 2012 6:17 am

djadja92 ::
Iva, znam ja to sve.. I slazem se u potpunosti sa tobom, pogotovo u vezi sa postovanjem same sebe.. Embarassed Zato cu ja ovo lepo da rascistim..
Daj Boze. Nisam ja tu da glumim nekog moralistu, niti da ikome solim pamet. Samo sam napisala onako realno, malo mozda bolno i otresito, ali bolje da ti ne vreme kazemo, nego posle glavom o zid.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?    Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  EmptyPet Apr 27, 2012 6:40 am

svi mi ovde glumimo moraliste, neko vise neko manje. salim se, samo posmatramo stvari iz drugog ugla, sto bi se reklo- objektivno
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?    Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  EmptyPet Apr 27, 2012 8:12 am

Bella ::
Lus ::
ја се у потпуности са сваком речи слажем са Белом плус! сутра када ти буде дошао случајно намирисан, или када му случајно ухватиш неку порукицу има да почнеш да сумњаш! и то можда он теби буде савршено веран, али таквим мушкацима ја не верујем!
да је тај дечко на месту, и да не осећа ништа према садашњој девојци, он би после секса сутрадан је назвао и раскинуо. а ти ни аааааа не треба да кажеш. љубав не трпи одлагање!

Pa tako nam i treba kada nas oni prave budalama, sede na dve stolice, a mi devojke umisljamo da smo bas mi te koje smo njega promenile i naterale ga da odlepi za nama (ne pricam za sebe, nego uopsteno za devojke).

bas tako..umisljaju mnoge svasta :/
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?    Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ljubav
» Sta je po vama ljubav?
» Ljubav ili navika
» Prvi poljubac i prva ljubav :)
» Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: