Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sta je po vama ljubav?

Ići dole 
+9
Yo**
pufnasta
meda
sister87
Lus
Ferhundica
Iva
sharon
StormZ
13 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyPon Mar 19, 2012 6:17 am

Ljubav,veoma cudno stanje tela i uma.Sta je to po vama ljubav?
Sta znaci voleti i biti voljen?

Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyPon Mar 19, 2012 6:44 am

Ljubav je kad osecas sigurnost, ogromno poverenje i potrebu da provodis vreme sa tom osobom. Tek posle toga se razvijaju dublje stvari, koje se pored navedenog nikad ne mogu srusiti. ne kaze se za dzabe 'dobar temelj,dobra kuca' Sta je po vama ljubav? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyPon Mar 19, 2012 6:49 am

stormZ, sta je po tebi ljubav? volela bih da cujem musko misljenje Sta je po vama ljubav? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyPon Mar 19, 2012 7:00 am

Hmmm,po meni je to kad konstantno mislis na tu osobu,osecas se "cudno" kad si pored nje,kad da si konacno potpun.Imas ogromnu potrebu da budes uvek blizu te osobe,verujes u abnormalno velikim kolicinama,osecas dozu ljubomore,osecas se zastitnicki i nedas nikome...Kad se nasmeje,dan mi je potpun Sta je po vama ljubav? 650269930

To je moje neko misljenje,kako se sad osecam Sta je po vama ljubav? 407633263
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyPon Mar 19, 2012 7:11 am

E ovo moram da ispricam pa neka mi se smejete i jeste za smejanje.Sedi moj dragi za kompjuterom.Komp je za stolom uz zid.Izmedju zida i vrata ima nekih mozda pola metra.I ja sam se nacrtala kod njega, sela mu u krilo i ljubili se.Kad sam ustala i krenula da izadjem promaslia sam vrata i tresnula glavom svom snagom u ono parce zida.Bukvalno sam se odbila u rikverc koliko je jak udarac bio.Pocrvenela sam i izletela iz sobe, a on smejuci se za mnom da vidi je l' mi luda glava jos na ramenima.
Eto to je ljubav po meni.I posle tri godine kad ga vidim imam utisak da lebdim.
O onim realnim stvarima u nekom drugom postu.
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyPon Mar 19, 2012 7:19 am

"Iva"E ovo moram da ispricam pa neka mi se smejete i jeste za smejanje.Sedi moj dragi za kompjuterom.Komp je za stolom uz zid.Izmedju zida i vrata ima nekih mozda pola metra.I ja sam se nacrtala kod njega, sela mu u krilo i ljubili se.Kad sam ustala i krenula da izadjem promaslia sam vrata i tresnula glavom svom snagom u ono parce zida.Bukvalno sam se odbila u rikverc koliko je jak udarac bio.Pocrvenela sam i izletela iz sobe, a on smejuci se za mnom da vidi je l' mi luda glava jos na ramenima.
Eto to je ljubav po meni.I posle tri godine kad ga vidim imam utisak da lebdim.


Sta je po vama ljubav? 3802759599
ja procvetam kad sam sa svojim suprugom,zajedno samo sve ukupno 7 godina,kad nismo zajedno tj,kad smo na poslu ili slicno,kad se cujemo fonom,divota jedna,obozavamo se. Sta je po vama ljubav? 3997218769
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyPon Mar 19, 2012 11:18 pm

ljubav je kad me obasipa paznjom i kad voli svaki moj pokret i grimasu na licu.
i kada me boli glava da ide da mi kupi tablete, pa da me masira dok ne zaspem. a on mrzi masiranje.
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyUto Mar 20, 2012 12:15 am

za mene je LJUBAV jedno savrseno osecanje! Npr. kad te pozove 100puta i stoti put kad vidis da opet on zove,ti se nasmejes umesto da prevrces ocima, hoces da mu posvetis svo svoje slobodno vreme, dan kad ga ne vidis deluje ti kao vecnost, mogucnost komunikacije o bilo cemu,osecati se zasticeno jednostavno biti srecan pored te neke "XY" osobe i voleti je. To je divan osecaj koji ispunjava coveka u potpunosti i ako ljubav postoji ne mora se truditi dokazivati je, to se jenostavno OSETI i sve ostalo tece kao po loju.. Jednom recju Sta je po vama ljubav? 2547892651 LJUBAV JE DIVNA Sta je po vama ljubav? 2547892651
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyUto Mar 20, 2012 12:28 am

Ljubav je kad besprekorno verujete jedan drugome, kada je dovoljan samo pogled, zagrljaj kada ne očekuješ...kada voliš bez rezerve.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyUto Mar 20, 2012 12:46 am

Kad bez obzira na daljinu koja je izmedju vas verujete jedno drugom. Kad se zagrlite posle nekoliko meseci nevidjanja i osetis jos vecu sigurnost u njegovom zagrljaju nego pre. Kad znas da bi sa njim mogla na pusto ostrvo. Kad u njega imas potpuno poverenje. Kad brine za tebe, sekira se za tvoje zdravlje, mazi te i pazi kad se razbolis. Kad stvari koje su tebi bitne postanu bitne i njemu. Kad ti je i najlosiji dan u zivotu, a na telefonu vidis njegovo ime ti se ozaris. Kad te u toku sna ljubi i grli. Kad te pozove bas u trenutku kad drzis telefon u rukama i spremas se da ti njega pozoves. Kad ti priredi bas ono sto si ti pozelela. Kad ti spremi ili naruci bas onu hranu koju ti obozavas da jedes. Kad te vodi na neka nova mesta za koja je siguran da ce ti se svideti. Kad zeli da uzivas i da ti bude lepo bez obzira na to koliko je umoran.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyUto Mar 20, 2012 1:20 am

Sta je po vama ljubav? 2547892651
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyUto Mar 20, 2012 1:39 am

stormZ ne znam zasto ali ja mislim da si ti divan momak kao momak.. Sta je po vama ljubav? 2750171652
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyUto Mar 20, 2012 4:05 am

pufnasta ::
Kad bez obzira na daljinu koja je izmedju vas verujete jedno drugom. Kad se zagrlite posle nekoliko meseci nevidjanja i osetis jos vecu sigurnost u njegovom zagrljaju nego pre. Kad znas da bi sa njim mogla na pusto ostrvo. Kad u njega imas potpuno poverenje. Kad brine za tebe, sekira se za tvoje zdravlje, mazi te i pazi kad se razbolis. Kad stvari koje su tebi bitne postanu bitne i njemu. Kad ti je i najlosiji dan u zivotu, a na telefonu vidis njegovo ime ti se ozaris. Kad te u toku sna ljubi i grli. Kad te pozove bas u trenutku kad drzis telefon u rukama i spremas se da ti njega pozoves. Kad ti priredi bas ono sto si ti pozelela. Kad ti spremi ili naruci bas onu hranu koju ti obozavas da jedes. Kad te vodi na neka nova mesta za koja je siguran da ce ti se svideti. Kad zeli da uzivas i da ti bude lepo bez obzira na to koliko je umoran.
Pufnasta kao da sam ja ovo kuckala.Idem uskoro da uzivam u svemu navedenom. Sta je po vama ljubav? 407633263 Sta je po vama ljubav? 407633263 Sta je po vama ljubav? 407633263 Sta je po vama ljubav? 407633263
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyUto Mar 20, 2012 4:35 am

sister87 ::
stormZ ne znam zasto ali ja mislim da si ti divan momak kao momak.. Sta je po vama ljubav? 2750171652
U pravu si jeste divan..osim kad je nevaljao pa mora da radi oklagija..XD
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyUto Mar 20, 2012 4:56 am

WindZ ::
sister87 ::
stormZ ne znam zasto ali ja mislim da si ti divan momak kao momak.. Sta je po vama ljubav? 2750171652
U pravu si jeste divan..osim kad je nevaljao pa mora da radi oklagija..XD

Sta je po vama ljubav? 2652254737
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyUto Mar 20, 2012 6:51 am

Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyUto Mar 20, 2012 10:44 am

kad radjenje nicega dobija neverovatan smisao ako je on pored tebe Sta je po vama ljubav? 2547892651
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyUto Mar 20, 2012 10:54 am

https://www.youtube.com/watch?v=US-ZgUr3xQY xocu ovakvu ljubavvvvv,kad sam procitala ovo ivino da posle tri godine lebdi i dalje kad ga vidi,sxvatila sam da nikoga nisam stvarno volela...meni niko nije zadrzao paznju toliko ,ocu ljubavvvvvvv Sta je po vama ljubav? 2164293255
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyUto Mar 20, 2012 10:56 am

Iva ::
pufnasta ::
Kad bez obzira na daljinu koja je izmedju vas verujete jedno drugom. Kad se zagrlite posle nekoliko meseci nevidjanja i osetis jos vecu sigurnost u njegovom zagrljaju nego pre. Kad znas da bi sa njim mogla na pusto ostrvo. Kad u njega imas potpuno poverenje. Kad brine za tebe, sekira se za tvoje zdravlje, mazi te i pazi kad se razbolis. Kad stvari koje su tebi bitne postanu bitne i njemu. Kad ti je i najlosiji dan u zivotu, a na telefonu vidis njegovo ime ti se ozaris. Kad te u toku sna ljubi i grli. Kad te pozove bas u trenutku kad drzis telefon u rukama i spremas se da ti njega pozoves. Kad ti priredi bas ono sto si ti pozelela. Kad ti spremi ili naruci bas onu hranu koju ti obozavas da jedes. Kad te vodi na neka nova mesta za koja je siguran da ce ti se svideti. Kad zeli da uzivas i da ti bude lepo bez obzira na to koliko je umoran.
Pufnasta kao da sam ja ovo kuckala.Idem uskoro da uzivam u svemu navedenom. Sta je po vama ljubav? 407633263 Sta je po vama ljubav? 407633263 Sta je po vama ljubav? 407633263 Sta je po vama ljubav? 407633263

Ja jelte imam funkciju i mogu svaciji post da edituje, s toga sam ja danas nesvesno par puta kliktala to EDIT umesto QUOTE na za ovaj tvoj post. Sta je po vama ljubav? 755705644 Sta je po vama ljubav? 3562723908

Inace, sigurna sam da jedva cekas da odes i drago mi je zbog tebe.


Asja, polako, bice. Ne mozes da upoznas neku osobu i jednostavno resis da ces je zavoleti za ceo zivot. Ja sam u vezu sa mojim sadasnjim momkom usla sa ciljem da se malo zabavim i da mi prodje vreme, svidjao se on meni (tako mi se dopao njegov glas, mimika lica, pokreti ruku, plave oci, pogled, to su neke od stvari koje danas obozavam kod njega), da ali mi ni na kraj pameti nije bilo da cu ja odlepiti za njim i da cu se zaljibiti u njega i kasnije zavoleti ga. Cak sam i bila u nekom tripu da ja nisam njegov tip i da je nemoguce da se ja njemu svidjam, stariji je dosta od mene, zbog toga nisam htela mnogo da se upustam u sve to. Mislila sam da ce sve biti kratkotrajno, a mi svo skoro 2 godine u vezi. I kad su mi ranije spominjali veze na daljinu ja sam pricala da ja to nikad necu moci, i eto, sad itekako mogu i zelim.


Poslednji izmenio pufnasta dana Uto Mar 20, 2012 11:06 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyUto Mar 20, 2012 11:04 am

pufnasta ::
Iva ::
pufnasta ::
Kad bez obzira na daljinu koja je izmedju vas verujete jedno drugom. Kad se zagrlite posle nekoliko meseci nevidjanja i osetis jos vecu sigurnost u njegovom zagrljaju nego pre. Kad znas da bi sa njim mogla na pusto ostrvo. Kad u njega imas potpuno poverenje. Kad brine za tebe, sekira se za tvoje zdravlje, mazi te i pazi kad se razbolis. Kad stvari koje su tebi bitne postanu bitne i njemu. Kad ti je i najlosiji dan u zivotu, a na telefonu vidis njegovo ime ti se ozaris. Kad te u toku sna ljubi i grli. Kad te pozove bas u trenutku kad drzis telefon u rukama i spremas se da ti njega pozoves. Kad ti priredi bas ono sto si ti pozelela. Kad ti spremi ili naruci bas onu hranu koju ti obozavas da jedes. Kad te vodi na neka nova mesta za koja je siguran da ce ti se svideti. Kad zeli da uzivas i da ti bude lepo bez obzira na to koliko je umoran.
Pufnasta kao da sam ja ovo kuckala.Idem uskoro da uzivam u svemu navedenom. Sta je po vama ljubav? 407633263 Sta je po vama ljubav? 407633263 Sta je po vama ljubav? 407633263 Sta je po vama ljubav? 407633263


Ja jelte imam funkciju i mogu svaciji post da edituje, s toga sam ja danas nesvesno par puta kliktala to EDIT umesto QUOTE na za ovaj tvoj post. Sta je po vama ljubav? 755705644 Sta je po vama ljubav? 3562723908

Inace, sigurna sam da jedva cekas da odes i drago mi je zbog tebe.


Samo ti edituj, vraticu ti ja. Sta je po vama ljubav? 124630516
Sutra cu znati definitivno idem li i kad.Ali jedva cekam.Tri meseca se nismo videli. Uh, dugo mi je kad pomislim samo.Ali jos malo pa gotovo... Sta je po vama ljubav? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyUto Mar 20, 2012 11:09 am

Ima Pufnasta fejs. Sta je po vama ljubav? 364988687

Iva, ma cuti, kao sumanuta sam trazila svoj komentar posle, i jos nekoliko puta pokusala da postavim to isto, posle sam se smorila i odustala. O zivote, smejem se samoj sebi. Sta je po vama ljubav? 312503953 Sta je po vama ljubav? 312503953 Sta je po vama ljubav? 312503953
Drzim ti palceve da sve bude kako zelis. Sta je po vama ljubav? 3980218871

Podsetio me ovaj smajlic na te vase "sudare" Sta je po vama ljubav? 1765821745
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyUto Mar 20, 2012 11:30 am

Ljubav je kada u njegovom zagrljaju sve postaje mnogo lakse i lepse Sta je po vama ljubav? 2547892651
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyUto Mar 20, 2012 7:28 pm

Bella ::
Ljubav je kada u njegovom zagrljaju sve postaje mnogo lakse i lepse Sta je po vama ljubav? 2547892651


aha Sta je po vama ljubav? 2547892651
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyUto Mar 20, 2012 10:48 pm

Pufnasta, samjli je original ja kad sam pored njega.Stvarno sva povilenim kad je on tu.Prvih mesec-dva nase veze, ko god da me je sretao od drugova, drugarica, poznanika, svi su komentarisali: Ti cvetas, ti lebdis, sta se desava...Mom drgaom nije bilo bas jasno o cemu se radi, ali mu je svakako prijalo da bude izvor tolike pozitivne promene. Samo me je moj brat prve skoro cele dve godine gledao kao blagog ludaka, i obrtao ocima, kad me vidi kakva sam.Sad se vec navikao.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? EmptyUto Mar 20, 2012 10:48 pm

Ljubav je najplemenitija slabost uma ... Kada osecas, strah, srecu, ispunjenost, zastitu sve u jednom trenutku ... Kada svaki trenutak mislis na tu osobu, kada zaspis i probudis se misleci na njega-nju ... Ona se ne moze opisati recima ... Kada te voljena osoba iznenadi nekim jednostavnim gestom ali tebi ta sitnica znaci vise nego da si dobio-la na loto-u :-) Kada bi dao i poslednji dinar za tu osobu samo da bi mu-joj izmamio-la osmeh na lice ... Ja sam prvi put shvatila da gaji osecanja prema meni kada smo bili na faksu ja sam nesto pisala, a on je iznenada prisao meni iza ledja i samo me nezno poljubio u glavu , taj poljubac mi je znacio vise nego da sam dobila dijamante ... Verovatno ne opisujem dobro sta je ljubav, ali stvarno ne znam kako da je opisem, ona se jednostavno oseca :-D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta je po vama ljubav? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta je po vama ljubav?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» ljubav
» Ljubav ili navika
» Prvi poljubac i prva ljubav :)
» Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?
» Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: