Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sta je po vama ljubav?

Ići dole 
+9
Yo**
pufnasta
meda
sister87
Lus
Ferhundica
Iva
sharon
StormZ
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Sta je po vama ljubav? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? - Page 2 EmptyUto Mar 20, 2012 10:54 pm

Ivo kod mene je bila slicna situacija, kada god bi se videla sa drugaricama one su komentarisale da SIJAM ... Kada sam zaljubljena sve mi je savrseno, sve mi je lepo, sija mi sunce cak i ako pada kisa, pevaju mi pticice, klecaju kolena ... :-)
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Sta je po vama ljubav? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? - Page 2 EmptyUto Mar 20, 2012 11:08 pm

E Rale, jos kad ti se to desi posle deset godina veze sa nekim za koga se na kraju ispostavilo da je pogresan...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Sta je po vama ljubav? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? - Page 2 EmptyUto Mar 20, 2012 11:12 pm

E Ivo, bas mi je zao :-( Valjda nece biti takav slucaj i kod mene ... Evo upravo sam dobila Sms od dragog, pa sada sijam kao Sunce :-)
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Sta je po vama ljubav? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? - Page 2 EmptyUto Mar 20, 2012 11:16 pm

Sto ti je zao? Ma ja sam to bezbolno resila, posle mnogo batrganja i premisljanja.I sad sam srecna u vezi u kojoj sam.I posle tri godine i dalje mi je isti osecaj sa sve cvetanjem, sijanjem i lebdenjem...
A sto se tebe tice i ja se nadam da nece.Dok se oboje trudite nece sigurno, ali ako on digne ruke i pocne da se ponasa kao da si mu ti bogom dana...Tako je bilo kod mene.Ali ima puno dugih veza koje se i lepo zavrse.Sve zavisi od toga koliko se trudite jedno oko drugog.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Sta je po vama ljubav? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? - Page 2 EmptyUto Mar 20, 2012 11:59 pm

Bitno je da si ti srecna, sa ili bez muskarca :-) Zao mi je sto si trosila vreme i paznju na coveka koji to ocigledno nije znao da ceni ... Znam da ima i dosta veza koje se srecno zavrse, evo moji roditelji na pr. Upoznali su se na moru Mama je bila u Slo. Tata je ziveo ovde, zabavljali su se 3 meseca, onda je moja mama zatrudnela i vencali su se kada je bila u trecem mesecu. Moja mama je tada imala 27, a tata 30 god. Jos uveku su zajedno i sto mi je najsladje jos uvek tepaju jedan drugom :-) Ja cu se truditi da nasa veza uspe, dokle god to ima nekog smisla, i dok oboje zelimo da budemo zajedno, kada se jedna strana ponasa nezainteresovano mozes ti da mu skidas zvezde sa neba, ali to nece ici li ce izbijati svadje na svakom koraku ... Bolje je onda prekinuti vezu nego da oboje budu nesrecni ...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Sta je po vama ljubav? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? - Page 2 EmptySre Mar 21, 2012 12:05 am

Rale89 ::
Bitno je da si ti srecna, sa ili bez muskarca :-) Zao mi je sto si trosila vreme i paznju na coveka koji to ocigledno nije znao da ceni ... Znam da ima i dosta veza koje se srecno zavrse, evo moji roditelji na pr. Upoznali su se na moru Mama je bila u Slo. Tata je ziveo ovde, zabavljali su se 3 meseca, onda je moja mama zatrudnela i vencali su se kada je bila u trecem mesecu. Moja mama je tada imala 27, a tata 30 god. Jos uveku su zajedno i sto mi je najsladje jos uvek tepaju jedan drugom :-) Ja cu se truditi da nasa veza uspe, dokle god to ima nekog smisla, i dok oboje zelimo da budemo zajedno, kada se jedna strana ponasa nezainteresovano mozes ti da mu skidas zvezde sa neba, ali to nece ici li ce izbijati svadje na svakom koraku ... Bolje je onda prekinuti vezu nego da oboje budu nesrecni ...
Nije tako bilo svih tih godina.Taman posla, pa ne bih ni ja bila toliki mazohista. Sta je po vama ljubav? - Page 2 364988687 Ali je zadnjih par bilo tako, kad tad izadju na videlo razlike u vaspitanju, nacelima, misljenjima...No dobro, za to postoji raskid.Ja sam dala sve od sebe da to uspe, ali kad nece - nece.Mi smi inace i dalje u ok odnosima i postujemo se, sto je vecini za cudjenje, mada ne znam sto.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Sta je po vama ljubav? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? - Page 2 EmptySre Mar 21, 2012 12:12 am

Lepo je ostati u kontaktu sa bivsim :-) Ipak ste bili godinama zajedno ... aman posla da nije islo od samog pocetka, nisam to ni mislila ...
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Sta je po vama ljubav? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? - Page 2 EmptySre Mar 21, 2012 9:14 am

‎" Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, ni po inteligenciji... Onog pravog prepoznat ćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, i na naposlijetku kako vas grli... ni prečvrsto da ostanete bez zraka, a ni prelabavo da nestanete bez traga... Pravi vas drži taman onako da znate ČIJI STE. " ♥
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Sta je po vama ljubav? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? - Page 2 EmptySre Mar 21, 2012 11:20 am

:-)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta je po vama ljubav? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta je po vama ljubav?   Sta je po vama ljubav? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta je po vama ljubav?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» ljubav
» Ljubav ili navika
» Prvi poljubac i prva ljubav :)
» Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?
» Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: