Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi

Ići dole 
+11
Rale89
Yo**
StormZ
Bella
inda
pufnasta
Ivana
sister87
sanja
Asja
meda
15 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptyPon Maj 14, 2012 10:55 pm

Da li moguce zavesti muskarca koji ne obraca paznju na vas? Jeste li nekad imale strategiju? Jeste li uspele?
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptyUto Maj 15, 2012 2:27 am

ja ne znam da li je moguce,znam da nikada ne bix se trudila oko nekoga ko ne obraca paznju na mene.Verujem da odecom,kratkom,uskom,dekolteom moze da se skrene bilo cija paznja,ali se zna kakava je to paznja
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptyUto Maj 15, 2012 2:40 am

moze da se privuce,a da li ce se zadrzati ta paznja, to je malo diskutabilno...zavisi kod koga Laughing

nikad nisam privlacila paznju...i kad je privucem, to je uglavno nesvesno i ima kontra efekat. a da sprovodim strategiju...hm za druge sam odlicna, a za sebe Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 2164293255

Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptyUto Maj 15, 2012 3:21 am

jaooooj da stavim komentar: meni su svi rekli (tj. oni koji su se interesovali, da ne bude ceo muški rod Embarassed ) da "nesvesno" zavodim i to ne flertom već otvorenošću, smehom i opuštenošću. Neki su mi rekli da zbog toga delujem zastrašujuće, u smislu: ova cura puno očekuje (nije za jednokratnu upotrebu , khm, kapirate).

A ja, blesava, nemam pojma.....
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptyUto Maj 15, 2012 3:46 am

jedini nacin "mog" zavodjenja jesu oci. Mnogo njih mi je reklo, cak i drugovi i oni sa kojima nikad ne bi nista imala "kako me to gledas, kakav pogled imas.." a niko ne zna da objasni kakav?! Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 2370014350 par njih sto drugova sto tih sto me muvaju "jednostavno imas nesto u sebi.." Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 2370014350 sto se tice ostalih taktika, minici,pucenje usana,izbacivanje grudi,zabacivanje kose itd,itd.. to je kod mene OUT. jednostavno ako hocu da obucem haljinu ili mao veci izrez, prvenstveno jer je ja mozda u datomtrenutku u tome osecam udobno, ali ne i da bi zavela nekog. Znaci kod mene su to oci,oci i samo oci. "Tim" misterioznim pogledom, upucujem poglede.. Ali nekako i kod drugih,prvi znak da je neko mozda zainteresovan provalim upavo preko ociju... Shocked Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 469341540
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptyUto Maj 15, 2012 4:22 am

inteligencija,duhovitost i lepi maniri.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptyUto Maj 15, 2012 6:34 am

Ja nemam pojma kako, ali moguce je da je to neki moj stav, drugarski odnos sa svima, otvorenost i oci. I to samo nagadjam, ali mi nikad nije bilo jasno sta konkretno.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptyUto Maj 15, 2012 6:53 am

ja cu da cutims sto se ove teme tice jer mi drugarice stalno govore da se zbog mog pogleda i osmeha svi okrecu za mnom,a drugovi misle da je i zbog toga,ali i nacina na koji komuniciram (kazu da sam uvek opustena,da se stalno zezam i tako to...),ali i izgleda (svi su u fazonu: nemoj da se ljutis,ali ti si bas zgodna,pa logicno da ce svi da te gledaju i zbog toga...)e sada mene to malo nervira,jer vecina njih dok ne progovori sa mnom,misli da sam "devojka koju je lako smuvati " jer dobro izgledam...ali kada progovorim,odmah promene misljenje Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 407633263
pucenje usana,izbacivanje grudi i previse sminke se meni nikako ne svidja...
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptyUto Maj 15, 2012 8:26 am

Ivana ::
inteligencija,duhovitost i lepi maniri.

Potpisujem Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 3980218871
Mislim da je najbitnije da se devojka ponasa prirodno i da drzi do sebe (pod tim ne mislim da konstantno bude tip top skockana i nasminkana, nego da bude cista, uredna, negovana).
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptyUto Maj 15, 2012 8:56 am

slazem se Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 425539214 Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptyUto Maj 15, 2012 9:06 am

Prirodnost,da bude svoja,duhovitost,komunikativnost,urednost i da ima eto vaspitanje neko. Fizicki faktor je manje presudan i uticajan.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptyUto Maj 15, 2012 9:35 am

Kako ja to radim, ne znam. Bas ne znam sta je to tacno. Ali mi je najbitniji karakter, inteligencija, spontanost, kosa, oci i zubi. Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 650269930 Kod mene, a i kod drugih.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptyUto Maj 15, 2012 11:34 am

hah, pa ja sam sve to pa nista! i komunikativna, i duhovita, ama svi se smeju, salim se i na svoj racun, al se bre niko ne okrece za mnom! Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 20348227 i bas zato sto sam opustena i prirodna, momci se shvate ko ortaka. nemoj sad tu da mi pricate kako vi nista ne radite i jednostavno ste takve. ja hocu savet, gde gresim i sta da promenim??????????

imam lepe oci, krupne i zakosene na krajevima. nisam ni glupa, ali sam zato smotana za sve pare. Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 312503953 ali opet, i to nekako nasmeje ljude oko mene jer im nikad sa mnom nije dosadno Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 650269930
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptyUto Maj 15, 2012 6:39 pm

[quote="Yo**"] pa ja sam sve to pa nista! i komunikativna, i duhovita, ama svi se smeju, salim se i na svoj racun, al se bre niko ne okrece za mnom! Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 20348227 i bas zato sto sam opustena i prirodna, momci me shvate ko ortaka.

bravo, Yo. meni nekad upali, nekad ne (ali vise ne upali). Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 295018215
Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 20348227


Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptyUto Maj 15, 2012 8:48 pm

U mom slucaju kazu da im se svidja moj karakter, kako sam otvorena, uvek nasmejana, moj osmeh, ali i oci i ponekad telo. Eto bivsi mi je rekao da me je jednom primetio u skoli kada sam bila obukla teksas suknju na helanke, rekao je wow ... A ja to nisam ni znala, kasnije kada me je malo upoznao dopala sam mu se kao osoba ... Inace ne znam da flertujem niti da privlacim namerno paznju, to radim potpuno nesvesno, i smatram ako se ja nekome svidim da ce se sam potruditi da me upozna, jer sam veoma stidljiva po tom pogledu pa ne bih nikako mogla prva da pridjem momku ...
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptyUto Maj 15, 2012 8:51 pm

hah, pa ja sam sve to pa nista! i komunikativna, i duhovita, ama svi se smeju, salim se i na svoj racun, al se bre niko ne okrece za mnom! Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 20348227 i bas zato sto sam opustena i prirodna,
Citat :
momci se shvate ko ortaka
. nemoj sad tu da mi pricate kako vi nista ne radite i jednostavno ste takve. ja hocu savet, gde gresim i sta da promenim??????????

E sto se tice ovoga,veruj mi 80% te gleda kao potencijalnu devojku,ali verovatno utripuju da ih ti gledas kao ortake bas zato sto se tako super ponasas.Probaj da budes u fizickom kontaktu,zagrljaj,poljubac u obraz,slucajni dodiri i tako to.
To ce probudidi taj neki nagon u muskarcu da te ne gleda kao ortaka vec da pocne da daje emocije prema tebi.
Vecina devojaka se ne sali na svoj racun,pa te vise eto "zagotive" kao ortaka(Na zalost).

To je neko moje misljenje,svakako imate pravo da se ne slazete. Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 755705644

Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptyUto Maj 15, 2012 8:53 pm

moja rodjena sestra ima takvu harizmu da to nije normalno, dok ja...pih Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 451624781
gde god krene, ljudi se okrecu za njom, neverovatno. ali zato ne da nema srece s momcima, pogresnu taktiku ima. tongue
sto se mene tice, sve sam vec rekla. privlacim pogresne. onaj ko mene hoce, ja necu, a onog kog ja hocu mene nece....valjda je to tako.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptySre Maj 16, 2012 2:08 am

meda ::
bravo, Yo. meni nekad upali, nekad ne (ali vise ne upali). Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 295018215
Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 20348227

sta ti ne upali? da budes opustena?

stormz, ja njih i gledam kao ortake.. vidis, mozda je problem zapravo u meni. prilicno sam nepristupacna za muvanje Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 2089373836 nego, sto i svakog novog kod upoznam ja opet ili zauzmem odbrambeni stav, ili me jednostavno boli uvo pa budem prirodna i otkacena Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 364988687
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptySre Maj 16, 2012 2:16 am

ovaj tvoj post.... komunikativna, i duhovita, ama svi se smeju, salim se i na svoj racun, al se bre niko ne okrece za mnom! i bas zato sto sam opustena i prirodna, momci me shvate kao ortaka.

ne, ja sam inace jako spontana osoba.mozda mi je to i greska
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptySre Maj 16, 2012 2:23 am

Yo, kao za sebe da slušam. Pa i jeste problem u tebi, jer ih ti sve posmatraš drugarski.

Ja sam sve gledala drugarski, pa posle 2-3 godine saznam od "drugara" da nije mogao da proba da me muva iz straha da mu ne zalepim šamarčinu jer ga gledam isključivo drugarski, a drugarice se ne muvaju.... Tj. ortaci... šta god bilo, promeni taj "drugarski" pristup, većina svih momaka potajno bi da im drugarica bude i devojka. Em što se lepo slažu, em se poznaju, em si bre riba ipo Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptySre Maj 16, 2012 2:29 am

pa i meni to samo od sebe dodje... samo da mi niko ne pokvari raspolozenje Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 650269930 Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 124630516
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptySre Maj 16, 2012 2:33 am

hahaha, meni je smesna ideja da me ijedan od njih muva. ali najozbiljnije ljudi, umirem od smeha na stolici! Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 312503953 doduse, mogla bih i ja da promenim kod sebe i budem malo zenstvenija. recimo, ja nemam obucu sa visokim potpeticama Embarassed sta je to sminka??? Embarassed trenerke, patike i sladoled! Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 407633263
sanja, nisam u fazonu da za sebe mislim da sam riba
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptySre Maj 16, 2012 2:37 am

mozes da budes riba i u patikama i sa sladoledom. Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 3181402168

Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptySre Maj 16, 2012 2:56 am

Ja imam nekad obicaj da se salim na svoj racun, neki momci ne mogu da veruju kad cuju, nije mi jasno jel to toliko retka pojava medju devojkama... A sto se tice oblacenje, oblacis ono u cemu se osecas lepo i prirodno i sta ti lepo stoji, mnogo je bolje tako nego da se namontiras i uspentras na neke stikle i da se celo vece osecas grozno i stegnuto.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi EmptySre Maj 16, 2012 3:19 am

Yo, samopouzdanje. Iz ovih postova tvojih vidim da bi to mogla malo da zacinis. Sale na svoj racun to ok, ali umereno. A drugo, ti za sebe moras da mislis ne da si riba i po nego da si premija i po (znaci sve u paketu). Takvo misljenje se odrazava na stav i drzanje. To mu valjda dodje podsvesno.
Inace za muvanje nisam neki ekspert, jer sam iz jedne duge veze uletela u drugu.A smuvala sam ga tako sto sam ga odvela na utakmicu, pa u Tvrdjavu, pa na mracniju klupicu (to sam vec pisala). Kad sam mu sve nacrtala ostalo je uradio on. Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi 1705467399
Malo se zezam, ali on je konkretno pao na recenicu: Ja sam novinarka. Kod svakog drugo nesto pali.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Saveti u vezi sminkanja
» Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :(
» Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti
» Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.
» Gde, kako i sta...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: