Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Brisevi

Ići dole 
+17
Yo**
~Lovely~
Jeci
plasljivko
welt
Bella
Natalla
Nastija
Iva
ladybug
Ivana
Nina87
bevana
pufnasta
sanja
StormZ
Ferhundica
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptySre Maj 16, 2012 2:35 am

Ne brini, nije ništa strašno, to je prvo.

Drugo, mislim da bi i on trebao da uradi bris. Možda imna isto streptokoku, ali je možda kod njega osetljiva na drugu grupu lekova, jer što bi on pio isto tvoju terapiju? A šta ako je kod njega možda neka druga bakterija, a da on to ne zna? To je moje mišljenje.

E sada, ako se ti izlečiš, pa imate odnos a on ne ode na bris, šta će biti ako (nedaj Bože) tebi opet isto nađu? Zar ti to treba opet u životu?

Stvarno ne znam šta drugo da ti kažem. Moj dečko je kad sam ja dobila rezultate sam rekao da će i on da ode, iako nije imao nikakve simptome ni za šta. Barem smo bili mirni. I uz to smo imali odnose sa kondomom, a opet se prijavio da ode. Znam da je sigurno išao, jer smo išli zajedno i čekala sam ga ispred vrata, malo mu je bilo muka nakon brisa. I evo, sad će uskoro opet da ide, jer ja imam opet tegobe, pa čisto da ode i on, da mu opet kažu: nemaš ništa aha

Brisevi - Page 5 2100916089
Nazad na vrh Ići dole
plasljivko




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.05.2012
Godina : 37

Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptySre Maj 16, 2012 2:47 am

Joj, a ja tako uplasena. Pitala sam doktora da li moze da utice na sterilitet, on kaze da moze ako se ne lijeci, ALI da ne brinem jer cemo to izlijeciti!!! Rekao je da mogu da se vratim fitnesu i folkloru, ali da iygjegavam slatko. I sve ce biti ok. Medjutim od svega toga meni je u glavi ostao samo prvi dio njegove recenice Rolling Eyes
Sto se tice njega, on je jako dobar, ali je po tom pitanju NEDOKAZAN. Nece pa nece da ode, kaze nikad nismo imali prblema za toliko dugo godina, ako treba koristicemo kondome, nece mene ugroziti ali on da ide nece. Ubjedijvala sam ga ali sam digla ruke vise ne mogu...
Inace, ja ne planiram da imam odnose dok sve ne prodje pa ni sa zastitom. Neka posti malo Brisevi - Page 5 20348227
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptySre Maj 16, 2012 3:12 am

plasljivko ::
Joj, a ja tako uplasena. Pitala sam doktora da li moze da utice na sterilitet, on kaze da moze ako se ne lijeci, ALI da ne brinem jer cemo to izlijeciti!!! Rekao je da mogu da se vratim fitnesu i folkloru, ali da iygjegavam slatko. I sve ce biti ok. Medjutim od svega toga meni je u glavi ostao samo prvi dio njegove recenice Rolling Eyes
Sto se tice njega, on je jako dobar, ali je po tom pitanju NEDOKAZAN. Nece pa nece da ode, kaze nikad nismo imali prblema za toliko dugo godina, ako treba koristicemo kondome, nece mene ugroziti ali on da ide nece. Ubjedijvala sam ga ali sam digla ruke vise ne mogu...
Inace, ja ne planiram da imam odnose dok sve ne prodje pa ni sa zastitom. Neka posti malo Brisevi - Page 5 20348227

Plasljivko, ja bih njega ostavila. I to bih mu otvoreno rekla: Ako ne odes necemo vise biti zajedno. Vi se jos zabavljate, znaci vec sutra moze da bude gotovo, a ti da ugrozavas svoje zdravlje zbog nekoga je po meni besmisleno i glupo.I sta sutra ako ne mozes da imas decu?Njega boli uvce, ocas posla ce da nadje neku sa kojom ce da ih ima. Mada slusaj svaka bolest tog tipa koja se ne leci moze dovesti do steriliteta, ili skoro svaka. Ali otkriveno je sve na vreme i izlecices to i nemoj da brines.Vise bih na tvom mestu brinula zbog njegovog sebicluka.
Zao mi je sto ovako otvoreno kazem neke ruzne stvari, i znam da ti ne prija da to cujes, ali veruj svako zensko koje posmatra sa strane situaciju ce ti isto reci.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptySre Maj 16, 2012 3:20 am

eh, još nešto, ti ionako ne smeš da imaš odnose dok stavljaš vaginalete i dva dana nakon zadnje vaginalete (oštećuju kondom, zato se čeka dva dana).

Što se tiče tvog dečka, takvih kao on ima na hiljade, izvini, pravi je kreten. To što on nema nikakvih problema ne znači da nema infekciju, by the way.

Izvini što ću ti ovo reći, ali ja bih ga ostavila odmah! Neće gospodin, jel?? Mnogo on nešto izvoljeva za nekog kome je devojka dobila hrpu lekova i veginaleta i koja je preplašena. A njemu - je ladovina.

Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Brisevi - Page 5 3594525493
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptySre Maj 16, 2012 9:00 am

e pa,dokle god bude nedokazan nema sex-a,pa da vidis dokle ce da tera Brisevi - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
plasljivko




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.05.2012
Godina : 37

Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptySre Maj 16, 2012 9:22 am

Muskarce je inace tesko natjerati da idu kod urologa, njemu svaka cast odmah je pristao. skidam kapu. Ovaj moj nikad uz zivotu nije popio tabletu za glavu (i ne zatrebalo mu ne daj Boze cak ni to), ne voli tablete, ldoktore,bolnice... Ima tu jos nesto u sta ne bih da ulazim jer je tuzno. Ali trudicu se svim silama da ode na pregled. Plasim se vise za njega nego za sebe. lakse bih podnijela da ja snosim posledice nego on NE DAJ BOZE!
Nego, dao mi je doktor 4 kutije pentraksila (ampilicil) na svake 6 sati po 1, a kutijica ima 16 kapsula. Znaci ima da se kljukam antibioticima 15 dana... aoo. sta ako dobijem gljivice? mada prepisao mi je i vaginalete koje se prave ampicilin+nystatin? kaze bice dovoljno da se sanira to sve. sta mislite vi?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptySre Maj 16, 2012 10:09 am

plasljivko ::
Muskarce je inace tesko natjerati da idu kod urologa, njemu svaka cast odmah je pristao. skidam kapu. Ovaj moj nikad uz zivotu nije popio tabletu za glavu (i ne zatrebalo mu ne daj Boze cak ni to), ne voli tablete, ldoktore,bolnice... Ima tu jos nesto u sta ne bih da ulazim jer je tuzno. Ali trudicu se svim silama da ode na pregled. Plasim se vise za njega nego za sebe. lakse bih podnijela da ja snosim posledice nego on NE DAJ BOZE!
Nego, dao mi je doktor 4 kutije pentraksila (ampilicil) na svake 6 sati po 1, a kutijica ima 16 kapsula. Znaci ima da se kljukam antibioticima 15 dana... aoo. sta ako dobijem gljivice? mada prepisao mi je i vaginalete koje se prave ampicilin+nystatin? kaze bice dovoljno da se sanira to sve. sta mislite vi?
To sto njega volis vise nego sebe za tebe nije dobro.Stavi za promenu sebe i svoje zdravlje na prvo mesto.
Sto se gljivica tice bolje ce te posavetovati druge devojke, ja ih hvala Bogu nisam imala (izgleda da imam imunitet kao konj).Mada ni antibiotike nisam pila ne pamtim, a sad dok citam sve ove muke koje mogu da izazovu tek ne nameravam da ih uzimam bez preke potrebe.
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptySre Maj 16, 2012 10:19 am

I moj je odmah otisao kad sam ga zamolila,nasli su neku bakteriju,nista strasno,dobio je terapiju,imali smo odnose sa kondomom,posao je na kontrolu i sve je bilo u redu.Plasljivko mene jako nervira tvoj decko. Brisevi - Page 5 3181402168
Nazad na vrh Ići dole
plasljivko




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.05.2012
Godina : 37

Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptySre Maj 16, 2012 10:36 am

Iva i nemoj da ih pijes bez u krajnjoj nuzdi. Koliko pomazu toliko i skode! Mrzim ih! I bas me je strah sta ce meni biti nakon ispijene terapije punih 16 dana. Brisevi - Page 5 2231792857
A Nina i mene nervira ali ne znam vise sta da radim, majke mi! Poludjeh!
I nije mi jasno ako smo imali odnos 10-tak prije nego sto su se meni pojaviliprvi simptomi svrab, povecan sekret itd. zasto on mora da se lijeci kad mozda to i nema? jer mi je doktor rekao da je sve ovo meni od pada imuniteta. To ne razumijem nikako.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptySre Maj 16, 2012 11:47 am

pa ne moraju simptomi da se jave odmah posle odnosa.a muskarci mogu da imaju neku infekciju,bakteriju i ostalo,a da nemaju simptome.
neka ode kod urologa,da se prekontrolise.nije na odmet,cak i ako mu ne fali nista.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptySre Maj 16, 2012 9:51 pm

Plasljivko, danas je svakodnevnica vaginalna infekcija, polno prenosiva bolest i abortus. To su stvari koje se ljudima desavaju, koliko god vodili racuna. Kad nesto hoce na tebe, onda hoce, koliko god da se cuvao. Ja se stalno pazim, pa svako malo imam neke zdravstvene probleme. Dolazimo u dodir sa ne znam ni ja koliko virusa i bakterija u toku dana, a da li ce nam oni napraviti problem ili ne, najvise zavisi od imunog sistema. Nemoj odmah obicnu streptokoku da povezujes sa sterilitetom. To je sve nadjeno na vreme, posle terapije ce biti u redu. Devojke abortiraju, pa posle imaju zdravu decicu, a tebi ce nesto biti od obicne bakterije. Ne panici. Histerija i panika su ti sad najmanje potrebni. Jedi sto vise povrca i voca, puuuno cajeva sa limunom, vitaminskih napitaka, belog i crnog luka, i dobro bi bilo da kupis origanovo ulje, devojke su ga ovde cesto spominjale, kazu da ubija sve viruse i bakterije. I kupi probiotski jogurt, i pij u velikim kolicinama. I opusti se. Radi nesto sto volis, sto te ispunjava, i nemoj samo da mislis o bolestima. 90% bolesti ionako polazi iz glave, ne valja da budes opterecena. I ovo ti verovatno nije prvi ginekoloski problem koji ces imati, sluzokoza vagine je kod mladih devojaka mnogo tanja, nego kod starijih devojaka i zena, i vaginalne infekcije su jaaako ceste. Pa od nosenja uskih farmerica i sintetickog vesa mozes da dobijes gljivice. Pa ti sad vidi. Znaci, opusti se. Mnogo si se opteretila zbog jedne streptokoke. Znam sve i razumem, i pricam ti iz iskustva. Sto se tice decka, i njegovo ponasanje je, nazalost, svakodnevnica. Kad su u pitanju mladji momci, ima tu i neodgovornosti i straha, i cinjenica je da zaobilaze urologa u sirokom luku. Drugacije razmisljaju oni stariji. Mada uvek ima izuzetaka od pravila. Mislim da je raskid veze prenagljivanje, mozda je njegova reakcija bila samo ishitrena, razgovaraj ti s njim polako, daj mu vreme da razmisli, pa ces da vidis sta ce da uradi. Do tada bez seksa, naravno. I slazem se sa Ivom sto se tice toga da ne treba on da ti bude na prvom mestu. Ni porodicu ne treba da stavljas ispred sebe, ti si sama sebi najvaznija, i jedina osoba na koju ces moci da se oslonis i racunas u potpunosti, sve dok si ziva si jedino ti. To je jedan prijateljski savet za ubuduce. Oduzila sam, ali nadam se da sam ti dala dobre savete. Pozdrav, i uzivaj u zivotu i misli pozitivno. Bice to sve dobro.
Nazad na vrh Ići dole
plasljivko




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.05.2012
Godina : 37

Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptySre Maj 16, 2012 11:11 pm

E 25 godina me nista napadalo nije,a bavila sma se atletikom i rukometom AKTIVNO, non stop bila znojava, na treninzima, hladnoca, vrucina, jela dva puta na dan, jedva stizala i da spavam i nikad nista da se desi. A sad ce izgleda da se nadoknadi sve. Sad kad se pazim i bavim se malo laganijim aktivnostima. aha
Nisam sama povezala sa sterilitetom, ginekologa sam pitala on mi je rekao da moze da utice al da ja ne brinem, ne plasim se jer ce on da to izlijeci.
Jescu sve to, pogotovo bijeli luk jer je on najbitniji. (mrzim ga Brisevi - Page 5 2164293255 )
Probiotski jogurt vec pijem. Nedje sam procitala da treba da se pije dva sata nakon sto se popije antibiotik. A s obzirom da ja pijem svake 6h tabelte, jogurt pijem na 3h od popijene tablete. Sta jos ima za jacanje imniteta, ako neko zna nek mi napise?!
Farmerke necu nositi vise, sinteticki ves ne nosim inace, iako vidim da mi pola vesa nije skroz pamucnoooo... jaoooooooooooooj
A momak... Uh... Razmisljala sam cak da kazem njegovom bratu ili roditeljima jer se plasim, pa mozda njih poslusa.
Lu salome hvala ti punooo, a i drugim djevojkama isto kiss


Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptySre Maj 16, 2012 11:44 pm

Za jacanje imuniteta je po meni najvazniji zdrav i uredan zivot:
na vreme u krevet (pre 12h), osam sati sna,
bez stresa (ovo je jako bitno, ali ljudi najcesce o tome ne vode racuna i gube zivce zbog svake sitnice),
zdrava ishrana (pod tim mislim na sto vise voca i povrca, ali i sve ostalo, nista ne izbacivati, ali ni sa cim ne preterivati)
cigarete i alkohol izbaciti
kafu smanjiti
redovna fizicka aktivnost
svaki dan svezeg vazduha.
Eto nisam napisala nista sto vec na milion mesta niste procitale.
Uvek imaj na umu da ce telo da ti vrati sve sto ulozis u njega i dobro i lose.
Nazad na vrh Ići dole
plasljivko




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.05.2012
Godina : 37

Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptyČet Maj 17, 2012 2:03 am

Hvala na pomoci Iva. Svega mogu da se pridrazavam sem savjeta o nerovozi. Laka sam na suzu, brinem za druge pa i na svoju stetu idem zbog toga poneekada, iznerviram se zbog malog prroblema...
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptyČet Maj 17, 2012 2:25 am

Jao plašljivko, pa nemoj toliko da se sekiraš, stvarno to nije strašno.

Slušaj, pij probiotik u kapsulama (mnogo je jači od jogurta; ja sam pila dosta antibiotika, i nisam navukla gljivice od njih, što je bilo važno jer sam ih se jedva spasila).

I molim te, nema seksa dok se ne prekontroliše (bris a ne vizuelni pregled), pa koliko izdrži, jbga.

A tebi će, veruj, sve biti ok! Brisevi - Page 5 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
plasljivko




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.05.2012
Godina : 37

Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptyČet Maj 17, 2012 6:04 am

Nerviram se trenutno zbog toga sto nece da ode. I pade mi na pamet, dali postoji mogucnsot da odnesemo briseve u privatnu ordinaciju bez pregleeda? na to bi pristao.
Ne znam da li smijem piti probiotike? Strah me je da ne poremetim nesto. Pitala sam da li da pijem nystatin tabletice dok pijem pentraxil, rekao je ne. Tako da ne znam da li da pijem probiotike.
I nesto razislja
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptyČet Maj 17, 2012 6:17 am

a ko bi mu uzeo briseve,ako resite da nosite u privatnu laboratoriju?
Nazad na vrh Ići dole
plasljivko




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.05.2012
Godina : 37

Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptyČet Maj 17, 2012 8:43 am

Hm... Pa sta znam , neko iz mikro-bioloske laboratorije, kao sto su i meni uzimali.
Ili to ne moze kod muskaraca? mada ne viidm zasto ne bi moglo. aha
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptyČet Maj 17, 2012 8:58 am

moze,ali ako se vec skida tamo da mu guraju stapic Brisevi - Page 5 650269930 onda ne vidim razlog da ne ode i kod urologa Brisevi - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
plasljivko




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.05.2012
Godina : 37

Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptyČet Maj 17, 2012 9:40 am

A ja mislila da se uzorak uzima iz sperme... Aaaaooo... :p
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptyPet Maj 18, 2012 4:03 am

Muskarci su plasljivci,ali i za njegovo dobro je da ode i da proveri.
Nazad na vrh Ići dole
plasljivko




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.05.2012
Godina : 37

Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptyPet Maj 18, 2012 4:13 am

Nema sanse da mogu da ga natjeram da ode. Bas brinem jer to je neko sa kime planiram da imam djecu sjutra.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptyPet Maj 18, 2012 7:09 am

kazi mu da te bakterije mogu da uticu i na muski sterilitet.ako je pametan,otici ce odmah.
Nazad na vrh Ići dole
plasljivko




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.05.2012
Godina : 37

Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptyPet Maj 18, 2012 7:58 am

Rekla sam ali nece da cuje!!! ne pitaj za moje muka... Bas sam ocajna!
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 EmptyPet Maj 18, 2012 9:02 am

ne znam stvarno sta da ti kazem.postavi mu ultimatum,ili ide na pregled,ili nema sex-a.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Brisevi - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisevi   Brisevi - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Brisevi
Nazad na vrh 
Strana 5 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Infekcije-
Skoči na: